CMENTARNE PSY DO PILNEJ ADOPCJI POMÓŻCIE PROSZĘ.:(

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob lut 28, 2015 15:35 Re: CMENTARNE PSY DO PILNEJ ADOPCJI POMÓŻCIE PROSZĘ.:(

lilianaj pisze:Dorciu44, to tragiczne, kiedy niespodziewanie umiera młoda osoba, ktoś, to powinien mieć życie przed sobą. Najgorzej jest, jak umiera dziecko, albo matka malutkich dzieci... Jednak w swoim nieszczęściu Kamila miała szczęście, że umarła szybko i nie gniła miesiącami w łóżku, wąchając zapach własnego rozkładu. Widziałam sytuacje, jak śmiertelnie chorzy ludzie nie mogli umrzeć...Coś strasznego! Cały ten koszmar ominął tą młodą dziewczynę.
Takie życie, zawsze jednako się kończy. A najgorsze jest to, że nas to też dotyczy.

Cieszmy się życiem póki trwa ,szanujmy siebie i bliskich ,żyjmy tak żeby nikogo nie krzywdzić ,nigdy nie wiadomo kiedy przyjdzie nam z tego życia się rozliczyć .

Też tak myślę.
Pojawił się wątek o rozpieszczaniu kotów. Uwielbiam rozpieszczać koty! One żyją jeszcze krócej i w pełni zasługują na rozpieszczanie.

:ok:

Hania66

 
Posty: 4591
Od: Pt mar 10, 2006 17:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob lut 28, 2015 15:39 Re: CMENTARNE PSY DO PILNEJ ADOPCJI POMÓŻCIE PROSZĘ.:(

Cieszmy się życiem póki trwa ,szanujmy siebie i bliskich ,żyjmy tak żeby nikogo nie krzywdzić ,nigdy nie wiadomo kiedy przyjdzie nam z tego życia się rozliczyć .
o kotach czytałam ,ja też uwielbiam rozpieszczać swoje dziewczyny ,chłopaków też :wink:

Kot z górnych pólek zszedł do plebsu :wink:

Obrazek
Obrazek


niewyraźne ale co tam :wink:
Obrazek
Obrazek
Ostatnio edytowano Sob lut 28, 2015 16:22 przez dorcia44, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43916
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob lut 28, 2015 16:07 Re: CMENTARNE PSY DO PILNEJ ADOPCJI POMÓŻCIE PROSZĘ.:(

Ze wszystkich Twoich zwierzątek najbliższy memu sercu jest słodki Kudłatek :1luvu:

lilianaj

Avatar użytkownika
 
Posty: 5228
Od: Sob kwi 26, 2014 19:14
Lokalizacja: Warszawa Białołęka

Post » Sob lut 28, 2015 16:47 Re: CMENTARNE PSY DO PILNEJ ADOPCJI POMÓŻCIE PROSZĘ.:(

Kudłaty jest :1luvu: ale wiesz słowo się rzekło ,kobyłka u płota :wink: czyli jak mały będzie chory zostaje ,zdrowy idzie w najlepsze z najlepszych ,możesz się starać o jego łapkę.
Niestety choroba autoimmunologiczna pewnie nie minie ,ale najważniejsze żeby serduszko było zdrowe :ok:

Opitoliłam Dżagę ,w trakcie strzyżenia okazało się że nie mam innych psów ,wszystkie nawiały w mysią dziurę :ryk:
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43916
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob lut 28, 2015 17:28 Re: CMENTARNE PSY DO PILNEJ ADOPCJI POMÓŻCIE PROSZĘ.:(

Pewnie brzydko obcięłaś i nie chciały tak samo wyglądać :wink: :mrgreen:
dorcia44 pisze:

niewyraźne ale co tam :wink:
Obrazek
Obrazek


Ojej, az piesiu jęzorek wyszedł pod ciężarem Kleszczyka :20145 :wink:
Obrazek
...Kotom bez trudu udaje się to, co nie jest dane człowiekowi:
iść przez życie nie czyniąc hałasu...
Ernest Hemingway

AnnAArczyK

Avatar użytkownika
 
Posty: 5558
Od: Pt lip 24, 2009 22:00
Lokalizacja: piękna, trójmiejska okolica

Post » Sob lut 28, 2015 17:33 Re: CMENTARNE PSY DO PILNEJ ADOPCJI POMÓŻCIE PROSZĘ.:(

A w środę nadają tylko 2 stopnie i śnieg z deszczem. Oby się mylili, :201494 bo będzie zimno psince.

lilianaj

Avatar użytkownika
 
Posty: 5228
Od: Sob kwi 26, 2014 19:14
Lokalizacja: Warszawa Białołęka

Post » Sob lut 28, 2015 18:26 Re: CMENTARNE PSY DO PILNEJ ADOPCJI POMÓŻCIE PROSZĘ.:(

ubiorę babę ,ona nie ma problemu jak Kleszcz :wink:
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43916
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa


Post » Nie mar 01, 2015 9:49 Re: CMENTARNE PSY DO PILNEJ ADOPCJI POMÓŻCIE PROSZĘ.:(

Hej kochani .
Dziś jedziemy z Lolkiem na wizytę do potencjalnego domku i wkleje to co napisałam na ich wątku ,jednym słowem nigdy więcej...

