ŚLEPACZKI cz.VIII PROSIMY O ZAMKNIĘCIE WĄTKU

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw sie 27, 2015 13:18 Re: ŚLEPACZKI cz.VIII-Trzymamy kciuki za Pinkiego

Proszę o pomoc- umieszczenie na FB Ślepeczków apelu o DS lub DT dla takiej Ślepinki z łódzkiego schroniska przy ul.Marmurowej
Obrazek
Ma 4 miesiące, jest oswojona.

Edit: wysłałam na maila do jerzykówki, plus lepsze zdjęcia.
Obrazek

mamamariana

 
Posty: 1127
Od: Wto paź 08, 2013 6:18
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt sie 28, 2015 12:14 Re: ŚLEPACZKI cz.VIII-Trzymamy kciuki za Pinkiego

Sasanka jest już na naszym FB, mam nadzieję, że prędko coś znajdziemy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ona jest cudowna :1luvu:
Obrazek Obrazek Obrazek
Anielko ['], Jerzyku ['], Malwinko ['], Kellusiu ['], Tymonku ['], Lolusiu['], Klaczku ['], Jaśminku ['], PiPi [']

jerzykowka

 
Posty: 12552
Od: Śro kwi 30, 2008 10:53
Lokalizacja: poznan

Post » Pt sie 28, 2015 18:48 Re: ŚLEPACZKI cz.VIII-Trzymamy kciuki za Pinkiego

pilnie szukam dt dla 7 letniej kotki Gapy!

Obrazek
Obrazek
Obrazek
jej Pani zmarła...
mamy ok. 3 tyg. czasu
---
http://domowepiwniczne.blogspot.com/ <- a to nasz blog, można poczytać
i pomóc nam robiąc zakupy w Zooplus'ie - kliknij w banerek sklepu na pierwszej stronie bloga

jesteśmy też na FB -> https://web.facebook.com/IKtoTuMruczy/

ewa_mrau

Avatar użytkownika
 
Posty: 8490
Od: Pon sie 30, 2010 12:57
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob sie 29, 2015 12:58 Re: ŚLEPACZKI cz.VIII-7 letnia Gapa po śmierci Pani szuka ds

Ewa , macie jakąś treśc ogłoszenia i koniecznie kontakt w sprawie kotki -puścimy na naszym fb
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek

Klub Ślepaczkowy

 
Posty: 1404
Od: Czw maja 05, 2011 14:56

Post » Sob sie 29, 2015 13:06 Re: ŚLEPACZKI cz.VIII-7 letnia Gapa po śmierci Pani szuka ds

Jaki ma charakter, jak na inne koty reaguje? Co z ewentualnym transportem?

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Sob sie 29, 2015 13:46 Re: ŚLEPACZKI cz.VIII-7 letnia Gapa po śmierci Pani szuka ds

alessandra pisze:Jaki ma charakter, jak na inne koty reaguje? Co z ewentualnym transportem?

w domu mieszkała z dwoma kocurami
dzikim, 6 letnim Murzynem, który zostanie na podwórku i będzie tam karmiony przez sąsiadów (tam się urodził)
Obrazek Obrazek
i 12 letnim tłustym, kanapowym Gackiem, któremu szukam domu
Obrazek Obrazek
---
Gapa teraz jest trochę wystraszona całą sytuacją i wyszła z kąta dopiero po paru dniach
a dokąd ten transport?
---
Klub Ślepaczkowy pisze:Ewa , macie jakąś treśc ogłoszenia i koniecznie kontakt w sprawie kotki -puścimy na naszym fb

zaraz je napiszę i wyślę Wam na pewu
---
dziękuję w imieniu!
:smokin:
http://domowepiwniczne.blogspot.com/ <- a to nasz blog, można poczytać
i pomóc nam robiąc zakupy w Zooplus'ie - kliknij w banerek sklepu na pierwszej stronie bloga

jesteśmy też na FB -> https://web.facebook.com/IKtoTuMruczy/

ewa_mrau

Avatar użytkownika
 
Posty: 8490
Od: Pon sie 30, 2010 12:57
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob sie 29, 2015 14:25 Re: ŚLEPACZKI cz.VIII-7 letnia Gapa po śmierci Pani szuka ds

transport ogólnie pytam , czy od was ktoś by mógł, czy trzeba jakby kombinować, pod czyją opieką sa teraz?

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Sob sie 29, 2015 14:35 Re: ŚLEPACZKI cz.VIII-7 letnia Gapa po śmierci Pani szuka ds

alessandra pisze:transport ogólnie pytam , czy od was ktoś by mógł, czy trzeba jakby kombinować, pod czyją opieką sa teraz?

koty nadal przebywają w swoim domu
opiekuje się nimi rodzina (o zmarłej Pani Ania mówi ciocia, jestem z nią w kontakcie)
czasu mamy niewiele - administracja domga się zdania mieszkania
jeśli znalazłby się dom dla Gapy, transport da się załatwić, a jeśli nie, to będziemy kombinować wspólnymi siłami
---
mry!
http://domowepiwniczne.blogspot.com/ <- a to nasz blog, można poczytać
i pomóc nam robiąc zakupy w Zooplus'ie - kliknij w banerek sklepu na pierwszej stronie bloga

jesteśmy też na FB -> https://web.facebook.com/IKtoTuMruczy/

ewa_mrau

Avatar użytkownika
 
Posty: 8490
Od: Pon sie 30, 2010 12:57
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie sie 30, 2015 11:59 Re: ŚLEPACZKI cz.VIII-7 letnia Gapa po śmierci Pani szuka ds

