Mój kot zaginął nie ma go już 13 dni,jak myślicie czy wróci?

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt sie 08, 2014 8:56 Re: Mój kot zaginął nie ma go już 8 dni, jak myślicie czy wr

CoToMa pisze:
misiapysia483 pisze:Może ktoś ma czas i porozmawia ze mną w tej sprawie na GG? jeśli tak to podajcie nr na priv.

Zamiast siedzieć na gg i klachać, weź lepiej zacznij go szukać, bo może leży gdzieś w rowie i umiera...


Jeśli ktoś nie chce tutaj pisać to chociaż chciałam z kimś na GG porozmawiać w tej sprawie.
Myślisz że nie szukam jego? codziennie chodzę szukam go wszędzie po całej swojej miejscowości,sprawdzam czy gdzieś nie leży zabity, pytam się ludzi pokazuję zdjęcie ale nikt go nie widział.
Więc co to daje? nic. Ale nadal go szukam bo mam nadzieję że go odnajdę.

misiapysia483

 
Posty: 22
Od: Wto sie 05, 2014 15:22

Post » Pt sie 08, 2014 9:47 Re: Mój kot zaginął nie ma go już 8 dni, jak myślicie czy wr

:ok: :ok: zeby kotek sie odnalazl - nie trac nadziei :ok: :ok:
Ronda 25.04.2014[*]
Cindy 21.08.2018[*]
Kota nie powinno sie kupowac, bo kot to przyjaciel.
Przyjaciol sie nie kupuje.
Bleise Pascal




Obrazek.

_________________
Obrazek.

Cindy

Avatar użytkownika
 
Posty: 4796
Od: Śro lut 11, 2009 13:23
Lokalizacja: Gdynia

Post » Pt sie 08, 2014 10:46 Re: Mój kot zaginął nie ma go już 8 dni, jak myślicie czy wr

viewtopic.php?f=1&t=104532&hilit=klub+kot%C3%B3w+odnalezionych
Poczytaj ten watek, jest tu dużo rad, jak szukać i, ku pokrzepieniu serc historie kotów, które się znalazły, czasem po długim czasie.

wiewiur

 
Posty: 1492
Od: Sob cze 26, 2010 13:08
Lokalizacja: Białystok

Post » Pt sie 08, 2014 11:19 Re: Mój kot zaginął nie ma go już 8 dni, jak myślicie czy wr

Podejrzewam że mojego kota przetrzymuje jakiś facet w swojej altance, nie jestem pewna na 100% że to mój kot ale mam takie podejrzenie. Co zrobić w takiej sytuacji?

misiapysia483

 
Posty: 22
Od: Wto sie 05, 2014 15:22

Post » Pt sie 08, 2014 21:31 Re: Mój kot zaginął nie ma go już 8 dni, jak myślicie czy wr

Mysle, ze jesli sie nie upewnisz, ze to Twoj kotek - niewiele mozna zrobic...obserwuj
Na jakiej podstawie sadzisz, ze go przetrzymuje - i co ma na celu :strach:
Ronda 25.04.2014[*]
Cindy 21.08.2018[*]
Kota nie powinno sie kupowac, bo kot to przyjaciel.
Przyjaciol sie nie kupuje.
Bleise Pascal




Obrazek.

_________________
Obrazek.

Cindy

Avatar użytkownika
 
Posty: 4796
Od: Śro lut 11, 2009 13:23
Lokalizacja: Gdynia

Post » Pt sie 08, 2014 21:55 Re: Mój kot zaginął nie ma go już 8 dni, jak myślicie czy wr

Cindy pisze:Mysle, ze jesli sie nie upewnisz, ze to Twoj kotek - niewiele mozna zrobic...obserwuj
Na jakiej podstawie sadzisz, ze go przetrzymuje - i co ma na celu :strach:


Dlatego bo mówił że ma kota biało-szarego a ja też mam biało-szarego i musiałam jednak sprawdzić czy to mój ale on nie chciał pokazać powiedział że kot gdzieś lata i jest dziki. Nie wiem czy mam mu dalej wierzyć.

misiapysia483

 
Posty: 22
Od: Wto sie 05, 2014 15:22

Post » Nie sie 10, 2014 12:07 Ile dni może nie być kota w domu ?

Bo mojego kota nie ma już 13 dni i nie wiem czy jest szansa że wróci.
Jak było z waszymi kotami?

misiapysia483

 
Posty: 22
Od: Wto sie 05, 2014 15:22

Post » Nie sie 10, 2014 12:25 Re: Ile dni może nie być kota w domu ?

A po co zakładasz kolejny wątek ? Przecież już dużo osób Ci pisało , poza tym nie jesteśmy wyroczniami i nie wywróżymy Ci tego... :conf:
Chyba zbyt Ci się nudzi przez te wakacje .... :?
Psy mają właścicieli , Koty służbę

Obrazek............Obrazek
Kotlet ...............................Lola

Mufin 24.XI.2014 [*] Duduś [*] 04.VI.2014 , biegajcie za TM Koteczki

Kot_let

Avatar użytkownika
 
Posty: 242
Od: Czw wrz 12, 2013 8:57
Lokalizacja: Lubelskie

Post » Nie sie 10, 2014 12:32 Re: Ile dni może nie być kota w domu ?

Kot_let pisze:A po co zakładasz kolejny wątek ? Przecież już dużo osób Ci pisało , poza tym nie jesteśmy wyroczniami i nie wywróżymy Ci tego... :conf:
Chyba zbyt Ci się nudzi przez te wakacje .... :?


