Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt mar 06, 2015 7:42 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

Kinnia pisze:
alab108 pisze:
Kinnia pisze:
alab108 pisze:
Kinnia pisze:Ala dawaj do mnie - będzie i telefon i internet
za to nie będzie czasu nawet na jedzenie czy siusianie
pasuje? :twisted:

A będą łosie? 8)


łosie 8O
" .... a po co Ciebie łosie, ja się pytam? ..."

Bo u mnie są łosie :D
Obrazek


ok
piękny
u mnie niektóre parkuja na samochodach, w sposób szczególny lubią wchodzic przez przednią szybę
u mnie wszystko co tylko chcesz w okolicy jest - do wyboru do koloru

Dziękuję , zapamiętam :ok:
Obrazek

alab108

 
Posty: 12890
Od: Wto lis 09, 2010 22:35
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Post » Pt mar 06, 2015 14:27 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

:1luvu: jak ktoś ma konto na fb - to polecam się z moim konkursowym działkowym zdjęciem - oddajcie proszę głosik :)

Dorota Wojciechowska pisze:Zagłosujcie proszę na moje działkowe zdjęcie z Elzą :) https://apps.facebook.com/click_competi ... ef=Default
Obrazek
Obrazek
_______________________________________________________________________________________

Dorota Wojciechowska

 
Posty: 12931
Od: Czw lip 24, 2008 9:21
Lokalizacja: Sosnowiec


Post » Pt mar 06, 2015 21:48 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

serce mi mało nie wyskoczy, czy on tam ma jedzenie i picie,
u mojego syna był 3 lata pies, którego ktoś wyrzucil z samochodu w 18 stopni mrozu, pod ich dom
był stary, schorowany, te 3 lata miał dobre, pełna miska, ciepłe spanie, leki, witaminy, głaskanie,
w styczniu trzeba było go uspić, bo już przestał jeść i nie chciał wstawać, smutne to bardzo było :(
Obrazek

wiesiaczek1

Avatar użytkownika
 
Posty: 2176
Od: Nie kwi 10, 2011 21:23
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt mar 06, 2015 22:19 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

Obrazek
Wode ma jedzenie psy dostaja tylko rano ..Pies jest bardzo zagubiony , boi sie smyczy musiałam ja odłożyc , usiąść przy budzie wtedy nieśmiało podszedł :(
On nie wie co sie dzieje , ten pies wiele zlego przeszedł widac to po nim...Pojechałam tam bo schron miał go nie kastrowac prosiłam , a debile go wykastrowali ...Potem napiszę jak go wyciągne jak było bo robi sie tam syf...Nie chce teraz robic zamieszania bo pies tylko na tym ucierpi.Trzeba przytakiwac do złego i sie uśmiechać ...Miałam go dac do hoteliku do Ciechocinka a była tam znajoma zawieźć psa , na dole 10 dużych psów razem , jeden ze strachu przyklejony do ściany ..Zaczęły sie gryźć itd itd....Myslałam że tam inaczej bo ładne zdjęcia na tapczanach...ech...chyba będe musiała mu szukac jakiegoś dt płatnego...zeby były chociaz dwa psy tam..Smutek tak na niego mówię potzebuje spokoju , ciepła i człowieka ..żeby zapomniał o tym co przeszedł.. :( Nie wiem jak i co zrobić , ciągle myśle :|
Serce pęka z bezsilności.

lidka02

 
Posty: 15732
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Sob mar 07, 2015 7:11 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

Ciągle ta nasza cywilizacja jeszcze na drzewie :twisted:
I gdyby nie tacy ludzie jak Ty i podobni, to nie można by liczyć na żadne organizacje i odgórne przepisy/zalecenia/inspekcje...
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 23023
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob mar 07, 2015 11:18 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

Tam sa cztery wolontariuszki ....ale ......gdy chca wejść to pan bo jeden jest pracownik schronu jest ciągle w terenie i wejsć nie moga ..Każe im zostawiać karmę dla psów pod bramą , tak jak mi zreszta gdy pojechalam do niego drugi raz .....Ale wpadłam na pewien pomysł , wykonałam telefon i ......facet sie zmienił ...ale o tym później ....Facet jest bezczelny ....Wolontariuszki dążyły do tego żeby mogły tam chodzić w soboty i niedziele bo w taki dzień pracuja ..Ale gmina sie oburzyła że jak będzie tyle żądań wzniosa wolontariat :| Więc wolontariuszki są rzadko , a jak juz sa to brame maja zamkniętą ..I tak to wygląda , facet nie wypuszcza psiaków tam , ani nie bierze ich na spacery psy siedzą cały czas w kojcach ....Jak byłam teraz to jeden średni piesek kremowy po kastracji , szew mu puscił i krew leciaała , paskudnie to wygladało...Przywieźli tam charta sunia sliczna , zrobiłam troche zdjeć wysłałam wolontariuszce , miała dzwonic do dt załatwiać , bo zawsze jak jest chart wyciągaja go na szybko ze schronu.....Chociaz nieraz miały dt i nie mogły zabrać psiakow , bo facet czy wet powiedział nie i koniec. :( Były raz trzy szczeniaki a w schronie grasowało parwo , wolontariuszki załatwiły dla małych dt , dziewczyna przyjechała po psiaki , a wet wyszedł i powiedział chalo , a wy co nie dostaniecie psów bo nie szczepione.Wszystkie trzy psiaki zmarły.......A teraz jak mnie zobaczył że znów przyjechałam do Smutka , mowi co tak sie uwzieliście na tego psa jest tyle innych .. :| Temat rzeka...

