[Wrocław] Porzucona 15-letnia kotka wciąż bez domu

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt sty 30, 2015 8:18 Re: [PILNE!!! Wrocław] 15-letnia kotka w schronisku!!!

beata1973

 
Posty: 253
Od: Czw gru 08, 2011 8:24
Lokalizacja: Siechnice/Wrocław

Post » Sob sty 31, 2015 19:30 Re: [PILNE!!! Wrocław] 15-letnia kotka w schronisku!!!

Morrison jest na jutro umówiona na sesję zdjęciową, więc może będę miała zdjęcia, na których widać, jaki z niej ładny kot. :)
Czuje się nieźle, ma ładny apetyt, okropnie nudzi się w łazience.
Do człowieka jest bardzo przyjacielska, pakuje się na kolana, mruczy, nadstawia do głaskania, jest przemiła.

myamya

Avatar użytkownika
 
Posty: 3085
Od: Czw cze 23, 2011 12:16
Lokalizacja: Wild West

Post » Nie lut 01, 2015 12:44 Re: [PILNE!!! Wrocław] 15-letnia kotka pilnie potrzebuje dom

i jak sesja? Czy dziewczyna ma parcie na szkło?

beata1973

 
Posty: 253
Od: Czw gru 08, 2011 8:24
Lokalizacja: Siechnice/Wrocław

Post » Nie lut 01, 2015 13:00 Re: [PILNE!!! Wrocław] 15-letnia kotka pilnie potrzebuje dom

Pozowała bardzo dzielnie, w ogóle się nie bała, nawet się bawiła piłeczką jak mały kociak :)
Prawdziwa gwiazda. :D
I wyraźnie lubi obcych ludzi, bo była bardzo miła i przyjazna.

Zdjęcia dostanę za jakiś tydzień, nie mogę się doczekać. :mrgreen:

myamya

Avatar użytkownika
 
Posty: 3085
Od: Czw cze 23, 2011 12:16
Lokalizacja: Wild West

Post » Pon lut 02, 2015 11:04 Re: [PILNE!!! Wrocław] 15-letnia kotka pilnie potrzebuje dom

No to czekamy. Mam nadzieję,że dobry domek ja wypatrzy.

beata1973

 
Posty: 253
Od: Czw gru 08, 2011 8:24
Lokalizacja: Siechnice/Wrocław

Post » Wto lut 03, 2015 15:16 Re: [PILNE!!! Wrocław] 15-letnia kotka pilnie potrzebuje dom

Morrison miała badania kontrolne, poziom hormonów tarczycy zaczyna wracać do normy.
Niestety nieco pogorszyły się wyniki nerkowe, ale mój weterynarz ostrzegał, że tak będzie, więc w sumie byłam na to przygotowana, zresztą póki co nie ma tragedii.
Waga z pustym brzuszkiem już 2,4 kg. :)

Dzisiaj sporo czasu była poza łazienką, co bardzo jej się podobało. Tylko dwa razy zaatakowała innego kota i raz nasikała na podłogę, więc jest postęp. :roll:

Nie mam jeszcze zdjęć z profesjonalnej sesji zdjęciowej, więc będą tylko nieprofesjonalne. Strasznie ciężko jej zrobić zdjęcie, na którym nie wygląda jak czarna plama... :oops:

Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

Napisałam, że zaatakowała koty dwa razy, ale tak naprawdę, próbowała też trzeci raz.
Hemingway ją zignorował, więc się speszyła i usiadła, zawodząc na całe gardło.
Wtedy Hemingway ostentacyjnie i bardzo powoli się położył i zaległ tłukąc ogonem.
Morrison też się powoli położyła i też tłukła ogonem.
A potem przez pół godziny leżeli i udawali że śpią i że są wyluzowani. Tylko co chwila łypali na siebie spode łba. :?

Obrazek Obrazek

myamya

Avatar użytkownika
 
Posty: 3085
Od: Czw cze 23, 2011 12:16
Lokalizacja: Wild West

Post » Pt lut 06, 2015 8:47 Re: [PILNE!!! Wrocław] 15-letnia kotka pilnie potrzebuje dom

Ależ ładna z niej starsza dama, no i jak zsocjalizowana :D W ogóle nie wygląda,że waży tak mało. Dobrze,że nadczynność się wyrównuje :) Tylko co z tym domkiem tymaczasowym lub stałym?

beata1973

 
Posty: 253
Od: Czw gru 08, 2011 8:24
Lokalizacja: Siechnice/Wrocław

Post » Pt lut 06, 2015 22:53 Re: [PILNE!!! Wrocław] 15-letnia kotka pilnie potrzebuje dom

Jak na razie żadne domki się nie odzywają, mimo że udostępnień ogłoszenia ze strony Neko na FB było że ho ho. :|

