Za mało kłopotów?maluszki szukają DS,Klara [*]

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro paź 15, 2014 18:31 Re: Za mało kłopotów?-trzy maluszki-chorują, Klara rak

Dokładnie Asiu!
Kocham ją bardzo, ona kocha mnie takoż, ale jest czas na życie, jest czas na odejście, kiedy ten czas nadejdzie ?-nie wiem-wiem jedno, cierpiec jej nie pozwolę.
Teraz jesteśmy razem i tylko to juz się liczy..... :(
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Śro paź 15, 2014 21:05 Re: Za mało kłopotów?-trzy maluszki-chorują, Klara rak

Kasieńko, przytulam :201481 Oby tego Waszego wspólnie spędzonego czasu zostało jak najwięcej :ok:
Obrazek

bulba

Avatar użytkownika
 
Posty: 22953
Od: Pt paź 09, 2009 8:44
Lokalizacja: Warszawa


Post » Czw paź 16, 2014 5:39 Re: Za mało kłopotów?-trzy maluszki-chorują, Klara rak

Dzięki cioteczko59!!!!! :1luvu:
U Klary niestety chyba juz nic nie da sie zrobić, dopytam dzisiaj wetke o jad z tarantuli, czy jest zasadne podanie go Klarusi.
Bardzo jest mi miło,że o mnie pomyslałyście, ale jeśli ten jad okaże się nieprzydatny w przypadku jej raka(miąższ watroby i sutka), to juz nic nie będziemy robić,nie będziemy jej ponownie kroić.

Kasiu bulbo-witam na wątku.
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Czw paź 16, 2014 8:43 Re: Za mało kłopotów?-trzy maluszki-chorują, Klara rak

ASK@ pisze:dopóki kocia żyje dopóty jest nadzieja. Czas na radość z każdej wspólnie spędzonej chwilki.

Pięknie i mądrze powiedziane.

Betaka

 
Posty: 3803
Od: Nie lut 28, 2010 12:32
Lokalizacja: Tychy

Post » Czw paź 16, 2014 16:46 Re: Za mało kłopotów?-trzy maluszki-chorują, Klara rak

Beatko-Ty wiesz! :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Poserduszkowałam sobie-a co!
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Pt paź 17, 2014 5:34 Re: Za mało kłopotów?-trzy maluszki-chorują, Klara rak

Jakie dzisiaj będą wieści z frontu? :D
ObrazekObrazekObrazek

hutek

Avatar użytkownika
 
Posty: 1846
Od: Pon paź 04, 2010 17:41

Post » Pt paź 17, 2014 5:53 Re: Za mało kłopotów?-trzy maluszki-chorują, Klara rak

Malce szaleją, roznoszą klatkę, gryzą się i miauczą-jak to maluchy, na szczęście nawet zawalone noski chyba w coraz lepszym stanie, bo nie musze juz odmaczac i przemywać-choróbsko mówi "pa-pa" na szczęście!
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Pt paź 17, 2014 9:19 Re: Za mało kłopotów?-trzy maluszki-chorują, Klara rak

Kasieńko, może w weekend chwilkę znajdziesz i pokażesz jak odmieniłaś maluszki :ok: :1luvu:
W Poznaniu kciuki zaciśnięte - za to by było dobrze...
Obrazek Obrazek Obrazek
Anielko ['], Jerzyku ['], Malwinko ['], Kellusiu ['], Tymonku ['], Lolusiu['], Klaczku ['], Jaśminku ['], PiPi [']

jerzykowka

 
Posty: 12552
Od: Śro kwi 30, 2008 10:53
Lokalizacja: poznan

Post » Nie paź 19, 2014 9:53 Re: Za mało kłopotów?-trzy maluszki-chorują, Klara rak

Asieńko, zdjęcia można robic im tylko w klatce, bo jeszcze w niej musza siedzieć, więc niewiele widać, ale mogę za to napisać, ile malce teraz ważą:

Mini-ważyła 520 gr, teraz 808gr +288gr

Toto-660, teraz 1004gr. +344gr

Maxio-720, teraz 997gr +277

Najmniej przybrał Maxio, ale i on najciężej chorował. Mini najlżej.

Za parę dni odrobaczamy milbemaxem.

Udało mi się zrobić jedno, niezamazane zdjęcie-Toto :D



Obrazek

Oczka już zdrowiutkie!!!

I jeszcze razem:

Obrazek
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Pon paź 20, 2014 5:44 Re: Za mało kłopotów?-trzy maluszki-chorują, Klara rak

Za chwilę będą mogły szukać domku :D
ObrazekObrazekObrazek

hutek

Avatar użytkownika
 
Posty: 1846
Od: Pon paź 04, 2010 17:41

Post » Pon paź 20, 2014 7:22 Re: Za mało kłopotów?-trzy maluszki-chorują, Klara rak

Ho ho, to maluchy rosną, jak na drożdżach :)
Obrazek

bulba

Avatar użytkownika
 
Posty: 22953
Od: Pt paź 09, 2009 8:44
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon paź 20, 2014 16:33 Re: Za mało kłopotów?-trzy maluszki-chorują, Klara rak

Ano rosną, takie ich zbójeckie prawo! :D

Kochani-mam pytanie, czy ktoś, kto się nie ujawnił, wysyłał mi coś z Krakvetu siódemką?, bo dzisiaj mi kurier mówił,ze jego kolega jakies parę dni temu nie odnalazł wpisanego adresu, miał zły nr tel i nie dowiózł przesyłki. 8O
Ze mną się nikt nie kontaktował, więc zapłacona przez kogos przesyłka do mnie nie dotarła.
Odnosze wrażenie,że koleś sobie olał sprawę, bo dziwnym trafem jego kolega znalazł ten sam adres, a baran jeden mógł w nawigację sobie wpisać i by trafił, bo bardzo łatwo trafić!
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Pon paź 20, 2014 18:19 Re: Za mało kłopotów?-trzy maluszki-chorują, Klara rak

Nie ma za wielkiej frekwencji na wątku, ale dla tych, którzy tu piszą:
Mini:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Toto jeszcze z chorymi oczkami:

Obrazek

A tu juz oczka zdrowe:

Obrazek

Maxio z Mini:

Obrazek

a tu sobie Maxio spi:

Obrazek
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Pon paź 20, 2014 18:29 Re: Za mało kłopotów? maluszki zdrowieją, Klara rak

Miniusia :1luvu: Kawał roboty odwaliłaś kropeczko,żeby kicie wyglądały tak jak obecnie. :201494

asiek o

Avatar użytkownika
 
Posty: 1020
Od: Śro maja 26, 2010 15:14

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: włóczka, Zeeni i 364 gości

cron