Putin niebieskie cudo ;)

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw sie 14, 2014 22:39 Putin niebieskie cudo ;)

Mysle że nieraz warto zabrac takiego malca z ogłoszenia żeby nie wylądował w śmietniku....I to tyle.
Ostatnio edytowano Pon sty 12, 2015 20:02 przez lidka02, łącznie edytowano 10 razy

lidka02

 
Posty: 15732
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Czw sie 14, 2014 22:41 Re: Odpad z pseudo...

Ostatnio edytowano Nie sie 17, 2014 10:16 przez lidka02, łącznie edytowano 1 raz

lidka02

 
Posty: 15732
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Czw sie 14, 2014 22:51 Re: Odpad z pseudo...

A jaka to wada genetyczna?

emill

 
Posty: 267
Od: Sob lip 26, 2014 20:08

Post » Czw sie 14, 2014 23:07 Re: Odpad z pseudo...

:( Biedny malutki :( Nic nie wiem o awanturze na fb, bo nawet nie mam tam konta, ale nie widzę powodu dla którego ktoś miałby Cię potępiać za to, że okazałaś serce choremu niechcianemu kotu.
Mam nadzieję, że pomimo niewielkich szans dawanych mu przez lekarzy kiciuś jednak wyzdrowieje, albo przynajmniej będzie mógł pożyć dłużej i w miarę normalnie :201461 :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Jak maleństwo ma na imię?
Obrazek Obrazek
Sprawdź, czy kupujesz produkty firm prowadzących testy na zwierzętach: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=8&t=156138
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=600483

alata

 
Posty: 1989
Od: Pt lis 19, 2010 1:25
Lokalizacja: Gliwice

Post » Pt sie 15, 2014 0:02 Re: Odpad z pseudo...

Biedak :cry:

I tylko jedna uwaga, to nie jest hodowla, to jest pseudo stowarzyszone w SWKiPR.Ale cóż, Ustawa dała pseuduchom prawo do zakładania stowarzyszeń, to zakładają :x
Dedykacja specjalna - kto się tłumokiem urodził, walizką nigdy nie będzie!

casica

Avatar użytkownika
 
Posty: 49062
Od: Pt mar 30, 2007 22:12
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt sie 15, 2014 0:31 Re: Odpad z pseudo...

o matko, jaka słodycz, koci aniołek... a co mu dolega że zakładasz jego krótki żywot ?
- ale serce się kraje :(
Ostatnio edytowano Pt sie 15, 2014 1:10 przez color1, łącznie edytowano 1 raz
kot też człowiek...
04.06.2018 Myszunia [*]
13.08.2013 Lesio [*]

color1

Avatar użytkownika
 
Posty: 1592
Od: Czw cze 27, 2013 11:52
Lokalizacja: wawa

Post » Pt sie 15, 2014 0:31 Re: Odpad z pseudo...

Z bólem serca obejrzałam Twoje filmy. To śliczne maleństwo powinno biegać, bawić się, skakać, a ono takie jest chore, słabiutkie. Na łapeczki nie może stanąć. Tak mi przykro! Takie to miłe i słodkie kociątko. Świadomość, że możesz je stracić musi być dla Ciebie okropnie trudna. Na co jest chore? Co mu jest? Jakie są możliwości przyniesienia mu ulgi? Co zrobić, żeby to maleństwo wyzdrowiało, żeby się znalazło w tych dwóch procentach? Może potrzebujesz jakiejś pomocy? Jak można Ci pomóc?
W tym co piszesz jest dużo żalu, rozczarowania, poczucia krzywdy... Najczęściej jest tak, że inni mogą nas skrzywdzić na tyle, na ile im na to pozwolimy. Na świecie jest wielu dobrych ludzi, ale też wielu podłych, a najczęściej jest tak, że każdy ma swoje zalety i wady. Jeśli jesteś pewna swego i podejmujesz w swoim mniemaniu słuszną decyzję, to naprawdę nie musisz się przejmować tym, co o tym sądzi pani X, czy pan Y. Jeśli Ci ktoś powie, że masz ośle uszy, to nie znaczy, że Ci wyrosną, tylko, że ten ktoś ma spaczoną wizję świata. I to jest jego problem, a nie Twój. Twój żal, rozczarowanie, pretensje nie zaszkodzą osobom, które próbują Cię skrzywdzić. Zaszkodzą tylko i wyłącznie Tobie. Nie pozwól na to! Nie pozwól innym Cię niszczyć! Olej to: w końcu każdy może mieć takie poglądy, jak sobie chce, więc mają prawo myśleć źle o Tobie i niech im ziemia lekką będzie. Nie musisz być uzależniona od opinii innych. A fejsa można bardzo łatwo wyłączyć, wystarczy kliknąć krzyżyk w rogu monitora... Mnóstwo ludzi (w tym ja) w ogóle nie ma tam konta i jest ok.
Chciałbym Ci przekazać wyrazy mojego szacunku i uznania, za to, że wzięłaś tą kicię i zapewniłaś jej prawdziwy dom. Mnie nie byłoby chyba na to stać, bo przestraszyłbym się własnego bólu. Nie jest łatwo bezradnie towarzyszyć w cierpieniu i umieraniu bezbronnej istocie.
Jeśli byś mogła, to może jednak napisz, co się dzieje z maleństwem. I jak można Ci pomóc? Pozdrawiam.
Ostatnio edytowano Pt sie 15, 2014 6:19 przez lilianaj, łącznie edytowano 1 raz

