ALARM , ICH PANI D.P.S. A KOTY NA BRUK TYCHY PILNIE POMOCY !

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie lip 20, 2014 0:07 Re: ALARM , ICH PANI D.P.S. A KOTY NA BRUK TYCHY PILNIE POMO

:ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Obrazek
Misia [*] u mnie 28.04.2017-14.06.2018

Meteorolog1

Avatar użytkownika
 
Posty: 3717
Od: Sob lis 23, 2013 0:42
Lokalizacja: Olesno (opolskie)

Post » Nie lip 20, 2014 2:09 Re: ALARM , ICH PANI D.P.S. A KOTY NA BRUK TYCHY PILNIE POMO

Za kilkanaście godzin trzeba zabrać razem z maluchami te trzy dorosłe , tylko gdzie , ja naprawdę nie mogę ich zabrać, choć mówią ze tłumaczą sie winni to sie wytłumaczę choć nie czuje sie winna temu że te koty sa , że nie zostały poddanie kastracji , itp dlaczego nie mogę ich przyjąć :
Ponieważ mam w domu przekocenie , bo mam w domu kilkanaście kotów w tym 4 kalekie koty , 4 psy w tym dwa kalekie :(
A na kwarantannie mam zwykła burą około 5 letnią kotke Gracje z wirusem Fiv+, super kotka dla ludzi , ale dla kotów i psów to jest bestia , kiler , i morderca w jednym wiec nie moge zanim Gracja nie znadzie domu nikogo dać na kwarantanne :(:(:(
A tez myślałam o garażu na rower jaki mam , pomijam że to jest bardzo mała powierzchnia , że nie wiem jak tam umieścić klatkę , to kot bedzie tam narażony na zalanie wodą , dokładnie rok temu miałam takie zalanie a do tego jeszcze nie mogę używać prądu bo nie mam podłączonego licznika , używam tylko okazyjnie , poza tym jakby miauczały to ludzie z tego bloku mieli by uzasadniane podstawy do skargi na mnie , bo okna mieszkań są tuż nad garażem , co z nimi zrobić :(:(:(

BŁAGAM UDOSTĘPNIAJCIE , WIEM ZE WIELU Z WAS NIE MOŻE ICH PRZYJĄĆ , BO MAJĄ JUŻ SWOJE ZWIERZĘTA LUB Z INNYCH POWODÓW, ALE UDOSTĘPNIAĆ KAŻDY MOŻE , NO CHYBA ŻE SIE KTOŚ WSTYDZI UDOSTĘPNIAĆ KOTY , BO TO SA TYLKO KOTY :(:(:(
ObrazekObrazek

Justa&Zwierzaki

 
Posty: 17967
Od: Czw wrz 11, 2008 19:03
Lokalizacja: Tychy

Post » Nie lip 20, 2014 6:01 Re: ALARM , ICH PANI D.P.S. A KOTY NA BRUK TYCHY PILNIE POMO

szukamy DT dla 3 dorosłych domowych kotów, sterylkę i kastrację można zrobić w każdej chwili
może choć dla jednego się znajdzie miejsce ?
Wojtusiu... zabrałeś moje serce. odwiedź mnie proszę, kiedyś..we śnie..w innym futerku.
ObrazekObrazek

mamaGiny

Avatar użytkownika
 
Posty: 7113
Od: Pon maja 10, 2010 10:30
Lokalizacja: Śląsk

Post » Nie lip 20, 2014 9:31 Re: ALARM , ICH PANI D.P.S. A KOTY NA BRUK TYCHY PILNIE POMO

Podrzucę :(
kicikicimiauhau
 

Post » Nie lip 20, 2014 13:35 Re: ALARM , ICH PANI D.P.S. A KOTY NA BRUK TYCHY PILNIE POMO

Czy za kilka godzin ich życie sie zakończy , no powiedzmy za kilka dni może , bo może tyle wytrzymają w schronisku wśród wirusów , w ogromnym stresie , a koty nie szczepione , przerażone wiec to kwestia czasu ...
ObrazekObrazek

Justa&Zwierzaki

 
Posty: 17967
Od: Czw wrz 11, 2008 19:03
Lokalizacja: Tychy

Post » Nie lip 20, 2014 14:33 Re: ALARM , ICH PANI D.P.S. A KOTY NA BRUK TYCHY PILNIE POMO

Do góry. Pomocy.
Obrazek
Misia [*] u mnie 28.04.2017-14.06.2018

Meteorolog1

Avatar użytkownika
 
Posty: 3717
Od: Sob lis 23, 2013 0:42
Lokalizacja: Olesno (opolskie)

