Kaleka Sonia, kulawa, z wyrwanym ogonem, koniec cierpień [']

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro wrz 28, 2016 18:12 Re: Kotka po wypadku, kulawa, z wyrwanym ogonem, szuka DS.

Miałaby dobrze w domu z ogrodem, bo przecież ona i tak woli byc bardziej na zewnątrz. I wtedy jej defekt, z załatwianiem sie byle gdzie, nie byłby aż tak uciążliwy ;)

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10832
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Czw paź 06, 2016 12:13 Re: Kotka po wypadku, kulawa, z wyrwanym ogonem, szuka DS.

Atta pisze:Miałaby dobrze w domu z ogrodem, bo przecież ona i tak woli byc bardziej na zewnątrz. I wtedy jej defekt, z załatwianiem sie byle gdzie, nie byłby aż tak uciążliwy ;)

Tak, woli być na zewnątrz ale od wczoraj już jest z pozostałymi kotami bo niestety zimno się zrobiło i nie chcę aby się rozchorowała.
Na szczęście siedziała w budce i ją mogłam złapać.

Sonia na kolankach z dzikością w oczkach, a małe ciekawskie co też ta ich pańcia znowu przytargała do domu. :wink:

Obrazek

Obrazek

Boję się...
Obrazek
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40245
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Pt paź 14, 2016 19:19 Re: Kotka po wypadku, kulawa, z wyrwanym ogonem, szuka DS.

No i jak przewidywałam, Sonia brudzi kałem, na dworze jak była to mi to nie przeszkadzało, ale czyścić i prać po niej codziennie to dla mnie dodatkowy ogrom pracy której przecież i tak mam multum ale po co ja to piszę to nie wiem.
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40245
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Nie paź 16, 2016 16:45 Re: Kotka po wypadku, kulawa, z wyrwanym ogonem, szuka DS.

Zrobiłam mały pilny bazarek na karmę dla ślepinka bo musi coś jeść przecież viewtopic.php?f=20&t=177406
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40245
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Pon paź 24, 2016 22:30 Re: Kotka po wypadku, kulawa, z wyrwanym ogonem, szuka DS.

Anna61 pisze:Sonia na kolankach z dzikością w oczkach, a małe ciekawskie co też ta ich pańcia znowu przytargała do domu. :wink:

Obrazek

Obrazek


O! daje sie trzymac na kolanach! Toż to SZOK!

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10832
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Czw paź 27, 2016 14:50 Re: Kotka po wypadku, kulawa, z wyrwanym ogonem, szuka DS.

Atta pisze:O! daje sie trzymac na kolanach! Toż to SZOK!


Czasami potrafi i mruczeć np, gdy jej masowałam łapkę.

Chciałabym zabrać Sonię do kliniki gdy będę jechać na kontrolę z Tolą, może jednak coś można jeszcze zrobić aby lepiej było jej się wypróżniać, bo ona się męczy jak i ja sprzątając/piorąc wszystko pobrudzone po niej.
Od razu napiszę, że byłam z Sonią u kilku lekarzy i już nic nie można zrobić dla niej, ale może jednak, warto skonsultować w kolejnej klinice.
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40245
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Wto lis 08, 2016 14:36 Re: Kotka po wypadku, kulawa, z wyrwanym ogonem, szuka DS.

Zobaczymy co w piątek powie pan doktor co do stanu zdrowia Soni, ale jeśli nic nie dla niej nie da się zrobić zrobić, to będzie musiała być kotem który jest na zewnątrz czyli na podwórku. Ma tam budkę ale niestety to nie to samo co ciepełko w domu.
Szkoda mi jej ale ona nie dosyć, że dzika to jeszcze strasznie mi brudzi wszystko kałem, bo ona nie jest w jednej budce czy drapaku a chodzi wszędzie i wszędzie brudzi. Dzisiaj posprzątałam wszystko i zajrzałam pod łóżko gdzie stoją pojemniki materiałowe i tam masakra, nie to że tylko ubrudzone, nie, ona tam się załatwiała, a mnie śmierdzi i śmierdzi gdzieś.
Dwie pralki kocyków do prania, resztę musiałam czyścić ze ścianą włącznie.
Kręgosłup mój odmówił posłuszeństwa i musiałam wziąć poltram combo, by móc cokolwiek jeszcze zrobić. :(
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40245
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Wto lis 08, 2016 18:17 Re: Kotka po wypadku, kulawa, z wyrwanym ogonem, szuka DS.

