FACET rozwalił transporter,bo jego dzieci chcą się bawić kot

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie lip 27, 2014 17:00 Re: ALARM!! maluchy przy DRODZE SZYBKIEGO RUCHU !!!! matka t

Obrazek

Obrazek

justyna8585

 
Posty: 8082
Od: Śro wrz 10, 2008 10:49
Lokalizacja: ruda śląska

Post » Pon lip 28, 2014 18:12 Re: ALARM!! maluchy przy DRODZE SZYBKIEGO RUCHU !!!! matka t

3. maluch żyje, widziałam go dzisiaj rano jadąc do pracy

justyna8585

 
Posty: 8082
Od: Śro wrz 10, 2008 10:49
Lokalizacja: ruda śląska

Post » Wto lip 29, 2014 20:37 Re: ALARM!! maluchy przy DRODZE SZYBKIEGO RUCHU !!!! matka t

kto zasponsoruje szczepienie?

justyna8585

 
Posty: 8082
Od: Śro wrz 10, 2008 10:49
Lokalizacja: ruda śląska

Post » Wto lip 29, 2014 22:41 Re: ALARM!! maluchy przy DRODZE SZYBKIEGO RUCHU !!!! matka t

:!: :!: :!: :!: trzeba zlapac trzeciego malucha i wysterylizowac mamę,
wielka prośba o pomoc :!:

asia2

 
Posty: 5689
Od: Sob wrz 04, 2010 14:43

Post » Czw lip 31, 2014 20:08 Re: ALARM!! maluchy przy DRODZE SZYBKIEGO RUCHU !!!! matka t

Nie ma gdzie nawet 3. malucha dać :(

Maluchy jeszcze nie są szczepione, nie ma kasy :(

zrobiłam kotce olx
http://olx.pl/oferta/3-mies-czarna-kotk ... 6COA3.html

justyna8585

 
Posty: 8082
Od: Śro wrz 10, 2008 10:49
Lokalizacja: ruda śląska

Post » Pt sie 01, 2014 9:52 Re: ALARM!! maluchy przy DRODZE SZYBKIEGO RUCHU !!!! matka t

A ile mniej więcej na to szczepienie potrzeba? Mogę ew. dorzucić 30 zł z tego co dostałam od sponsora na ostatni transport, ten wiesz który.

Koki-99

Avatar użytkownika
 
Posty: 10246
Od: Pt mar 23, 2007 13:48
Lokalizacja: Gliwice

Post » Pt sie 01, 2014 14:09 Re: ALARM!! maluchy przy DRODZE SZYBKIEGO RUCHU !!!! matka t

Koki-99 pisze:A ile mniej więcej na to szczepienie potrzeba? Mogę ew. dorzucić 30 zł z tego co dostałam od sponsora na ostatni transport, ten wiesz który.


Szczerze mówiac to nawet nie wiem,ale chyba ok 45-50 zl jedno.

Transport kosztował 60 zł,wiec zostaw.

Moze znajda sie sponsorzy...

justyna8585

 
Posty: 8082
Od: Śro wrz 10, 2008 10:49
Lokalizacja: ruda śląska

Post » Sob sie 02, 2014 13:47 Re: ALARM!! maluchy przy DRODZE SZYBKIEGO RUCHU !!!! matka t

w góre.....

justyna8585

 
Posty: 8082
Od: Śro wrz 10, 2008 10:49
Lokalizacja: ruda śląska

Post » Nie sie 03, 2014 17:49 Re: ALARM!! maluchy przy DRODZE SZYBKIEGO RUCHU !!!! matka t

Siedzę i ryczę z bezsilności...

Byłam dzisiaj tam, maluch biegał między stolikami,dzieci głaskały, ludzie uśmiechali się...

Nie chciał podejść do mnie,ale był bardzo głodny,a zostawiałam mu jedzenie.Pewna Pani zgodziła się złapać go,wzięłam to trzęsące sie maleństwo,które darło się tak,że wszyscy słyszeli.Wrzuciłam do auta i chciałam poskładać transporterek.W aucie schował się pod deską rozdzielczą i było 20 min. wyciągania.Włożyłam go do transportera, zamykałam go, aż ktoś otworzył mi drzwi auta.Wstałam z transporterem o co temu facetowi chodzi.On zaczął się drzeć,że ten kot ma tu być, że on przychodzi z dziećmi i bawią się z nim, że wcześniej były 3,a teraz tylko jeden(zabrałam dwa, 2 tyg. temu). Szarpaliśmy się o transporter, aż mnie przewrócił i wyłamał drzwiczki :( kociaki zwiał, transporter do wyrzucenia chyba :(

Nie zrozumiem, nigdy nie zrozumiem dlaczego.Miałby szansę na normalne życie,a nie zginięcie pod kołami auta.Facet był agresywny, zrobił to tylko dlatego,żeby mieć spokój z dziećmi jak przychodzą posilić się do Zajazdu,bo jego dzieciaki bawią się kotkiem.

Była tam też mamusia miaucząca do ludzi i prosząca o jedzenie...

