Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie lut 01, 2015 14:12 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

Kotka tak mnie przywitała
http://youtu.be/C3yIDkIoQAY

Ide z psiakiem z szopy zobaczyc do domku co maja sunie bernardyna, gdyby się psiaki dogadały mały by miał domek..Jak nie wróci do szopy..
Tak Kinia życie . :twisted:

lidka02

 
Posty: 15727
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Nie lut 01, 2015 14:33 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

Kciuki trzymam aby psiaki się dogadały,byłoby fantastycznie!!!.
A powrót kici do Ciebie...nie rozumiem,naprawdę :(
Ona taka sympatyczna kicia jest,prawda?.
Nie dali jej w ogóle szansy,czasu malutkiej nie dali :(
Obrazek

aannee99

Avatar użytkownika
 
Posty: 9667
Od: Wto sie 28, 2012 8:35
Lokalizacja: Lubuskie

Post » Nie lut 01, 2015 17:57 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

Mam nadzieję, ze się dogadaja :ok:
Bernardyny na ogol są łagodne, trzymam kciuki.
kicikicimiauhau
 

Post » Nie lut 01, 2015 18:18 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

tylko tak ogólnie ...o ja pierdziu :roll: :?

i kciuki za dogadanie piesów :ok: :ok: :ok:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26430
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Nie lut 01, 2015 18:52 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

Uważam, że dobrze zrobili, że oddali kotkę od razu. Z rozkrzyczanym, krzykliwymi namolnym brzdącem nie każdy kot wytrzyma. Moje na przykład wcale nie są płochliwe, ale na głos dzieci i nastolatków w drzwiach rozpływają się w powietrzu :mrgreen: Zostaje jeden sadomasochista kochający namolne zabawy :mrgreen:
A tu coś dla rozrywki https://www.facebook.com/video.php?v=1025337674147413
A tu kot i kasa https://www.facebook.com/video.php?v=784830468233199
"Koty trzeba chwalić, robia się od tego bardziej puchate"

taizu

Avatar użytkownika
 
Posty: 16113
Od: Śro gru 30, 2009 23:05
Lokalizacja: Mazury

Post » Nie lut 01, 2015 19:19 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

Pewnie, że dobrze zrobili. Tyle, że nie powinni w ogóle jej brać. Jednak mieli prawo nie wiedzieć , raz - że dzieciak tak sie wkurzy, dwa - że mały kot .. to nie jest najlepszy pomysł.
Myślę, że nie powinniśmy rzucać wszelkich klątw na takich ludzi, którzy się uprą, że kot ma być malutki, albo , że kotka, albo , że coś tam. Oni po prostu nie wiedzą. Dobrze się mówi, jak się ma kilkuletnie [ niektórzy 13-to letnie ] doświadczenie i wiedzę z forum i mnóstwo przeczytanych/komentowanych/obgadanych/ doświadczonych przypadków. Może dobrze mieć w zanadrzu linki do różnych miejsc na forum, albo artykułów albo czegoś w tym rodzaju i ludziom najpierw zaproponowac zapoznanie się, jeśli adopcja wydaje sie być wątpliwa i nieprzemyślana. A może nawet nie tyle nieprzemyślana, co wynikająca właśnie z niewiedzy. I tym, którzy kota wydają mogą nie wierzyć, albo uważać, że przesadzają itp. , dlatego powinni sie zapoznać ze zdaniem innych, z opisem przypadków...
Natomiast robota, którą robią weci woła o pomstę do nieba. I co powinna pani oddająca kotkę usłyszeć, to to, że w przypadku jakiegoś innego zwierzaka w domu , powinna zmienić weta. Ona chciała się poradzić fachowca.. coś robiła i tyle się dowiedziała, że upewniło ją to iż zabranie kota było błędem. No, było, ale nie z powodu , który podał wet, więc nadal będzie niedoinformowana.
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22902
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon lut 02, 2015 9:54 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