lilianaj

Avatar użytkownika
 
Posty: 5228
Od: Sob kwi 26, 2014 19:14
Lokalizacja: Warszawa Białołęka

Post » Pt sie 15, 2014 0:39 Re: Odpad z pseudo...

Chciałabym się dowiedzieć jaka wadę ma kotek, dlaczego rokowania sa takie złe i dlaczego któryś z kolei mój post idzie do moderacji i pomimo, że został zaakceptowany ginie w czeluściach albo wcale nie ma o nim informacji czy zaakceptowany.
Bardzo to jest uciążliwe.

emill

 
Posty: 267
Od: Sob lip 26, 2014 20:08

Post » Pt sie 15, 2014 2:10 Re: Odpad z pseudo...

Śliczny kotek. Nieszkodzi że chory. On będzie w tych 2%. Uda mu się. Mocne :ok: :ok: :ok: :ok: za niego
Obrazek
Misia [*] u mnie 28.04.2017-14.06.2018

Meteorolog1

Avatar użytkownika
 
Posty: 3714
Od: Sob lis 23, 2013 0:42
Lokalizacja: Olesno (opolskie)

Post » Pt sie 15, 2014 5:34 Re: Odpad z pseudo...

Cudo. Lidka ,może do super ortopedy go zabrać. Może to nie genetyczna wada tylko wada "z głupoty" właścicieli.Spadł, stłukł się...
Piękny dzieciak.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55358
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Pt sie 15, 2014 6:25 Re: Odpad z pseudo...

ASK@ pisze:Cudo. Lidka ,może do super ortopedy go zabrać. Może to nie genetyczna wada tylko wada "z głupoty" właścicieli.Spadł, stłukł się...
Piękny dzieciak.


Dokładnie - wygląda tak, jakby był jednym z tych, co "zawisły" dolną połową ciała w oknie lub miały nieszczęście być potrącone. Jego trzeba badać i leczyć (o ile to możliwe) a nie opłakiwać już teraz :roll: . Przecież jak babsko z tych, co tylko kasy patrzy, to na diagnostykę nic nie wyłożyła, bo po co :evil: . Chyba nie chcesz być taka jak ona?
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24225
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Pt sie 15, 2014 7:39 Re: Odpad z pseudo...

z informacji z fb które zostały wykasowane wiem:
kot jest z pseudo, został kupiony przez znajomą Vailet, jak się zepsuł to Vailet pilnie szukała mu domu, tak szukała, że kot nie miał żadnych ogłoszeń - przypadkiem na fb dowiedziałam się że poszukiwany jest sponsor, aby zapłacić za transport niepełnosprawnego kota do Lidki, bo Lidka nie ma pieniędzy.
Zapytałam więc
1. gdzie kot był ogłaszany - dowiedziałam się że "tu" (fb?) ale ogłoszeń Vailet nie była w stanie wskazać, mimo tego twierdziła że "nikt" go nie chce
2. jak Vailet sobie wyobraża diagnostykę i leczenie chorego kota u Lidki, która ma pierdylion kotów, jakieś psy się przewijają, nie ma pieniędzy na te zwierzaki, które posiada, a co dopiero na leczenie chorego kota - przypomniałam też Gaję, której Lidka ze względu na brak środków pomóc nie mogła - dowiedziałam sie że Lidka ma ludzi ją wspomagających oraz wydobędzie kasę spod ziemi
wątek został wykasowany
na profilu Vailet zapytałam dlaczego Vailet, która ma tylko 3 koty nie weźmie tego kociaka do siebie - ten watek również został wykasowany
ot i cała awantura, o której Lidka pisze
po jakimś czasie od znajomej dowiedziałam się , że Lidka kociaka nie chce i kociak do niej nie przyjedzie - a tu niespodzianka kociak dojechał i watek się pojawił

pytanie do Lidka02 - po co jest ten wątek?
lidka02 pisze:i o co taki szum o to żeby malec mógł godnie odejść

mamy uczestniczyć w powolnym umieraniu malca? czy jednak ten wątek jest po to aby litościwi ludzie zaczęli otwierać portfele? mimo tego, ze nie masz żadnych szans na pomoc? bo to że żyje może i wystarczy na to aby ludzie dawali Tobie pieniądze, ale dla kociaka to stanowczo za mało

