Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob lut 28, 2015 10:58 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

Obrazek

:mrgreen:

Więc staruszek z pola czekam za decyzja ze schronu kiedy go można zabrać .......Mam konto fundacyjne więc jak tylko psiaka zabiore , można tam wpłacać dla niego na hotelik...Czekamy :) Wpłacac nie wy spoko :ryk:

Putek ok , pani jego mi odpisała że śliczny , troche jej napisałam co brytki powinny dostawać do jedzenia itd ...a nie kitiket... :|

Sara wleke ją za soba , jak gdzies jadę przychdzi do mnie brat , bo tapczan to dechy i sprężyny , ktoś mnie pocieszył że tak będzie do 1.5 roku... :mrgreen: Była wczoraj u weta miała wymaz z macicy jest lepiej ale jeszcze nie tak jak powinno , ma tabletki ...

Wczoraj miałam tez Wacusia , bo cos mu sie zdrowie sypie ..Ma już swoje lata troche a to kot z ulicy zabrany nie jako młody...Wacuś ma problemy z zatokami , miał je wczoraj wypłukane ....To co wypłukali bedzie zbadane , miał przeswietlenia , zatoki ma zajęte , wcześniej miał leki ale na niego nie działa .Ma leki zmienione , ma kryształki w moczu .Ma tez problem duży z płucami , ma dużo tkanki mięśniowej w nich co powoduje problemy z oddychanie....
Dostał wczoraj silne leki przeciwbólowe , i jakies jeszcze miał spac . A on chodził pijany do 5 rano , musiałam go pilnowac żeby na drapak nie kombinował .....Nie moglam go zamknąć w klatce bo ma chorobe falującej skóry ..w małym pomieszczeniu od razu to go bierze....

Czarek na razie ok ...domku nie widać....Zobaczymy jak bede miała tylko kase zrobie mu pcr wtedy bedzie wiadomo dokładnie .......

A i dowiedziałam sie że w lesie , w tym miejscu co dwa lata temu zabierałam Jagodę jest sunia wywalona już jakiś czas temu i podobno ciężarna...Nie wiem nic więcej czy boi sie ludzi , niby jest mała...Trzeba ja złapać i wysterylizować , nie może tam przeciez rodzić....

Nawet nie miałam czasu żeby donieść na gminę , ale dziś to zrobie..Muszę sie jakoś zebrać i napisać składnie i dokładnie :mrgreen: żeby nie zgłupieli o co mi chodzi..Bo wiecie jak ja nieraz pisze :ryk:

lidka02

 
Posty: 15727
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Sob lut 28, 2015 11:37 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

Wiemy jak piszesz :strach: , ale dobrze, że w ogóle piszesz :mrgreen:
Wpłacac nie wy spoko
ufff... :lol:

Następny piesek??? :placz:
Wszyscy tam koło Ciebie psy wyrzucają, czy tak wszędzie jest, tylko nie wszyscy widzą/piszą/ zabierają[zbierają ] ?
Pewnie w mieście to nie jest tak widoczne...
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22902
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob lut 28, 2015 11:58 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

Nie jest widoczne. Rozglądam się, gdzie tu może być jakiś pies do uratowania i nic. Ale to chyba dobrze, prawda?
Ostatnio na Górcach taki jeden rozglądał się cały zdezorientowany, już do niego podeszłam, już widziałam oczami wyobraźni, że przywożę uratowanego do domu i mówię tżowi, że teraz, to się już musi zgodzić na psa, bo ja uratowałam, a tu podleciał jakiś chłopiec, kiwnął, zawołał i pies poleciał.

lilianaj

Avatar użytkownika
 
Posty: 5228
Od: Sob kwi 26, 2014 19:14
Lokalizacja: Warszawa Białołęka

Post » Sob lut 28, 2015 12:22 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

