Rybnik, wyrzucona Mimi-sterylzować, nie sterylizować?????

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie paź 19, 2014 19:31 Re: Rybnik, działki, wyrzucona kotka+miot 5-2 skradziono, 1

Biedactwa :( Żeby jakieś dobre domy się znalazły...
kicikicimiauhau
 

Post » Nie paź 19, 2014 19:53 Re: Rybnik, działki, wyrzucona kotka+miot 5-2 skradziono, 1

asiek o pisze:Dysponuję również ogródkiem działkowym,ale u nas kicie mają się dobrze.Wszyscy je dokarmiają.

Największym problemem jest fakt, że działka mojego taty leży przy głównej alejce. Wszystko widać jak na dłoni. Ludzie wchodzą jak do siebie. Kradną jabłka, kwiaty, drzewka a nawet 6 tygodniowe kocięta.

wiata

Avatar użytkownika
 
Posty: 269
Od: Wto lip 17, 2007 13:38
Lokalizacja: Rybnik

Post » Nie paź 19, 2014 20:09 Re: Rybnik, działki, wyrzucona kotka+miot 5-2 skradziono, 1

Jak nie znajdziesz domku,to służę. Niedaleko mam do Rybnika

asiek o

Avatar użytkownika
 
Posty: 1020
Od: Śro maja 26, 2010 15:14

Post » Nie paź 19, 2014 20:39 Re: Rybnik, działki, wyrzucona kotka+miot 5-2 skradziono, 1

Z tą kradzieżą kociąt, to jakaś makabryczna historia :strach: .
Jeśli komuś się spodobały, mógł przecież przyjść i powiedzieć.
Zarezerwować.
Skoro wziął takie maluszki od matki, to znaczy, że nie ma pojęcia o opiece nad kotami.
Kurde :evil:
"...nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem!"

http://diakrytyczne.pl/

dzika ruta

Avatar użytkownika
 
Posty: 1971
Od: Pon mar 17, 2014 12:03

Post » Nie paź 19, 2014 23:17 Re: Rybnik, działki, wyrzucona kotka+miot 5-2 skradziono, 1

Dzika ruta - kasa, kasa!
Sprzedadza. Jestem 100% pewna. :(
Oby ci co kupia?/-li wysterylizuja i zadbaja itd.
Obrazek Obrazek
PRZEPRASZAM ZA BRAK POLSKICH ZNAKOW.

Rakea

Avatar użytkownika
 
Posty: 4915
Od: Śro lis 14, 2007 23:56
Lokalizacja: Praga nad Wisłą

Post » Pon paź 20, 2014 7:52 Re: Rybnik, działki, wyrzucona kotka+miot 5-2 skradziono, 1

asiek o pisze:Jak nie znajdziesz domku,to służę. Niedaleko mam do Rybnika


Domkiem, ogródkiem, czy cenną radą :?:

Rakea pisze:Dzika ruta - kasa, kasa!
Sprzedadza. Jestem 100% pewna. :(
Oby ci co kupia?/-li wysterylizuja i zadbaja itd.


Jak sprzedadzą, naprawdę, takie rzeczy się zdarzają :?: Jest tyle kociąt do oddania, tyle bidulków na ulicy i w schroniskach, ech.... Nic tylko :placz: nad tym okrutnym światem.

Wczoraj jak byłam na działce zrobiłam zdjęcia. Widać na nim, że Gadułka jest znacznie mniejsza od siostry. Bardzo się o nią martwię. Boję się, że nie przeżyje. Wczoraj podałam maluchom milbemaxa na odrobaczenie. Mam nadzieję, że osłabiony organizm maleńkiej to wytrzyma.

Obrazek

wiata

Avatar użytkownika
 
Posty: 269
Od: Wto lip 17, 2007 13:38
Lokalizacja: Rybnik

Post » Pon paź 20, 2014 8:19 Re: Rybnik, działki, wyrzucona kotka+miot 5-2 skradziono, 1

Kotki można zobaczyć tu:

https://www.youtube.com/watch?v=PUs-szBO8l0&feature=youtu.be - Tutaj najpier widać Plamkę a potem Gadułkę

https://www.youtube.com/watch?v=RLZmYszs-LI&feature=youtu.be - Tutaj są obie razem, Plamce bardzo brakuje zdrowego rodzeństwa a Gadułka... ech, sami widzicie, że niebezpodstawnie się o nią martwię.

wiata

Avatar użytkownika
 
Posty: 269
Od: Wto lip 17, 2007 13:38
Lokalizacja: Rybnik

Post » Pon paź 20, 2014 8:28 Re: Miałam dom, już mnie nie chcą. Ja i 5 maluchów szukamy d

wiata pisze:Jestem bezsilna, ogłoszenie na naszym miejskim portalu poskutkowało jednym fałszywie zainteresowanym domkiem i kilkoma maila z zapytanie czy kotki mają ciepło.


Z rybnik.com zawsze miałam najmniejszy odzew na ogłoszenia.
Dobrze jest zrobić jeszcze przynajmniej na olx.pl czy gumtree.pl i mnóstwo takich zwyczajnych papierowych, rozwiesić we wszystkich lecznicach i sklepach zoologicznych, wszędzie gdzie mają tablice na ogłoszenia, nawet w głupim spożywczaku osiedlowym, w pracy na tablicach ogłoszeń, gdzie się da.

