Koszalin - wizyta p/adopcyjna, czy ktoś mógłby pomóc?

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon wrz 22, 2014 7:50 Koszalin - wizyta p/adopcyjna, czy ktoś mógłby pomóc?

Witajcie,

w chwili obecnej jest u mnie na tymczasie koteczka 3,5 miesięczna, po amputacji łapki https://www.facebook.com/GrupaNeko/post ... ment_reply , zgłosiła się osoba z Koszalina, która chciałaby ją adoptować ale ja mieszkam we Wrocławiu i nie mam jak przeprowadzić wizyty przed adopcją.
Czy ktoś może mieszka w tym mieście i mógłby podejść i porozmawiać z Panią?
Byłabym bardzo wdzięczna w imieniu swoim i Migotki, która szuka domku :)

Jeśli domek okazałby się dobry, to potrzebny będzie też transport na trasie Wrocław- Koszalin.
A kiedy pada deszcz Bezdomne koty mokną - Co zrobić masz, sam wiesz: W piwnicy otwórz okno. A kiedy szron się szkli, spod nóg i kół śnieg pryska Zamknięte uchyl drzwi, Zmarznięte wpuść kociska. Bo może być i tak: W twych grzechach zaczną grzebać, A kot - da łapką znak, Uchyli furtkę Nieba..

Magdalena424

 
Posty: 1474
Od: Czw paź 26, 2006 15:16
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon wrz 22, 2014 7:58 Re: Koszalin - wizyta p/adopcyjna, czy ktoś mógłby pomóc?

Jest nas parę osób w Koszalinie. Napisz na jakiej ulicy miałaby być p/a (zobaczymy która z nas miałaby najbliżej).

Co do transportu - ok. 5-go października będę wracać z Wrocławia do Koszalina, prawdopodobnie będę mogła przewieźć kotkę.
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33245
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Pon wrz 22, 2014 8:33 Re: Koszalin - wizyta p/adopcyjna, czy ktoś mógłby pomóc?

MB&Ofelia pisze:Jest nas parę osób w Koszalinie. Napisz na jakiej ulicy miałaby być p/a (zobaczymy która z nas miałaby najbliżej).

Co do transportu - ok. 5-go października będę wracać z Wrocławia do Koszalina, prawdopodobnie będę mogła przewieźć kotkę.


dzisiaj po pracy zadzwonię do Pani i dowiem się gdzie dokładnie mieszka :)

dziękuję za pomoc :)
A kiedy pada deszcz Bezdomne koty mokną - Co zrobić masz, sam wiesz: W piwnicy otwórz okno. A kiedy szron się szkli, spod nóg i kół śnieg pryska Zamknięte uchyl drzwi, Zmarznięte wpuść kociska. Bo może być i tak: W twych grzechach zaczną grzebać, A kot - da łapką znak, Uchyli furtkę Nieba..

Magdalena424

 
Posty: 1474
Od: Czw paź 26, 2006 15:16
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon wrz 22, 2014 8:59 Re: Koszalin - wizyta p/adopcyjna, czy ktoś mógłby pomóc?

Pani mieszka na ul. Orlej i mówi, że w czwartek lub piątek w godzinach popołudniowych ewentualnie w weekend można by było przeprowadzić wizytę :)
A kiedy pada deszcz Bezdomne koty mokną - Co zrobić masz, sam wiesz: W piwnicy otwórz okno. A kiedy szron się szkli, spod nóg i kół śnieg pryska Zamknięte uchyl drzwi, Zmarznięte wpuść kociska. Bo może być i tak: W twych grzechach zaczną grzebać, A kot - da łapką znak, Uchyli furtkę Nieba..

Magdalena424

 
Posty: 1474
Od: Czw paź 26, 2006 15:16
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto wrz 23, 2014 7:39 Re: Koszalin - wizyta p/adopcyjna, czy ktoś mógłby pomóc?

Dziewczyny trochę zajęte różnymi sprawami, chyba najlepiej będzie, jakbym ja wybrała się na p/a. Najbardziej pasowałby mi czwartek, ewentualnie sobota. No i poprosiłabym o informacje - co mam przekazać o kotce, na co zwrócić uwagę, o co pytać.
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33245
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Pon paź 06, 2014 13:57 Re: Koszalin - wizyta p/adopcyjna, czy ktoś mógłby pomóc?

MB&Ofelia BARDZO, BARDZO jestem Ci wdzięczna za pomoc :)

Kotka, dla której szukałam transportu, dzięki Tobie już w nowym domku :)
A kiedy pada deszcz Bezdomne koty mokną - Co zrobić masz, sam wiesz: W piwnicy otwórz okno. A kiedy szron się szkli, spod nóg i kół śnieg pryska Zamknięte uchyl drzwi, Zmarznięte wpuść kociska. Bo może być i tak: W twych grzechach zaczną grzebać, A kot - da łapką znak, Uchyli furtkę Nieba..

Magdalena424

 
Posty: 1474
Od: Czw paź 26, 2006 15:16
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon paź 06, 2014 20:25 Re: Koszalin - wizyta p/adopcyjna, czy ktoś mógłby pomóc?

Mam nadzieję, żer Migotka szybko się zaaklimatyzuje w nowym domku :D To naprawdę słodka koteczka. Jednocześnie trochę przestraszona, niepewna, i ciekawska. Grzeczna w podróży, tylko parę razy pomiauczała (a jak słodziutko miauczy! :1luvu: )
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33245
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: aga909, Blue, magnificent tree, ryniek i 497 gości