Za mało kłopotów?maluszki szukają DS,Klara [*]

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt paź 31, 2014 8:31 Re: Za mało kłopotów? maluszki zdrowieją, Klara rak

Ale nie płacz. Robisz coś dobrego :D - tyle ile możesz.
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 23012
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt paź 31, 2014 16:47 Re: Za mało kłopotów? maluszki zdrowieją, Klara rak

Myślę,że domek jeszcze się odezwie. :)

asiek o

Avatar użytkownika
 
Posty: 1020
Od: Śro maja 26, 2010 15:14

Post » Pt paź 31, 2014 18:43 Re: Za mało kłopotów? maluszki zdrowieją, Klara rak

asiek o pisze:Myślę,że domek jeszcze się odezwie. :)

:ok: :ok:

Betaka

 
Posty: 3803
Od: Nie lut 28, 2010 12:32
Lokalizacja: Tychy

Post » Sob lis 01, 2014 16:26 Re: Za mało kłopotów? maluszki zdrowieją, Klara rak

Domek się niestety nadal nie odezwał :(

Beatko, Asieńko-wysłałam Wam teksty ogloszeń i zdjęcia-tylko takie mam, bo malcom nie jestem w stanie zrobic lepszych zdjęć-nie ma komu ich przytrzymać, a one maja przyspieszenie kosmiczne!!!
Wzrokiem ich nie mozna złapać, a co dopiero moim suuuperaśnym :twisted: aparacikiem :oops:
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Sob lis 01, 2014 16:29 Re: Za mało kłopotów? maluszki zdrowieją, Klara rak

morelowa pisze:Ale nie płacz. Robisz coś dobrego :D - tyle ile możesz.

Płaczę za tymi, których już nie ma-za Babcią i Tatą, to dla mnie były najbliższe osoby, najukochańsze, na nich zawsze mogłam liczyć,własnie Oni wpoili mi miłość i szacunek do zwierząt.
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Sob lis 01, 2014 20:13 Re: Za mało kłopotów? maluszki zdrowieją, Klara rak

Właśnie się odwdzięczasz pięknie..
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 23012
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie lis 02, 2014 10:55 Re: Za mało kłopotów? maluszki zdrowieją, Klara rak

kropkaXL pisze:Beatko, Asieńko-wysłałam Wam teksty ogloszeń i zdjęcia-tylko takie mam, bo malcom nie jestem w stanie zrobic lepszych zdjęć-nie ma komu ich przytrzymać, a one maja przyspieszenie kosmiczne!!!

Melduję wykonanie zadania :ok:

Betaka

 
Posty: 3803
Od: Nie lut 28, 2010 12:32
Lokalizacja: Tychy

Post » Nie lis 02, 2014 10:58 Re: Za mało kłopotów? maluszki zdrowieją, Klara rak

Wielkie dzięki Beatko!!!!! :1luvu: :1luvu: :1luvu:
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Nie lis 02, 2014 12:15 Re: Za mało kłopotów? maluszki zdrowieją, Klara rak

I jest pierwsze zapytanie-o kogo?-no jasne!-o Mini!
Jak to jest, że burasiątka najszybciej zwracają uwagę?
A ja zdecydowałabym sie od razu na Makxia-to najspokojniejszy kociaczek, najbardziej kocha ludzia no i jest oryginalnie umaszczony. Nie jest czarny, tak całkowicie, bo ma dymny podszerstek, nie ma ani jednego białego włoska.
No i jest przesłodki, jeśli chodzi o kontakt z człowiekiem-pierwszy biegnie do rąk!
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Pon lis 03, 2014 8:48 Re: Za mało kłopotów? maluszki zdrowieją, Klara rak

Za domki dla maluszków :ok:
Obrazek

bulba

Avatar użytkownika
 
Posty: 22953
Od: Pt paź 09, 2009 8:44
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon lis 03, 2014 17:48 Re: Za mało kłopotów? maluszki zdrowieją, Klara rak

Niestety , po pierwszym telefonie,, pełnym ochów i achów nad Mini- nici.
Pani, która tak rozpływała się nad Toto wczoraj, nie odezwała się a tak błagała, bym go nikomu nie oddawała, bo córka się zakochała, a dzisiaj, chcąc wyjaśnić sprawę zadzwoniłam, a pani się przyznała,że czeka na odpowiedź z Tarnowa, bo tam jest norweski leśny do adopcji.
A ja nie moge czekać w nieskończoność, bo muszę w razie czego transport organizować(płatny).
Ludzie są po prostu bezmyślni.
Ma się odezwać wieczorem, co do decyzji-i raczej wątpię, czy sie odezwie.
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Wto lis 04, 2014 9:32 Re: Za mało kłopotów?maluszki szukają DS,Klara rak