Lidka,jak piesek??
Obrazek

aannee99

Avatar użytkownika
 
Posty: 9667
Od: Wto sie 28, 2012 8:35
Lokalizacja: Lubuskie

Post » Pon lut 02, 2015 11:12 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

psiaki się nie dogadały, Lidkę dopadło przeziębienie...
30.07.09 Maciuś [*] 02.10.10 Kocik [*] 16.12.10 Pusia [*] 10.07.14 Meliska[*] 23.01.18 Boluś [*] Kubuś [*] 07.10.2019 Kisia [*] 09.06.2021 Piracik [*] 07.03.2022 Kacperek [*] 05. 01. 2024 Belfaścik [*] 16. 02. 24 wybaczcie mi, do zobaczenia...

puszatek

Avatar użytkownika
 
Posty: 21728
Od: Sob lut 05, 2011 21:53
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon lut 02, 2015 13:47 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

Psiaki pewnie by sie dogadały , bo nie było źle .Tylko bernardynka ciągle nakręcona , nie dziwo że mały się bał i miał dość ..Mały bardzo przylepny , grzeczny , tylko koło człowieka a tamta ciągle skakała wszędzie po tapczanie itd i za nim...Szkoda bo domek byłby super.
Jak szłam z małym do tamtej pani , nie chodze tamtędy bo nie mam po co ..Tam jest śliczny domek itd i psiak mała sunia..Chyba z dwa lata temu ta sunia pani ciągle uciekała , zawsze ktoś jej dał jeść ja tez ja karmiłam ...Jakiś czas jej nie było potem był jakis chudziutki psiak na ulicy , poszłam z nim do tej pani ale psiak nie chciał tam wcale podejść do domu...myslałam że to jednak nie ten ....Zabrałam go na działkę , odkarmiłam , odpchliłam bo miała mase pcheł ..Apetyt miała ogromny , ale to podobieństwo nie dawało mi spokoju ..Poszłam bez niej do tej pani i się pytam , tamta mi mówi to napwno jej bo nigdzie jej nie ma ....zapytałam sie dlaciego tak ucieka , ona mówi mi nie wie , i że są dziury w płocie.....Jak psiak ma pana zaprowadziłam tam sunie , zabrałam kilka puszek wcześniej kupiłam jej ładną obróżkę ..No i pożałowałam tego co zrobiłam :( pani otworzyła drzwi a psina za nic nie chciała wejść , tamta ją wciągła dałam puszki i poszłam... :placz: Potem psinki nie widziałam , zrobili nowy drewniany płot .....Zadzwoniłam na sm żeby podjechali i pogadali z nimi , może zmienią swój stosunek do niej.... :(
Ale marne moje złudzenia , wczoraj ją zobaczyłam z daleka na podwórku ...Skóra i kości :( styłu kości miednicy sterczą jej jak chorągiewki , wołałam ale nie usłyszała , szła ze spuszczonym łebkiem :(

Szlag mnie trafił , całą noc nie spałam mysle co zrobić.Miałam dziś zadzwonić na sm ale musiałam tam podejść zobaczyć może by była , nie widziałam jej .przerzuciłam kiełbase ...I nie dzwonie dziś na straz bo jak kiełbasa będzie może leżeć , pani im może powie a widzicie ma ale nie je..
Tak mysle może by ją chcieli oddać , coś by się znalazło ...
Zawaliłam wtedy oddając ją.Zawsze jakoś moje przeczucie mnie nie myli..
Ten pies tam wygląda tak jak te za kratami w schronisku :( i te kości na wierzchu ..
Nie mam siły , miałam nadzieje że coś sie tam zmieniło a tu nic.
Szatan ma uszy tak zakorkowane świerzbowcem , że raz miałam tylko takiego kota ...
Byłam u kotów Sara została , no pogryzła tylko troche dechy ,,na razie dalej gąbki nie wyciągła..
Co powinnam z tą sunią zrobic.Że też musiałam tam isc. :(

I miałam esa o kota -KOT JESZCZE JEST :twisted:

Młody wrócił do szopy zadowolony , ja nie .
Obrazek
Obrazek

lidka02

 
Posty: 15727
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Pon lut 02, 2015 14:32 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

Ale gdzie one się zapoznawały? U nich w mieszkaniu?
Obrazek

alab108

 
Posty: 12890
Od: Wto lis 09, 2010 22:35
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Post » Pon lut 02, 2015 18:30 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

