Oświęcim 2 koty i 2 tyg na znalezienie nowego domu!

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro lis 26, 2014 22:25 Oświęcim 2 koty i 2 tyg na znalezienie nowego domu!

Dostałam właśnie info z OTOZ Oświęcim o dwóch kotach w potrzebie, sytuacja jest naprawdę nagląca i pilna, mamy dwa tygodnie na znalezienie im dt (choć wiadomo lepiej ds, ale w cuda przestałam wierzyć). Grozi im schronisko :(

Dwa kocurki, czarno biały 8śmio letni i trikolorowy 4letni (choć nie mamy tutaj pewności, czy informacja o tym iż jest to kocurek, jest na 100% pewna, rzadko kiedy bywają trikolorowe kocury, z reguły są to kotki) – oba piękne, oba nieszczęśliwe, oba przerażone sytuacją, której nie rozumieją . Od lat mieszkały ze swoją ukochaną panią, razem z nią spały, czuły się bezpieczne i kochane. Niestety starsza pani bardzo się rozchorowała i po powrocie ze szpitala nie wróci już do rodzinnego domu. Nikt nie zajmie się kotkami, nikt ich nie chce. Zrobiło się zimno , a one straciły wszystko. Jeśli trafią do schroniska, to zgasną … Już widzieliśmy takie sytuacje, gdy do schroniska trafiały starsze koty po śmierci swojego właściciela – przestawały jeść i umierały powoli, każdego dnia gasnąc nam w oczach. Nic nie dało się zrobić i tylko adopcja mogła uratować im życie.


Póki co zajmuje się nimi chyba sąsiad, ale zaznaczył że niedługo :(
Ja nie mogę wziąć, lada dzień biorę tymczasa umówionego i nie jestem w stanie na chwilę obecną zająć się większą ilością zwierząt, błagamy o pomoc :(

http://otozanimalsoswiecim.pl/koty-do-a ... lnie-domu/

wydarzenie na fb:
https://www.facebook.com/events/322241097962051/

eunnika

 
Posty: 191
Od: Pon kwi 28, 2014 16:52

Post » Czw lis 27, 2014 1:12 Re: Oświęcim 2 koty i 2 tyg na znalezienie nowego domu!

Podniosę. Ważne. Za powodzenia dla kotków mocne :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Obrazek
Misia [*] u mnie 28.04.2017-14.06.2018

Meteorolog1

Avatar użytkownika
 
Posty: 3717
Od: Sob lis 23, 2013 0:42
Lokalizacja: Olesno (opolskie)

Post » Czw lis 27, 2014 8:02 Re: Oświęcim 2 koty i 2 tyg na znalezienie nowego domu!

Piękne koteczki. Podrzucam. :-)

szanka

 
Posty: 52
Od: Czw sie 07, 2014 14:00




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: kasiek1510, Silverblue i 491 gości