lidka02

 
Posty: 15732
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Sob mar 07, 2015 13:51 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

Dorota Wojciechowska pisze::1luvu: jak ktoś ma konto na fb - to polecam się z moim konkursowym działkowym zdjęciem - oddajcie proszę głosik :)

Dorota Wojciechowska pisze:Zagłosujcie proszę na moje działkowe zdjęcie z Elzą :) https://apps.facebook.com/click_competi ... ef=Default

Jak głosować?
Dobro raz dane, wraca z podwójną siłą.
Kacperku[*]przepraszam Cię za to, co musiałam Ci dziś zrobić. Dziękuję Ci za 16,5 roku bycia razem.
05-1995-27-12-2011.:( :(
Rysio-16-02-2013 [*] :( :( Przecinak-Synuś-13-12-2016[*] :( :(
ObrazekObrazek

Hieny na pokład.
Dążymy do szczęścia, nie zadeptując trawników innym.
“Człowiek, który nie ma się czego bać, to człowiek, który nie ma czego kochać.”

meg11

 
Posty: 19624
Od: Wto sty 11, 2011 15:22
Lokalizacja: Radom

Post » Sob mar 07, 2015 14:46 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

Dziś sobota czas zapomniec o problemach ...troche cza sie wyluzować ..Więc dzis mam wolne , nie myśle o tym co będzie po niedzieli...
https://www.youtube.com/watch?v=515nZ-sfhBI

https://www.youtube.com/watch?v=drpUIHz66zE

:mrgreen: :strach: :1luvu:

lidka02

 
Posty: 15732
Od: Czw cze 09, 2011 9:22


Post » Sob mar 07, 2015 21:30 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

przy Metalice się nie wyluzuję :evil:
Obrazek

wiesiaczek1

Avatar użytkownika
 
Posty: 2176
Od: Nie kwi 10, 2011 21:23
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob mar 07, 2015 21:36 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

meg11 pisze:
Dorota Wojciechowska pisze::1luvu: jak ktoś ma konto na fb - to polecam się z moim konkursowym działkowym zdjęciem - oddajcie proszę głosik :)

Dorota Wojciechowska pisze:Zagłosujcie proszę na moje działkowe zdjęcie z Elzą :) https://apps.facebook.com/click_competi ... ef=Default

Jak głosować?

Ja też bym chciała zagłosować.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25562
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob mar 07, 2015 22:00 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

:D żeby zagłosować trzeba mieć konto na fb :oops: Jak się kliknie w link który podałam i zaloguje to powinno się otworzyć to moje już zdjęcie ( :lol: kicia burania w szelkach pod drzewkiem ) i jak się najedzie na zdjęcie to pokazuje się ile ma głosów i po prawej "chyba" "Głosuj" - tak było u mnie.
Jezeli jest inaczej to chyba trzeba wejść e "Galeria" i poszukać burego kotka pod drzewkiem i oddać głos :1luvu:
:oops: przepraszam za to OT :oops:
Obrazek
Obrazek
_______________________________________________________________________________________

Dorota Wojciechowska

 
Posty: 12931
Od: Czw lip 24, 2008 9:21
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob mar 07, 2015 22:09 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

Zagłosowałam. :mrgreen:
Dobro raz dane, wraca z podwójną siłą.
Kacperku[*]przepraszam Cię za to, co musiałam Ci dziś zrobić. Dziękuję Ci za 16,5 roku bycia razem.
05-1995-27-12-2011.:( :(
Rysio-16-02-2013 [*] :( :( Przecinak-Synuś-13-12-2016[*] :( :(
ObrazekObrazek

Hieny na pokład.
Dążymy do szczęścia, nie zadeptując trawników innym.
“Człowiek, który nie ma się czego bać, to człowiek, który nie ma czego kochać.”

meg11

 
Posty: 19624
Od: Wto sty 11, 2011 15:22
Lokalizacja: Radom

Post » Sob mar 07, 2015 22:22 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

Zagłosowałam i udostępniłam dalej. Trzymam kciuki :ok:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25562
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, Google [Bot], makrzy i 499 gości