PALUCH 11! MRAU. Dużo kotów, dużo potrzeb!

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro paź 22, 2014 21:23 Re: PALUCH 11! MRAU. Dużo kotów, dużo potrzeb!

Może Jagódka albo Kalinka ? Ociera się o nogi,domaga pieszczot i gada jak najęta.Do człowieka super,a do kotów chyba też dobrze.Przyniesiono Je wszystkie bardzo późno,więc miałam krótki kontakt z Nimi.Żadnych syków nie słyszałam i równo ganiała z Chłopaczyskami po pokoju.To duża Kota,prawie 2 razy taka jak Muszka.Dziś,kiedy rozplątywałam zabawki z reklamówki,zobaczyłam,że na podłogę spadła mi myszka.Podniosłam ją i okazało się ,że w dłoni trzymam żywą mysz.Nie wiem ,która z nas była bardziej zdziwiona.Niestety mysz wykazała się znacznie lepszym refleksem niż ja.Wyrwała się z ręki i zwiała pod szafę.A ja stałam w osłupieniu.
Obrazek

MAU

 
Posty: 2621
Od: Śro paź 24, 2012 11:45

Post » Śro paź 22, 2014 21:29 Re: PALUCH 11! MRAU. Dużo kotów, dużo potrzeb!

MAU pisze:Dziś,kiedy rozplątywałam zabawki z reklamówki,zobaczyłam,że na podłogę spadła mi myszka.Podniosłam ją i okazało się ,że w dłoni trzymam żywą mysz.

:strach: :strach: :strach:

Niech będzie Kalinka :ok:
Dzięki za info na jej temat, wykorzystam w ogłoszeniu :mrgreen:
Obrazek

Revontulet

 
Posty: 5813
Od: Sob maja 26, 2012 8:26
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro paź 22, 2014 21:31 Re: PALUCH 11! MRAU. Dużo kotów, dużo potrzeb!

to co z tym convalescentem? Zagadać u weta czy ma?

magoska_

 
Posty: 1756
Od: Nie lis 07, 2004 13:38
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro paź 22, 2014 21:34 Re: PALUCH 11! MRAU. Dużo kotów, dużo potrzeb!

Możesz jej dać, ale skoro ona ładnie i dużo je to wg mnie nie ma takiej potrzeby.
Ale nie zaszkodzi :ok: .
Obrazek

Revontulet

 
Posty: 5813
Od: Sob maja 26, 2012 8:26
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro paź 22, 2014 21:51 Re: PALUCH 11! MRAU. Dużo kotów, dużo potrzeb!

Zapomniałam napisać o Franiu.Piszą o nim Żbiczek a nie Franio.Chyba ta diagnostyka się już zakończyła.Nie ma Go w klatkowym.Wisi kartka tam ,gdzie są opisane inne Koty na kwarantannie.Jest napisane ,że złapał grzyba i Jego adopcja możliwa jest tylko warunkowo.No wiec chyba dobrze wyszły te badania ?
Obrazek

MAU

 
Posty: 2621
Od: Śro paź 24, 2012 11:45

Post » Śro paź 22, 2014 21:53 Re: PALUCH 11! MRAU. Dużo kotów, dużo potrzeb!

Revontulet pisze:Możesz jej dać, ale skoro ona ładnie i dużo je to wg mnie nie ma takiej potrzeby.
Ale nie zaszkodzi :ok: .



No żeby ją podkarmić trochę.

magoska_

 
Posty: 1756
Od: Nie lis 07, 2004 13:38
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro paź 22, 2014 22:03 Re: PALUCH 11! MRAU. Dużo kotów, dużo potrzeb!

:ok:
Na pewno Lamia doceni Twój prezent :D

Ogłoszenie Kalinki poszło :wink: .

Edit: biedny Żbiczek/Franio :( . Czyli jest w szpitalu? :( .
Obrazek

Revontulet

 
Posty: 5813
Od: Sob maja 26, 2012 8:26
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro paź 22, 2014 23:03 Re: PALUCH 11! MRAU. Dużo kotów, dużo potrzeb!

MAU pisze:Zapomniałam napisać o Franiu.Piszą o nim Żbiczek a nie Franio.Chyba ta diagnostyka się już zakończyła.Nie ma Go w klatkowym.Wisi kartka tam ,gdzie są opisane inne Koty na kwarantannie.Jest napisane ,że złapał grzyba i Jego adopcja możliwa jest tylko warunkowo.No wiec chyba dobrze wyszły te badania ?


Chyba dobrze, ale kot w depresji po zwrocie może nie przeżyć grzyba leczonego w schronisku.

MAU pisze:Dziś,kiedy rozplątywałam zabawki z reklamówki,zobaczyłam,że na podłogę spadła mi myszka.Podniosłam ją i okazało się ,że w dłoni trzymam żywą mysz.Nie wiem ,która z nas była bardziej zdziwiona.Niestety mysz wykazała się znacznie lepszym refleksem niż ja.Wyrwała się z ręki i zwiała pod szafę.A ja stałam w osłupieniu.

8O Kupię kilka paczek zabawkowych banknotów o wysokim nominale i upuszczę na Paluchu, a Ty podniesiesz, ok? :201414
ObrazekObrazek

boniedydy

 
Posty: 1622
Od: Śro wrz 11, 2013 22:05

Post » Śro paź 22, 2014 23:18 Re: PALUCH 11! MRAU. Dużo kotów, dużo potrzeb!

