Konkurs Klubu Ślepaczków-DO ZAKMNIĘCIA -dziękujemy

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro paź 22, 2014 11:24 Re: Konkurs Ślepaczków - Historia mojego ślepaczka

Co chwilę zaglądam i sprawdzam czy jest już pierwsza historia :oops:
Pewnie wszyscy wysypiemy opowieści dzień przed upływem terminu :wink:
Obrazek Obrazek Obrazek
Anielko ['], Jerzyku ['], Malwinko ['], Kellusiu ['], Tymonku ['], Lolusiu['], Klaczku ['], Jaśminku ['], PiPi [']

jerzykowka

 
Posty: 12552
Od: Śro kwi 30, 2008 10:53
Lokalizacja: poznan

Post » Śro paź 22, 2014 11:26 Re: Konkurs Ślepaczków - Historia mojego ślepaczka

jerzykowka pisze:Co chwilę zaglądam i sprawdzam czy jest już pierwsza historia :oops:
Pewnie wszyscy wysypiemy opowieści dzień przed upływem terminu :wink:


a potem sie wszyscy zapiszemy do Ślepaczków, po czytaniu przez całą noc historii :mrgreen:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26437
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Śro paź 22, 2014 13:13 Re: Konkurs Ślepaczków - Historia mojego ślepaczka

Szkoda, że można wysłać tylko jedno zdjęcie kotka .... bo wg mnie optymalnie - to 2 zdjęcia - na początku leczenia/ratowania ... i po odchuchaniu kociaczka ... Przynajmniej u mnie byłoby wyraźnie widać, co wyrosło z 50 gramowej jednookiej kruszynki ... :)
Obrazek

katarzyna1207

 
Posty: 5569
Od: Pt lip 03, 2009 21:58
Lokalizacja: Lublin

Post » Śro paź 22, 2014 13:35 Re: Konkurs Ślepaczków - Historia mojego ślepaczka

katarzyna1207 pisze:Szkoda, że można wysłać tylko jedno zdjęcie kotka .... bo wg mnie optymalnie - to 2 zdjęcia - na początku leczenia/ratowania ... i po odchuchaniu kociaczka ... Przynajmniej u mnie byłoby wyraźnie widać, co wyrosło z 50 gramowej jednookiej kruszynki ... :)


wstaw dwa zdjęcia, jak ma być pogladowo - nie zastrzelą Cię :mrgreen:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26437
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Śro paź 22, 2014 14:00 Re: Konkurs Ślepaczków - Historia mojego ślepaczka

katarzyna1207 pisze:Szkoda, że można wysłać tylko jedno zdjęcie kotka .... bo wg mnie optymalnie - to 2 zdjęcia - na początku leczenia/ratowania ... i po odchuchaniu kociaczka ... Przynajmniej u mnie byłoby wyraźnie widać, co wyrosło z 50 gramowej jednookiej kruszynki ... :)

Też tak pomyślałam - to też mogę??
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 23008
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro paź 22, 2014 15:08 Re: Konkurs Ślepaczków - Historia mojego ślepaczka

no dobra ., pisze na 1 stronie że tak , bo jak mam tak 30 razy jeszcze :roll: :lol:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26437
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Śro paź 22, 2014 15:15 Re: Konkurs Ślepaczków - Historia mojego ślepaczka

Zdecydowaliśmy na zmianę w zakresie ilości zdjęć.Zmiana jest zasadna i potrzebna.
Faktycznie, jedno zdjęcie w przypadku ślepaczków to za mało, tym bardziej,że chcemy pokazać korzystne zmiany, które daje własny dom i dobra opieka.
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek

Klub Ślepaczkowy

 
Posty: 1404
Od: Czw maja 05, 2011 14:56

Post » Śro paź 22, 2014 19:51 Re: Konkurs Ślepaczków - Historia mojego ślepaczka

No to ja wystartuję, tzn. nie ja tylko Kajtuś.