Nie mam już siły walczyć z ludźmi

justyna8585

 
Posty: 8082
Od: Śro wrz 10, 2008 10:49
Lokalizacja: ruda śląska

Post » Nie sie 03, 2014 18:23 Re: FACET rozwalił transporter,bo jego dzieci chcą się bawić

"Tatuś" dał swoim dzieciom piękny przykład człowieczeństwa. :cry:
Ciekawe co z nich wyrośnie, oby nie takie bezmózgowce jak on sam.
ObrazekObrazek

mar9

Avatar użytkownika
 
Posty: 13971
Od: Wto mar 22, 2005 14:47
Lokalizacja: Zabrze

Post » Nie sie 03, 2014 18:34 Re: FACET rozwalił transporter,bo jego dzieci chcą się bawić

Przecież to była czynna napaść, szkoda że jak zwykle gdy np straż miejska potrzebna to ich nie ma w pobliżu....
Wspólczuję dzieciom takiego "rodzica", oby jak napisała mar9 miały więcej rozumu niż ten .....
15.07.2014 - Tymusiu [*] zawsze będę Cię kochać....

Czorny Miś

Avatar użytkownika
 
Posty: 200
Od: Czw wrz 05, 2013 18:33
Lokalizacja: Śląsk

Post » Nie sie 03, 2014 18:45 Re: FACET rozwalił transporter,bo jego dzieci chcą się bawić

Czorny Miś pisze:Przecież to była czynna napaść, szkoda że jak zwykle gdy np straż miejska potrzebna to ich nie ma w pobliżu....
Wspólczuję dzieciom takiego "rodzica", oby jak napisała mar9 miały więcej rozumu niż ten .....

Policja czy Straż swoją drogą ale tam przecież byli ludzie, całe rodziny, i co, nikt nie zareagował na to, że facet szarpie młodą kobietę?, nikt nie czuł się w obowiązku bronić kobiety?
Ludzie, podobno żyjemy w państwie prawa, państwie katolickim dodam, a gdzie wobec tego wartości chrześcijańskie? zostały w kościele?, tam, gdzie być może niektórzy z tych gapiów byli jeszcze parę godzin wcześniej?
ObrazekObrazek

mar9

Avatar użytkownika
 
Posty: 13971
Od: Wto mar 22, 2005 14:47
Lokalizacja: Zabrze

Post » Nie sie 03, 2014 18:58 Re: FACET rozwalił transporter,bo jego dzieci chcą się bawić

mar9 pisze:
Czorny Miś pisze:Przecież to była czynna napaść, szkoda że jak zwykle gdy np straż miejska potrzebna to ich nie ma w pobliżu....
Wspólczuję dzieciom takiego "rodzica", oby jak napisała mar9 miały więcej rozumu niż ten .....

Policja czy Straż swoją drogą ale tam przecież byli ludzie, całe rodziny, i co, nikt nie zareagował na to, że facet szarpie młodą kobietę?, nikt nie czuł się w obowiązku bronić kobiety?
Ludzie, podobno żyjemy w państwie prawa, państwie katolickim dodam, a gdzie wobec tego wartości chrześcijańskie? zostały w kościele?, tam, gdzie być może niektórzy z tych gapiów byli jeszcze parę godzin wcześniej?



Z pewnością byli, ale lepiej stać z boku i nie zareagować a potem wśród znajomych udawać świete oburzenie że gbur poszarpał młodą diewczynę lub śmiać się z kolejnej "kociary" (tak jak było gdy łapałyśmy kotki w tychach.....jednym uchem usłyszałam komentarz takiej świętej....)
15.07.2014 - Tymusiu [*] zawsze będę Cię kochać....

Czorny Miś

Avatar użytkownika
 
Posty: 200
Od: Czw wrz 05, 2013 18:33
Lokalizacja: Śląsk

Post » Nie sie 03, 2014 19:07 Re: FACET rozwalił transporter,bo jego dzieci chcą się bawić

mar9 pisze:
Czorny Miś pisze:Przecież to była czynna napaść, szkoda że jak zwykle gdy np straż miejska potrzebna to ich nie ma w pobliżu....
Wspólczuję dzieciom takiego "rodzica", oby jak napisała mar9 miały więcej rozumu niż ten .....

Policja czy Straż swoją drogą ale tam przecież byli ludzie, całe rodziny, i co, nikt nie zareagował na to, że facet szarpie młodą kobietę?, nikt nie czuł się w obowiązku bronić kobiety?
Ludzie, podobno żyjemy w państwie prawa, państwie katolickim dodam, a gdzie wobec tego wartości chrześcijańskie? zostały w kościele?, tam, gdzie być może niektórzy z tych gapiów byli jeszcze parę godzin wcześniej?


Żyjemy obecnie w państwie pt."Róbta co chceta" bez żadnych wartości. PRAWDZIWY chrześcijanin na pewno zareagowałby jak trzeba. Sama ryknęłam kiedyś na łysego mięśniaka który kopał psa. Myślałam, że mi przywali,ale o dziwo odezwali się inni ludzie i facio się zmył.

asiek o

Avatar użytkownika
 
Posty: 1020
Od: Śro maja 26, 2010 15:14

Post » Nie sie 03, 2014 19:30 Re: FACET rozwalił transporter,bo jego dzieci chcą się bawić

co za skurw.. przecież on Cie napadł! co to za otwieranie drzwi do samochodu?! ja moge dać 50 an szczepienie

margoth82

 
Posty: 1409
Od: Pon lut 15, 2010 21:10

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, magnificent tree, ryniek i 510 gości