Mietek działa jak zwykle na rzecz ulicznych kotków

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon lut 09, 2015 20:36 Re: Ż&M mamy ponad pół roku, czy mamy szansę na dom?

no to dajcie czasem znak życia!
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41986
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Nie mar 22, 2015 9:23 Re: Ż&M mamy ponad pół roku, czy mamy szansę na dom?

dwaj braciszkowie dalej szukają domu :( nie są to kotki mizialskie, niedługo zacznę wątpić że znajdą dom :( niestety nie mogę ich zostawić u siebie na zawsze
niebawem trafi do mnie kolejny kotek - prawdopodobnie to będzie Olisia
Olisia, Tygrysek i Kropka tracą swoją panią, która niestety przegrywa walkę z nowotworem :( viewtopic.php?f=1&t=109673

jessi74

Avatar użytkownika
 
Posty: 14236
Od: Sob kwi 11, 2009 23:21
Lokalizacja: wro

Post » Nie mar 22, 2015 10:29 Re: Ż&M mamy ponad pół roku, czy mamy szansę na dom?

jessi74 pisze:dwaj braciszkowie dalej szukają domu :( nie są to kotki mizialskie, niedługo zacznę wątpić że znajdą dom :( niestety nie mogę ich zostawić u siebie na zawsze
niebawem trafi do mnie kolejny kotek - prawdopodobnie to będzie Olisia
Olisia, Tygrysek i Kropka tracą swoją panią, która niestety przegrywa walkę z nowotworem :( viewtopic.php?f=1&t=109673

Nie wątp. Muszą znaleźć. Jak Mela.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46710
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Nie mar 22, 2015 10:53 Re: Ż&M dalej szukamy domu, smutno u Olinki, Tygryska i Krop

napisz coś więcej o tych kotach, a może jest wątek?
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41986
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Nie maja 10, 2015 15:30 Re: Ż&M dalej szukamy domu, smutno u Olinki, Tygryska i Krop

tutaj wątek Tygryska Dragonka viewtopic.php?f=13&t=95001

Olinka jest u mnie, a Kropcia trafiła do domu tymczasowego do Figaro52

jessi74 pisze:to był wątek nie tylko Stasi i Fredzi i koteczki u Natalii Cioci - tych kotek już nie ma z nami, pozostawiły tylko wspaniałe wspomnienia


ostatnia z sióstr Olinka mieszkała przez kilka lat u pani Basi

Olinka
Obrazek
Obrazek

metamorfoza
Obrazek
Obrazek
Obrazek


teraz jest niestety tak

!Ponieważ moje zdrowie z dnia na dzień sie pogarsza i juz nie jestem w stanie zajmowac sie moimi kotkami z przykrośia muszę zapytac Panią co mam dalej robic.Nie wiem czy nie będę zmuszona iść do hospicjum bo nie mam nikogo kto byłby chętny mną sie zając w moich ostatnich dniach.TYgrysek był przekazywany 2 x do różnych pań które zobowiązały sie nim zając jednak po ok 3-4 tygodniach został odnoszony bo jak Pani wie sika-musiałam wyrzucić dywany i każdego dnia ścieram te kałuże które zostawia.Olinka i Kropeczka są ze sobą bardzo zrzyte i muszą raczej iść do jednego domu.Jeżeli może Pani to proszę- może z zaprzyjaźnionymi znalazłby sie dla nich jakiś dom.Nie mam sumienia moich starych kochanych kotów oddawac do schroniska,bo tam albo je uśpią albo w ogóle nie dadzą sobie rady.Proszę Panią o pomoc w tej sprawie gdyz jest ze mną coraz gorzej.Cały problem jest jednak z Tygryskiem-jest bardzo chudziutki ,bierze insulinę,ale jak patrze na nie tj moje kotki serce ściska sie z żalu bo strasznie je kocham-nawet tego sikacza Tygryska-jak popatrzy na mnie tymi ogromnymi ślicznymi oczami to płaczę z żalu.Nikt z mojej rodziny,przeciez niewielkiej ich nie weźmie bo siostra prawie nie chodzi po tym złamaniu biodra a siostrzennice maj a psy i nie wezmą kotów.Może Pani ma jakiś gdzieś dom gdzieby można umieścić moje koty.Prosze popytać-może znajdzie sie dobra dusza,której nie będzie przeszkadzać ,że są starawe i z problemami.Pozdrawiam Pania serdecznie i sprawa raczej jest dość pilna

jessi74

Avatar użytkownika
 
Posty: 14236
Od: Sob kwi 11, 2009 23:21
Lokalizacja: wro

Post » Nie maja 10, 2015 17:57 Re: Ż&M dalej szukamy domu, smutno u Olinki, Tygryska i Krop

