Operacja

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro paź 22, 2014 20:34 Re: Operacja

dzika ruta pisze:Wydaje mi się, że wcale nie myśli o wychodzeniu na podwórko.
Dobrze mu w domku :D .



Nie myśli dopóki nie zobaczy uchylonych drzwi :lol: ale na razie nad tym panuję... no i rzeczywiście lubi być w domu. Zresztą już bryka a biega naprawdę szybko :) (właściwie to kica :) ).

anula7777

 
Posty: 149
Od: Pt wrz 19, 2014 14:56

Post » Śro paź 22, 2014 20:36 Re: Operacja

Pako_mrrr pisze:Ależ on jest słodki i te kropki na pyszczku :1luvu:
I jak się pięknie przytula do gąsienicy :201461


No taki z niego piegusek :oops: :D i lubi się miziać bardzo :)

anula7777

 
Posty: 149
Od: Pt wrz 19, 2014 14:56

Post » Śro paź 22, 2014 20:37 Re: Operacja

Jutro nie będą pamiętały, co się dziś działo i będą szalały jakby nigdy nic :D .
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24225
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Śro paź 22, 2014 21:05 Re: Operacja

chłopaki jutro beda nówki nierdzewki, nieśmigane :mrgreen: :mrgreen:

Butchers, jak na tę cenę, jest naprawdę niezłą karmą, moi i tymczaska bardzo ja lubia. Tyle, ze trudno kupic, ostatnio tez kupowałam w Tesco, poprzednio w Realu. I w Realu był po 1,89, a w tesco po 2,69 :evil:

izka53

Avatar użytkownika
 
Posty: 15056
Od: Śro wrz 29, 2010 13:54
Lokalizacja: Poznań

Post » Czw paź 23, 2014 5:06 Re: Operacja

Super, że się udało! Dzisiaj kocurki będą jak nowe!
Uważaj na Czarusia, żeby ten katar porządnie wyleczyć - systematyczne zakraplanie to konieczność. A one były w ogóle szczepione, bo mi umknęło? Jesli nie, to po wyleczeniu trzeba zaszczepić kociaki.
Obrazek

miszelina

Avatar użytkownika
 
Posty: 13512
Od: Nie maja 06, 2007 13:31
Lokalizacja: Krakow

Post » Nie paź 26, 2014 17:41 Re: Operacja

Nie ma za co, Aniu - namiarami na dobrych wetów wręcz trzeba sie dzielić :D . Bardzo sie cieszę, że kocurki już 'po' :D .

ultra75

 
Posty: 856
Od: Śro wrz 14, 2011 10:14
Lokalizacja: Katowice

Post » Pon paź 27, 2014 12:26 Re: Operacja

miszelina pisze:Super, że się udało! Dzisiaj kocurki będą jak nowe!
Uważaj na Czarusia, żeby ten katar porządnie wyleczyć - systematyczne zakraplanie to konieczność. A one były w ogóle szczepione, bo mi umknęło? Jesli nie, to po wyleczeniu trzeba zaszczepić kociaki.


Kotek dostaje kropelki do oczu i chyba jest poprawa bo już mu tak nie ropieją. Nie, nie były szczepione, wet. nic nie mówiła o szczepieniach... Czy to jest konieczne?

anula7777

 
Posty: 149
Od: Pt wrz 19, 2014 14:56

Post » Pon paź 27, 2014 12:29 Re: Operacja

ultra75 pisze:Nie ma za co, Aniu - namiarami na dobrych wetów wręcz trzeba sie dzielić :D . Bardzo sie cieszę, że kocurki już 'po' :D .



<3 :) bardzo szybko doszły do siebie, a Bryczek już nieźle sobie bryka :D

anula7777

 
Posty: 149
Od: Pt wrz 19, 2014 14:56

Post » Pon paź 27, 2014 12:30 Re: Operacja

Kot nieszczepiony ma szansę przeżycia kontaktu z panleukopenią (którą można przynieść na butach) maksymalnie 20% - pod warunkiem intensywnego leczenia (drogiego jak diabli, bo wchodzi w to żywienie kroplówkami przez 2-3 dni). Moje koty nie wychodzą, ale wszystkie są zaszczepione.
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24225
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Wto paź 28, 2014 9:23 Re: Operacja

zaszczep-zaplacisz 40zl za szczepionke i bedziesz miec czyste sumienie z panleuko ciezko wygrac
Kotka Milka
 

Post » Śro paź 29, 2014 12:51 Re: Operacja

Kotka Milka pisze:zaszczep-zaplacisz 40zl za szczepionke i bedziesz miec czyste sumienie z panleuko ciezko wygrac