Dobro raz dane, wraca z podwójną siłą.
Kacperku[*]przepraszam Cię za to, co musiałam Ci dziś zrobić. Dziękuję Ci za 16,5 roku bycia razem.
05-1995-27-12-2011.:( :(
Rysio-16-02-2013 [*] :( :( Przecinak-Synuś-13-12-2016[*] :( :(
ObrazekObrazek

Hieny na pokład.
Dążymy do szczęścia, nie zadeptując trawników innym.

meg11

 
Posty: 19330
Od: Wto sty 11, 2011 15:22
Lokalizacja: Radom

Post » Pon lut 02, 2015 20:32 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

Psinka z szopy pojechała do dt do bloku , jak się dogada z sunia ze schronu bedzie tam aż znajdzie ds :1luvu: :1luvu:
Tak sie ciesze, państwo cudni .W sprawie chudej suni dzwoniłam na sm , jutro komendant ma wolne , dobrze ją pamieta.Podjedzie tam w środe zobaczymy...

lidka02

 
Posty: 15727
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Wto lut 03, 2015 9:47 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

dociśnięci do muru "usypiamy" instynkt
piszę na swoim przykładzie - adopcja Coco i Channel chociażby, i zwrot w atmosferze "... żona przez panią ma depresję ...." 8O
bywa
oby jak najrzadziej
Obrazek

Kinnia

 
Posty: 8804
Od: Nie sie 19, 2012 21:12

Post » Wto lut 03, 2015 9:55 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

lidka02 pisze:Psinka z szopy pojechała do dt do bloku , jak się dogada z sunia ze schronu bedzie tam aż znajdzie ds :1luvu: :1luvu:
Tak sie ciesze, państwo cudni .W sprawie chudej suni dzwoniłam na sm , jutro komendant ma wolne , dobrze ją pamieta.Podjedzie tam w środe zobaczymy...




:ok: :ok:
Obrazek

aannee99

Avatar użytkownika
 
Posty: 9667
Od: Wto sie 28, 2012 8:35
Lokalizacja: Lubuskie

Post » Śro lut 04, 2015 10:57 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

Wklejam wieści z dt psiaka teraz Czarek :mrgreen:
Czaruś czeka na Dom Stały od kogoś z Was! Jest u mnie od wczoraj. To wspaniały młody psiak o wyjątkowo pogodnym usposobieniu Emotikon smile Za człowiekiem dosłownie wskoczyłby w ogień! Kocha dorosłych, dzieci, świetnie dogaduje się z innymi zwierzętami. Widać, że wcześniej mieszkał w domu. Tylko mu pozwolić, a chętnie wskoczyłby z nami do łóżka - blisko człowieka po prostu czuje się najlepiej Emotikon smile Zachowuje czystość, jest bardzo grzeczny - nie niszczy. (Dzisiaj rano jak Adrian Rotnicki pojechał do pracy to chodził z jego laczkiem w pyszczku, a po chwili po prostu się na nim położył :)) Bliskość człowieka to dla niego największy skarb - patrzy nam głęboko w oczy, które mówią: ,,Jeśli zechcesz będę z Tobą już na zawsze, tylko proszę Cię - PO PROSTU MNIE KOCHAJ...". Taki to malutki psiak o wielkim sercu. Bardzo proszę - UDOSTĘPNIAJCIE!!! Może wśród Waszych znajomych znajdzie się ktoś kto pokocha Czarusia?

A dziś Sara na drugie imię daliśmy jej Demolka jedzie na sterylkę ..
Nie może uwierzyć że jeszcze nie dałam jej jeść :mrgreen:
U nas wczoraj była burza 8O , snieg walił świata nie było widać , a dziś -4 i sniegu galancie..
A ja myslałam ze już wiosna przyjdzie :mrgreen:
Dziś do kotów jade na nartach :ryk:
Taizu dziękuje za 100zł na koty
tak zeby się troche rozliczyć kupiłam karmę i została mi już tylko gastro :wink:
Obrazek

I Demolka - Tylko mnie kochaj :strach:
Obrazek
Zyzio kika i mysli o co chodzi :mrgreen:
Obrazek
Jagoda wczoraj odważyła się wyjść przy Demolce
Obrazek

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ostatnio edytowano Śro lut 04, 2015 11:21 przez lidka02, łącznie edytowano 2 razy

lidka02

 
Posty: 15727
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 206 gości