Biedronecki w domach :) Śliczna Gracja szuka swojego ludzia

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob sty 24, 2015 8:50 Re: Biedronecki są w kropecki :) Kilka fotek od s.53 i Laki

Olga zdrowiej! koteckami się trzeba zajmować :mrgreen:

Hania66

 
Posty: 4591
Od: Pt mar 10, 2006 17:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob sty 24, 2015 9:28 Re: Biedronecki są w kropecki :) Kilka fotek od s.53 i Laki

Toć od czwartku nic innego nie robię :twisted:

Dzisiaj startuję z próbami przerzucenia Taćki na mokre żarcie :roll:
Jestem ciężko sceptyczna, jeśli chodzi o efekty :?
No i wycieczka do weta nas dziś czeka...

OKI

Avatar użytkownika
 
Posty: 42584
Od: Śro gru 23, 2009 19:05
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob sty 24, 2015 13:07 Re: Biedronecki są w kropecki :) Kilka fotek od s.53 i Laki

Aaaaa.....!!!!! :shock: :shock: :shock:


Taćka je Bozitę!!! :o

:o Napisałam "je" :?:

Wpier...la aż się dziurawe uszy trzęsą :!: :lol:
Bez chwili namysłu :shock:
I od razu wiedziała, że to do jedzenia służy :o

Obrazek
Strasznie się cieszę!

Bałam się, że się będzie głodzić, jak kiedyś.
Swoją drogą, co za paskudna choroba ta cukrzyca, że aż taki głód powoduje :(
Do tej pory Tać wolała nawet dwa posiłki ominąć czyli cały dzień, byle tylko doczekać suchego :|

Swoją drogą zeżarła ze trzy łyżeczki Bozity i poszła sprawdzić, czy suche nie wróciło na miejsce :twisted:

Aż się z radości przekopiowałam z cukrzycowego :mrgreen:
Na mokrym bez węglowodanów powinna dużo szybciej mieć dużo lepsze wyniki :201494


A z innej beczki, to postanowiłam wziąć się w garść wreszcie i zacząć robić coś, co sobie obiecywałam niemalże od roku...
Czyli od pierwszego spotkania z kotami pani B. - zakładam kotom wirtualne kartoteki z opisem kota, charakteru, chorób i osobą kontaktową w razie "w" :roll: Jak dorwę lepszy net, to jeszcze foty pododaję - coby nikt kotków nie pomylił, jakby mnie nagły szlag trafił :? Albo jak któregoś dnia wyjdę po fajki i postanowię nie wracać do tego bajzlu :mrgreen:
Kilka zaufanych osób dostanie linka na wsiakij pożarnyj słuczaj :twisted:

OKI

Avatar użytkownika
 
Posty: 42584
Od: Śro gru 23, 2009 19:05
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie sty 25, 2015 16:50 Re: Biedronecki są w kropecki :) Kilka fotek od s.53 i Laki

OKI

Avatar użytkownika
 
Posty: 42584
Od: Śro gru 23, 2009 19:05
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie sty 25, 2015 17:50 Re: Biedronecki są w kropecki :) Kilka fotek od s.53 i Laki

jaaaki potwór straszny.
ObrazekObrazek

basia111

 
Posty: 571
Od: Czw paź 04, 2012 16:39

Post » Nie sty 25, 2015 18:36 Re: Biedronecki są w kropecki :) Kilka fotek od s.53 i Laki

Typowy kotek wolnożyjący :roll: :roll: :roll:

OKI

Avatar użytkownika
 
Posty: 42584
Od: Śro gru 23, 2009 19:05
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon sty 26, 2015 14:22 Re: Biedronecki są w kropecki :) Kilka fotek od s.53 i Laki

strach się bać!

nam zatoki od razu na gardło też siadają, ostatnio miałam do kompletu jeszcze zapalenie krtani
niebieski język[/b] zaprasza na fb https://www.facebook.com/tiliqua.ceramika

ezzme

 
Posty: 2759
Od: Sob sty 08, 2011 16:53

Post » Pon sty 26, 2015 21:03 Re: Biedronecki są w kropecki :) Kilka fotek od s.53 i Laki

Mi nie siadają od razu.
Szykują się na następny weekend :roll:

OKI

Avatar użytkownika
 
Posty: 42584
Od: Śro gru 23, 2009 19:05
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro sty 28, 2015 21:14 Re: Biedronecki są w kropecki :) Kilka fotek od s.53 i Laki

No to tak...
Odkąd Tać jest na bozicie wyłącznie, to cukier ładnie powoli spada.
Mam nadzieję, że jesteśmy na dobrej drodze co najmniej do regulacji ;)

Jednak prócz tego dziewczyna dorobiła się masy fotek :roll:
Z fotek wynika - prócz znacznego otłuszczenia :oops: - że panienka jest raczej starsza niż młodsza.
I ma zmiany w płucach.
Zmiany są najprawdopodobniej po jakimś starym urazie, ponieważ przemieszczone są również kostki mostka.
Zmiany w samych płucach nie wyglądają na groźne, niemniej są i oddychania nie ułatwiają.
Zaraz za mostkiem ma coś, co wygląda również na otłuszczenie - wet podejrzewa, że to mógł być jakiś stary krwiak, który się nie do końca wchłonął, tylko wypełnił tłuszczem. Czy jakoś tak - nie mam tego na piśmie, a tłumaczenie było dość obrazowe. W każdym razie normalnie tłuszcz by się raczej nie odłożył w tym miejscu i w ten sposób :?
Ma również coś w rodzaju 'martwego pola' w poprzek jednego płuca.
I zmiany przy oskrzelach, jak pozapalne.
Być może również wynikające z tego urazu, bo odkąd u mnie jest przeziębiła się tylko raz i to teraz, przed Świętami.
Nie wyobrażam sobie, żeby mając kk przez prawie 5 lat nie miała żadnego nawrotu mimo różnych smarkaczy w domu.
W łapkach, które się załapały na fotki (całkiem sporo łapek) nie widać żadnych śladów starych urazów.
Jakoś przychodzi mi do głowy tylko jedna przyczyna, która mogła spowodować tak poważny uraz klatki piersiowej i płuc u kota, bez urazów łapek :|