Mamy ogromną prośbę - czy jest ktoś, kto mógłby przeprowadzić wizytę przedadoocyjną dla Sasanki w Rudzie Śląskiej?
Obrazek Obrazek Obrazek
Anielko ['], Jerzyku ['], Malwinko ['], Kellusiu ['], Tymonku ['], Lolusiu['], Klaczku ['], Jaśminku ['], PiPi [']

jerzykowka

 
Posty: 12552
Od: Śro kwi 30, 2008 10:53
Lokalizacja: poznan

Post » Nie sie 30, 2015 12:12 Re: ŚLEPACZKI cz.VIII-7 letnia Gapa po śmierci Pani szuka ds

jerzykowka pisze:Mamy ogromną prośbę - czy jest ktoś, kto mógłby przeprowadzić wizytę przedadoocyjną dla Sasanki w Rudzie Śląskiej?

A to nie jest czasami ten dom? viewtopic.php?f=1&t=117164

na hasło Ruda Śląska zapala mi się zaraz czerwona lampka...
Obrazek

Adoptuj. Nie kupuj.

zuzia96

Avatar użytkownika
 
Posty: 9096
Od: Czw wrz 13, 2007 14:07
Lokalizacja: Rzeszów

Post » Nie sie 30, 2015 14:01 Re: ŚLEPACZKI cz.VIII-7 letnia Gapa po śmierci Pani szuka ds

Ruda Śląska to Ania i Justyna - na pewno pomogą
Wojtusiu... zabrałeś moje serce. odwiedź mnie proszę, kiedyś..we śnie..w innym futerku.
ObrazekObrazek

mamaGiny

Avatar użytkownika
 
Posty: 7113
Od: Pon maja 10, 2010 10:30
Lokalizacja: Śląsk

Post » Nie sie 30, 2015 22:34 Re: ŚLEPACZKI cz.VIII-7 letnia Gapa po śmierci Pani szuka ds

I ja przyniosę swoje problemy na ten wątek... Dziś odbierałam ze schroniska popsutego Georga, zajrzałam na kociarnię i zobaczyłam to...

Obrazek
chłopiec z oczami pokrytymi białą błoną, wiek ok. 8 tyg.

Obrazek
chłopiec z uszkodzoną jedną rogówką (najlepszy stan z całej trójki), wiek ok. 3 mies.

Obrazek
Obrazek
kotek z wypukłym wrzodem rogówki o wielkości ok. 2 mm, wiek ok. 4 mies.

Niestety żadnego z nich nie mogę zabrać. Wszystkie nasze DT pękają w szwach, w ciągu tygodnia trafiły do nas 3 poważnie połamane koty, nie mówiąc już o tych w lepszej kondycji, które miały "tylko" koci katar.

Proszę pomóżcie im znaleźć DT... Jeśli się nie zareaguje natychmiast, to białas straci wzrok, a kotek z wrzodem oko...

michalinadzordz

 
Posty: 5271
Od: Nie wrz 25, 2011 9:24
Lokalizacja: Wrocław/Zduńska Wola

Post » Pon sie 31, 2015 0:51 Re: ŚLEPACZKI cz.VIII-7 letnia Gapa po śmierci Pani szuka ds

Podniosę. Bardzo ważne.
Obrazek
Misia [*] u mnie 28.04.2017-14.06.2018

Meteorolog1

Avatar użytkownika
 
Posty: 3714
Od: Sob lis 23, 2013 0:42
Lokalizacja: Olesno (opolskie)

Post » Pon sie 31, 2015 6:27 Re: ŚLEPACZKI cz.VIII-7 letnia Gapa po śmierci Pani szuka ds

I ja podniose .
ObrazekObrazek

marysienka

 
Posty: 2526
Od: Pt gru 10, 2010 3:08
Lokalizacja: Szwecja

Post » Pon sie 31, 2015 7:11 Re: ŚLEPACZKI cz.VIII-7 letnia Gapa po śmierci Pani szuka ds

Małe kociaki ze schroniska pokażhttp://forum.miau.pl/posting.php?mode=smilies&f=1emy dziś na naszym fb z apelem o DT.
My również pękamy w szwach i dodatkowo część jest dotknięta kwarantanną po pp :(
Być może dla jednego znajdziemy miejsce - DT w Krakowie.
Michasiu, który z kociaków według Ciebie najpilniej potrzebuje pomocy?

Jestem w rozpaczy wobec ogromu potrzeby pomocy, jak co roku...
Wczoraj, pomimo że to niedziela, a może właśnie dlatego, przez cały dzień napływały zgłoszenia ślepaków w rozpaczliwej sytuacji :(
No, nic. Nie płaczemy, działamy i prosimy o pomoc :ok: :ok: :ok:

Jest też dobra wiadomość, Sasanka znalazła baaardzo dobry dom w Łodzi, znany już mamiemariana :dance:
mamaGiny :1luvu: dziękujemy za pomoc w kwestii wizyty PA!!!
Obrazek Obrazek Obrazek
Anielko ['], Jerzyku ['], Malwinko ['], Kellusiu ['], Tymonku ['], Lolusiu['], Klaczku ['], Jaśminku ['], PiPi [']

jerzykowka

 
Posty: 12552
Od: Śro kwi 30, 2008 10:53
Lokalizacja: poznan

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], qumka i 106 gości