FACET rozwalił transporter,bo jego dzieci chcą się bawić kot

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon sie 04, 2014 13:35 Re: FACET rozwalił transporter,bo jego dzieci chcą się bawić

Klaudiafj :lol: jestem za a nawet przeciw jak to ktoś kiedyś powiedział :ryk:

z tym, że jakby co, to ja jestem dostępna najwcześniej po 17 dopiero :(
15.07.2014 - Tymusiu [*] zawsze będę Cię kochać....

Czorny Miś

Avatar użytkownika
 
Posty: 200
Od: Czw wrz 05, 2013 18:33
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pon sie 04, 2014 13:37 Re: FACET rozwalił transporter,bo jego dzieci chcą się bawić

klaudiafj pisze:Gdybyśmy podjechały dwoma a najlepiej nawet trzeba autami + mój mąż na przykład to by wszystkim kopara opadła i słowa by nie powiedzieli. Gdyby próbowali to niektórzy z nas mieliby telefony i powiedzieliby, że nagrywamy agresora a ktoś tam z nas już dzwoni na policje, więc uprasza się o spokój ;D

A dlaczego trzeba mamę wypuścić?



Schron jej nie weźmie, oni biorą tylko chore koty

justyna8585

 
Posty: 8082
Od: Śro wrz 10, 2008 10:49
Lokalizacja: ruda śląska

Post » Pon sie 04, 2014 13:39 Re: FACET rozwalił transporter,bo jego dzieci chcą się bawić

klaudiafj pisze:Gdybyśmy podjechały dwoma a najlepiej nawet trzeba autami + mój mąż na przykład to by wszystkim kopara opadła i słowa by nie powiedzieli. Gdyby próbowali to niektórzy z nas mieliby telefony i powiedzieliby, że nagrywamy agresora a ktoś tam z nas już dzwoni na policje, więc uprasza się o spokój ;D

Oo, to jest świetna myśl :mrgreen: :ok:
Obrazek

Agulas74

Avatar użytkownika
 
Posty: 4566
Od: Pt maja 11, 2007 12:30
Lokalizacja: Tychy

Post » Pon sie 04, 2014 15:57 Re: FACET rozwalił transporter,bo jego dzieci chcą się bawić

justyna8585 pisze:
klaudiafj pisze:Gdybyśmy podjechały dwoma a najlepiej nawet trzeba autami + mój mąż na przykład to by wszystkim kopara opadła i słowa by nie powiedzieli. Gdyby próbowali to niektórzy z nas mieliby telefony i powiedzieliby, że nagrywamy agresora a ktoś tam z nas już dzwoni na policje, więc uprasza się o spokój ;D

A dlaczego trzeba mamę wypuścić?



Schron jej nie weźmie, oni biorą tylko chore koty

a może i dla mamy znajdzie się tymczasik, to przecież domowa kotka, ufna, a poza tym tamto miejsce nie należy do bezpiecznych i przyjaznych kotom
ObrazekObrazek

mar9

Avatar użytkownika
 
Posty: 13971
Od: Wto mar 22, 2005 14:47
Lokalizacja: Zabrze

Post » Pon sie 04, 2014 18:12 Re: FACET rozwalił transporter,bo jego dzieci chcą się bawić

O, jak mąż słuszego wyglądu, to jak najbardziej super pomysł :ok:
Zresztą, sama obecność faceta, powinna tego ogóra zhaltować.
Takie ćwoki atakują samotne kobiety, bo wtedy mogą chociaż trochę się dowartościować, sieroty wybrakowane :twisted:
I niestety, czasmi (jak w tym przypadku) im się to udaje.
_______________________________________________________
Jakie nudne byłoby życie gdyby nie ten rząd.
Nie, za PO nie było lepiej. Ludzie tyrali za 1.200 brutto. Afera goniła aferę :?

Podziwiam, jak szeregowy poseł ogrywa opozycję Obrazek
STOP HEJT! Nikt nie jest anonimowy w sieci.

Erin

Avatar użytkownika
 
Posty: 64069
Od: Pt cze 22, 2007 8:43

Post » Pon sie 04, 2014 18:21 Re: FACET rozwalił transporter,bo jego dzieci chcą się bawić

Byłyśmy tam z Justyną, koteczka ani śladu :( jedynie jedzonko i woda zniknęły, więc jest nadzieja że żyją tylko gdzieś są pochowane, bo padał deszcz jak tam bylyśmy
15.07.2014 - Tymusiu [*] zawsze będę Cię kochać....

Czorny Miś

Avatar użytkownika
 
Posty: 200
Od: Czw wrz 05, 2013 18:33
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pon sie 04, 2014 18:33 Re: FACET rozwalił transporter,bo jego dzieci chcą się bawić

Bidulki :(
_______________________________________________________
Jakie nudne byłoby życie gdyby nie ten rząd.
Nie, za PO nie było lepiej. Ludzie tyrali za 1.200 brutto. Afera goniła aferę :?

Podziwiam, jak szeregowy poseł ogrywa opozycję Obrazek
STOP HEJT! Nikt nie jest anonimowy w sieci.

