Próby trucia kotów - potrzebna pomoc Ząbki

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto paź 07, 2014 12:02 Re: Próby trucia kotów - potrzebna pomoc Ząbki

Też o tym mysleliśmy. Jeśli będzie dalej rozsypywał, to poprosimy dzielnicowego o odwiedziny.
ObrazekObrazek
Obrazek

neron

 
Posty: 1184
Od: Wto maja 29, 2012 14:06
Lokalizacja: Warszawa-Ząbki

Post » Czw paź 23, 2014 0:27 Re: Próby trucia kotów - potrzebna pomoc Ząbki

Szukałam mojej rocznej szaro-białej kotki po sterylizacji, która mogła uciec w stronę Ząbek. O ile w Wawie nikt się kotami nie interesuje, w Markach jeszcze zwrócą uwagę o tule Zielonka i dalej jest strasznie. Albo kopią koty jak podejdą a dwie osoby powiedziały, że nie wezmą ode mnie ulotki z moją kotką, bo do kotów strzelają z wiatrówki, jak tylko wejdą na ich posesję. Szkoda, że nie byli wtedy na swojej posesji, jak o tym mówili. "Spokojnie z osłabionym śrutem"
Szukam Lucy. Przeszukuję 31 strony na Facebooku. Sprawdzam 34 strony www. od Białołęckiej do Marek. od Berensona do Trasy Toruńskiej. Rano. Wieczór. W nocy. Hej, zgubiłeś, gdzieś tutaj kota? Mogłam go widzieć. Lusitka i inne koty, dzwoń: 535 606 358

nikeris

 
Posty: 95
Od: Śro lip 16, 2014 9:53

Post » Czw paź 23, 2014 7:18 Re: Próby trucia kotów - potrzebna pomoc Ząbki

Trzeba było zapytać, czy skoro jest takim kozakiem to powtórzy to do dyktafonu razem z nazwiskiem, bo właśnie przyznał się do popełnienia przestępstwa. Podejrzewam z drugiej strony, że to tylko takie wieśniackie gadanie.
ObrazekObrazek
Obrazek

neron

 
Posty: 1184
Od: Wto maja 29, 2012 14:06
Lokalizacja: Warszawa-Ząbki

Post » Pt paź 24, 2014 16:09 Re: Próby trucia kotów - potrzebna pomoc Ząbki

Co z kotką?

asiek o

Avatar użytkownika
 
Posty: 1020
Od: Śro maja 26, 2010 15:14

Post » Sob lis 08, 2014 23:36 Re: Próby trucia kotów - potrzebna pomoc Ząbki

Ciągle szukam mojej kotki, boję się takim odpowiadać, żeby ogólnie kotom się nic nie stało, nawet tym które są za jego płotem. Bo takie podejście to kompletne zwyrodnienie. Dołączam się do postu wyżej, jak idzie sprawa?
Szukam Lucy. Przeszukuję 31 strony na Facebooku. Sprawdzam 34 strony www. od Białołęckiej do Marek. od Berensona do Trasy Toruńskiej. Rano. Wieczór. W nocy. Hej, zgubiłeś, gdzieś tutaj kota? Mogłam go widzieć. Lusitka i inne koty, dzwoń: 535 606 358

nikeris

 
Posty: 95
Od: Śro lip 16, 2014 9:53

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: aania, agatela, Chanelka, kasiek1510, Majestic-12 [Bot], misiulka, ryniek, Vi i 545 gości