Czarne Diabły Tasmańskie VIII - życie codzienne DT i śmierć

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto lis 11, 2014 21:35 Re: Czarne Diabły Tasmańskie VIII - Bajaderka w DS!

Bajaderka pisała :) kicia grzecznie zaliczyła kuwetkę i zwieeedzaaa nowy dom 8O . Taki mały kot ma tyle do zwiedzania :lol: . Luśka przysłała zdjęcie z opiekunką, wtulone w siebie. Niestety, czarna zołza potrafi tez pokazać charakter ale dziś była łaskawa :lol:
A ja tradycyjnie najadłam się wstydu za własną narodowość, patrząc na obchody Święta Narodowego w Warszawie :( . Smutno mi, że zamiast cieszyć się na widok Pana Prezydenta na marszu i pokaz profesjonalnych sztucznych ogni warszawiacy zawczasu zastanawiają się co zostanie zdemolowane i czy bezpiecznie jest wyjść z domu :(

alix76

Avatar użytkownika
 
Posty: 23037
Od: Nie mar 22, 2009 7:37
Lokalizacja: Wa-wa

Post » Czw lis 13, 2014 6:09 Re: Czarne Diabły Tasmańskie VIII - Bajaderka w DS!

Morka rozkoszuje się łóżkiem - jej stąłym nawykiem jest wylegiwanie się kocu, w różnych pozycjach. Widać tylko, jak białe skarpety zmieniają położenie :wink:

alix76

Avatar użytkownika
 
Posty: 23037
Od: Nie mar 22, 2009 7:37
Lokalizacja: Wa-wa

Post » Czw lis 13, 2014 21:37 Re: Czarne Diabły Tasmańskie VIII - Bajaderka w DS!

Kolacja była późno, więc koty obrażone :mrgreen: . Na wszelki wypadek dały se po nosach a teraz śpią, każe w swoim ulubionym legowisku. Morka, o dziwo, wlazła w wiklinowy koszyk 8O a łózko wolne. Korzystam i się kładę :lol:
A tak serio, to widać, ze są zadowolone, że jest luźniej :(

alix76

Avatar użytkownika
 
Posty: 23037
Od: Nie mar 22, 2009 7:37
Lokalizacja: Wa-wa

Post » Czw lis 13, 2014 22:06 Re: Czarne Diabły Tasmańskie VIII - Bajaderka w DS!

Jak znam życie, to długo nie potrwa :(

OKI

Avatar użytkownika
 
Posty: 42584
Od: Śro gru 23, 2009 19:05
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt lis 14, 2014 5:32 Re: Czarne Diabły Tasmańskie VIII - Bajaderka w DS!

No, niestety, też tak sądzę :(
Obudziłam się przed budzikiem, nieco przytłoczona - na poduszce, pod kołderką spał Zidane z łapkami wyciągniętymi w bok :twisted: . Obok poduszki, z drugiej strony spać nie mógł, bo tam rozwalał się czyjś brzuch :roll: . Oględziny przy świetle wykazały, że jest to brzuch Morki, w całe okazałości, z wyciągniętymi we wszystkie strony łapami.
Wygląda na to, że mam mniejsze łóżko niż sądziłam :twisted:
Bandido rozsądnie skorzystał z dobrodziejstw hamaka, który pozwala być blisko mnie za to bez tłoku :twisted:

alix76

Avatar użytkownika
 
Posty: 23037
Od: Nie mar 22, 2009 7:37
Lokalizacja: Wa-wa

Post » Pt lis 14, 2014 22:24 Re: Czarne Diabły Tasmańskie VIII - Bajaderka w DS!

M&M'sy dzwoniły - oczka lepsze, choć trochę się paprały. Lgną do Adasia, został ojcem honoris causa :twisted: , wielka suka już je wylizała, pewnie jednym pociągnięciem ozora na 2 koty :lol: . W każdym razie radzą sobie świetnie :wink:
Pisała tez Bajaderka - maleństwo trochę wycofane w nowym domu :( ale za to z brzuszkiem jest dobrze, dostaje często małe porcyjki jedzenia a nie musi się obawiać konkurencji do miski :wink:

alix76

Avatar użytkownika
 
Posty: 23037
Od: Nie mar 22, 2009 7:37
Lokalizacja: Wa-wa

Post » Nie lis 16, 2014 21:09 Re: Czarne Diabły Tasmańskie VIII - Bajaderka w DS!

Poprosimy tak trochę tajemniczo o :ok: , ok?

alix76

Avatar użytkownika
 
Posty: 23037
Od: Nie mar 22, 2009 7:37
Lokalizacja: Wa-wa

Post » Nie lis 16, 2014 21:15 Re: Czarne Diabły Tasmańskie VIII - Bajaderka w DS!

:ok: :ok: :ok:

OKI

Avatar użytkownika
 
Posty: 42584
Od: Śro gru 23, 2009 19:05
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon lis 17, 2014 6:05 Re: Czarne Diabły Tasmańskie VIII - Bajaderka w DS!

