Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto lut 24, 2015 8:37 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

FAjne te kojce. Ogólnie jestem przeciw trzymaniu zwierząt w więzieniu, ale na pewno łatwiej byłoby móc mieć gdzie choćby interwencyjnie przetrzymać takiego zgarniętego psiura, bez martwienia się czy da sie w mieszkaniu, jak nie ma żadnej innej opcji.
Ale w tym potrzeba tego miejsca i kasy choć trochę..
Jak sie dogadać z tą zabetonowaną 'władzą' strzelecką?
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 23023
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto lut 24, 2015 10:05 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

No i znów się wk....z rana , roczęt mi sie trzęsą , ci co mieli ze mną dziś jechać , stwierdził że bboi sie o auto , bo pies może szyby powybijać :x itd itd...No cóż samochód ważniejszy ood życia zajebiście...
Ale już mam kierowce teraz musze załatwić lek :|
Nie lubie tego leku ale .....nie ma wyjścia.
W domu syf nic mi nie idzie :|

lidka02

 
Posty: 15732
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Wto lut 24, 2015 10:14 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

Czyli dalej po górę :(
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 23023
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto lut 24, 2015 10:25 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

rozumiem Cię
wiem jak to jest, gdy komfort, kasa czy rzeczy materialne wazniejsze są niż żywe, czujące stworzenie
wiem jak to jest, gdy masz ochotę wywalić komuś, kto opowiada o ograniczonych mozliwosciach pomocy, a za chwilkę ......
Obrazek

Kinnia

 
Posty: 8804
Od: Nie sie 19, 2012 21:12

Post » Wto lut 24, 2015 10:36 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

Mam lek i mam auto o 11 jedziemy , kciuki trzymać proszę....Jak złapie zabieram na chwile na działke , tamten jak zobaczy to sie wściecze ale mm go głęboko w tyłku...

lidka02

 
Posty: 15732
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Wto lut 24, 2015 10:47 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

:ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: Trzymam.

lilianaj

Avatar użytkownika
 
Posty: 5228
Od: Sob kwi 26, 2014 19:14
Lokalizacja: Warszawa Białołęka

Post » Wto lut 24, 2015 11:04 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

mocne :ok: :ok:
Obrazek

violet

Avatar użytkownika
 
Posty: 4581
Od: Pon sty 07, 2013 17:17
Lokalizacja: koło Torunia

Post » Wto lut 24, 2015 12:10 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

też :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Obrazek
Obrazek
_______________________________________________________________________________________

Dorota Wojciechowska

 
Posty: 12931
Od: Czw lip 24, 2008 9:21
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Wto lut 24, 2015 14:37 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

No oczywiście :ok: :ok: :ok:
Obrazek

alab108

 
Posty: 12890
Od: Wto lis 09, 2010 22:35
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Post » Wto lut 24, 2015 17:11 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

lidka02 pisze:Mam lek i mam auto o 11 jedziemy , kciuki trzymać proszę....Jak złapie zabieram na chwile na działke , tamten jak zobaczy to sie wściecze ale mm go głęboko w tyłku...

to Ty niezły musisz mieć zadek :smokin:
:ok:
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43917
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto lut 24, 2015 17:39 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

