ŚLEPACZKI cz.VIII PROSIMY O ZAMKNIĘCIE WĄTKU

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon kwi 13, 2015 8:37 Re: ŚLEPACZKI cz.VIII- bardzo ważne i pilne str. 33

wieczorem mam nadzieję mały bazarek wymęczyć :)
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41986
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Pon kwi 13, 2015 8:39 Re: ŚLEPACZKI cz.VIII- bardzo ważne i pilne str. 33

czarno-czarni pisze:wieczorem mam nadzieję mały bazarek wymęczyć :)

Daga :1luvu: Leczenie Kłaczka będzie bardzo kosztowne, do tego specjalistyczna karma...
Obrazek Obrazek Obrazek
Anielko ['], Jerzyku ['], Malwinko ['], Kellusiu ['], Tymonku ['], Lolusiu['], Klaczku ['], Jaśminku ['], PiPi [']

jerzykowka

 
Posty: 12552
Od: Śro kwi 30, 2008 10:53
Lokalizacja: poznan

Post » Pon kwi 13, 2015 8:43 Re: ŚLEPACZKI cz.VIII- bardzo ważne i pilne str. 33

Kciuki są! :ok: Biduś.....
Obrazek

Jestem zbudowana z pamięci moich rodziców i dziadków, wszystkich moich przodków. Są w tym, jak wyglądam, w kolorze moich włosów. I jestem zbudowana ze wszystkich, których w życiu spotkałam, którzy zmienili sposób mojego myślenia. Więc kim jestem „ja"?

Kamakolo

Avatar użytkownika
 
Posty: 1658
Od: Śro gru 30, 2009 8:21
Lokalizacja: Katowice


Post » Pon kwi 13, 2015 20:00 Re: ŚLEPACZKI cz.VIII- bardzo ważne i pilne str. 33

viewtopic.php?f=20&t=168476
zapraszam, dla Kłaczka!
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41986
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Pon kwi 13, 2015 20:31 Re: ŚLEPACZKI cz.VIII- bardzo ważne i pilne str. 33

wpadam na krótko bo padam ;)

kłaczek już bezpieczny u Asi jerzykowej (miło było Cię poznać osobiście Asiu :oops:)
Kłaczek po drodze troszkę nam pospiewał a potem do momentu przesiadki spał sobie grzecznie
jest cudnym kotem z czarnym serduszkiem na nosku <3

Kłaczek jest po wizycie u weta (w tym okulisty)
okazuje się, że mimo iż oczy wyglądają fatalnie w obecnej chwili są najmniejszym problemem Kłaczka
nerki są w stanie opłakanym i niestety Kłaczek ma FIV (ale dla pewności krew została wysłana do labu dalej, zapomniałem gdzie, przepraszam, ale umysł po podróży już nie ten)

ze względu na stan zdrowia Kłaczek póki co nie może zostac poddany żadnej operacji, nie przeżyłby nawet wziewnej narkozy

Kłaczek obecnie ma TDT u jerzykowej, cały czas szukamy DT dla Kłaczka

stan Kłaczka jest kiepski, ale nie tracimy nadziei i wierzymy, że uda się Kłaczka na przysłowiowe nogi postawić !!! :ok: :ok: :ok:

jesli napisałem troszkę nieskładnie, przepraszam - więcej informacji jutro jak jerzykowa będzie dostępna

aha - sadząc po tym jakim mega pozytywnym wulkanem energii jest Asia jerzykowa, to Kłaczek nie ma wyjścia i musi się zdrowotnie choć trochę pozbierac ;)

Aha i zapomniałem dodać, że mimo że miałem krótka przyjemność cieszyć się towarzystwem Kłaczka to cudny to kotuch, pchający główkę do miziania i miziania i miziania ... :)
"Człowiek którego kochają koty nie może być człowiekiem bezwartościowym.",

KotwKratke

Avatar użytkownika
 
Posty: 2208
Od: Nie lis 20, 2011 19:33

Post » Pon kwi 13, 2015 20:33 Re: ŚLEPACZKI cz.VIII- bardzo ważne i pilne str. 33

super wieści, siedziałam i czekałam :)

no i bazar dla gościa przypominam!!!!

czarno-czarni pisze:http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=20&t=168476
zapraszam, dla Kłaczka!
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41986
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Wto kwi 14, 2015 8:13 Re: ŚLEPACZKI cz.VIII- bardzo ważne i pilne str. 33

viewtopic.php?f=20&t=168482

bazarek czekoladowy dla Kłaczka
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41986
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Wto kwi 14, 2015 10:31 Re: ŚLEPACZKI cz.VIII- bardzo ważne i pilne str. 33

Z ogromną radością informujemy, że nasza kochana Juleczka w sobotę została adoptowana!!!!!
Na zdjęciu kicia na rękach swojej nowej Opiekunki - Pani Kingi Emotikon smile
Aż ciśnie się na usta: Powodzenia na nowej drodze życia, Maleńka!