Post » Nie lip 20, 2014 14:46 Re: ALARM , ICH PANI D.P.S. A KOTY NA BRUK TYCHY PILNIE POMO

:cry: do góry, kto przygarnie choć jednego..
Wojtusiu... zabrałeś moje serce. odwiedź mnie proszę, kiedyś..we śnie..w innym futerku.
ObrazekObrazek

mamaGiny

Avatar użytkownika
 
Posty: 7113
Od: Pon maja 10, 2010 10:30
Lokalizacja: Śląsk

Post » Nie lip 20, 2014 17:27 Re: ALARM , ICH PANI D.P.S. A KOTY NA BRUK TYCHY PILNIE POMO

Justyś, nie fanzol - czujesz się winna. Dla Twoich uczuć nieważne jest, że nie masz możliwości lokalowych ani na pół kota więcej (że o finansowych nie wspomnę) - i tak się czujesz winna. Bo jesteś dobrym człowiekiem i myśl o gehennie jaka je czeka wywołuje u Ciebie wyrzuty sumienia, które chciałoby każdego kota uratować. I nieważne że Ty rzeczywiście nie masz najmniejszej możliwości zebrać ich do siebie - chciałabyś. I gdybyś znalazła sposób, zgarnęłabyś je do siebie i intensywnie szukała im domów. Bo mimo, że u Ciebie naście zwierząt z problemami znalazło przystań i opiekę, to i o te zawalczyłabyś - gdybyś tylko mogła. I chwała Ci za to. :201412
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24229
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Nie lip 20, 2014 17:33 Re: ALARM , ICH PANI D.P.S. A KOTY NA BRUK TYCHY PILNIE POMO

:!:
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55371
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Nie lip 20, 2014 17:55 Re: ALARM , ICH PANI D.P.S. A KOTY NA BRUK TYCHY PILNIE POMO

niedługo jadę po maluchy, co stanie się z dorosłymi ?
Wojtusiu... zabrałeś moje serce. odwiedź mnie proszę, kiedyś..we śnie..w innym futerku.
ObrazekObrazek

mamaGiny

Avatar użytkownika
 
Posty: 7113
Od: Pon maja 10, 2010 10:30
Lokalizacja: Śląsk

Post » Nie lip 20, 2014 18:08 Re: ALARM , ICH PANI D.P.S. A KOTY NA BRUK TYCHY PILNIE POMO

Nie mamy nic dla dorosłych , co je czeka ...
ObrazekObrazek

Justa&Zwierzaki

 
Posty: 17967
Od: Czw wrz 11, 2008 19:03
Lokalizacja: Tychy

Post » Nie lip 20, 2014 18:16 Re: ALARM , ICH PANI D.P.S. A KOTY NA BRUK TYCHY PILNIE POMO

Boże...:(
biedne koty,nie dość,że straciły swą panią,to jeszcze i dom... :cry: proszę niech ktoś pomoże!!!
:!:
kicikicimiauhau
 

Post » Nie lip 20, 2014 19:18 Re: ALARM , ICH PANI D.P.S. A KOTY NA BRUK TYCHY PILNIE POMO

jak dobrze pójdzie trzy maluszki znajdą dom, trzymajcie kciuki :ok:
Wojtusiu... zabrałeś moje serce. odwiedź mnie proszę, kiedyś..we śnie..w innym futerku.
ObrazekObrazek

mamaGiny

Avatar użytkownika
 
Posty: 7113
Od: Pon maja 10, 2010 10:30
Lokalizacja: Śląsk

Post » Nie lip 20, 2014 19:21 Re: ALARM , ICH PANI D.P.S. A KOTY NA BRUK TYCHY PILNIE POMO

:ok: :ok: :ok: zaciśnięte za maluchy i za TDT/DT/DS dla starszaków :ok: :ok: :ok:
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24229
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Nie lip 20, 2014 19:38 Re: ALARM , ICH PANI D.P.S. A KOTY NA BRUK TYCHY PILNIE POMO

Jak dobrze pójdzie to 3 kociaki znajda DS , zostaną: jedna mała lub mały bury ( bo sie okazało że tylko dwie były tri a dwa bure , tak mnie p.Grażyna wprowadziła w błąd że miały byc wszystkie tri ) Dwie bure w tym jedna ponoć wysterylizowana i jeden nie kastrowany biały z rudym ogonem kocur .
No i jedna z fundacji obiecała pokryć koszty sterylki , kastracji :):):)

Niestety mamy problem z transportem , przełożone zostało to na jutro .
ObrazekObrazek

Justa&Zwierzaki

 
Posty: 17967
Od: Czw wrz 11, 2008 19:03
Lokalizacja: Tychy

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Chanelka, Goldberg, magic99, magnificent tree, Majestic-12 [Bot] i 538 gości