Vailet a teraz pytanie do Ciebie - wiesz doskonale bo pisałam, że ten kot jeśli miałby mieć jakąś szansę to powinien być ogłaszany i nagłośniony, a diagnostykę powinien mieć w dobrych ośrodkach - Warszawa albo Wrocław - czy Ty poczuwasz się do odpowiedzialności za tego kociaka? przecież niesprawnego kociaka swojej znajomej wcisnęłaś osobie, która nie ma możliwości pomocy ? i najważniejsze - rozumiem że sponsorujesz tego kota, jego diagnostykę i leczenie

edit
i jeśli ten malec ma, jak piszesz Lidka02, godnie odejść to należy mu się humanitarna śmierć
Obrazek

dalia

Avatar użytkownika
 
Posty: 17361
Od: Nie maja 09, 2004 16:08
Lokalizacja: Poznań

Post » Pt sie 15, 2014 7:54 Re: Odpad z pseudo...

Alienor pisze:
ASK@ pisze:Cudo. Lidka ,może do super ortopedy go zabrać. Może to nie genetyczna wada tylko wada "z głupoty" właścicieli.Spadł, stłukł się...
Piękny dzieciak.


Dokładnie - wygląda tak, jakby był jednym z tych, co "zawisły" dolną połową ciała w oknie lub miały nieszczęście być potrącone. Jego trzeba badać i leczyć (o ile to możliwe) a nie opłakiwać już teraz :roll: . Przecież jak babsko z tych, co tylko kasy patrzy, to na diagnostykę nic nie wyłożyła, bo po co :evil: . Chyba nie chcesz być taka jak ona?

A skąd pomysł, że kot nie jest diagnozowany?
Kotek ma dysplazję. Niestety nie tylko. Co dokładnie to się okaże.
dalia pisze:mamy uczestniczyć w powolnym umieraniu malca? czy jednak ten wątek jest po to aby litościwi ludzie zaczęli otwierać portfele? mimo tego, ze nie masz żadnych szans na pomoc? bo to że żyje może i wystarczy na to aby ludzie dawali Tobie pieniądze, ale dla kociaka to stanowczo za mało

Chyba się zapędziłaś, nigdzie nie widzę wezwań do wpłacania kasy.
dalia pisze:Vailet a teraz pytanie do Ciebie - wiesz doskonale bo pisałam, że ten kot jeśli miałby mieć jakąś szansę to powinien być ogłaszany i nagłośniony, a diagnostykę powinien mieć w dobrych ośrodkach - Warszawa albo Wrocław - czy Ty poczuwasz się do odpowiedzialności za tego kociaka? przecież niesprawnego kociaka swojej znajomej wcisnęłaś osobie, która nie ma możliwości pomocy ? i najważniejsze - rozumiem że sponsorujesz tego kota, jego diagnostykę i leczenie

Z tym jedynie się zgadzam. Widziałam post na fb zanim został skasowany przez vailet. Nawet się wpisałam, ale wszystko zostało przez vailet usunięte.
I ja rozumiem to w ten sposób - vailet, skoro zaproponowałaś wzięcie kotka, to sfinansujesz jego diagnostykę, a później, o ile przeżyje, jego leczenie?
Dedykacja specjalna - kto się tłumokiem urodził, walizką nigdy nie będzie!

casica

Avatar użytkownika
 
Posty: 49062
Od: Pt mar 30, 2007 22:12
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt sie 15, 2014 8:06 Re: Odpad z pseudo...

casica pisze: Chyba się zapędziłaś, nigdzie nie widzę wezwań do wpłacania kasy.

nigdzie nie napisałam że Lidka02 wzywa bądź prosi i doskonale o tym wiesz :wink:
Obrazek

dalia

Avatar użytkownika
 
Posty: 17361
Od: Nie maja 09, 2004 16:08
Lokalizacja: Poznań

Post » Pt sie 15, 2014 8:10 Re: Odpad z pseudo...

dalia pisze:
casica pisze: Chyba się zapędziłaś, nigdzie nie widzę wezwań do wpłacania kasy.

nigdzie nie napisałam że Lidka02 wzywa bądź prosi i doskonale o tym wiesz :wink:

Czyżbym źle zrozumiała?:
dalia pisze:czy jednak ten wątek jest po to aby litościwi ludzie zaczęli otwierać portfele? mimo tego, ze nie masz żadnych szans na pomoc? bo to że żyje może i wystarczy na to aby ludzie dawali Tobie pieniądze, ale dla kociaka to stanowczo za mało

Moim zdaniem to co najmniej sugestia :wink:
Dedykacja specjalna - kto się tłumokiem urodził, walizką nigdy nie będzie!

casica

Avatar użytkownika
 
Posty: 49062
Od: Pt mar 30, 2007 22:12
Lokalizacja: Łódź

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, elmas, kuba93l i 277 gości