Olinka i Kropka mają duży kamień na zębach, stan zapalny i część zębów do usunięcia

jessi74

Avatar użytkownika
 
Posty: 14236
Od: Sob kwi 11, 2009 23:21
Lokalizacja: wro

Post » Nie maja 17, 2015 6:35 Re: Ż&M dalej szukamy domu, smutno u Olinki, Tygryska i Krop

Co u Was, Kochani?
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46710
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Nie maja 17, 2015 8:45 Re: Ż&M dalej szukamy domu, smutno u Olinki, Tygryska i Krop

Małgosiu dzisiaj mam nadzieję znajdę trochę czasu żeby napisać, teraz szykuję się i jadę odwiedzić moją Babunię bo nie byłam u Niej już dwa tygodnie a w następną niedzielę nie pojadę bo pracuję
dużo się dzieje w kocich sprawach

jessi74

Avatar użytkownika
 
Posty: 14236
Od: Sob kwi 11, 2009 23:21
Lokalizacja: wro

Post » Pt maja 29, 2015 22:05 Re: Ż&M dalej szukamy domu, jakieś Małe mieszkają w stoliku

od prawie dwóch tygodni stacjonuje u nas mafia śmigaczy , początkowo zamieszkały w stoliku od maszyny, wychodziły tylko na jedzenie i siku
Obrazek

a przedwczoraj się ośmieliły i teraz non stop biegają, tupią, skaczą, ściągają, wylewają, przewracają.... :)
o dziwo Mruczka i Mietek jakby ich nie widziały, Żelek i Miłomir im ustępują, Olinka przegarnęła i tyłki im myje
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Mietek jak zawsze wyluzowany :P

Obrazek

a Mruczka wiadomo, niby nie, ale nachmurzona

Obrazek
Ostatnio edytowano Pt maja 29, 2015 22:32 przez jessi74, łącznie edytowano 5 razy

jessi74

Avatar użytkownika
 
Posty: 14236
Od: Sob kwi 11, 2009 23:21
Lokalizacja: wro

Post » Pt maja 29, 2015 22:13 Re: Ż&M dalej szukamy domu, jakieś Małe mieszkają w stoliku

Takie małe gupie, tylko lekceważyć. I niech się wyprowadzą :ok:
Tak Fasolka myśli (doświadczona). Zgadzam się – niech domy znajdą
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46710
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Pt maja 29, 2015 22:29 Re: Ż&M dalej szukamy domu, jakieś Małe mieszkają w stoliku

jutro się wyprowadzają, jadą do Figaro52 :twisted: u nas były na kwarantannie

jessi74

Avatar użytkownika
 
Posty: 14236
Od: Sob kwi 11, 2009 23:21
Lokalizacja: wro

Post » Pt maja 29, 2015 23:21 Re: Ż&M dalej szukamy domu, jakieś Małe mieszkają w stoliku

Wujki i Ciotki przemiłe,że złego słowa na śmigaczy nie pisnęły :1luvu:
Obrazek Obrazek

Thorkatt

 
Posty: 17122
Od: Czw sty 04, 2007 23:29
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob maja 30, 2015 6:08 Re: Ż&M dalej szukamy domu, jakieś Małe mieszkają w stoliku

Figaro52 :ok:
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46710
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Sob maja 30, 2015 8:48 Re: Ż&M dalej szukamy domu, jakieś Małe mieszkają w stoliku

ładne gnojki stolikowe!
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41986
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Sob maja 30, 2015 14:13 Re: Ż&M dalej szukamy domu, jakieś Małe mieszkają w stoliku

Biedny Figaro jeszcze nie wie co go czeka, Kropcia też :mrgreen:
Na pewno zachwycony będzie Bielik
Każdy kotek zostawia odcisk
swojej łapki w twoim sercu[

Figaro52

 
Posty: 1892
Od: Śro lip 22, 2009 5:09
Lokalizacja: WROCŁAW

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 544 gości