nowy koczis....:-)

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw lip 01, 2004 8:29 nowy koczis....:-)

stalo sie, co predzej czy pozniej mialo sie stac:) otoz mamy drugiego kota, czarnego pana, gora dwumiesiecznego. przyprowadzila go chyba na nasze podworko kocia mama, ktora systematycznie dokarmiamy.
w zwiazku z tym mam pytanie i bardzo prosze o pomoc: moja zona jest w ciazy, w 6 miesiacu - robilismy juz toxoplazmoze, chyba w 3 miesiacu. czy trzeba na okolicznosc nowego lokatora robic ponownie te badanie?
pozdrawiam
zakocony ponownie i troche wystraszony
flood
Ostatnio edytowano Czw lip 01, 2004 8:36 przez flood, łącznie edytowano 1 raz
piec rozszalałych kotow, jeden pies-filozof i kiedys wirtualnie staruszek Kajtusio:)

flood

 
Posty: 102
Od: Pt lut 06, 2004 8:52
Lokalizacja: Radomsko

Post » Czw lip 01, 2004 8:32

Przydaloby sie zbadac kota, a jesli wynik bedzie pozytywny to wtedy ponownie przebadac przyszla mamusie :) I niech lepiej narazie ogranicza kontakt z przybyszem, a o kuwety powinienes sie zatroszczyc Ty ;)

moni_citroni

 
Posty: 6548
Od: Czw sty 23, 2003 19:17
Lokalizacja: Europa ;)

Post » Czw lip 01, 2004 12:03

Zależy od wyniku badań na toxo przyszłej mamusi. Jeśli jest słabododatni, to toxoplazmoza jej nie straszna. Jeśli ujemny, to przyszłego tatę czeka sprzątanie kuwety i przyrządzanie mięsa, ze szczególnym akcentem na to drugie, bo to dość łatwa droga do zakażenia.
Obrazek

lakshmi

 
Posty: 2870
Od: Pt mar 01, 2002 23:48
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów

Post » Czw lip 01, 2004 12:37

dzieki za rady :)
kuwetowym krolem to ja juz jestem od 6 miesiecy :?
w miedzyczasie okazalo sie, ze czarny pan zmienil sie w czarna panne, tak nam sie przynajmniej wydaje....
jakby doswiadczeni kociarze mieli jakies rady dla mniej doswiadczonego co do malych kociat, to bardzo prosze :twisted:
piec rozszalałych kotow, jeden pies-filozof i kiedys wirtualnie staruszek Kajtusio:)

flood

 
Posty: 102
Od: Pt lut 06, 2004 8:52
Lokalizacja: Radomsko

Post » Czw lip 01, 2004 13:28

jeszcze jedno:
kot jest od dzisiaj w domu - czy w zwiazku z tym badanie na toxo zrobic juz jutro, czy odczekac kilka dni? jak sadzicie?
piec rozszalałych kotow, jeden pies-filozof i kiedys wirtualnie staruszek Kajtusio:)

flood

 
Posty: 102
Od: Pt lut 06, 2004 8:52
Lokalizacja: Radomsko




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: emilab., Google [Bot], Silverblue i 137 gości