Pani chora na raka-komu cuda-wianki?

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw paź 23, 2014 19:00 Re: Pani chora na raka-prośba o karmę dla zwierząt k/Serocka

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Bunio& Daga

Avatar użytkownika
 
Posty: 1917
Od: Pt wrz 19, 2014 11:37
Lokalizacja: Serock

Post » Czw paź 23, 2014 19:03 Re: Pani chora na raka-prośba o karmę dla zwierząt k/Serocka

Czapla i podgryzione przez bobry drzewa-zdjecia zrobione dzisiaj za płotem na spacerku z konikami :D
Ta wyspa to mój widok z okna

Bunio& Daga

Avatar użytkownika
 
Posty: 1917
Od: Pt wrz 19, 2014 11:37
Lokalizacja: Serock

Post » Czw paź 23, 2014 19:21 Re: Pani chora na raka-prośba o karmę dla zwierząt k/Serocka

Pięknie mieszkasz :D
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 23010
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt paź 24, 2014 14:51 Re: Pani chora na raka-prośba o karmę dla zwierząt k/Serocka

U Was w porządku?
Basiu, wysłałam.
Napisałam pw wczoraj , choć Ty na maila - przez pomyłkę czy nie możesz jeszcze pw? bo to jakoś tak jest, że jak ktoś krótko to nie może pisać, ale nie wiem czy odbierać.. i szukac mi się nie chce.
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 23010
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt paź 24, 2014 16:37 Re: Pani chora na raka-prośba o karmę dla zwierząt k/Serocka

Cudne widoki :1luvu: na pewno pomogą w dochodzeniu do zdrówka :D

asiek o

Avatar użytkownika
 
Posty: 1020
Od: Śro maja 26, 2010 15:14

Post » Pt paź 24, 2014 18:57 Re: Pani chora na raka-prośba o karmę dla zwierząt k/Serocka

U nas w porzadku.
W nocy było u nas całkiem mrożno.
Psy szczesliwe bo pani sie zaczeła ruszać. Pilnowały mnie w domu i ogrodzie(czyli w domu i zagrodzie :D )
Bulek zawsze obecny pod nogami.Dagmara uwielbia stawać w poprzek drogi domagając się pieszczot :D
Koty zazwyczaj rozbiegane lgną do ciepełka i pustoszą miseczki z karmą ( które dzięki Wam są pełne :D )
Dostały juz piekne ,zimowe futerka.
Byłam ze stadem na króciutkim spacerku na straorzeczu.Znalazałam przepiekne witki zieloniutkiej wikliny i duzo żołedzi w czapeczkach :)
Pelargonie ktore przeniosłam z ogrodu postanowiły sie odwdzięczyc i kwitną w najlepsze uśmiechajac rózowo i czerwono :)
Wykopane wczesniej bulwy dalii juz ładnie obeschły i zasypałam je w pudlach torfem .Problem w tym ,z e nie mam piwnicy a komórka przemarza
U mnie wszędzie w okolicy woda i zimy sa bardzo mrozne.Musze im znależc miejsce w domu choc wiem ,ż tu beda miały zbyt sucho :roll:
Bardzo lubie dalie.Mam tylko takie odmiany drobne,pomponowe . Odwazyłam sie w tym roku kupić kilka bulw na targu i pieknie zakwitły.
Kiedys dawno temu mialam daliową tecze w ogrodzie. Cała paleta barw .Az przyszedł moment ,ze nie mialam jak ich przechowac .
Wykopałam i osuszyłam karpy ,zapakowałam w kartony z torfem.Niestety nie miałam ich w tamtym momencie gdzie wywiezc na zime .
W cienkiej komórce wszystko zmarzło
Miałam na wiosne łzy w oczach gdy wyrzucałam całe taczki przemarzniętych dalii z rozmnozonych przez lata odmian :(

Jutro postaram sie wstawic zdjęcia korkowych tablic.Może Wam sie spodoba pomysl
Ostatnio edytowano Pt paź 24, 2014 22:24 przez Bunio& Daga, łącznie edytowano 4 razy

