Pieski i kotki z tunelu w Gdańsku Głównym

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro cze 30, 2004 18:41 Pieski i kotki z tunelu w Gdańsku Głównym

Codziennym widokiem w tunelu przy dworcu PKP w Gdansku, jest widok starszej Pani z wozkiem na kotrym poustawiane sa transportery w kotrych siedza koty i przywiazane do tego wozka psy. Na wozku napis ze zabierane sa pieniazki na te zwierzaki. Widok jest starszny. Koty stlamszone w transporterku, psy leza na ziemi. Ciagly halas, wiecznie przechodzace tlumy ludzi, w lecie upal, w zimie mroz. zwierzeta musza byc bardzo zestresowane. Nie wiem czy w imie pomocy tym zwierzakom mozna narazac je na takie warunki. Czy ktos z Trojmiasta widzial moze to o czym mowie?

tequila7

 
Posty: 110
Od: Sob cze 05, 2004 21:18

Post » Śro cze 30, 2004 20:33

Znam Tą panią osobiście. Pani Szarman leczyła u nas, w szpitalu, pieska. Jest emerytką. Z zawodu jest polonistką. Z tego co wiem to została eksmitowana z mieszkania za ilość zwierząt. Pomieszkuje gdzieś u koleżanki która ma duży ogród. Podobno tych zwierząt jest więcej; zabiera ze sobą na dworzec te które są do niej bardzo przywiązane i ciężko im bez niej wytrzymać. Wiem że większość kotków nie daje się pogłaskać innym. Jest taka czarna koteczka- niewidoma , nie ma szans się do niej zbliżyć; może tylko podejść pani Szarman.
To dobra kobieta chociaż mało rozsądna.
Jak byś kiedyś dawała jakąś kasę to daj ją osobiście pani Sz. bo z pudełka pieniądze wybierają narkomani.

nickola1

 
Posty: 217
Od: Śro cze 02, 2004 18:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post » Śro cze 30, 2004 20:44

Te pania widuje od dobtych paru lat, w roznych miejscach 3miasta i zawsze jej cos daje i to tak jak mowi nicola, jej osobiscie do reki, bo ona nie zadko zostawia wszystkoz pojemniczkiem na pieniazki i nie widac jej w poblizu.
Ktosia i Kiti&gigi
Fotografia dla hodowli i nie tylko: http://foto-web.pl

ktosia

 
Posty: 2058
Od: Pon gru 02, 2002 18:29
Lokalizacja: Sopot




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Doris2, polalala, Szymkowa i 245 gości