BŁAGAM o szybką pomoc! Zabrze, woj. śląskie

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto lis 18, 2014 12:43 BŁAGAM o szybką pomoc! Zabrze, woj. śląskie

Witajcie. Dziś, schodząc do piwnicy zrobić ogień, zobaczyłam w stercie starych ubrań małego, czarnego kotka, z bursztynowymi oczkami i białymi "skarpetkami".
Kotek jest raczej młody, baaaardzo chudy. W piwnicy stoi rozgrzany na ponad 100 stopni piec, dlatego kot absolutnie nie może tam zostać.
Próbowałam zawołać go i wyprowadzić na dwór, ale nie ma szans, przed drzwiami z klatki kot dźwiga grzbiet, stroszy sierść, i ucieka albo do piwnicy, albo biega po klatce. Boję się go wziąć na ręce. Kotek chętnie się bawi, nie wygląda na dzikiego.
Pisałam już do schronisk ale zerowy odzew :( kot nie może zostać przecież w tej piwnicy.
Do domu również go nie mogę zabrać. Błagam, pomóżcie, nie wiem co robić.
Póki co siedzi zamknięty w tej piwnicy, dałam mu tam trochę jedzonka.
Może ktoś da mu DT? Błaaaagam! Nie potrafię go po prostu wyrzucić na dwór :(

Mieszkam na osiedlu Helenka w Zabrzu. Bardzo Was proszę, pomóżcie...

Laraine

 
Posty: 4
Od: Sob mar 12, 2011 11:09
Lokalizacja: Zabrze

Post » Wto lis 18, 2014 13:10 Re: BŁAGAM o szybką pomoc! Zabrze, woj. śląskie

Witam,

Zrób mu zdjęcia i dawaj ogłoszenia gdzie tylko się da, Fb jest pod tym względem najbardziej skuteczny...Kot wyczuwa temperaturę, więc na pewno się nie poparzy...bardziej bym sie martwiła o ludzi, którym kot może zacząć przeszkadzac...a sporo jest takich...Dlatego sąsiadom nic nie mówic na jego temat, chyba że sąsiadom-kociarzom-to tak ;-) Zrobic ogłoszenia ale nie podawac dokładnego adresu przebywania kotka...tylko miejscowość. No i sprawdzic jakie fundacje działają w Zabrzu i okolicach i tez do nich napisac, pewnie kotka nie zabiora ale chociaz go ogłoszą...pozdrawiam

Tu mozna kotka ogłaszać na fb:
"Koty", "Kot szuka domu", "Pomagamy zwierzakom, przyłączysz się?", ''Kocia Nadzieja'', " W imeiniu Zwierząt - serce i pomoc"Kocia agencja adopcyjna
i grupy: "Zwierzaki - Bezdomniaki", "Udostępniamy potrzebujące Zwierzęta", "prawdziwych przyjaciół zwierząt", "kotki, pieski - adopcje i inne", pomóżmy zwierzakom najbardziej potrzebującym", "udostępniamy zwierzaki"," chatka dla kociaczka", "Pomocy pomocy", "Bezdomne psy i koty - zwierzęta do adopcji - pomoc", "domy tymczasowe", "pomagajmy kotom i psom. zwierzęta liczą na nas", " z pomocą dla czworonogów", "osoby kochające zwierzaki", "kocia strefa pomocy", "aaa koty facebooka", " kochamy zwierzęta"

Roma84

 
Posty: 22
Od: Czw sty 17, 2013 23:39

Post » Wto lis 18, 2014 15:21 Re: BŁAGAM o szybką pomoc! Zabrze, woj. śląskie

W Zabrzu jest "Szara Przystań" - spróbuj spytać u nich i ogłaszaj też. Papierowe ogłoszenia u wetów i w zoologicznych czasem prowadzą do znalezienia fajnych domków. Plus oczywiście ogłoszenia w sieci. Tutaj cięzko jest znaleźć dom kotu, bo wszyscy mamy po kocie (a większość po więcej niż jednym). Powodzenia :ok: .
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24229
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Śro lis 19, 2014 15:04 Re: BŁAGAM o szybką pomoc! Zabrze, woj. śląskie

I jak się zakonczyla sprawa z kotkiem??

Kashuu

 
Posty: 66
Od: Pt mar 14, 2014 10:22
Lokalizacja: Ruda Śląska

Post » Śro lis 19, 2014 19:18 Re: BŁAGAM o szybką pomoc! Zabrze, woj. śląskie

Dokładnie...Co z kociakiem??

Roma84

 
Posty: 22
Od: Czw sty 17, 2013 23:39

Post » Pt lis 21, 2014 19:20 Re: BŁAGAM o szybką pomoc! Zabrze, woj. śląskie

Zdjęcia to podstawa... mam nieszczepione kocię, więc nie powinnam teraz brać kolejnego tymczasa... i na pewno nie pojadę po kota...
Obrazek ObrazekObrazek


.../\„,„/\ εїз ~
...( =';'=)
.../*♥♥*\
.(.|.|..|.|.)...(◕◡◕) ɯǝʇsǝɾ ɔęıʍ ęzɔnɹɯ

halbina

Avatar użytkownika
 
Posty: 7001
Od: Śro maja 23, 2007 22:26
Lokalizacja: Zabrze




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: kasiek1510, polalala i 282 gości