Operacja ZABIEG

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie kwi 26, 2015 15:12 Re: Operacja ZABIEG - sterylizujemy z nową energią! 568

Kotki podchodzą do Ciebie? Czy są dzikie dziki bo albo łapiemy na rękę albo
Na klatkę
Kotka Milka
 

Post » Nie kwi 26, 2015 16:00 Re: Operacja ZABIEG - sterylizujemy z nową energią! 568

Bylas - widziałaś - w pierwszej kolejności ta szaro-biała, bo rodzi dwa razy w roku
Potem była czarna i szara - nie wiem czy zyją
dzikie - bez klatki ani rusz
Wojtusiu... zabrałeś moje serce. odwiedź mnie proszę, kiedyś..we śnie..w innym futerku.
ObrazekObrazek

mamaGiny

Avatar użytkownika
 
Posty: 7113
Od: Pon maja 10, 2010 10:30
Lokalizacja: Śląsk

Post » Nie kwi 26, 2015 20:23 Re: Operacja ZABIEG - sterylizujemy z nową energią! 568

MamaGiny, jak złapiecie, to ciachajcie w ramach kotów, które w ramach OZ sterylizują Rustie i Kotka Milka :ok: :ok: :ok:
"Wykuj własny szlak przez kraj dziki i surowy..."

luelka

 
Posty: 4356
Od: Sob cze 30, 2007 8:14
Lokalizacja: Kraków

Post » Pon kwi 27, 2015 12:39 Re: Operacja ZABIEG - sterylizujemy z nową energią! 568

Sheila86 pisze:
Rustie pisze:Slumsy wadowickie cd.

Kotka kastrowana 22.04.2015
Obrazek


Czyżby to była Loretka? :)


Nie ;) Ale wiesz, w nocy wszystkie koty czarne 8)

Loretka w całej krasie:
Przyjechała jedna, czarna jednooczka. Wykastrowana aborcyjnie 20.04.2015.
Zdjęcia potem, na razie mam fotę czarnej plamy w czarnym wnętrzu granatowego kontenera :wink:

Obrazek Obrazek

Rustie

 
Posty: 2395
Od: Wto paź 21, 2003 6:11
Lokalizacja: Kraków

Post » Wto kwi 28, 2015 18:03 Re: Operacja ZABIEG - sterylizujemy z nową energią! 568

Dziś 2 ciężarówki miały zabiegi.
W Krakowie: Fatimka, zabieg zniosła o dziwo dobrze. Teraz jeszcze spróbujemy uratować oko i kroi się DS :ok:
Obrazek
W Wadowicach: abstrakcyjno-szylkretowe arcydzieło Matki Natury :1luvu: Czyli Anka zaczęła kolejne podwórko :strach:
Obrazek

Rustie

 
Posty: 2395
Od: Wto paź 21, 2003 6:11
Lokalizacja: Kraków

Post » Wto kwi 28, 2015 18:29 Re: Operacja ZABIEG - sterylizujemy z nową energią! 568

to ja za Fatimkę potrzymam mocno!

Batka

 
Posty: 8464
Od: Pt paź 24, 2003 11:38
Lokalizacja: Stare Dobre Podgórze

Post » Śro kwi 29, 2015 11:50 Re: Operacja ZABIEG - sterylizujemy z nową energią! 568

Rustie pisze:Dziś 2 ciężarówki miały zabiegi.
W Krakowie: Fatimka, zabieg zniosła o dziwo dobrze. Teraz jeszcze spróbujemy uratować oko i kroi się DS :ok:
Obrazek
W Wadowicach: abstrakcyjno-szylkretowe arcydzieło Matki Natury :1luvu: Czyli Anka zaczęła kolejne podwórko :strach:
Obrazek

Szylka cudna miziasta milutka ugniata kocyk i ogolnie cudo.... :1luvu: przetrzymam ja jeszcze kilka dni i wroci spowrotem :))
Kotka Milka
 

Post » Śro maja 06, 2015 11:14 Re: Operacja ZABIEG - sterylizujemy z nową energią! 568

Wczoraj Kotka Milka i Eunnika złapały i wysterylizowały 2 kotki z Kalwarii :ok:

------------------------
Kotka Milka i Kamila (karmicielka z Kopernika) przedwczoraj były na interwencji w podwadowickich Jaroszowicach. Nie muszą mieć legitymacji fundacyjnej i tak budzą respekt :twisted:

Na szczęście pozory mylą. Zagłodzone koty okazały się bardzo starymi zadbanymi kotami starszej pani. Pani ma też starego ślepego pieska. Pokazała książeczki i zapas karmy.

Niestety w tej wsi niedawno umarła osoba samotna, jej kotka została na pastwę losu. Będzie łapana na sterylizację, potem tydzień rekonwalescencji, a potem BŁAGAMY o DT/DS/cokolwiek :(

Rustie

 
Posty: 2395
Od: Wto paź 21, 2003 6:11
Lokalizacja: Kraków

Post » Wto maja 12, 2015 10:41 Re: Operacja ZABIEG - sterylizujemy z nową energią! 568

Karmicielka od slepej czarnej lorety oskarżyla mnie że zabilam kota (bo nie wroci do niej ) a ja jej mowilam że poszukam jej domu.
baba podała mnie na policje, i jestem spalona na ,,skarpie,, na blokach bo tam lapac kotow nie moge bo morduje koty.......
malutka 5 miesieczna kicia bura zakocona przez duzego kocura prawdopodbnie nie przeżyje porodu bo glupia bab uważa że zabilam koty.
woli patrzec jak kotom oczy wyplywaja , jak umieraja w cierpieniu.
Na zadna pomoc z nikąd nie moge liczyć.
Kotka Milka
 