Jak przewidywałam jest płacz ,strach ,obawy itp.
Płacze ja ,Aga ,Jej rodzice ,płakać będą psy i to najbardziej boli.
Przecież jeszcze nic nie wiadomo ,a już wszyscy wyją.
Mówią że jak się ma miętkie serce trzeba mieć tffardą dupę ? a co to jest i gdzie się to kupuje?
Aga już nie sypia ,rodzice Agi się gryzą ..jednak dwa miesiące opiekowali się łobuzami .sprzątali ,karmili ,wyprowadzali ,równali dołki w ogródku ,usuwali zniszczone rośliny ,zbierali kupy....a jednak kuźwa boli jak diabli.
Tata Agi który miłością wielką pokochał gryzącego Bolka ,liczy że w Fundacji nauczą go dobrych manier ,popracuje z nim behawiorysta i jak nikt nie będzie go chciał Bolek wróci.
Ryczymy wszyscy ,a przecież jeszcze nic się nie zadziało !

I to że trzeba ich rozdzielić .....
Czy Bolek zrozumie dlaczego trafi do klatki kenelowej i to sam???

Tak bardzo mam dość...a był taki moment że radość przyćmiła wszystko.


Kropeczka jutro jedzie do weta ,jednak coś jest nie tak niby zachowuje się już ok a jednak dupcia cała łysa :idea: mniej więcej 10/15 cm łyse ,z ogonem ,było blede ,wczoraj znów zaognione ,na ogonku ranki ,co się dzieje ???????? :roll:
Gdyby to było po zmianie karmy ,ale sensacje zaczęły się przed zmianą :idea:
Nie mam nic czym mogła bym posmarować ,nawet w mordę nie mam Rivanolu ,więc tylko lekko natłuściłam tą wysuszoną skórę.

Jakiś wredny ptak wyciągnął mnie z domu ,krzycząc niczym kot na drzewie ,taki pojedyńcze miauknięcia ,oszukał mnie drań :twisted: ale lepiej być oszukaną niż znaleźć kota i to na drzewie .
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43916
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie mar 01, 2015 9:53 Re: CMENTARNE PSY DO PILNEJ ADOPCJI POMÓŻCIE PROSZĘ.:(

:ok: Za Bolka i Lolka też. Dorotko nie martw się. zobaczysz że będzie dobrze. To cudne psinki i zasługują na dobre domki. Szkoda tylko, że będę rozdzielone to będzie dla nich największy stres. :1luvu:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25544
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie mar 01, 2015 10:21 Re: CMENTARNE PSY DO PILNEJ ADOPCJI POMÓŻCIE PROSZĘ.:(

Mocne kciuki trzymam za jak najlepsze rozwiązanie sytuacji i jak najmniejszy ból :ok:
Obrazek

LimLim

 
Posty: 35110
Od: Sob lut 23, 2002 20:08
Lokalizacja: Warszawa - Bielany

Post » Nie mar 01, 2015 10:47 Re: CMENTARNE PSY DO PILNEJ ADOPCJI POMÓŻCIE PROSZĘ.:(

Nie mam nic czym mogła bym posmarować ,nawet w mordę nie mam Rivanolu ,więc tylko lekko natłuściłam tą wysuszoną skórę.

A olejek dziurawcowy?
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22992
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie mar 01, 2015 10:53 Re: CMENTARNE PSY DO PILNEJ ADOPCJI POMÓŻCIE PROSZĘ.:(

dzięki ,.
Oleju nie mam ,no porażka ,nic nie mam :?

ale to nawet nie o to chodzi żeby czymś smarować ,tylko co to i diaska jest :?
Kropeczka w zeszłym roku miała badania krwi ,przed rwaniem zębów ,było ok.Chyba jutro powtórzymy .
Dr. Cetnarowicz pewnie dojdzie do tego ,o ile Kropcia pozwoli zajrzeć pod ogon :twisted:
Gdzieś były kocie kagańce? :roll:
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43916
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie mar 01, 2015 10:58 Re: CMENTARNE PSY DO PILNEJ ADOPCJI POMÓŻCIE PROSZĘ.:(

dorcia44 pisze:dzięki ,.
Oleju nie mam ,no porażka ,nic nie mam :?

ale to nawet nie o to chodzi żeby czymś smarować ,tylko co to i diaska jest :?
Kropeczka w zeszłym roku miała badania krwi ,przed rwaniem zębów ,było ok.Chyba jutro powtórzymy .
Dr. Cetnarowicz pewnie dojdzie do tego ,o ile Kropcia pozwoli zajrzeć pod ogon :twisted:
Gdzieś były kocie kagańce? :roll:


Każda lecznica powinna być w nie wyposażona.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie mar 01, 2015 11:08 Re: CMENTARNE PSY DO PILNEJ ADOPCJI POMÓŻCIE PROSZĘ.:(

niestety u nas ich nie ma.

Smutny dzień ,Rudzia p.Sławka umarła :cry: [']
dzwoniłam wczoraj do lecznicy ,mówiły że wszystko jest ok. :evil:
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43916
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Abariel, Goldberg, kasiek1510 i 445 gości