Kajtek - to kocurek, który stanął na mojej drodze przypadkiem w dniu 15.08.2008r. Wśród innych kocich maluchów zobaczyłam kotka, który miał problemy z oczami. Od razu wiedziałam, że jest źle. Niestety nie mogłam go zabrać. Jego widok nie dawał mi jednak spokoju. Postanowiliśmy na drugi dzień po niego pojechać. Kajtuś urodził się w Borówcu. Miał właścicieli, ludzi kompletnie pozbawionych uczuć , wyobraźni i rozsądku. Doskonale wiedzieli, że na ich podwórku mieszka kotek, który jest chory. Stwierdzili jednak, że nie będą go łapać, ani tym bardziej zapraszać weterynarza do siebie ponieważ koty się i tak pochowają. Na moje pytanie czy mogę go zabrać usłyszałam, że na pewno nie uda nam się go złapać. Jechałam po niego przygotowana: z transporterem , z saszetkami jedzenia. Po 5 minutach siedział już w transporterze. Po wizycie u weterynarza wiedzieliśmy, że Kajtuś ma około 2 miesięcy, waży 40dag, jedno oko ma całe zaropiałe, a drugiego po prostu nie ma. Rozpoczęliśmy walkę o życie tego maluszka. Przez prawie 3 miesiące dzień w dzień, po kilka razy zakraplałam mu oko i oczodół. Udało nam się zlikwidować stan zapalny. Kajtuś przytył i był gotowy do narkozy i zabiegu zszycia powieki.
Byłam pewna, że Kajtek będzie mnie omijał szerokim łukiem za te codzienne zabiegi. Ogromnie się myliłam. On potrzebował mojej bliskości. Uwielbiał i do dzisiaj uwielbia mnie „ciamkać”.
Kocham go ogromnie, to mój prawdziwy koci przyjaciel.

Obrazek

Obrazek
Obrazek**Obrazek**"Zdobyć przyjaźń kota nie jest rzeczą łatwą. Nie lokuje on swych uczuć nierozważnie: może zostać Waszym przyjacielem, jeśli jesteście tego godni, ale nigdy waszym niewolnikiem."Théophile Gautier

Petka

 
Posty: 14372
Od: Nie cze 22, 2008 23:31
Lokalizacja: Poznań

Post » Czw paź 23, 2014 7:52 Re: Konkurs Ślepaczków - Historia mojego ślepaczka

Kajtuś Kasia Kocham :201461
Obrazek Obrazek Obrazek
Anielko ['], Jerzyku ['], Malwinko ['], Kellusiu ['], Tymonku ['], Lolusiu['], Klaczku ['], Jaśminku ['], PiPi [']

jerzykowka

 
Posty: 12552
Od: Śro kwi 30, 2008 10:53
Lokalizacja: poznan

Post » Czw paź 23, 2014 12:58 Re: Konkurs Ślepaczków - Historia mojego ślepaczka

Pecia - za odwagę się należy gartisik :D Mycha będzie dla Kajtusia :1luvu: , bo Ty... no nie wiem, czy zasługujesz :roll: :mrgreen:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26437
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Czw paź 23, 2014 12:59 Re: Konkurs Ślepaczków - Historia mojego ślepaczka

Wspaniale, mamy pierwsza historię :ok:
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek

Klub Ślepaczkowy

 
Posty: 1404
Od: Czw maja 05, 2011 14:56

Post » Czw paź 23, 2014 13:32 Re: Konkurs Ślepaczków - Historia mojego ślepaczka

Matkojedyna, a dlaczego miałaby nie zasługiwać Petka, na nagrodę ?? 8O

Czy ktoś kto tu rządzi mógłby określic dokładniej co to znaczy 'niezadługi tekst? Czyli ile stron może mieć ? :mrgreen:
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 23008
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw paź 23, 2014 13:46 Re: Konkurs Ślepaczków - Historia mojego ślepaczka

stron? 8O chcesz nas wszystkich do ślepaczków zapisać ? :strach: Każdy z głosujacych będzie musiał przeczytać tekst przed głosowaniem w jakimś tam określonym czasie, np. 7-10dni , zatem nie kombinuj ze stronami, ino pisz zwięźle a płaczliwie , to będzie efekt :mrgreen:
Peci tekst w sam raz , można sie wzorować na długości tekstu , nie na historii kota :roll: :wink:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26437
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Czw paź 23, 2014 14:10 Re: Konkurs Ślepaczków - Historia mojego ślepaczka

Do Ślepaczków??? Wy książek nie czytacie, na forum nie siedzicie godzinami ? no, weź przestań :mrgreen:

Taki krotki 8O ??? :placz: Migdał tak nie potrafi, już napisał więcej, a to nie koniec :mrgreen: Ile jeszcze do listopada... :roll:
A, i za bardzo płaczliwie to on tez nie umie, już taki jest konkretny :lol:
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 23008
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw paź 23, 2014 15:29 Re: Konkurs Ślepaczków - Historia mojego ślepaczka

morelowa pisze:Do Ślepaczków??? Wy książek nie czytacie, na forum nie siedzicie godzinami ? no, weź przestań :mrgreen:

Taki krotki 8O ??? :placz: Migdał tak nie potrafi, już napisał więcej, a to nie koniec :mrgreen: Ile jeszcze do listopada... :roll:
A, i za bardzo płaczliwie to on tez nie umie, już taki jest konkretny :lol:


o zmiłowania :201494 , jak dziś juz macie (Ty i Migdał)10 stron a do listopada pada i jeszcze 20 parę dni do zakończenia pisania to ja Obrazek

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26437
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: florka i 380 gości