Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro lut 25, 2015 13:40 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

Nie reagujemy inaczej . Po prostu wydawało się, że lepsza buda niż pole. I fakt - zdjecie pokazuje kojec z drewnianą budą i podłogą. Dla mnie oczywiste, że buda powinna być ocieplona, odpowiednia wielkością.. no,oczywiste - więc zakładałam, że tak jest.
A, że u Ciebie czy w miejscu przez Ciebie załatwionym będzie jeszcze lepiej to oczywiste.
Ten schron to w Strzelnie czy gdzie?
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 23027
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro lut 25, 2015 13:59 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

morelowa pisze:Nie reagujemy inaczej . Po prostu wydawało się, że lepsza buda niż pole. I fakt - zdjecie pokazuje kojec z drewnianą budą i podłogą. Dla mnie oczywiste, że buda powinna być ocieplona, odpowiednia wielkością.. no,oczywiste - więc zakładałam, że tak jest.
A, że u Ciebie czy w miejscu przez Ciebie załatwionym będzie jeszcze lepiej to oczywiste.
Ten schron to w Strzelnie czy gdzie?

To nie jest w Strzelnie ..

lidka02

 
Posty: 15732
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Czw lut 26, 2015 10:32 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

Pozdrawiam panie z nowego kociego forum :mrgreen:
Fajnie sie podczytuje , a potem dupe rąbie :mrgreen:
Za zbieraczki :ok:

lidka02

 
Posty: 15732
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Czw lut 26, 2015 11:31 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

O czym mówisz Lidka??
O jakim forum?
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 23027
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw lut 26, 2015 18:26 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

Byłam dzis u psiaka , biedactwo , zdezorientowany ..Tylko patrzy na ręce co mu się da ..Biedak girki mu się trzęsą .....jestem pod telefonem jak tylko bede mogła zabieram go ..Kupiłam jedzonko i 5 kilo kiełbachy każdy saik dostał po jednej. :mrgreen:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

No dzis będe spała.

Mówie o tym nowym forum [XXX]
Ostatnio edytowano Pt lut 27, 2015 16:53 przez NITKA/KARINKA, łącznie edytowano 1 raz
Powód: usunęłam link

lidka02

 
Posty: 15732
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Czw lut 26, 2015 18:53 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

Aż się zalogowałam z głupiej ciekawości. Ale nie chcą mnie wpuść...Co tam jest takiego bulwersującego?

lilianaj

Avatar użytkownika
 
Posty: 5228
Od: Sob kwi 26, 2014 19:14
Lokalizacja: Warszawa Białołęka

Post » Czw lut 26, 2015 21:20 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

co to za jedno 8O
bo słowo jakbym juz gdzies czytała i z całą pewnoscią tutaj gdzieś, ale nie mogę sobie przypomnieć gdzie i dlaczego, pamiętam, że kogoś?czegoś? szukalam
co jest grane? 8O
Obrazek

Kinnia

 
Posty: 8804
Od: Nie sie 19, 2012 21:12

Post » Pt lut 27, 2015 12:12 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

Zapraszam na bazarek viewtopic.php?f=20&t=167728 :201494 :201461
Obrazek

aannee99

Avatar użytkownika
 
Posty: 9667
Od: Wto sie 28, 2012 8:35
Lokalizacja: Lubuskie

Post » Pt lut 27, 2015 13:21 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

Lidka, napisz proszę, jak się mają Twoje koty? I co ze starowinkiem?
Chyba jestem uzależniona od miau, bo na miauwa jakoś mnie nie ciągnie. :mrgreen:

lilianaj

Avatar użytkownika
 
Posty: 5228
Od: Sob kwi 26, 2014 19:14
Lokalizacja: Warszawa Białołęka

Post » Pt lut 27, 2015 13:32 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

Kinnia pisze:co to za jedno 8O
:roll: bo słowo jakbym juz gdzies czytała i z całą pewnoscią tutaj gdzieś, ale nie mogę sobie przypomnieć gdzie i dlaczego, pamiętam, że kogoś?czegoś? szukalam
co jest grane? 8O


co jest grane? :roll:
Obrazek

Kinnia

 
Posty: 8804
Od: Nie sie 19, 2012 21:12

Post » Pt lut 27, 2015 13:51 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

A to takie równoległe forum dla kociarzy. Jak chcesz, to sobie zobacz.

lilianaj

Avatar użytkownika
 
Posty: 5228
Od: Sob kwi 26, 2014 19:14
Lokalizacja: Warszawa Białołęka

Post » Pt lut 27, 2015 16:13 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