Obrazek

Asia Ronda

 
Posty: 1417
Od: Pt lut 25, 2005 15:06
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto kwi 14, 2015 13:29 Re: ŚLEPACZKI cz.VIII- bardzo ważne i pilne str. 33

niechaj Ci sie wiedzie, Juleczko, w sowim domku :ok: :ok: :ok:

dziękujemy czarno-czarnym za bazarki dla Kłaczka :1luvu: i serdecznie zapraszamy :

viewtopic.php?f=20&t=168482

viewtopic.php?f=20&t=168476

KotywKratkę dziękujemy za transport Kłaczka :1luvu: :1luvu:

jerzykowka -Ty wiesz... Obrazek :201461
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek

Klub Ślepaczkowy

 
Posty: 1404
Od: Czw maja 05, 2011 14:56

Post » Wto kwi 14, 2015 14:13 Re: ŚLEPACZKI cz.VIII- bardzo ważne i pilne str. 33

Zdjęcia Kłaczka z lecznicy
ObrazekObrazekObrazek
i z tdt
Obrazek

Po badaniu okulistycznym w Poznaniu
Oczy : zwichnięte soczewki, jaskra- nie widzi i widzieć nie będzie. Operacji nie będzie, w tej chwili i tak by nie przeżył narkozy. Do oczu mam zakraplać krople obniżające ciśnienie (Rozacom, Xalaton). Duże oko to już woloocze, więc w tej chwili bólu już nie ma.
Generalnie je bardzo słabo, jest bardzo słaby, chudy przeraźliwie czego na fotach nie widać, bo włos długi i skołtuniony.
Krea i mocznik nie są bardzo wysokie, ale anemia, niski hematokryt nie wróżą najlepiej. No i moczu nie wiąże na razie.Wysoki poziom leukocytów - powód nieznany, może zęby bo brzydkie. W tej chwili nie ma mowy o zabiegu.
Kłaczek jest bardzo, bardzo kochany, ale też apatyczny, czasem nerwowy - typowe dla bardzo chorego kotaka. Śpi cały czas na termoforku.

Nie wiem jak długo zostanie z nami, ale obiecuję Wam, że stanę na uszach by udało nam się sprawić by się uśmiechał!!! I to jak najdłużej!!!

wyniki:
ObrazekObrazekObrazek

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26437
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Wto kwi 14, 2015 15:33 Re: ŚLEPACZKI cz.VIII- Jula w ds, Kłaczek str.34

mam pytanie: jaka jest mozliwosc dla realnej pomocy dla bezdomnej kotki z uschnietym okiem po kocim katarze?
kotka ma wywalone oko i uschniete.
kotka jest mlodziutka
czy mozecie pomoc?
u moich wetow koszt usuniecia oka to 400zl,plus badania mocznik krea alt asp 50zl
czy jest mozliwosc pomocy?
Kotka Milka
 

Post » Wto kwi 14, 2015 16:09 Re: ŚLEPACZKI cz.VIII- Jula w ds, Kłaczek str.34

Kotka Milka pisze:mam pytanie: jaka jest mozliwosc dla realnej pomocy dla bezdomnej kotki z uschnietym okiem po kocim katarze?
kotka ma wywalone oko i uschniete.
kotka jest mlodziutka
czy mozecie pomoc?
u moich wetow koszt usuniecia oka to 400zl,plus badania mocznik krea alt asp 50zl
czy jest mozliwosc pomocy?



miałabym ew. DT dla tej kotki

ale musiałaby być wysterylizowana przy okazji
Wojtusiu... zabrałeś moje serce. odwiedź mnie proszę, kiedyś..we śnie..w innym futerku.
ObrazekObrazek

mamaGiny

Avatar użytkownika
 
Posty: 7113
Od: Pon maja 10, 2010 10:30
Lokalizacja: Śląsk

Post » Wto kwi 14, 2015 17:03 Re: ŚLEPACZKI cz.VIII- Jula w ds, Kłaczek str.34

lista wsparcia na kwiecień

1. Koty z Ukrainy : Pianka i Malinka - dt martazd ObrazekObrazek
ds mają : Stefanek i biszkoptowa dziewczynka o imieniu Niebieska oraz Moti :piwa:

:arrow: mali emigranci przybyli do nas 28 grudnia o godz. 4.00 nad ranem z ukraińskiego schroniska z okręgu Donbasu
-koszt transportu : 800zł -uzbierane z siepomaga 720zł -pięknie dziękujemy :1luvu:

:arrow: 09 lutego dwa małe kocie futerka dołączyły do grupy emigrantów -dt Petka i dt Kasia T. spoza forum
Figa ObrazekObrazek Prymulka

:arrow: w lutym przybyła także mała siostrzyczka dwóch szylkretek Małpka vel Raszka - dt Gosia Obrazek

:arrow: 21 marca przyjechała Yasia Obrazek -dt Asia spoza forum

-diagnostyka/ leczenie/zabiegi
wątek viewtopic.php?p=10921359#p10921359

oraz pod bezpośrednią opieką Klubu Ślepaczków (ślepaczkowe dt)
-Blinka Obrazek dt j.szmudrowska

-Kłaczek (PNN) Obrazek tdt jerzykowka -szukamy dt

2. Rubinek dt michalinadzordz ObrazekObrazek

diagnostyka/leczenie/zabieg


kotki z Ukrainy , które były objęte specjalnym patronatem Klubu Ślepaczków

ds ma Daktyl (kotek bez kawałka szczęki,PNN) :piwa:

ds ma Black Syriusz :piwa:
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek

Klub Ślepaczkowy

 
Posty: 1404
Od: Czw maja 05, 2011 14:56

Post » Śro kwi 15, 2015 18:21 Re: ŚLEPACZKI cz.VIII- Jula w ds, Kłaczek str.34

Kłaczek...jaki biedny kot...
Kosmici są wśród nas !

agnieszka.mer

Avatar użytkownika
 
Posty: 2881
Od: Pt lut 25, 2011 18:54

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue i 511 gości