Student bestialsko mordował koty

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob wrz 13, 2014 23:51 Student bestialsko mordował koty

http://wroclaw.gazeta.pl/wroclaw/1,3577 ... SlotII3img

Modny na tym forum był temat student z Zabrza, teraz jakiś student z Wrocławia chyba.
Artykuł opisuje drastyczne przypadki mordowania i tortur kotów więc tylko dla osób o mocnych nerwach.

Ikerka

 
Posty: 301
Od: Sob wrz 07, 2013 20:45
Lokalizacja: wieś na Mazowszu

Post » Sob wrz 13, 2014 23:59 Re: Student bestialsko mordował koty

Nie otworze tego - ale podniose, dla kogos mocniejszego - bo trzeba tepic :201466
Ronda 25.04.2014[*]
Cindy 21.08.2018[*]
Kota nie powinno sie kupowac, bo kot to przyjaciel.
Przyjaciol sie nie kupuje.
Bleise Pascal




Obrazek.

_________________
Obrazek.

Cindy

Avatar użytkownika
 
Posty: 4796
Od: Śro lut 11, 2009 13:23
Lokalizacja: Gdynia

Post » Nie wrz 14, 2014 0:06 Re: Student bestialsko mordował koty

Może z tymi torturami to przesada, ale młodziak naprawdę nie lubił kotów.
Artykuł jest sprzed 2 dni, więc może był już wrzucony na Miau.
Najciekawsze, że temu co zabijał (wiek 20 lat) i męczył koty grozi tylko 2 lata, a koledze utrudniającemu śledztwo aż 5 lat. dziewczynie mordercy (domniemanego, bo się nie przyznaje), nic nie grozi, choć o wszystkim wiedziała.

Jak ja studiowałem (ech dawno temu), to studenci stanowili 7% ogółu danego rocznika Polaków i jednak takiej degrengolady nie było, teraz studiuje chyba ponad 50% ogółu danego rocznika, więc i spadek poziomu kultury (bo nauki to na pewno) musi być oczywisty.

Ikerka

 
Posty: 301
Od: Sob wrz 07, 2013 20:45
Lokalizacja: wieś na Mazowszu

Post » Nie wrz 14, 2014 0:47 Re: Student bestialsko mordował koty

To juz nawet o kulture nie chodzi - tylko o dewiacje :roll: Tzw. obecni studenci - wola studiowac (zwlaszcza, ze starzy finansuja obibokom) niz brac sie za konkretna robote.Czy kiedys bylo tez tyle kierunkow na studiach? Namnozylo sie roznych fachowcow, ktorzy kombinuja jakby zarobic a sie nie narobic. Szkoly biznesu i inne cuda na kiju....Ludzie gonia za forsa, zamiast wychowywac wlasne dzieci, uczyc ich empatii dla innych i dla zwierzat. Ja od malego tlumaczylam dzieciom, ze zwierzeta sa bezbronne, nie potrafia sie poskarzyc itp - bo to uslyszalam od wlasnych rodzicow - i ani mnie ani zadnemu z moich synow nie przyszloby do glowy dreczyc zwierzecia czy tez kogos slabszego od siebie. Tacy sadysci zaczynaja od zwierzat a moga skonyczyc na ludziach - a pollski wymiar sprawiedliwosci to.... parodia westernu ....szkoda gadac :roll:
Ronda 25.04.2014[*]
Cindy 21.08.2018[*]
Kota nie powinno sie kupowac, bo kot to przyjaciel.
Przyjaciol sie nie kupuje.
Bleise Pascal




Obrazek.

_________________
Obrazek.

Cindy

Avatar użytkownika
 
Posty: 4796
Od: Śro lut 11, 2009 13:23
Lokalizacja: Gdynia

Post » Pon wrz 15, 2014 10:39 Re: Student bestialsko mordował koty

Ikerka pisze:http://wroclaw.gazeta.pl/wroclaw/1,35771,16627617,Student_mordowal_zwierzeta__a_kolega_zacieral_slady.html#BoxSlotII3img

Modny na tym forum był temat student z Zabrza, teraz jakiś student z Wrocławia chyba.
Artykuł opisuje drastyczne przypadki mordowania i tortur kotów więc tylko dla osób o mocnych nerwach.