Post » Wto maja 12, 2015 22:06 Re: Operacja ZABIEG - sterylizujemy z nową energią! 568

Uprzejmie donoszę, że ślepa, czarna i martwa?...................... :twisted:
Loretka ma się świetnie w naszym DT i jak na martwego kota ma strasznie dużo wigoru.
Na tyle, że nawet mojego rezydenta właśnie gania po mieszkaniu po czym przychodzi się pomiziać czy na pewno jej wolno :P
Ja nie wiem, czy jest ktoś w pobliżu Wadowic kto mógłby jakoś pani sprawę objaśnić, że kot żyje? Ja nawet proponowałam, żeby pani nas odwiedziła i zdjęcia są i filmiki no nie wiem jak jeszcze można człowieka przekonać :)
.

Sheila86

 
Posty: 837
Od: Czw wrz 05, 2013 14:10
Lokalizacja: Kraków

Post » Śro maja 13, 2015 17:47 Re: Operacja ZABIEG - sterylizujemy z nową energią! 568

Rustie pisze:Wczoraj Kotka Milka i Eunnika złapały i wysterylizowały 2 kotki z Kalwarii :ok:

Kotki wykastrowane w Krakowie w dniu 05.05
Obrazek Obrazek

Kotka wykastrowana aborcyjnie w Wadowicach 07.05
osiedle Kopernika, od Kamili (12 godzinna łapanka :strach: )
Obrazek
---------------------------------------------------------------
Jutro być może uda się Ani wynegocjować wydanie na zabieg kolejnej szylkretki, wadowicki beton trzyma się mocno, więc łatwo nie będzie. Trzecia kocica z tego miejsca już się okociła, czwarta okazała się kocurem - uff.

Rustie

 
Posty: 2395
Od: Wto paź 21, 2003 6:11
Lokalizacja: Kraków

Post » Śro maja 13, 2015 21:34 Re: Operacja ZABIEG - sterylizujemy z nową energią! 568

W Krakowie kotka wiejska wysterylizowana przez Marzenę ma się dobrze. W piątek sterylka kotki z Nowego Sącza :ok: :ok: :ok:
"Wykuj własny szlak przez kraj dziki i surowy..."

luelka

 
Posty: 4356
Od: Sob cze 30, 2007 8:14
Lokalizacja: Kraków

Post » Sob maja 16, 2015 13:38 Re: Operacja ZABIEG - sterylizujemy z nową energią! 568

Trochę starych, jeszcze lutowych dziejów - dwa zwierzaki z Czempinia koło Poznania. Pod opieką rodziny z chorym dzieckiem, na zabieg brakowało.

Na panią Anetę trafiła Monika - przez wystawiane na portalach ogłoszeniowych kolejne razy kocięta. Suri przybłąkała się do pani Anety. Z maila:

Suri przybłąkała się do nas nie mieliśmy sumienia ją wygnać .Była wychudzona zaniedbana ,otoczyliśmy ją opieką i tak z nami została . Urodziła u nas kotki 2 razy po pięć kociąt . Z wielkim problemem udało nam się wydać te kotki . Z ostatniego miotu został nam synek , który urodził się bez jednego oka . Chciałabym poddać zabiegowi kotkę i jej syna . Kotkę ,aby nie miała więcej kociąt oraz jej syna byśmy nie mieli problemu z walkami z innymi kotami i uciekania z domu .Biorąc pod uwagę ,że mam dziecko które choruje przewlekle - koszt sterylizacji kotków jest dla mnie problemem


A tutaj Suri i Pimpuś bez oka:

Obrazek

Strasznie mi szkoda w takich razach, że takie osoby znajdują nas o te 10 kociąt za późno...
"Wykuj własny szlak przez kraj dziki i surowy..."

luelka

 
Posty: 4356
Od: Sob cze 30, 2007 8:14
Lokalizacja: Kraków

Post » Nie maja 17, 2015 15:49 Re: Operacja ZABIEG - 577 sterylizacji!

Odkąd działam, a to już naście lat, zastanawiam się, jak dotrzeć do ludzi PRZED pojawieniem się kłopotu z kociakami :( robię co mogę, ale jak widać nie zawsze się udaje...
chętni na kota
-
Pozytywne myślenie wszystko odmieni - ja wierzę w świat bez bezdomnych, cierpiących psów i kotów jeszcze przed 40.
---
Poszukuję osoby która może pomóc w sterylizacji kotów bezdomnych w Polanowie oraz Nowym Miasteczku oraz osoby która odwiezie wiejską kotkę na zabieg pod Kielcami. Proszę o info na pw. Dziękuję :-)

VeganGirl85

Avatar użytkownika
 
Posty: 16929
Od: Śro gru 29, 2004 9:09
Lokalizacja: Warszawa Grochów

Post » Nie maja 17, 2015 23:01 Re: Operacja ZABIEG - 577 sterylizacji!

Pani Ania pisała mi, że kotka sterylizowana w piątek ma się już dobrze.

W przyszłym tygodniu jeszcze kocurek z Nowego Sącza :ok: :ok: :ok:
"Wykuj własny szlak przez kraj dziki i surowy..."

luelka

 
Posty: 4356
Od: Sob cze 30, 2007 8:14
Lokalizacja: Kraków

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 257 gości