Mnie się kojarzy to słówko z nazwy z kimś kogo już - zdaje się - na forum nie ma...
Ale nie jestem aż tak ciekawa, żeby logować się na forum, które nie udostępnia zupełnie niczego bez logowania. Nie będę właziła gdzieś nie wiedząc czy warto. Zakładam, że nie warto, tylko jest to sposób na zdobycie czytaczy :mrgreen:

Bardziej mnie interesuje, Lidka, jak sprawy psie?
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 23027
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt lut 27, 2015 20:21 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

"wleźć" tam nie idzie, a logować się nie będę - oszczędna jestem bardzo w takich "wycieczkach"

foksterierowata sunia jedzie do fundacji - ciekawe jak jej tam będzie (no nic na to nie poradzę, że mam uraz, ale na swoją obronę mam fakty podpierające fakt mojej nieufności aby nie powiedzieć schizy :mrgreen: ) :roll:
Obrazek

Kinnia

 
Posty: 8804
Od: Nie sie 19, 2012 21:12

Post » Pt lut 27, 2015 21:47 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

Lidka, nie zawracaj sobie głowy głupotami. Ludzie od zawsze plotkowali, jak świat, światem. Jak mi ktoś powie, że mam ośle uszy, to nie znaczy, że mi wyrosną.
"Jeszcze się taki nie urodził, który by wszystkim dogodził."
Naprawdę nie wszyscy muszą Cię lubić. I każdy może mieć swoje zdanie. Na zdrowie.
Ja Cię lubię, bo Cię poznałam i wiem, jak dobrą i wrażliwą jesteś osobą, skorą do natychmiastowej pomocy, często poświęcenia siebie dla czyjegoś dobra. I bardzo Cię szanuję.
Nie uważam, że jesteś zbieraczką. Zbieractwo jest zaburzeniem psychicznym o charakterze kompensacyjnym. Ty niczego sobie nie kompensujesz, po prostu nie potrafisz obojętnie przejść obok i nie zauważyć czyjegoś nieszczęścia. Więc zabierasz chore, brudne, niechciane zwierzęta i dzielisz się z nimi tym, co masz: dachem nad głową, czasem, jedzeniem. To jest trudne. Czasem specjalnie się rozglądam i nie widzę. Nie dlatego, że nie chcę pomóc. Ty dostrzegłaś wśród pola samotnego i głodnego psa. Niektórzy ludzie nie opiekują się najbliższą rodziną, jak Ty opiekujesz się obcymi zwierzętami...
Odezwij się. Napisz, jak Sara się sprawuje i czy zostawiła tapczan w spokoju? I jak się ma mój niebieski ulubieniec? Trzyma się cieplutko :201461 I nie przejmuj się głupotami. Rób swoje.

lilianaj

Avatar użytkownika
 
Posty: 5228
Od: Sob kwi 26, 2014 19:14
Lokalizacja: Warszawa Białołęka

Post » Pt lut 27, 2015 22:26 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

lilianaj pisze:Lidka, nie zawracaj sobie głowy głupotami. Ludzie od zawsze plotkowali, jak świat, światem. Jak mi ktoś powie, że mam ośle uszy, to nie znaczy, że mi wyrosną.

Uważaj :mrgreen: . Jest mądre chińskie przysłowie.
Gdy powie Ci jeden człowiek że jesteś osłem- nie przejmuj się, gdy powie drugi- spójrz w lustro.

Pierońsko mi się to przysłowie podoba :mrgreen:

Lidka- tamto forum to nie dla nas. Tam są wykształciuchy :mrgreen:

Ale Ty masz ostatnio fart do psowatych :strach:
Dobro raz dane, wraca z podwójną siłą.
Kacperku[*]przepraszam Cię za to, co musiałam Ci dziś zrobić. Dziękuję Ci za 16,5 roku bycia razem.
05-1995-27-12-2011.:( :(
Rysio-16-02-2013 [*] :( :( Przecinak-Synuś-13-12-2016[*] :( :(
ObrazekObrazek

Hieny na pokład.
Dążymy do szczęścia, nie zadeptując trawników innym.
“Człowiek, który nie ma się czego bać, to człowiek, który nie ma czego kochać.”

meg11

 
Posty: 19627
Od: Wto sty 11, 2011 15:22
Lokalizacja: Radom

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: aania, Blue, Google [Bot], Szymkowa, WendellPlalt, Zeeni i 510 gości