Bunio& Daga

Avatar użytkownika
 
Posty: 1917
Od: Pt wrz 19, 2014 11:37
Lokalizacja: Serock

Post » Pt paź 24, 2014 18:59 Re: Pani chora na raka-prośba o karmę dla zwierząt k/Serocka

mi się ściana z drewnianymi łyżkami ogromnie podoba!
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41986
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Pt paź 24, 2014 19:20 Re: Pani chora na raka-prośba o karmę dla zwierząt k/Serocka

Naprawde Dagmarko ????? :D
Jestes miód na moje serce.
To specjalnie dla Ciebie wstawie jeszcze pare zdjec moich zwariowanych zbiorów.
Przez 30 lat zbierałam czysciłam ,kupowalam na pchlich targach za grosik ,malowałam ,ratowałam od złomu i korozji,zbierałam od znajomych.
I takie zwariowane zbiory w domku swoim mam ...

Bunio& Daga

Avatar użytkownika
 
Posty: 1917
Od: Pt wrz 19, 2014 11:37
Lokalizacja: Serock

Post » Pt paź 24, 2014 19:25 Re: Pani chora na raka-prośba o karmę dla zwierząt k/Serocka

No, właśnie - pokazuj ten swój dom i ogród. Pomijając estetyczne doznania, to często jakaś inspiracja się trafia :D
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 23010
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt paź 24, 2014 19:36 Re: Pani chora na raka-prośba o karmę dla zwierząt k/Serocka

To nie pałac -on tylko taki klimatyczny bardziej :oops:

Bunio& Daga

Avatar użytkownika
 
Posty: 1917
Od: Pt wrz 19, 2014 11:37
Lokalizacja: Serock

Post » Pt paź 24, 2014 19:58 Re: Pani chora na raka-prośba o karmę dla zwierząt k/Serocka

Pałace nie sa do mieszkania tylko zwiedzania i żaden mnie nie zainspirował do czegokolwiek .
To co widzę - fragmentarycznie :mrgreen: - u Ciebie to chyba właśnie moje klimaty. Jak pokażesz wiecej to się okaże :lol:
Wóz mi się podoba też! Ale nie mam gdzie wstawić... :placz:
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 23010
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt paź 24, 2014 20:26 Re: Pani chora na raka-prośba o karmę dla zwierząt k/Serocka

Obrazek
Obrazek
Ostatnio edytowano Pt paź 24, 2014 21:15 przez Bunio& Daga, łącznie edytowano 1 raz

Bunio& Daga

Avatar użytkownika
 
Posty: 1917
Od: Pt wrz 19, 2014 11:37
Lokalizacja: Serock

Post » Pt paź 24, 2014 20:49 Re: Pani chora na raka-prośba o karmę dla zwierząt k/Serocka

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Bunio& Daga

Avatar użytkownika
 
Posty: 1917
Od: Pt wrz 19, 2014 11:37
Lokalizacja: Serock

Post » Pt paź 24, 2014 21:02 Re: Pani chora na raka-prośba o karmę dla zwierząt k/Serocka

O , rany... 8O
To Ty zbieraczka jesteś! :mrgreen:
Ale wiedziałam, że mi się spodoba. Teraz pokaż normalne mieszkanie [albo nienormalne] ale mieszkanie do mieszkania.
Wiem - ten wóz to by mi się moze na balkonie zmieścił... :?
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 23010
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt paź 24, 2014 22:02 Re: Pani chora na raka-prośba o karmę dla zwierząt k/Serocka

Oj tam. :D Zwyczajne mieszkanie to to nie jest ale zareczam Ci ,że naprawde mam łózko swój pokój itd :D

Bunio& Daga

Avatar użytkownika
 
Posty: 1917
Od: Pt wrz 19, 2014 11:37
Lokalizacja: Serock

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: ropucha i 545 gości

cron