KOCIA CHATKA zaprasza odsłona numer 31

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro kwi 01, 2015 20:39 Re: KOCIA CHATKA zaprasza odsłona numer 31

masKotka? pisze:Byłam na szybkim dyżurze, na 3 cisza i spokój, przemyłam oczka Mami i pogłaskałam takiego wystraszonego czarnulka. Na zdrowej też spokój, powycierałam puchatka. Jak weszłam na kwarantannę, to się zdziwiłam, były tylko dwie czarnobiałe koteczki w boksach, więc żadnych leków nie podałam. Mani chciałam wyczyścić uczy, ale jak przetarłam raz patyczkiem to zauważyłam, że ma w uchu tylko maść, ktoś widocznie jej już przetarł te uszy. Nic nie zaznaczałam w kartach.
Mania jest przekochana, cudowna!! Czy ona już jest zarezerwowana?
Zostawiłam niewyrzucone śmieci, bo niewiele tego było, zatem z oszczędności worków zostawiłam na ranny dyżur.


dzięki Kasiu za dyżur :D
Mania nie jest zarezerwowana. To ostatni "nabytek-podrzutek". Mam zdjęcia w komórce w jakim kartonie do nas przybyła,ale niestety nie potrafię ich udostepnić :oops:

balbina38

 
Posty: 3575
Od: Sob lis 15, 2008 16:41
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Śro kwi 01, 2015 20:46 Re: KOCIA CHATKA zaprasza odsłona numer 31

Mania jest przesliczna, widzialam zdj na stronie www :1luvu:
O rany, mamy swoj watek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=46&t=171300 :201446
Wspieram Powszechna Sterylizacje - robie zakupy przez Fani Mani https://fanimani.pl/sklepy/A Ty?

cessy

Avatar użytkownika
 
Posty: 495
Od: Pon wrz 22, 2014 13:01
Lokalizacja: HH

Post » Czw kwi 02, 2015 10:18 Re: KOCIA CHATKA zaprasza odsłona numer 31

część :)
mieliśmy nadzieje ze przed swietami jeszcze przyjedziemy do Was ale sie nie wyrobimy :( chyba ze jutro wieczorem tak na szybko, ale tez nie chcielibysmy zatrzymywac Was bo w domu jeszcze kazdy ma robote przed swietami... wiec kociaki sie nie obraża chyba jak " ciocia z wujkiem " nie przyjada na swieta :)
i tak przy oakzji zyczymy Wam zdrowych, pogodnych i wesolych Swiat :)

edisza

 
Posty: 772
Od: Sob gru 03, 2011 9:02

Post » Czw kwi 02, 2015 13:10 Re: KOCIA CHATKA zaprasza odsłona numer 31

Otto pojechał do domu. Zamieszka w Rogoźniku. Dom wychodzący.

Kociaki OK.
Martwi mnie tylko Aminka,leży cały czas na posłanku. Wygłaskałam ją i podstawiłam miseczkę z suchym. Rzuciła się jakby w ogóle nie jadła. Nie wiem czy ona się tam porusza :roll: Bruno zakopał się w kołdrę na wolierze.Naszukałam się go,już miałam wydzwaniać do was,a on w najlepsze sobie tam spał.
Peterowi powycinałam trochę dredów z ogonka. Za jednym uchem ma jakiegoś strupa.Uważajcie przy czesaniu.
Kuba i Karolina nie wiem czy nie zostawiłam kosza ze śmieciami na trójce :oops:
Agata nie zabrałaś zdjęć RTG Benusia.

balbina38

 
Posty: 3575
Od: Sob lis 15, 2008 16:41
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw kwi 02, 2015 13:36 Re: KOCIA CHATKA zaprasza odsłona numer 31

Może by Amince też dawać Calm-Aid?

Mara S

 
Posty: 6354
Od: Śro cze 09, 2010 11:51
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw kwi 02, 2015 18:38 Re: KOCIA CHATKA zaprasza odsłona numer 31

Mara S pisze:Grafik dyżurów 30.03.-05.04.
30.03. pon. rano Beata wiecz. Mara
31.03. wtorek rano Tajron wiecz. Mara
01.04. środa rano Tajron wiecz. Maskotka
02.04. czwartek rano Beata wiecz. Kuba i Karolina
03.04. piątek rano brak wiecz. Marta
04.04. sobota rano brak wiecz. Kuba i Karolina
05.04. niedziela .... Tajron

Widze las rąk na jutrzejszy poranny dyżur :). Jak nie ma chetnych to wpiszcie mnie.

Tajron

Avatar użytkownika
 
Posty: 2011
Od: Pon paź 20, 2014 19:36

Post » Czw kwi 02, 2015 19:14 Re: KOCIA CHATKA zaprasza odsłona numer 31

Agata ja mogę podjechać w trakcie pracy na szybki dyżur - mam bliżej, a w pracy jutro będzie spokój (i nie będzie szefa).... Daj znać ;)

Dziś do domu, prócz Otta, pojechała Mako - niestety Państwo zapomnieli książeczki. Mam prośbę czy ktoś mieszkający w centrum mógłby podrzucić tym ludziom książeczkę? Oni mieszkają w jakichś wieżowcach na Kościelnej. Adres trzeba spisać z umowy, zadzwonić, umówić się i podać, a przy okazji zapytać jak Mako, bo dziś mimo, iż przy zabieraniu jej była wystraszona, był telefon, że zachowuje się jak rezydentka (mam nadzieję, że nie będzie problemów z ich pierwszą kotką, która może się zestresować "nową, wyluzowaną siostrzyczką").