No chyba w szpitalu jest Franio/Żbiczek skoro nie ma Go w klatkowym i wisi taka informacja.A dowiedzieć się czegoś pewnego o Nim nie zdołałam .A te paczki szmalu to za co ?
Obrazek

MAU

 
Posty: 2621
Od: Śro paź 24, 2012 11:45

Post » Śro paź 22, 2014 23:54 Re: PALUCH 11! MRAU. Dużo kotów, dużo potrzeb!

Nie za co, tylko w celu przemiany - skoro ożywiłaś myszkę, to może i banknoty uda Ci się zamienić w prawdziwe :201471
ObrazekObrazek

boniedydy

 
Posty: 1622
Od: Śro wrz 11, 2013 22:05

Post » Czw paź 23, 2014 6:48 Re: PALUCH 11! MRAU. Dużo kotów, dużo potrzeb!

MAU pisze:Dziś do domu pojechała tylko jedna Koteczka-dymna podrostka z żółtego pokoju.Wzięli Ją bardzo mili Państwo na dokocenie do Kocurka.Kota pięknie Im się zaprezentowała-wywalała brzuch do głaskania ,mruczała ,przytulała się.Był jeszcze jeden facet,chciał małego kota poszedł więc pytać o te na kwarantannie .Ale nie wiem,czy jakiegoś wybrał. Mała Burasia butelkowa dzisiaj mniej jadła i była mniej żywotna niż w niedzielę,ale może jutro nadrobi.Blakot warczał i nie dał się głaskać ,Gilda jadła dreamies z ręki,Afron nie odstępował mnie na krok,podobnie Gracja.Miranda bardzo lubi czesanie,wywalała się do szczotkowania,nawet cichutko mruczała,była naprawdę wyluzowana.Lamia zjadła 1,5 saszetki miamor i tez dała się wygłaskać i wyczesać,Jest taka chudzinka.Czarny Strachulec dziś się rozkręcił.Bawił się ładnie wędką,a potem sam myszkami i piłeczkami,które mu dałam do pokoju.Tuż przed 16 doszli do Niego: młody Kocurek bury z białym 525/14 -wielki przytulas,czarny ,śliczny ,z wielkimi oczyskami 409/14 Munio-wielka przylepa i czarna,spora Dziewczynka,też milusińska.Kiedy Nowi się najedli to rozpoczęli zabawy i gonitwy.Jak wychodziłam to zgodnie całą czwórką roznosili pokój .Czwartego nowego dorosłego kazali mi dać do Mirandy i Gracji.Nie wiem,czy to dobrze . Ja chciałam ,żeby poszedł do tej czwórki na piątego,bo jest młody i jak się potem okazało żywiołowy i rozbrykany.Ale nie ja decyduję.To kocurek biały z burymi łatkami,też milusiński i przylepa,Nr 376/14 Alvin.Już po 17 do klatkowego doszły cztery Kociaki z jednego miotu,dwa czarne i dwa czarne z białym,takie około 2-2,5 m-ca,tak mi się wydaje.Dopiero teraz zdaję relację z dzisiejszego dnia ,bo od Kotów znów wyszłam po 18,a do domu jadę minimum 1,5 godz.,a czasem i dłużej.Czytałam reprymendę,jaką dostał Kuba za niedzielne opóźnienie i dlatego od razu się usprawiedliwiam.Teraz u Kotów będę w poniedziałek i pewnie relacja tez będzie o tej porze.


Blakot na początku dał się głaskać i jadł z ręki, postaram się do Niego jutro zbliżyć, dokarmić Lamię i pozostałe zobaczę.
Obrazek

sonata

 
Posty: 717
Od: Czw wrz 23, 2010 13:00


Post » Pt paź 24, 2014 13:56 Re: PALUCH 11! MRAU. Dużo kotów, dużo potrzeb!

Pewnie, że się przyda :ok: . Azodyl bardziej w DT.

Nowi:
760/14 Obrazek
768/14 Obrazek
770/14 Obrazek
775/14 - czarno-biała
779/14 Obrazek
780/14 Obrazek
787/14 Obrazek
788/14 Obrazek
Obrazek

Revontulet

 
Posty: 5813
Od: Sob maja 26, 2012 8:26
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt paź 24, 2014 16:48 Re: PALUCH 11! MRAU. Dużo kotów, dużo potrzeb!

Jak wyglądają Wasze plany weekendowo-schronowe?
Jutro na adopcjach jest Monika, ja w szpitalu.
W niedzielę Asia obstawia szpital. Kuba adopcje?
Ktoś jeszcze?

Dziś Paluszki rozpieszczała Sonata :ok:
Obrazek

Revontulet

 
Posty: 5813
Od: Sob maja 26, 2012 8:26
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt paź 24, 2014 16:59 Re: PALUCH 11! MRAU. Dużo kotów, dużo potrzeb!

ja w niedzielę jak pisałam, w sobotę córka ma konkurs i musimy być.

magoska_

 
Posty: 1756
Od: Nie lis 07, 2004 13:38
Lokalizacja: Warszawa

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: aania, skaz, Zeeni i 253 gości