Powinnam dostać w weekend zdjęcia z zeszłej niedzieli, wezmę najładniejsze i zrobię ogłoszenia na Gumtree i Oxl bez podawania jej wieku i stanu zdrowia, może komuś się na tyle spodoba, że się potem nie zniechęci, jak się dowie konkretów...

myamya

Avatar użytkownika
 
Posty: 3085
Od: Czw cze 23, 2011 12:16
Lokalizacja: Wild West

Post » Nie lut 08, 2015 21:25 Re: [PILNE!!! Wrocław] 15-letnia kotka pilnie potrzebuje dom

Morrison-modelka ;)


Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

A tu odpoczywa po pozowaniu...
Obrazek

myamya

Avatar użytkownika
 
Posty: 3085
Od: Czw cze 23, 2011 12:16
Lokalizacja: Wild West

Post » Nie lut 08, 2015 21:28 Re: [PILNE!!! Wrocław] 15-letnia kotka pilnie potrzebuje dom

Jest CUDNAAAAA! Ktoś musi ją wypatrzeć

beata1973

 
Posty: 253
Od: Czw gru 08, 2011 8:24
Lokalizacja: Siechnice/Wrocław

Post » Nie lut 08, 2015 21:47 Re: [PILNE!!! Wrocław] 15-letnia kotka pilnie potrzebuje dom

Jest przepiękna :) Sama bym ją brała gdybym mogła...
Trzymam kciuki za domek. Piękna z niej panienka...

OlaLola

Avatar użytkownika
 
Posty: 4061
Od: Nie paź 21, 2007 9:33
Lokalizacja: Tarnowskie -Góry

Post » Pon lut 09, 2015 8:46 Re: [PILNE!!! Wrocław] 15-letnia kotka pilnie potrzebuje dom

Też bym brała, jakbym mogła.
Nie mogę, a i tak ją mam... :(

Z dobrych wiadomości: sikanie poza kuwetą jest na 99% behawioralne, bo jak się poczuła pewniej, to zaczęła ostentacyjnie sikać kotom przed ich kuwetami. zamiast znaczyć gdzieś po kątach. Raz się nawet odważyła wejść do kuwety. Myślę, że w domu bez zwierząt problem powinien dosyć szybko zniknąć, zwłaszcza jak się jej postawi parę kuwet albo rozłoży w kilku miejscach podkłady, żeby mogła sobie w kluczowych miejscach nasiusiać i "zapachnieć" sobą teren.

Niestety większa pewność siebie ma też minusy, zaczęła łazikować po mieszkaniu, no i uznała że jej miejsce jest w sypialni pod moim biurkiem - a to jest ulubiony pokój moich kotów. No i jest Sajgon, bo uparła się, że wypędzi je stamtąd. A one nie rozumieją o co chodzi ... :( Z kolei zamykanie jej w łazience coraz bardziej ją denerwuje.

myamya

Avatar użytkownika
 
Posty: 3085
Od: Czw cze 23, 2011 12:16
Lokalizacja: Wild West

Post » Nie lut 22, 2015 20:30 Re: [PILNE!!! Wrocław] 15-letnia kotka pilnie potrzebuje dom

Morrison ma chyba pecha ... :(

Miała mieć dziś wizytę pani zainteresowanej adopcją, pani miała zadzwonić w piątek i się umówić na konkretną porę w ten weekend. Nie zadzwoniła, na maila nie odpowiedziała.

W zeszłym tygodniu to samo - jakaś dziewczyna z FB, też bardzo chętnie adoptuje, i tak dalej, i tak dalej, odpisałam, odpowiedzi brak. Nie wiem, czy się wycofała, czy co.


Niby wiem, że decyzja o adopcji takiego kota powinna być przemyślana, i że lepiej żeby się ktoś wycofał na początku, aniżeli potem kota wystawił za drzwi, ale mimo wszystko przykro mi. Bo to naprawdę przemiły kot, odważny, ciekawski, garnie się do człowieka, rezolutnie wszędzie włazi, z sikaniem też jest już coraz mniejszy problem... :(

myamya

Avatar użytkownika
 
Posty: 3085
Od: Czw cze 23, 2011 12:16
Lokalizacja: Wild West

Post » Pon lut 23, 2015 9:48 Re: [PILNE!!! Wrocław] 15-letnia kotka pilnie potrzebuje dom

:( :201461

beata1973

 
Posty: 253
Od: Czw gru 08, 2011 8:24
Lokalizacja: Siechnice/Wrocław

Post » Pon lut 23, 2015 12:00 Re: [PILNE!!! Wrocław] 15-letnia kotka pilnie potrzebuje dom

Szkoda, że jej nie mogę zabrać. Ostatnio mi się wprowadził do kotłowni młody, przedsiębiorczy kocurek. To juz mój 15 kot. :evil:

Zakocona

 
Posty: 6992
Od: Czw lut 03, 2005 22:19
Lokalizacja: Gliwice

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 103 gości