ŚLEPACZKI cz.VIII PROSIMY O ZAMKNIĘCIE WĄTKU

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt mar 27, 2015 11:51 Re: ŚLEPACZKI cz.VIII- lista na marzec i podziękowania

Pozdrowienia od Julci

Obrazek

Asia Ronda

 
Posty: 1417
Od: Pt lut 25, 2005 15:06
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt mar 27, 2015 12:32 Re: ŚLEPACZKI cz.VIII- lista na marzec i podziękowania

Ja tam do znudzenia będę powtarzać, ze burasie są najpiękniejsze, czego Julcia dowodem :1luvu:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26437
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pt mar 27, 2015 15:17 Re: ŚLEPACZKI cz.VIII- lista na marzec i podziękowania

I kolejna piękna burasia na dt -Blinka :1luvu:

Blinka i jej nowe powołanie - przesadzanie kwiatków. Ale największą miłością zapałała do gmerania w ziemi :D Co tam kuweta! Prawdziwa ziemia jest cool :ok:

Obrazek

ObrazekObrazekObrazekObrazek

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26437
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pt mar 27, 2015 17:21 Re: ŚLEPACZKI cz.VIII- lista na marzec i podziękowania

ale cudo :1luvu:

a ja myślałam że moja bura Lilka ma duży brzuch hahahaha - są takie same kluski :ryk:
Wojtusiu... zabrałeś moje serce. odwiedź mnie proszę, kiedyś..we śnie..w innym futerku.
ObrazekObrazek

mamaGiny

Avatar użytkownika
 
Posty: 7113
Od: Pon maja 10, 2010 10:30
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pt mar 27, 2015 17:51 Re: ŚLEPACZKI cz.VIII- lista na marzec i podziękowania

pokaż brzusio Lilki, większy niż Rolfika? 8) :mrgreen:
Obrazek

Choć wydaje mi sie,że w Blince ma nie lada konkurencję :lol:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26437
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pon mar 30, 2015 6:03 Re: ŚLEPACZKI cz.VIII- lista na marzec i podziękowania

pojedynek na brzuchy ;)
Lilka w zwisie swobodnym na parapecie
Obrazek

Obrazek
Wojtusiu... zabrałeś moje serce. odwiedź mnie proszę, kiedyś..we śnie..w innym futerku.
ObrazekObrazek

mamaGiny

Avatar użytkownika
 
Posty: 7113
Od: Pon maja 10, 2010 10:30
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pon mar 30, 2015 22:57 Re: ŚLEPACZKI cz.VIII- lista na marzec i podziękowania

Ślepaczki moje kochane :) Chciałam powiedzieć, że 3 kotki z 5, jakie były pod moją opieką znalazły nowe domy. 2 kotki - Wżurka i Szyszka są już w swoich domkach, a najmłodszy Czaruś zamieszka w swoim domku w czwartek. Oznacza to, że jestem gotowa, by przyjąć pod swój dach biało-rudego kocurka ze schroniska w Czartkach. Bardzo bym liczyła na Wasze wsparcie moje kochane ślepaczki. Uda się wciągnąć kicia na listę kwietniową? :oops: Jestem umówiona ze schroniskiem, że zabiorę go do siebie po świętach. Dostał na imię Rubin :1luvu:
Obrazek
Obrazek

Niecałe 2 tyg. temu w stałym domku zamieszkała też Dymka. Jej duży jest z zamiłowania fotografem. Zobaczcie jak niesamowicie wypiękniała!
Obrazek
Obrazek

michalinadzordz

 
Posty: 5271
Od: Nie wrz 25, 2011 9:24
Lokalizacja: Wrocław/Zduńska Wola

Post » Wto mar 31, 2015 7:27 Re: ŚLEPACZKI cz.VIII- lista na marzec i podziękowania

Obrazki się nie otwierają :(
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 23020
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto mar 31, 2015 19:42 Re: ŚLEPACZKI cz.VIII- lista na marzec i podziękowania

lista wsparcia na kwiecień

1. Koty z Ukrainy : Pianka i Malinka - dt martazd ObrazekObrazek
ds mają : Stefanek i biszkoptowa dziewczynka o imieniu Niebieska oraz Moti :piwa:

:arrow: mali emigranci przybyli do nas 28 grudnia o godz. 4.00 nad ranem z ukraińskiego schroniska z okręgu Donbasu
-koszt transportu : 800zł -uzbierane z siepomaga 720zł -pięknie dziękujemy :1luvu:

:arrow: 09 lutego dwa małe kocie futerka dołączyły do grupy emigrantów -dt Petka i dt Kasia T. spoza forum
Figa ObrazekObrazek Prymulka

