Pani chora na raka-komu cuda-wianki?

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon sty 25, 2016 21:45 Re: Pani chora na raka-komu cuda-wianki?

czarno-czarni pisze:a śnieg pewnie już dawno w błoto się zamienił?


Niestety.Od dzisiaj jedna wielka plucha.Mokro.dżdżyście,potwornie ślisko .Resztki sniegu jeszcze leża ale mokrego i jest niesympatycznie

Bunio& Daga

Avatar użytkownika
 
Posty: 1917
Od: Pt wrz 19, 2014 11:37
Lokalizacja: Serock

Post » Pon sty 25, 2016 21:45 Re: Pani chora na raka-komu cuda-wianki?

wilgoć taka, może Dagę stawy bolą?
przypomnij mi na pw adres podeślę kulki :)
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41986
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Pon lut 01, 2016 15:15 Re: Pani chora na raka-komu cuda-wianki?

Dagmarko kochana
Kulki dotarły.Bardzo,bardzo dziękuje

Bunio& Daga

Avatar użytkownika
 
Posty: 1917
Od: Pt wrz 19, 2014 11:37
Lokalizacja: Serock

Post » Wto lut 02, 2016 13:03 Re: Pani chora na raka-komu cuda-wianki?

U mnie koty poczuły wiosnę i zaczęły sezon łowiecki.Jednego dnia przyniosły 2 sikorki i ....niewielkiego jastrzębia(wielkości dużego gołębia )
Mało sie nie popłakałam, a kociarstwo z duma prezentowało swoje łupy przynosząc trofea do domu jako swój wkład w wyżywienie,
To ja karmie zimą ptaki ,wieszam budki lęgowe a one mordują biedne ptaszki, :(
Z tym jastrzębiem to pewnie było tak.Nasypałam ziarno sikorkom,przyleciały tłumnie ,jastrząb się na nie zasadził a na drapieżnika kot.
Taki łańcuch pokarmowy,Nawet nie wiem który to kot upolował bo zastałam denata starannie ułożonego pod progiem drzwi.
Szkoda
W niedzielę zwiał mi przez uchyloną bramę Fryderyk. ktoś do mnie przyjechał i na chwilę nie zapięłam kłódki ,powiał wiatr otworzył bramę i wystarczyło
Co ja sie go nagoniłam .Głuchnie i leci przed siebie.Zatrzymuje co druga posesja ,spogląda czy zanim ide i pędem dalej.W końcu wróciłam do domu a on o dziwo wrócił pod bramę.Zorientował się ,z e ja sobie poszłam, Za chwile ktos wyjeżdżał z mojej posesji.Pies był wdomu ale otwarta była psia klapka,Fredi błyskawicznie wyskoczył i tyle go widzieli.Ganiałam zanim po wodzie starorzecza,nad Bugiem aon zwiewał.W końu zdecydowałam się wrócić do domu a on po pewnym czasie przyleciał,Ukarałam zbója zapinając go na długiej smyczy przy bocianim słupie.
Pieseł świruje.
Na dokładkę lnieje tak ,ze moge po czesaniu ulepić z sierści drugiego Frediego 2 Ale kocham gałgana bardzo.Zmądrzeje tylko potrzeba czasu

Bunio& Daga

Avatar użytkownika
 
Posty: 1917
Od: Pt wrz 19, 2014 11:37
Lokalizacja: Serock

Post » Wto lut 02, 2016 13:09 Re: Pani chora na raka-komu cuda-wianki?

mądrość przychodzi z wiekiem, ale czasami wiek przychodzi sam :twisted: :twisted: :twisted:
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41986
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Wto lut 02, 2016 13:16 Re: Pani chora na raka-komu cuda-wianki?

Basiu, dawno, dawno temu zostałam poinstruowana przez szkoleniowca mojego piewszego psa (podobno największy autorytet w Polsce :) ), że przy uciekających psach jedyną skuteczną metodą jest uciekanie przed nimi. Widzisz, że pies chce biec na oślep przed siebie, nie reaguje na Twoje wołanie - to uciekasz w stronę przeciwną.
Jak widać, Fryderyk jest idealnym psem do takich pokazów, skoro sam dobrze wie, jak ma wrócić do domu. :ok:
Obrazek

Agneska

 
Posty: 16483
Od: Wto paź 26, 2004 12:28

Post » Śro lut 03, 2016 18:30 Re: Pani chora na raka-komu cuda-wianki?

Fryderyk to duży cwaniak, ucieka ale się ogląda czy jesteś :lol: Koty to drapieżcy i polują zawzięcie. Migotka na działce też polowała i mi przynosiła, raz żabkę, jaszczurkę, motylka i nawet małą nornicę. Ja nawet nie wiedziałam że ona taka łowna :ryk: :ryk:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25570
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt lut 05, 2016 7:10 Re: Pani chora na raka-komu cuda-wianki?

Basiu wątek przekroczył 100 stron, musisz teraz założyć nowy wątek, dać w pierwszym poście link do pierwszej strony tego wątku, tu dać link do nowego wątku i jedziemy dalej :lol:
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Pt lut 05, 2016 15:35 Re: Pani chora na raka-komu cuda-wianki?

kropkaXL pisze:Basiu wątek przekroczył 100 stron, musisz teraz założyć nowy wątek, dać w pierwszym poście link do pierwszej strony tego wątku, tu dać link do nowego wątku i jedziemy dalej :lol:

Kasiu bardzo dziękuje za informacje .ale jak się zakłada wątek?

Bunio& Daga

Avatar użytkownika
 
Posty: 1917
Od: Pt wrz 19, 2014 11:37
Lokalizacja: Serock

Post » Pt lut 05, 2016 22:32 Re: Pani chora na raka-komu cuda-wianki?

Wchodzisz na Koty , u góry masz napis" nowy temat" klikasz w ten napis i otwiera Ci się pole z pustą ramką tytułu , tam wpisujesz dowolny tytuł , wchodzisz kursorem na pole treści i po prostu piszesz np: Poprzedni wątek tutaj (wklejasz link pierwszej strony poprzedniego wątku)
Krótkiie wprowadzenie na rozpoczęcie i heja :D
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Sob lut 06, 2016 10:04 Re: Pani chora na raka-komu cuda-wianki?

Serdecznie Kasiu dziękuje.Jak zwykle jesteś niezawodna :ok: :D

Nowy wątek jest teraz tutaj viewtopic.php?f=1&t=173377&p=11382917#p11382917
Zapraszam

Bunio& Daga

Avatar użytkownika
 
Posty: 1917
Od: Pt wrz 19, 2014 11:37
Lokalizacja: Serock

Post » Sob lut 06, 2016 15:41 Re: Pani chora na raka-komu cuda-wianki?

-oj tam!!!
To co?-zamykamy!


Zamknęłam na prośbę Założycielki. N/K
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, jowitha, polalala i 547 gości