Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon sie 08, 2016 18:11 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

skóry, kluchy i chleb , skąd ja to znam,
podziwiam Cie Lidka , trzymam kciuki,
nic wiecej nie mogę, daleko, starość i koty,
w domu, na działce, na wsi ..... :(
Obrazek

wiesiaczek1

Avatar użytkownika
 
Posty: 2176
Od: Nie kwi 10, 2011 21:23
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon sie 08, 2016 21:36 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

Ty po wojnie z babą
ja po wojnie z młodymbezmózgiem
wiek bez znaczenia - jak dwie synapsy pozostały w główce i do tego bez łącznosci

powiedz babie, że jak koty pochorują się, to rachunek do niej przyjdzie
Obrazek

Kinnia

 
Posty: 8804
Od: Nie sie 19, 2012 21:12

Post » Wto sie 09, 2016 9:03 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

Uprzątłam ze znajomą jedno miejsce , wpierniczyliśmy się bez zgody wieczorem , przeciełam kłódkę .Troche wynieśliśmy na zmiane druga na czatach , dechów nie ruszalismy bo tam wystraszone koty ..Zabrałam swoją budkę trzy piętrową z ośrodka , postawiliśmy ..zawsze coś .a to znalazłam na samym wejściu ;( pewnie mase tam tego.Spotkałam tam znajomą zapomniałam że tam mieszka co się dowiedziałam to masakra.Kotów żal
Obrazek

lidka02

 
Posty: 15732
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Śro sie 10, 2016 10:05 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

Masakra :(
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40255
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Śro sie 10, 2016 12:38 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

Tam trzeci świat myśle jak to zrobić , jakoś tym kotom przed zimą pomóc ..Nie chce się z ludźmi kłócić bo to do niczego nie prowadzi a koty ucierpią.No nie raz nerwy mi puszczą ale pilnuje się bardzo...Trzeba coś wymyśleć , najgorszy tam ten żywopłot , bo nie ma domku gdzie postawić , trawka srawka kwiatki , takie prześwity ,ludzie się na nic nie zgadzają a jak żywopłot liście na nim opadną zrobi się pusto .dalej pola .byłam tam wieczorem , musze podejść w dzień ale wiara tam na mnie z byka i o co że chce się kotom stworzyc jakieś minimalne godne warunki ...no podłość .A i pan co jest tam prezesem całego osiedla to cham , w tamtym roku mały mu wszedł na rure od samochodu bo było już zimno on go widział ruszył samochodem kota przetrącił i pojechał..Kot tak chodził kilka dni i umarł , jak inny z wyrwaną łapką :( , nie moge o tym przestać myśleć , jakas kobitka co mi to mówiła chciała coś zrobić to śmieli się z niej mało masz innych kotów ..Chciała domek postawić pod balkonem tamtym w żywopłocie nie wolno , ma piwnice z oknem uchylić nie wolno , a nie każdy jest taki żeby się ludziom sprzeciwić i zrobić to mimo ich nie .Ta pani ma po środku szope a do każdej szopy jest wybieg dla świń bo tam kiedyś mieli.Mówiła jak chce moge na tym wybiegu postawić domek , bo koty przechodzą też dachami , małe pod siatką itd .I myśle w co ja się wpakowałam.Kiedyś zostało mi jedzenie jak byłam u kotów na mieście , suche a myśle podjadę dam tamtym , no 16 małych szok a w nich ten jak go zobaczyłam załamka ..na drugi dzień go łapałam zabrałam do weta ...Tam z facetami bardziej idzie się dogadać jak z babami ...Baby sa zawistne jakieś dziwne ciężko się z nimi rozmawia .
A to kiwaczek , ma stare złamanie łapki , kości już oblane ..druga łapka czasem się wygnie w półkole ale wraca do normalności , kotek kiwa często główką prawo lewo i nie jest taki bystry jak powinien .
Obrazek

lidka02

 
Posty: 15732
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Śro sie 10, 2016 12:48 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

:(

Lidka, jesteś bardzo, bardzo dzielna <3
Obrazek

violet

Avatar użytkownika
 
Posty: 4581
Od: Pon sty 07, 2013 17:17
Lokalizacja: koło Torunia

Post » Śro sie 10, 2016 21:50 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

Naprawdę serce ściska :(

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

Post » Sob sie 13, 2016 11:59 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

Mały z murku w nowym domku ;)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
koteczka z drutowaną szczęką była u weta na razie ok trzyma się wszystko
Obrazek
Małe wróciły do mnie z dt
Obrazek
Obrazek
Balbina z zespoleniem wrotno obocznym no jakoś daje rade jest na karmie dla nerkowców
Obrazek
Małe z murku
Obrazek
Rodzeństwo przeżyło pp
Obrazek
Zgredzik jedzie do domku na koniec sierpnia
Obrazek
I Kiwaczek
Obrazek
I kilka moich

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Stary nabroił i coś zrobił;)
Obrazek
Obrazek
Domek postawiony żarcie się nie zmienia ;( masakra .Tylko że ja przy mojej ilości nie moge tam być często bo tam 25 kotów.
Obrazek
Obrazek

lidka02

 
Posty: 15732
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Sob sie 13, 2016 14:32 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

Wieści od Ciebie suuuper :1luvu: :1luvu: :1luvu: :ok:

Tylko ostatnie zdjęcie :strach: Że też nie ma lekarstwa na brak mózgu i wyobraźni :(

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

Post » Czw sie 18, 2016 15:44 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

Komu kota bo mnie zjedzą :mrgreen:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Artek gruba dupka i grzyb. Po co jechac do lasu zapraszam do mnie :strach:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Jaka zgodnośc :ryk:
Obrazek

lidka02

 
Posty: 15732
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Czw sie 18, 2016 16:07 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

:D :D :D

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

Post » Czw sie 18, 2016 16:13 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

Baltimoore pisze::D :D :D

No co chcesz Artka :ryk:

lidka02

 
Posty: 15732
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Czw sie 18, 2016 16:41 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

Oj, ja to bym bardzo chciała :ok:
A jeszcze bardziej te wszystkie biedne, niechciane :201461

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

Post » Czw sie 18, 2016 20:24 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

ale drapak wypasiony :mrgreen: cudny
i fajne słodziaki :catmilk: wesoło

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27171
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pt sie 19, 2016 9:11 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

Mam aż za wesoło :ryk: :201461
Jutro łapanka , jakas kotka przyprowadziła 4 takie trzy miesięczne pod szkołe są w krzakach ..Znajoma załatwiła im miejsce w gospodarstwie , wiem wiem ..Ale lepsze to jak ulica , będą spać w budynku gospodarczym , pożyczę dużą klatę żeby się przyzwyczaiły.A mame złapie na sterylkę i wypuszcze w tym miejscu gdzie jest ..Załamka z tymi małymi.

lidka02

 
Posty: 15732
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: aga909, indianeczka, magnificent tree, RichardSpoon, ryniek, Zeeni i 495 gości