:arrow: w lutym przybyła także mała siostrzyczka dwóch szylkretek Małpka vel Raszka - dt Gosia Obrazek

:arrow: 21 marca przyjechała Yasia Obrazek -dt Asia spoza forum

-diagnostyka/ leczenie/zabiegi
wątek viewtopic.php?p=10921359#p10921359

oraz pod bezpośrednią opieką Klubu Ślepaczków (ślepaczkowe dt) -Blinka Obrazek dt j.szmudrowska

2. Rubinek dt michalinadzordz ObrazekObrazek

diagnostyka/leczenie/zabieg


kotki z Ukrainy , które były objęte specjalnym patronatem Klubu Ślepaczków

ds ma Daktyl (kotek bez kawałka szczęki,PNN) :piwa:

ds ma Black Syriusz :piwa:
Ostatnio edytowano Czw kwi 02, 2015 16:04 przez Klub Ślepaczkowy, łącznie edytowano 3 razy
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek

Klub Ślepaczkowy

 
Posty: 1404
Od: Czw maja 05, 2011 14:56

Post » Wto mar 31, 2015 19:45 Re: ŚLEPACZKI cz.VIII- lista na marzec i podziękowania

zdjęcia Dymki przepiękne....
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41986
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Wto mar 31, 2015 21:46 Re: ŚLEPACZKI cz.VIII- lista na marzec i podziękowania

morelowa pisze:Obrazki się nie otwierają :(

Cos sie dzieje z zapodaj.net juz teraz zdjecia dzialaja...

michalinadzordz

 
Posty: 5271
Od: Nie wrz 25, 2011 9:24
Lokalizacja: Wrocław/Zduńska Wola

Post » Śro kwi 01, 2015 7:19 Re: ŚLEPACZKI cz.VIII- lista na marzec i podziękowania

Pewnie to już było leczone ale jak tak patrzę na zdjęcia Dymki to może by jeszcze corneregel spróbować na te oczka.
A kociarstwo śliczne:))

Lidka

 
Posty: 16219
Od: Wto lut 03, 2004 8:57
Lokalizacja: Katowice


Post » Śro kwi 08, 2015 11:30 Re: ŚLEPACZKI cz.VIII- kwiecień u ślepaczków

U Ślepaczków ostatnio dzieje się sporo!
Badania w laboratorium Idexx ostatecznie wykluczyły chorobę małej Figi :D Dzisiaj sterylizujemy maludę, a już wkrótce zawozimy do Kutna, gdzie zamieszka we wspaniałym domu z jednookim kumplem :D
Plecaczek pakuje również Prymulka, na którą czeka własna fantastyczna Rodzina, w skład której oczywiście wchodzi już jedna koteńka :wink: Będą szaleć dziewczyny, bo trzeba Wam wiedzieć, że nasza Prymula jest prawdziwą królową zabaw, zwłaszcza z grzechotkami i piórami :D Primę wieziemy do Opola w najbliższą sobotę :ok:
To nie koniec dobrych wiadomości! Kolorowa Małpka też dopina walizeczkę i wybiera się do Wrocławia, gdzie zamieszka z wymarzonymi Dużymi i szalonym jednookim Szafirem :D I Małpka i Szafir to prawdziwe wulkany energii. Oj, będzie się działo w nowym domku :wink:
A my przyjęliśmy kolejną podopieczną - Yasię vel Ayę.
Koteńka została okrutnie skatowana (trzaskano jej drobnym ciałkiem o mur...), ale ludzie o wielkich sercach walczyli o nią tak, że prawie nie ma śladu po potwornych okaleczeniach!
Będzie miała słabszą łapkę, zbliznowacenia na pleckach i mniejsze oczko. Oczodół był składany misternie, skórka pozaszywana, ale niewykluczony jest zabieg korygujący pękniętą powiekę.
Może już teraz ktoś zakocha się w naszej nowej przesłodkiej podopiecznej? Musimy ją odchuchać, pocerować i wysterylizować, ale już szukamy domu by móc ratować kolejne biedy...

Yasia Obrazek

Figa Obrazek

Małpka Obrazek

Prymulka Obrazek

Prosimy o wielkie kciuki dla tych małych dam :ok: :ok: :ok:
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek

Klub Ślepaczkowy

 
Posty: 1404
Od: Czw maja 05, 2011 14:56

Post » Śro kwi 08, 2015 11:40 Re: ŚLEPACZKI cz.VIII- kwiecień u ślepaczków

niech im się szczęści we własnych domkach :ok: :ok:
Obrazek

violet

Avatar użytkownika
 
Posty: 4581
Od: Pon sty 07, 2013 17:17
Lokalizacja: koło Torunia

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: jolabuk5, Silverblue i 530 gości