Niestety, w sprawie kociaków jest najwięcej nietrafionych telefonów.
Wierzę, że cała trójka znajdzie dobre domy :ok:

Betaka

 
Posty: 3803
Od: Nie lut 28, 2010 12:32
Lokalizacja: Tychy

Post » Wto lis 04, 2014 11:05 Re: Za mało kłopotów?maluszki szukają DS,Klara rak

Bezmyślność jest dobrym słowem - ludzie w ogóle nie kojarzą i nie próbują co gorsze sobie wyobrazić jak się rzeczy mają. Traktują jak sklep - 'pani mi odłoży, zobaczę w innym i wrócę. Albo nie' :twisted:
Zero uczucia moim zdaniem też. Bo jak już się kociak spodobał to chyba się też coś czuje ... czy może to tylko tak zewnętrznie..? No, bo jak - tu chcę tego, ale pojawił się długowłosy rasowy , to może wolę tamtego.. A jak się pojawi jeszcze rasowszy już po wzięciu malucha?
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 23012
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto lis 04, 2014 13:17 Re: Za mało kłopotów? maluszki zdrowieją, Klara rak

kropkaXL pisze:
morelowa pisze:Ale nie płacz. Robisz coś dobrego :D - tyle ile możesz.

Płaczę za tymi, których już nie ma-za Babcią i Tatą, to dla mnie były najbliższe osoby, najukochańsze, na nich zawsze mogłam liczyć,własnie Oni wpoili mi miłość i szacunek do zwierząt.

To tak jak u mnie, szczególnie za Tatą tęsknię a to już 7 lat jak odszedł. :( Sikorki jadły mu z ręki,a działkowe kociszcza wybiegały na spotkanie jak tylko w oddali pojawił się z rowerem.Nigdy też nie zaatakowały gołębi taty.Pełna zgoda.

Myślę,że oni patrzą na nas i kibicują nam.
Ryczę jeszcze dodatkowo jak słucham utworu Rysia Rynkowskiego
https://www.youtube.com/watch?v=-9BoRrMyT0w

Nie rozumiem ludzi którzy w porywie zachwytu decydują się na kotka ,a potem nawet się nie odzywają :evil:
Za dobre domki dla maluchów

asiek o

Avatar użytkownika
 
Posty: 1020
Od: Śro maja 26, 2010 15:14

Post » Wto lis 04, 2014 17:52 Re: Za mało kłopotów?maluszki szukają DS,Klara rak

Wróciłam z Klarą od wetki
Robione miała usg, badania krwi, bo od kilku dni, nie chce jeść-karmię ja strzykawką.
Bałam się, że nerki siadły, że guz rozrósł sie do niebotycznych rozmiarów, że są zablokowane jelita, albo pęcherzyk.
Otóż guz urósł, ale nie ma innych zmian, wyniki krwi idealne, biochemia też-ALAt, który był podwyższony jest idealny!!!!
I crea i mocznik norma!
Nerki widoczne w usg o idealnej strukturze-no kurna wydawać by sie mogło, że zdrowy kot-a nie je!
Półtorej godziny spędziłyśmy w gabinecie.
Dostała rapidexon, dostała catosal i ten lek w iniekcji na wzmocnienie wątroby(oprócz tego dostaje codziennie Hepatiale forte-to ten lek tak poprawił wyniki watroby, bo dostaje go juz trzeci miesiąc)
Jedno, co może jej dolegać, to zakłaczenie, ale jeśli to to, parafina powinna pomóc.
Oczywiście schudła, bo ważyła 5200, a dzisiaj 4700, ale jak nie je sama, to jak miała nie schudnąć-samo karmienie strzykawką convem na siłę, nie utrzyma wagi

Wyniki Klary:

WBC-8,3
RBC-10,85
HGB-15,9
HCT-50,5
PLT-143-tu troszkę mało

Biochemia:

Mocznik(urea)-28,5mg/dl
Crea.-0.65mg/dl
GOT(ASPAT)-38,6U/l
GPT(ALAT-67,6U/l (było 167!)
ALP(fosfotaza zasadowa)-53,1U/l
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], ryniek i 519 gości