:strach: :placz:

Po prostu brak mi słów...
Ciągle jeszcze istnieją anioły. Nie mają wprawdzie ładnych skrzydeł, lecz ich serce jest bezpiecznym portem dla wszystkich, którzy są w potrzebie.
Phil Bosmans

nermal

 
Posty: 52
Od: Wto sty 01, 2013 1:51

Post » Śro lip 29, 2015 20:19 Re: Student bestialsko mordował koty

Finał sprawy tego psychopaty. Dostał dwa lata bez zawieszenia i musi zapłacić 4 tys. Oczywiście bydło będzie się odwoływać, ale podoba mi się kierunek, w który poszedł sąd. W końcu coś bez zawieszenia

http://wroclaw.gazeta.pl/wroclaw/1,35771,18447952,student-mordowal-koty-w-pralce-dostal-dwa-lata-wiezienia.html

maneki

Avatar użytkownika
 
Posty: 648
Od: Pon wrz 19, 2011 12:40

Post » Śro lip 29, 2015 21:48 Re: Student bestialsko mordował koty

o matko boska, nie widziałam tego. płakać mi się chce.

podpisuję się pod jednym z komentarzy tam:
"Ufam, że współwięźniowie też będą dysponować długopisem."

hysteria

Avatar użytkownika
 
Posty: 298
Od: Śro lis 05, 2014 15:11

Post » Czw lip 30, 2015 16:14 Kolejny zwyrodnialec

http://wp.tv/i,student-z-wroclawia-pral ... ,klip.html

Nie wiem, może już była ta wiadomość na forum.

Słabo mi od takich informacji.
Obyś cierpiał męki do końca świata, bestio!!!!
Los bowiem synów ludzkich jest ten sam, co i los zwierząt; los ich jest jeden: jaka śmierć jednego, taka śmierć drugiego, i oddech życia ten sam. W niczym więc człowiek nie przewyższa zwierząt.
(Biblia, Księga Koheleta 3/19)

Prakseda

 
Posty: 8148
Od: Czw cze 16, 2005 10:35
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów

Post » Pt lip 31, 2015 9:13 Re: Student bestialsko mordował koty

Ikerka pisze:Może z tymi torturami to przesada, ale młodziak naprawdę nie lubił kotów.
Artykuł jest sprzed 2 dni, więc może był już wrzucony na Miau.
Najciekawsze, że temu co zabijał (wiek 20 lat) i męczył koty grozi tylko 2 lata, a koledze utrudniającemu śledztwo aż 5 lat. dziewczynie mordercy (domniemanego, bo się nie przyznaje), nic nie grozi, choć o wszystkim wiedziała.

Jak ja studiowałem (ech dawno temu), to studenci stanowili 7% ogółu danego rocznika Polaków i jednak takiej degrengolady nie było, teraz studiuje chyba ponad 50% ogółu danego rocznika, więc i spadek poziomu kultury (bo nauki to na pewno) musi być oczywisty.


Pieczenie w piekarniku to dla ciebie nie tortura??????? :strach:

Nie lubił kotów, to po co je brał? Oczywiste chyba, żeby je maltretować. Zresztą nie tylko koty męczył, piszą o innych gatunkach też.
Los bowiem synów ludzkich jest ten sam, co i los zwierząt; los ich jest jeden: jaka śmierć jednego, taka śmierć drugiego, i oddech życia ten sam. W niczym więc człowiek nie przewyższa zwierząt.
(Biblia, Księga Koheleta 3/19)

Prakseda

 
Posty: 8148
Od: Czw cze 16, 2005 10:35
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów

Post » Nie sie 02, 2015 13:50 Re: Student bestialsko mordował koty

na razie jest na wolności, bo wyrok nie jest prawomocny
warto uważać, bo i jego znajomi tez nie lepsi, bo nie reagowali
Sąd skazał w środę 22-letniego Damiana P. na dwa lata bezwzględnego więzienia i 4 tys. zł grzywny.

Cały tekst: http://wroclaw.gazeta.pl/wroclaw/1,3577 ... z3hf56kojj

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27168
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 526 gości