Chyba mogę zakładać wątki jakie i ile chce prawda? nie nie nudzi mi się po prostu cierpię i nie mam z kim o tym porozmawiać :(

misiapysia483

 
Posty: 22
Od: Wto sie 05, 2014 15:22

Post » Nie sie 10, 2014 12:38 Re: Ile dni może nie być kota w domu ?

misiapysia483 pisze:
Kot_let pisze:A po co zakładasz kolejny wątek ? Przecież już dużo osób Ci pisało , poza tym nie jesteśmy wyroczniami i nie wywróżymy Ci tego... :conf:
Chyba zbyt Ci się nudzi przez te wakacje .... :?


Chyba mogę zakładać wątki jakie i ile chce prawda? nie nie nudzi mi się po prostu cierpię i nie mam z kim o tym porozmawiać :(

Szukałaś go? Wywiesiłaś w okolicy ogłoszenia z zdjęciem? A wątek pewnie moderacja podepnie pod poprzedni.
pwpw
 

Post » Nie sie 10, 2014 12:39 Re: Ile dni może nie być kota w domu ?

pwpw pisze:
misiapysia483 pisze:
Kot_let pisze:A po co zakładasz kolejny wątek ? Przecież już dużo osób Ci pisało , poza tym nie jesteśmy wyroczniami i nie wywróżymy Ci tego... :conf:
Chyba zbyt Ci się nudzi przez te wakacje .... :?


Chyba mogę zakładać wątki jakie i ile chce prawda? nie nie nudzi mi się po prostu cierpię i nie mam z kim o tym porozmawiać :(

Szukałaś go? Wywiesiłaś w okolicy ogłoszenia z zdjęciem? A wątek pewnie moderacja podepnie pod poprzedni.


Tak szukałam go codziennie go szukam, wyglądam czy nie przyszedł ale nigdzie go nie ma. Wywiesiłam ogłoszenia ale nikt nie zadzwonił.
Ja się chyba załamie :(
Ostatnio edytowano Nie sie 10, 2014 12:55 przez NITKA/KARINKA, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Połączyłam posty, zmienilam tytuł

misiapysia483

 
Posty: 22
Od: Wto sie 05, 2014 15:22

Post » Nie sie 10, 2014 13:13 Re: Mój kot zaginął nie ma go już 13 dni,jak myślicie czy wr

Przepraszam ale nie rozumiem, o czym chcesz rozmawiać? Twój kot zaginął, nie ma go już sporo czasu, może nie żyje zagryziony przez psy, zabity przez samochód, mógł zginąć przez rany jakie odniósł w walce z innym kotem a może ktoś życzliwy go potraktował trudką lub kijem a może jednak żyje tego nikt ci nie wyróży...
To chciałaś usłyszeć? Trzeba ponosić konsekwencje swoich czynów, wybrałaś wychodzenie kota w dodatku niekastrowanego
Psy mają właścicieli , Koty służbę

Obrazek............Obrazek
Kotlet ...............................Lola

Mufin 24.XI.2014 [*] Duduś [*] 04.VI.2014 , biegajcie za TM Koteczki

Kot_let

Avatar użytkownika
 
Posty: 242
Od: Czw wrz 12, 2013 8:57
Lokalizacja: Lubelskie

Post » Nie sie 10, 2014 13:31 Re: Mój kot zaginął nie ma go już 13 dni,jak myślicie czy wr

Kot_let pisze:Przepraszam ale nie rozumiem, o czym chcesz rozmawiać? Twój kot zaginął, nie ma go już sporo czasu, może nie żyje zagryziony przez psy, zabity przez samochód, mógł zginąć przez rany jakie odniósł w walce z innym kotem a może ktoś życzliwy go potraktował trudką lub kijem a może jednak żyje tego nikt ci nie wyróży...
To chciałaś usłyszeć? Trzeba ponosić konsekwencje swoich czynów, wybrałaś wychodzenie kota w dodatku niekastrowanego


Wiem że źle zrobiłam i to moja wina ale jak czytałam jak inni piszą na forach o zaginięciu kotów to nikt się ich nie czepia tylko zawsze ja obrywam.
Jeśli ciebie to złości to przecież nie musisz odpowiadać tutaj chodziło mi o inne osoby które się jeszcze nie wypowiedziały które mają ochotę pisać na ten temat.
Przepraszam za wszystko :(

misiapysia483

 
Posty: 22
Od: Wto sie 05, 2014 15:22

Post » Nie sie 10, 2014 18:38 Re: Mój kot zaginął nie ma go już 13 dni,jak myślicie czy wr

Myślę że zamiast uzalac się nad sobą, lepiej zajmij się jakąś kocią biedą która potrzebuje pomocy to będzie lepsze rozwiązanie ;)
Psy mają właścicieli , Koty służbę

Obrazek............Obrazek
Kotlet ...............................Lola

Mufin 24.XI.2014 [*] Duduś [*] 04.VI.2014 , biegajcie za TM Koteczki

Kot_let

Avatar użytkownika
 
Posty: 242
Od: Czw wrz 12, 2013 8:57
Lokalizacja: Lubelskie

Post » Nie sie 10, 2014 20:02 Re: Mój kot zaginął nie ma go już 13 dni,jak myślicie czy wr

Kot_let pisze:Myślę że zamiast uzalac się nad sobą, lepiej zajmij się jakąś kocią biedą która potrzebuje pomocy to będzie lepsze rozwiązanie ;)


Mam jeszcze kotkę 6 letnią która nie toleruję innych kotów.

misiapysia483

 
Posty: 22
Od: Wto sie 05, 2014 15:22

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 539 gości