Mara S

 
Posty: 6354
Od: Śro cze 09, 2010 11:51
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw kwi 02, 2015 19:25 Re: KOCIA CHATKA zaprasza odsłona numer 31

Ja mogłabym jutro rano podjechać ale ok 11.
Książeczke Mako mogę podać. Przy okazji wezmę z chatki i numer telefonu też

fruciu

 
Posty: 1477
Od: Pt kwi 26, 2013 14:16

Post » Czw kwi 02, 2015 20:05 Re: KOCIA CHATKA zaprasza odsłona numer 31

Wieczorem:
Chatka posprzątana, leki podane....wszystko ok:)

Kuba_Karolina

Avatar użytkownika
 
Posty: 427
Od: Wto cze 17, 2014 10:20

Post » Czw kwi 02, 2015 20:21 Re: KOCIA CHATKA zaprasza odsłona numer 31

to kto jutro będzie i w jakich godzinach?
Pytam bo pan od Otta chce przyjechac między 9 a 10 z kontenerkiem. Pożyczyłam mu dzisiaj za kaucją(50 zł).
Mam mu dać odpowiedź czy będzie ktoś w tych godzinach.

balbina38

 
Posty: 3575
Od: Sob lis 15, 2008 16:41
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw kwi 02, 2015 20:31 Re: KOCIA CHATKA zaprasza odsłona numer 31

Przywieźliśmy Benusia po operacji. Dałam go do boksu po Mako, tylko go chwilowo przedzieliłam, bo Benusia trochę nosiło po narkozie. Przysypia z otwartymi oczkami, a potem zrywa się, warczy, syczy i "szaleje" w boksie. Musi mieć od jutra rano założony kołnierz. Kołnierze są w Chatce, więc nie kupowałam w lecznicy. Mam nadzieję, że jakoś ten kołnierz będzie znosił przez kilka dni. Leki są opisane w torebce, na 4 i 6 - betamox i tolfina w zastrzykach. 13.04. ma zdjęcie szwów. Operacja przebiegła bez problemów.

The Szops

 
Posty: 4990
Od: Sob lip 30, 2011 15:08
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw kwi 02, 2015 22:12 Re: KOCIA CHATKA zaprasza odsłona numer 31

Dobra Mara jak mozesz to podjedz rano na dyzór.

Tajron

Avatar użytkownika
 
Posty: 2011
Od: Pon paź 20, 2014 19:36

Post » Czw kwi 02, 2015 22:47 Re: KOCIA CHATKA zaprasza odsłona numer 31

Dzisiaj też pojechała do domu moja już roczna tymczaska Tesia :) Póki co nie mam żadnych wieści jak się zaaklimatyzowała. Za kilka tygodni ze swoją nową rodziną wyjedzie na stałe do Niemiec. Mam nadzieję, że będzie szczęśliwa :) Będzie sama, ludzie mają 4 letnie dziecko, ale nie wykluczają za jakiś czas tematu o drugim kocie :)
Teraz Tosia nie ma z kim szaleć :( zaczepia moje koty a one nie są tym zachwycone :(

masKotka?

 
Posty: 428
Od: Nie lut 03, 2013 19:48

Post » Pt kwi 03, 2015 8:37 Re: KOCIA CHATKA zaprasza odsłona numer 31

Benek ok - w kuwecie miał sik, dałam mu wody i suchego, zjadł trochę. Nie ubrałam mu kołnierza - sorki ale nie dałabym rady psychicznie :oops: - ten biedak niemal w ogóle się nie rusza, co za tym idzie nie interesuje się żadnymi ranami, a ja nie miałam serca jeszcze mu życia uprzykrzyć...
Pan od Otta oddał kontener i wziął kasę, ponoć jest ok - Otto zachowuje się jak domowy kot - nie boi się ludzi w ogóle, chce być głaskany, nawet brzuch daje.
Mamuśka ma paskudne oczy - może jednak by ją trzeba znów wziąć do jakiegoś okulisty, bo tak źle to jeszcze nie było.
Karol pitnął na szafę, więc mu rany nie zrobiłam :/
Chciałam włączyć na trójce resztkę feliwaya, ale się nie dało, bo tam jest krzywo kontakt i resztka się nie łapała :( Nie mamy czasem jakiegoś pełnego opakowania?
Zamówię jakieś żwirki.

Mara S

 
Posty: 6354
Od: Śro cze 09, 2010 11:51
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pt kwi 03, 2015 9:30 Re: KOCIA CHATKA zaprasza odsłona numer 31

Mania jest zarezerwowana. Musimy jej zrobić sterylkę i jedzie do domu.

The Szops

 
Posty: 4990
Od: Sob lip 30, 2011 15:08
Lokalizacja: Sosnowiec

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: gjakubowska, Google [Bot] i 262 gości