Gollll!
Tosiek viewtopic.php?f=1&t=165941 korzysta z kuwety!

alix76

Avatar użytkownika
 
Posty: 23037
Od: Nie mar 22, 2009 7:37
Lokalizacja: Wa-wa

Post » Wto lis 18, 2014 21:19 Re: Czarne Diabły Tasmańskie VIII - Bajaderka w DS!

No to już powolutku można patrzeć z optymizmem w przyszłość. Tosiek, biedak z viewtopic.php?f=1&t=165941 siedzi u mnie w łazience. Od niedzieli. W wielkim strachu i pod warunkami - bo gdyby nie odpalił kuwety, to nie może zostać, nie mam warunków :( . A wracać też za bardzo nie ma gdzie :(
Zajarzył. W poniedziałek rano elegancki sik na początek tygodnia i jak dotąd kontynuacja :ok: . Dziś już się trochę integrował z resztą :wink: tzn Zidane mu wyjadł kolację a Morka ubliża :roll: Ale chłopak daje radę. Musi się przestawić w ogóle z domu z ogrodem i wyjściem na zawołanie do zamkniętego mieszkania z innymi kotami. Ale tez sądzę, ze potwierdzone korzystanie z kuwety ułatwi znalezienie domu. Kot jest śliczny - tylko każdy się boi "a co jak nie będzie kuwetował?"
Chyba się udało :)

alix76

Avatar użytkownika
 
Posty: 23037
Od: Nie mar 22, 2009 7:37
Lokalizacja: Wa-wa

Post » Wto lis 18, 2014 22:01 Re: Czarne Diabły Tasmańskie VIII - Bajaderka w DS!

:piwa: :piwa: :piwa:

OKI

Avatar użytkownika
 
Posty: 42584
Od: Śro gru 23, 2009 19:05
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro lis 19, 2014 7:21 Re: Czarne Diabły Tasmańskie VIII - Bajaderka w DS!

:ok: :ok: :ok:

Hania66

 
Posty: 4591
Od: Pt mar 10, 2006 17:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw lis 20, 2014 21:09 Re: Czarne Diabły Tasmańskie VIII - teraz Tosiek

Tosio ładnie się odnajduje, noc i dzień był na wolności :) . Łazienkę traktuje jako azyl, ale leżał już na lodówce, przyszedł na kolację ze wszystkimi a teraz wpakował się na łóżko :wink: Dzielny rudasek :ok:
Byłam z wizytą u Bajaderki - kruszynka ma na imię Misia :wink: , dzielnie harcuje, śpi w łóżku, jeszcze troszkę nie może się przemóc do kolankowania ale wszystkie wędki są jej :lol: . Państwo torskliwie karmią ją często, małymi porcyjkami dobrego jedzenia i wzdęcia się skończyły, Natomiast przyrost masy trwa :lol:

A dziś sztuczkę dnia wykonał Krokiet. Tłuścioch lubi spać na najwyższym legowisku na drapaku, pod samym sufitem. Zazwyczaj wskakuje tam etapami. Dziś dwa pośrednie legowiska były zajęte, wiec zdegustowany Krokiet oparł się łapkami o słup, obadał sytuację i ... wskoczył/wbiegł na swoje leże pionowo w górę około metra 8O bez korzystania ze stacji pośrednich 8O

alix76

Avatar użytkownika
 
Posty: 23037
Od: Nie mar 22, 2009 7:37
Lokalizacja: Wa-wa

Post » Pt lis 21, 2014 22:11 Re: Czarne Diabły Tasmańskie VIII - teraz Tosiek

U nas dziś się troszkę dzieje - wróciła Lusia po 5 tygodniach luksusowego, jedynaczego TDT. Serdecznie dziękuję jej Opiekunom :1luvu: , którzy dzielnie przetrzymali fochy wstępne i mieli dość chęci i cierpliwości aby znaleźć nić porozumienia z ta niełatwą kotką :wink: . Życzę Wam, aby końcówka tego roku przyniosła Wam radość i spełnienie wszelkich marzeń :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Zgodnie z przewidywaniami Lusia jest niezbyt zachwycona powrotem do innych kotów :mrgreen: . Wymieniły trochę uprzejmości :roll: z Morką, też nie do macochy kocicą. Rudy też zebrał parę uwag o ofermach, tak przy okazji :roll: Kochana dziewczynka :twisted:

alix76

Avatar użytkownika
 
Posty: 23037
Od: Nie mar 22, 2009 7:37
Lokalizacja: Wa-wa

Post » Sob lis 22, 2014 22:02 Re: Czarne Diabły Tasmańskie VIII - teraz Tosiek

Tosiek pilnie bada łóżko :lol: , Luśka z Morką trochę się uspokoiły :roll: . Oby do rana :ok:

alix76

Avatar użytkownika
 
Posty: 23037
Od: Nie mar 22, 2009 7:37
Lokalizacja: Wa-wa

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, emilab., Google [Bot], kuba93l i 298 gości