Morelowa tak wszędzie jest , tam gdzie podobno jest ta sunia w lesie ..tam wywalono Jagodę ...To dobre miejsce na podrzucanie tam psów..Często wyrzucają tam ,ale nie zawsze pies czeka.Jak poleci w las to sie zgubi ....i już jest w innym miejscu ......brak słów na to wszystko..
Ostatnio edytowano Sob lut 28, 2015 12:58 przez lidka02, łącznie edytowano 1 raz

lidka02

 
Posty: 15727
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Sob lut 28, 2015 12:38 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

Najgorszą bestią na świecie jest niestety człowiek :(
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43912
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob lut 28, 2015 16:12 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

dorcia44 pisze:Najgorszą bestią na świecie jest niestety człowiek :(

Tak, czasami tak bywa.
Ale bywa też tak, że człowiek jest aniołem wyrywającym z opresji, ciepłym i kochającym opiekunem.
Popatrzcie w lustro.

lilianaj

Avatar użytkownika
 
Posty: 5228
Od: Sob kwi 26, 2014 19:14
Lokalizacja: Warszawa Białołęka

Post » Sob lut 28, 2015 16:49 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

ja nie paczam w lustra ,wolę się łudzić niż poznać nagą prawdę o swoim peselu :twisted:
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43912
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob lut 28, 2015 17:11 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

:lol:
No tak: choroba peselowa.
Też mam już objawy.

lilianaj

Avatar użytkownika
 
Posty: 5228
Od: Sob kwi 26, 2014 19:14
Lokalizacja: Warszawa Białołęka

Post » Nie mar 01, 2015 10:12 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

lilianaj pisze::lol:
No tak: choroba peselowa.
Też mam już objawy.

Choroba peselowa :mrgreen:
Moj pesel ok :ryk:
Czekam za gościem z miau :strach: :mrgreen:

lidka02

 
Posty: 15727
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Nie mar 01, 2015 10:46 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

Oczywiście nie powiesz na kogo ? :twisted:
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22902
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie mar 01, 2015 11:04 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

morelowa pisze:Oczywiście nie powiesz na kogo ? :twisted:

Teraz nie :ryk:
Ale jeszcze ta osoba u mnie nie była :mrgreen:

lidka02

 
Posty: 15727
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Nie mar 01, 2015 12:05 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

to pewnie ja :mrgreen:
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43912
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie mar 01, 2015 12:52 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

Trzymaj się skoro tak :mrgreen:
Obrazek

Kinnia

 
Posty: 8804
Od: Nie sie 19, 2012 21:12

Post » Nie mar 01, 2015 13:05 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

Macie rację co do niektórych ludzi a właściwie to nie ludzi tylko bestii...... Ja już boję się wchodzić na FB bo stale mam wiadomości o wyrzucanych lub bitych (zabitych) zwierzakach. Nadal w Polsce są za małe kary na te bestialskie czyny, niektórzy są bezkarni. Smutne to :placz:
Dlatego lubię nasze MIAU bo jest tu sporo ludzi o miękkich i wrażliwych serduszkach, co bezinteresownie pomagają zwierzakom. :201494

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25464
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon mar 02, 2015 10:45 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

Więc :mrgreen:
Wczoraj już nie wyrobiłam bo szykuje się domek dla benka , zgadzają się na wszystko wizyte, :1luvu: umowe itd :1luvu: Zobaczymy..
Wiec nikt nie zgadł :roll:
Była u mnie Wilberek :mrgreen:
Dzieki Wilberku za odwiedzinki , pewnie troche sierści ze sobą zabrałaś :ryk:
Dzieki za drapak , piasek i puszki :1luvu:
Jesteś spoko laska :1luvu: a zwierzaki cie ubóstwiają :1luvu:
Ala zobacz , Milusia twoja jak Wilber sie nastawiała i był Putin iiiiii :mrgreen:
Obrazek
Obrazek

A tu beniu i malina :mrgreen:
Obrazek
Obrazek

Mam dzis misje zobaczymy czy mi sie coś uda. :mrgreen:

lidka02

 
Posty: 15727
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 167 gości