Tak czy inaczej, płuckami musimy się zająć koniecznie.
Zresztą łapkami też, bo wprawdzie nie ma zmian pourazowych, ale są zwapnienia wynikające z wieku i nadwagi.
Czyli Tacia musi schudnąć i w tym akurat cukrzycowa dieta i reżim żywieniowy mogą bardzo pomóc.
Mamy zakaz odchudzania się intensywnego, ale Tać tej bozity je znacznie mniej, niż suchego.
No i nie ma możliwości podjadania co chwila po chrupku.

W przyszły piątek Laki ma kontrolę u kardiologa, to i Tacia się przejedzie na pomiar ciśnienia.
Poproszę od razu o ocenę fotek pod kątem serca, choć wczorajszy wet nie widział nic niepojącego.
Ale skoro już tam będziemy, to skorzystamy :)
Szykuje mi się akcja pt. "Flip i Flap na wycieczce" :mrgreen:

Z lepszych wieści, to wnikliwa obserwacja (bardzo wnikliwa - w końcu to Tać, trudno zaobserwować zmianę jednego boku na drugi :twisted: ) ujawniła lekką poprawę samopoczucia.
Od wczoraj dwa razy dała po łbie innemu kotu :twisted:
Dzisiaj jakiemuś czarnemu łepkowi, nie wiem za co.
A wczoraj oberwała Baśka.
Baśka oberwała za próby dobierania się do taćkowego cycka :201436

OKI

Avatar użytkownika
 
Posty: 42584
Od: Śro gru 23, 2009 19:05
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro sty 28, 2015 21:33 Re: Biedronecki są w kropecki :) Kilka fotek od s.53 i Laki

Tać :ok: :ok: :ok: ciekawe rzeczy ma w środku :?
Baśka :201436 , też ma zaburzenia hormonalne? Myśli, ze jest kociakiem??

alix76

Avatar użytkownika
 
Posty: 23037
Od: Nie mar 22, 2009 7:37
Lokalizacja: Wa-wa

Post » Śro sty 28, 2015 21:44 Re: Biedronecki są w kropecki :) Kilka fotek od s.53 i Laki

Raczej się rozanieliła do tego stopnia, bo teraz z Taćką to najlepsze przyjaciółki.
Ktoś wreszcie Taćkę myje w rewanżu, zwłaszcza jak się krwią z ucha zaleje.
W niedzielę krwawiła bite pół godziny - z dziureńki do pobrania krwi do glukometru :roll:
Podobno u cukrzyków z niezbyt wysokim cukrem to się zdarza.
Tylko ja nie miałam pozwoleństwa na mycie taćkowego ucha, a Baśka i owszem.
No ale jak widać wszystko ma swoje granice :twisted:

Muszę im fotkę cyknąć, jak się tak nawzajem pucują, tylko Baśka zbyt czujna jednak ;)

A skoro już tu jesteś, to dobrze.
Bo niedługo będę reklamować kotka.
Bo kotkami się wymieniłam, żeby mi nikt na głowę nie właził.
A takiego, co spać nie daje, poddusza i barankuje, żeby go głaskać jak usiłuję zasnąć, to chyba nie chcę :evil:
I jeszcze pcha mi wąsy do nosa :?
Dobrze przynajmniej, że dla odmiany nie zaglucone :roll:

OKI

Avatar użytkownika
 
Posty: 42584
Od: Śro gru 23, 2009 19:05
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro sty 28, 2015 21:58 Re: Biedronecki są w kropecki :) Kilka fotek od s.53 i Laki

Ojej, Claude się zepsuł :( . Ale udzielam rocznej gwarancji :roll: w wypadku Witalisa skróconej o lustro :twisted: . Możesz złożyć pisemną reklamację, Krokiet jako tymczas-senior rozpatrzy :twisted:

alix76

Avatar użytkownika
 
Posty: 23037
Od: Nie mar 22, 2009 7:37
Lokalizacja: Wa-wa

Post » Śro sty 28, 2015 22:02 Re: Biedronecki są w kropecki :) Kilka fotek od s.53 i Laki

Claude się zdecydowanie zepsuł :roll:
Krokiet rozpatrzy pozytywnie - Claude nie zajmuje najwyższych hamaków, woli te zwisające :mrgreen:

OKI

Avatar użytkownika
 
Posty: 42584
Od: Śro gru 23, 2009 19:05
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro sty 28, 2015 22:05 Re: Biedronecki są w kropecki :) Kilka fotek od s.53 i Laki

Rada DT może zawetować :mrgreen: - Zidane polubił te zwisające i śpi w nim nałogowo

alix76

Avatar użytkownika
 
Posty: 23037
Od: Nie mar 22, 2009 7:37
Lokalizacja: Wa-wa

Post » Śro sty 28, 2015 22:38 Re: Biedronecki są w kropecki :) Kilka fotek od s.53 i Laki

Bezczel się psuje coraz bardziej :?
Właśnie się wpakował na łóżko.
W biały dzień!
Do tej pory czekał, aż się położę :?

Może hamaczek nie będzie potrzebny :twisted:

OKI

Avatar użytkownika
 
Posty: 42584
Od: Śro gru 23, 2009 19:05
Lokalizacja: Warszawa

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: aga909, indianeczka, magnificent tree, nfd, ryniek, Zeeni i 500 gości