Moja Bisia uwielbiała robić kupki w szufladach pod łóżkiem.
Widocznie Sonia też tak ma.

Za konsultację Soni :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Może wet wpadnie na jakiś nowy pomysł :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:

mb

 
Posty: 9985
Od: Czw kwi 13, 2006 5:51
Lokalizacja: Kraków

Post » Śro lis 09, 2016 0:29 Re: Kotka po wypadku, kulawa, z wyrwanym ogonem, szuka DS.

mb pisze:Moja Bisia uwielbiała robić kupki w szufladach pod łóżkiem.
Widocznie Sonia też tak ma.

Za konsultację Soni :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Może wet wpadnie na jakiś nowy pomysł :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:


O kurcze 8O Znaczy się dobrze zabezpieczone :mrgreen:

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10832
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Śro lis 09, 2016 9:05 Re: Kotka po wypadku, kulawa, z wyrwanym ogonem, szuka DS.

Dzisiaj jak weszłam do kotów to mi się płakać zachciało, gdy zobaczyłam znowu wszystko obsrane a szczególnie narobione na rzadko na drapaku. Z płytek można sprzątnąć bo namoczę i sczyszczę ale drapaka tak się nie da.
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40245
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Śro lis 09, 2016 23:33 Re: Kotka po wypadku, kulawa, z wyrwanym ogonem, szuka DS.

Uuu.. fatalnie. Z jednej strony ręce opadają podczas ciągłego sprzątania, z drugiej zostaje świadomość, że przeciez to nie wina kota,bo nie robi tego celowo.

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10832
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Śro lis 09, 2016 23:36 Re: Kotka po wypadku, kulawa, z wyrwanym ogonem, szuka DS.

O rany... Biedna Sonia i biedna Ty
Cały wątek czytałam już dawno, i nie pamietam szczegółów.. ale czy nie dałoby się kontrolować tych koop dieta? Żeby przynajmniej na rzadko nie robiła? Takie twarde bobki byłoby łatwiej sprzątać ..
W każdym razie, trzymam kciuki za piątkową konsultację :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:

Po wypłacie postaram sie podesłać grosik na weta.
Sally (*) 12/2009
Milton (*) 8/2016

Obrazek
Amy

Obrazek
Sam i Frodo

CatnipAnia

 
Posty: 107
Od: Pt sie 19, 2016 15:25

Post » Czw lis 24, 2016 14:56 Re: Kotka po wypadku, kulawa, z wyrwanym ogonem, szuka DS.

CatnipAnia pisze:O rany... Biedna Sonia i biedna Ty
Cały wątek czytałam już dawno, i nie pamietam szczegółów.. ale czy nie dałoby się kontrolować tych koop dieta? Żeby przynajmniej na rzadko nie robiła? Takie twarde bobki byłoby łatwiej sprzątać ..
W każdym razie, trzymam kciuki za piątkową konsultację :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:

Po wypłacie postaram sie podesłać grosik na weta.

Aniu, lepiej jak Sonia robi na rzadko kupki niż jakby miała zaparcia, bo wtedy do lecznicy na lewatywę. :(
Dziękuję Aniu Obrazek

mb pisze:Za konsultację Soni :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Może wet wpadnie na jakiś nowy pomysł :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:


Pan doktor przejrzał Soni zdjęcia RTG na płycie i niestety nic już nie da się zrobić dla Soni, bo jakakolwiek interwencja chirurgiczna mogłaby tylko jej zaszkodzić, a do tego kotka przy każdej narkozie odchodzi i trzeba ją reanimować.
No cóż, próbowałam po raz kolejny. :(
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40245
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Nie gru 04, 2016 14:39 Re: Kaleka Sonia, kulawa, z wyrwanym ogonem, szuka DS.

Przypomnę, że Sonia szuka domu.
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40245
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Nie gru 04, 2016 19:08 Re: Kaleka Sonia, kulawa, z wyrwanym ogonem, szuka DS.

A próbowałaś jej pieluchy ubierać? Przynajmniej na noc, żeby tak nie brudziła wokół siebie? Jak Fio ma rozwolnienie to ją zapinam w pampka i tak lata.
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24225
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: kasiek1510 i 446 gości