Możesz też kupić niedrogo pakiet ogłoszeń (100 lub 130 ogłoszeń na różnych portalach) u forumowej CatAngel.
Tu masz linka to wątku viewtopic.php?f=27&t=117559

Ja bym jednak ogłaszała nawet mamę bo na zdjęciu widać, że jest fajna, nietypowa, tricolorka, moim zdaniem jest szansa, że ktoś się zainteresuje.
Dobrze by było ją oddać już wysterylizowaną. Jak chcesz ją wyciąć na talon z miasta to pisz papier jak najszybciej bo rok się kończy więc kasa pewnie też, a to zazwyczaj jeszcze tak minimum ze dwa tygodnie od złożenia pisma się czeka bo papierek musi nabrać mocy urzędowej.

Powodzenia :ok:
Obrazek Obrazek

sabianka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4668
Od: Śro lis 26, 2003 18:34
Lokalizacja: Rybnik

Post » Pon paź 20, 2014 8:36 Re: Rybnik, działki, wyrzucona kotka+miot 5-2 skradziono, 1

Sama mam kocięta na ogródku działkowym,6 sztuk i znam ten problem.Rozchodzą się na cztery strony swiata.Niestety są w takim wieku,że każdy przechodzień zwraca na nie uwagę już nie wspomnę o dzieciach.Brali na ręce,głaskali itp.Niestety za rogiem wypuszczali a kociaki nie umiały wrócić .Tydzień temu właśnie miałam taką sytuacje ,maluchy zbierałam z rąk dzieci i dorosłych w znacznej odległości od swojej działki.By uchronić je zmuszona jestem do ich zamykania,mam pomieszczenie gospodarcze .Przynajmniej do czasu aż tyle ludzi nie będzie na działkach,a ostatnio pogoda sprzyjała temu.
Gadułka faktycznie o wiele mniejsza od siostry.W mojej 6 też były i są różnice w wielkości ale powiem szczerze,że nie aż tak...
Trzymam kciuki za zdrówko i domki-tyle mogę
A co do sterylizacji Mimi to razem damy radę-pomogę jakby co.

bobkowa

 
Posty: 149
Od: Sob sie 30, 2014 21:37
Lokalizacja: Rybnik

Post » Pon paź 20, 2014 16:36 Re: Rybnik, działki, wyrzucona kotka+miot 5-2 skradziono, 1

Tata dzwonił, Gadułka bardzo słaba, pojedzie z nią do weta. Nie wiem czy przeżyje noc. No, bo co z tego, że dostanie antybiotyk skoro noce zimne. Co robić, co robić :?: Zabrać do domu :?: Przecież toto maleńkie jest, nie potrafi samo jeść. Ech... :placz: .

wiata

Avatar użytkownika
 
Posty: 269
Od: Wto lip 17, 2007 13:38
Lokalizacja: Rybnik

Post » Pon paź 20, 2014 16:53 Re: Rybnik, działki, wyrzucona kotka+miot 5-2 skradziono, 1

Lili leży przy moim udzie i słodko mruczy a Gadułka tam umiera, life is shit.

wiata

Avatar użytkownika
 
Posty: 269
Od: Wto lip 17, 2007 13:38
Lokalizacja: Rybnik

Post » Pon paź 20, 2014 17:00 Re: Rybnik, działki, wyrzucona kotka+miot 5-2 skradziono, 1

Biedna Gadułka :cry: Weź ją do domu jak możesz,oby wyzdrowiała.Musi mieć ciepełko.Jeśli czegoś potrzeba,pisz pw

asiek o

Avatar użytkownika
 
Posty: 1020
Od: Śro maja 26, 2010 15:14

Post » Pon paź 20, 2014 18:04 Re: Rybnik, działki, wyrzucona kotka+miot 5-2 skradziono, 1

Nie wiem czy mogę, chyba nie powinnam...
Tata był z małą u lekarza, waży całe 0,2kg :( . Osłuchowo jest czysta, dostała zastrzyk z antybiotykiem, bo ma katarek i antybiotyk do podawania na później. Jutro postaram się do niej chociaż zajrzeć.
Czy czegoś potrzebujemy... :?: ...wiary, kciuków i cudu.
Mam nadzieję, że będzie walczyć.

wiata

Avatar użytkownika
 
Posty: 269
Od: Wto lip 17, 2007 13:38
Lokalizacja: Rybnik

Post » Pon paź 20, 2014 18:14 Re: Rybnik, działki, wyrzucona kotka+miot 5-2 skradziono, 1

Walcz maleńka :ok: Wierzymy,że dasz radę,kciukamy, a cuda... zdarzają się ,ale my nie kwalifikujemy ich w tej kategorii. :(

asiek o

Avatar użytkownika
 
Posty: 1020
Od: Śro maja 26, 2010 15:14

Post » Pon paź 20, 2014 19:29 Re: Rybnik, działki, wyrzucona kotka+miot 5-2 skradziono, 1

Trzymam mocne kciuki.
Tylko tyle mogę.
"...nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem!"

http://diakrytyczne.pl/

dzika ruta

Avatar użytkownika
 
Posty: 1971
Od: Pon mar 17, 2014 12:03

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, Google [Bot] i 506 gości