Wiem Kotko Milko, ale jak nie mam w tej chwili nawet tych 40 zł to muszę poczekać... No i mam 2 kocurki więc wszystko razy dwa. Chyba, że wystarczyło by zaszczepić tego, który będzie wychodził? No bo Czaruś nie wysiedzi w domu, cały czas szuka tylko sposobu by zwiać... W każdym razie na razie zakraplam mu te oczka i jest poprawa:) A u Ciebie co tam? Mam nadzieję, że okej :) Pozdrawiam ciepło :)

anula7777

 
Posty: 149
Od: Pt wrz 19, 2014 14:56

Post » Śro paź 29, 2014 12:58 Re: Operacja

Panleukopenię można przynieść do domu na butach chociażby w tym problem.... Ja już umówiłam Maszę do wetów na piątek, jedziemy się szczepić. I wogóle to chciałam strasznie przeprosić :( Przeszukałam CALUTKI DOM. Nie znalazłam ANI JEDNEJ PODUSZKI ANI JEDNEJ MISKI NIC. :( Nie wiem czy to przypadkiem nie moja matuś, która z uporem maniaka wywala wszystko co tylko jej w ręce wpadnie pozbyła się tych rzeczy czy co się stało no Amba Fatima było i ni ma :( Masakra jakaś a tak chciałam BB zrobić prezent no :( Żywcem jak lud prawi jak nie urok to sraczka a jak nie sraczka to przemarsz wojsk.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

kocia_mendka

Avatar użytkownika
 
Posty: 1385
Od: Pt paź 11, 2013 18:40

Post » Śro paź 29, 2014 13:07 Re: Operacja

kocia_mendka pisze:Panleukopenię można przynieść do domu na butach chociażby w tym problem.... Ja już umówiłam Maszę do wetów na piątek, jedziemy się szczepić. I wogóle to chciałam strasznie przeprosić :( Przeszukałam CALUTKI DOM. Nie znalazłam ANI JEDNEJ PODUSZKI ANI JEDNEJ MISKI NIC. :( Nie wiem czy to przypadkiem nie moja matuś, która z uporem maniaka wywala wszystko co tylko jej w ręce wpadnie pozbyła się tych rzeczy czy co się stało no Amba Fatima było i ni ma :( Masakra jakaś a tak chciałam BB zrobić prezent no :( Żywcem jak lud prawi jak nie urok to sraczka a jak nie sraczka to przemarsz wojsk.



Okej :) Nic się nie przejmuj, przecież liczą się dobre chęci :) Kocurki maja koszyki do spania i wspólna miseczkę i nie narzekają póki co :D Z czasem może im coś "udoskonalę" :) A nad szczepieniami pomyślę... Fajnie, że zajrzałaś do mnie :) Sama ostatnio mam mniej czasu i rzadziej tu zaglądam :oops:

anula7777

 
Posty: 149
Od: Pt wrz 19, 2014 14:56

Post » Śro paź 29, 2014 13:17 Re: Operacja

Anula spoko luz u mnie jest obecnie Sajgon Sodoma i Gomora oraz Apokalipsa :D Prawem serii popsuło się kilka rzeczy w chałupie i teraz mam bal jakiego świat nie widział :D A do tego mój syn ma focha śmiertelnego na cały świat i mniej więcej co drugi dzień przychodzi do domu z pałą z różnych przedmiotów i nie chce z nikim na ten temat rozmawiać :( Koty świrują psy chcą żreć a hydraulik chce pieniędzy :( Ja też chciałabym mieć pieniądze. Dużo pieniędzy. Odkąd pożyczyłam kontenerek siostrze jak jechała sterylizować Tośkę a ona się w kontenerku posiusiała ze strachu moje koty zrobiły z niego kuwetę :placz: Jestem mocno ciekawa w CZYM do cholery zawiozę Maszkę w piątek do weta bo przecież nie w kieszeni, zatem szykuje się nowy wydatek. Właściwie tak się zastanawiam, co mi na miłość wszelkich sił wyższych do głowy strzeliło,żeby mieć koty?! Czy ja miałam za mało problemów?!!!!! Hydrofor, kaloryfer rurka pod zlewozmywakiem w kuchni... A na dniach przyjadą monterzy od solarów i też pewnie wydam pieniądze... A mój głupi mąż pyta co ja robię z pieniędzmi. Wyrzucam oknem z autobusu dla samej przyjemności popatrzenia jak lecą cholera :D
Obrazek
Obrazek
Obrazek

kocia_mendka

Avatar użytkownika
 
Posty: 1385
Od: Pt paź 11, 2013 18:40

Post » Śro paź 29, 2014 15:47 Re: Operacja

anula7777 pisze:
Kotka Milka pisze:zaszczep-zaplacisz 40zl za szczepionke i bedziesz miec czyste sumienie z panleuko ciezko wygrac


Wiem Kotko Milko, ale jak nie mam w tej chwili nawet tych 40 zł to muszę poczekać... No i mam 2 kocurki więc wszystko razy dwa. Chyba, że wystarczyło by zaszczepić tego, który będzie wychodził? No bo Czaruś nie wysiedzi w domu, cały czas szuka tylko sposobu by zwiać... W każdym razie na razie zakraplam mu te oczka i jest poprawa:) A u Ciebie co tam? Mam nadzieję, że okej :) Pozdrawiam ciepło :)

a zwyklego talerzyka, spodeczka ludzkiego nie masz? ja tez nie mam kilkunastu misek moje jedza z talerzy 8)
gdy robilas bazarek na operacje kota to takie sliczne rzeczy wstawialas, poszperaj moze znajdziesz jakies ksiazki, buty, bibeloty, bizuterie i wystaw bazarek napisz ze na szczepienia dla kotow
Kotka Milka
 

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: jolabuk5 i 248 gości