Erin

Avatar użytkownika
 
Posty: 64069
Od: Pt cze 22, 2007 8:43

Post » Pon sie 04, 2014 18:36 Re: FACET rozwalił transporter,bo jego dzieci chcą się bawić

No jak był deszcz to się trudno dziwić.
Obrazek

Agulas74

Avatar użytkownika
 
Posty: 4566
Od: Pt maja 11, 2007 12:30
Lokalizacja: Tychy

Post » Pon sie 04, 2014 18:45 Re: FACET rozwalił transporter,bo jego dzieci chcą się bawić

Co za furiat :evil: Brak mi słów :cry: Mały mógł już być bezpieczny :cry:
kicikicimiauhau
 

Post » Pon sie 04, 2014 19:50 Re: FACET rozwalił transporter,bo jego dzieci chcą się bawić

A co takiego buraka to obchodzi?
Nie na darmo mowia, ze wiocha to stan umyslu :?
_______________________________________________________
Jakie nudne byłoby życie gdyby nie ten rząd.
Nie, za PO nie było lepiej. Ludzie tyrali za 1.200 brutto. Afera goniła aferę :?

Podziwiam, jak szeregowy poseł ogrywa opozycję Obrazek
STOP HEJT! Nikt nie jest anonimowy w sieci.

Erin

Avatar użytkownika
 
Posty: 64069
Od: Pt cze 22, 2007 8:43

Post » Pon sie 04, 2014 20:19 Re: FACET rozwalił transporter,bo jego dzieci chcą się bawić

Jestem coraz bliżej podjęcia decyzji o sprzedaniu mieszkania i wyprowadzeniu sie do innego miasta.Czorny Miś nie pochwaliła się,że ktoś uszkodził jej auto pod moim blokiem, była u mnie tylko z 5 min.Nie ma słów...Mówiłam,że przyciągam wszystko,co najgorsze...strasznie mi przykro...:(

Najlepszy dzien, to taki kiedy jest fajna pogoda i stoliki są porozkładane,stawiałabym na sobote i niedziele, na pewno mała nadal będzie prosić o jedzenie.Jesli sie nie uda, to trzeba pomyśleć o klatce łapce, tylko obawiam się,że wtedy złapiemy sporą ilość kotów,zanim trafi się na te,które chcemy.

Okropne uczucie,kiedy przejeżdża się i rozgląda sie na ulice i boki,czy nie leży...:(

justyna8585

 
Posty: 8082
Od: Śro wrz 10, 2008 10:49
Lokalizacja: ruda śląska

Post » Pon sie 04, 2014 20:25 Re: FACET rozwalił transporter,bo jego dzieci chcą się bawić

justyna8585 pisze: Mówiłam,że przyciągam wszystko,co najgorsze...strasznie mi przykro...:(

Chyba nie masz na myśli Czornego Misia :lol: Albo nowych domków dla kociaków?
Przyciągasz różne rzeczy, ale coś mi się wydaje że po przeżyciach w pracy (lub jeszcze innych...) wpadłaś w jakąś taką beznadzieję, że widzisz głównie te złe :wink: Często się tak dzieje...
Obrazek

Agulas74

Avatar użytkownika
 
Posty: 4566
Od: Pt maja 11, 2007 12:30
Lokalizacja: Tychy

Post » Pon sie 04, 2014 21:54 Re: FACET rozwalił transporter,bo jego dzieci chcą się bawić

Agulas74 pisze:
justyna8585 pisze: Mówiłam,że przyciągam wszystko,co najgorsze...strasznie mi przykro...:(

Chyba nie masz na myśli Czornego Misia :lol: Albo nowych domków dla kociaków?
Przyciągasz różne rzeczy, ale coś mi się wydaje że po przeżyciach w pracy (lub jeszcze innych...) wpadłaś w jakąś taką beznadzieję, że widzisz głównie te złe :wink: Często się tak dzieje...


Bardziej chodzi o auto Czornego Misia,tak chciała pomóc i jak wyszła na tym.
Ale wiecie co,poprawił mi sie humor, może na chwile,ale zawsze coś.Jest szansa,że moja p.kierownik dostanie zawału,jak zadzwoni do niej ważna osobistość z Rudy Śl. z chwaleniem mnie za to,że nie przeszłam obojętnie nad kociątkiem.To będzie zemsta za poniżanie mnie,wykorzystywanie...
viewtopic.php?f=1&t=163359

justyna8585

 
Posty: 8082
Od: Śro wrz 10, 2008 10:49
Lokalizacja: ruda śląska

Post » Wto sie 05, 2014 10:19 Re: FACET rozwalił transporter,bo jego dzieci chcą się bawić

Jechałam do lekarza i zobaczyłam przy drodze kociątko,myślałam że zawału dostane...zaparkowałam auto, tylko wyszłam,jak ona mnie zobaczyła,to była panika,strach...poleciała w krzaki.

Ja już na pewno nie mam szans na złapanie jej

justyna8585

 
Posty: 8082
Od: Śro wrz 10, 2008 10:49
Lokalizacja: ruda śląska

Post » Wto sie 05, 2014 10:24 Re: FACET rozwalił transporter,bo jego dzieci chcą się bawić

Nie poddawaj się, w końcu musi się udać.
Tylko musisz być z obstawą, gdyby ten ciul się znowu pojawił.
_______________________________________________________
Jakie nudne byłoby życie gdyby nie ten rząd.
Nie, za PO nie było lepiej. Ludzie tyrali za 1.200 brutto. Afera goniła aferę :?

Podziwiam, jak szeregowy poseł ogrywa opozycję Obrazek
STOP HEJT! Nikt nie jest anonimowy w sieci.

Erin

Avatar użytkownika
 
Posty: 64069
Od: Pt cze 22, 2007 8:43

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: włóczka i 160 gości