Szukaliśmy z Aliną psa 3 h , wszędzie go widzieli , z daleka sa gospodarstwa , widzieli psa już od jakiegoś czasu ..Jak sie pokładal i chodził w kółko , zostawiłam kilku osobom nr tel . swojego.....Potem spotkalismy pana i mówi że może schron go odłowił, ja mówie mu nie możliwe ..Akurat dziś , jak tak długo sie już tu błąkał...Zadzwoniłam pod jeden numer i facet mi dał nr tel. do schroniska....pan w schronisku mówi że dziś miał zgłoszenie i odławiał psa , z opisu podobny do mojego.Wysłałam mu zdjęcie , pan zadzwonił że to ten pies....Pojechaliśmy do schronu i jest w budzie , spał ...Pies złapany został na sedalin , ja też to dziś kupiłam....Dziwne dla mnie przez tyle czasu nikt psa nie zgłosił , kazano mu umierać w polu ...A wczoraj zrobiłam to wydarzenie i było zgłoszenie i psa odłowiono ;(Pies miał wczoraj całe wiadro wody wypił i jedzenia trche zjadł wszystko , leżał nie daleko ...Ja go tam nie zostawie schron to nie miejsce dla psów , żadeen schron...Teraz obudzi sie pewnie w nocy , nie będzie wiedział gdzie jest , wszystkie psy tak szczekaja....Rozmawiałam z panem ze schronu , powiedział mi że tam u nich nikt go nie zaabierze ;( Powiedziałam mu że wiem o tym i ja przyjadę po niego........Jak weszłam do schroniska to sie poryczałam , nie cierpie takich miejsc , kazde zwierze merda szczeka i myśli może to po niego ......a to nie , tym razem nie po niego ...znów nie ......Na tyle ile moglismy wygłaskalismy z Alina psiaki ;( , Ale to nie tak powinno byc.Żadne wierze nie powinno tam sie znajdowac ,.Jedzą , spią i czekaja może ktoś mnie zabierze ....A to moze byc do konca ich dni....Paan mi powiedział że taki stare psy nie mma szans tam na addopcje ..My to wiemy , bo przecież sa tam też młode psy i szczeniaki .;(
Zdjęcie z schronu :cry:
Obrazek
Wczoraj znajma zrobiła wydarzenie na fb i dziś mieli zgłoszenie , śmierdzi mi to jest tam chyba jakaś menda... :|

lidka02

 
Posty: 15732
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Wto lut 24, 2015 22:05 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

Nie naprawisz całego świata. Przynajmniej staruszek będzie miał ciepłą budę na dzisiejszą noc i jeść może mu dadzą. Trzymaj się Lidko. :ok: :ok: :ok: :ok:

lilianaj

Avatar użytkownika
 
Posty: 5228
Od: Sob kwi 26, 2014 19:14
Lokalizacja: Warszawa Białołęka

Post » Śro lut 25, 2015 7:26 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

NO, nie wiem czy menda... Może jak się zrobiło - tzn jak zrobiłaś, ze się zrobiło głośno, to ktoś np. burmistrz zareagował. Pies odłowiony - teraz możesz zrobić co Ci serce i możliwości dyktują.
W sumie tak mi się wydaje, że Pies [jak on wygląda??] ma lepiej niż ta sunia u gospodarza :( Jaki ten schron jest?
Ciekawe czy gospodarz wie o przepisie, że pies ileś godzin musi być na wolności?
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 23023
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro lut 25, 2015 10:30 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

Przypomnę o bazarku: viewtopic.php?f=20&t=167728 :)
Ostatnio edytowano Śro lut 25, 2015 13:32 przez aannee99, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek

aannee99

Avatar użytkownika
 
Posty: 9667
Od: Wto sie 28, 2012 8:35
Lokalizacja: Lubuskie

Post » Śro lut 25, 2015 13:30 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

Nie godze się na to miejsce co jest staruszek :( jestem trudna wiem.Ale pies nie może zostać w schronie..Buda wcale nie jest ciepła i za mała na niego , otwór że wieje na niego...
Dopiero o 5 nad ranem oczy mi się zamkły , myslałam o nim..Duzo dali mu leku , żeby się tylko wybudził...w nocy był przymrozek a on po tym leku nieprzytomny , powinien być zamknięty w cieplejszym miejscu..Przecież on skóra i kości...
Zabiore go z tego miejsca w lepsze , jeszcze nie wiem gdzie ..Ale tam go nie zostawie , Inaczej reagujecie bo widzieliście tylko zdjęcia .Ja go widziałam żywego , głaskałam i ten jego wzrok taki smutny ..... :(

lidka02

 
Posty: 15732
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 506 gości