Tytek kot nad koty , Pola odeszła [']

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon lip 28, 2014 22:06 Re: Tytek kot nad koty i Ciacho z Jagódką do Adopcji

kaja888 pisze:Dorciu może maluchy nię chcą jeść przez ten upał, Szarak-Rysiek też wczoraj mało jadł ale wygląda na zdrowego. Niestety Tosia nię dowiaduje się z nim nię wiem czy nię będziemy szukać dla niego domku, ale takiego cudownego bo to cudowny Kociak i pięknie przystosowała się do warunków domowych. Dorciu jakbyś słyszała że ktoś chce przygarnac cudownego kociaka to daj znac. Ja jeszcze mimo wszystko mam nadzieję że Tosia się z nim dogada, chociaż on pasuje jak ulał do jakiegoś domku gdzie już jest Kociak bo miałby sięz kim bawić. Dorciu zrobiłam rano przelew na Amande

Elu ,od 3 tygodni ? nie nie ma czegoś takiego :( Jagódka na widok talerzyka kładzie uszy i ucieka .
Dostały drugą dawkę Peritolu,zobaczymy co z tego będzie ,bo po moim przjściu do domu głodne nie były :? czyli nie jadły już 7 godzi ,przeszło 7 godz. :roll:
Pamietam ze w zeszłym roku kociaki też b. długo po kalici nie chciały jeść ,ale to mnie nie uspokaja :oops:
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43917
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto lip 29, 2014 6:18 Re: Tytek kot nad koty i Ciacho z Jagódką do Adopcji

Dorciu może w końcu zaczną jeść pamiętasz jak Zdzirka nie chciała jeść? I dzięki Tobie wyrosła na cudne Ko iaka miłego dnia :)

kaja888

 
Posty: 3510
Od: Pon wrz 29, 2008 21:03
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto lip 29, 2014 6:31 Re: Tytek kot nad koty i Ciacho z Jagódką do Adopcji

:201461 :201461 :1luvu:
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto lip 29, 2014 6:50 Re: Tytek kot nad koty i Ciacho z Jagódką do Adopcji

Dorotko :1luvu:
chociaż potrzymam :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: za maluszki :ok: :ok: :ok: :ok:
"Aby mieć właściwe spojrzenie na własną pozycję w życiu,człowiek powinien posiadać psa, który będzie go uwielbiał,i kota, który będzie go ignorował"/ D. Bruce
Obrazek
Szarusia [*]; Roki [*]; Kiciucha [*]; Santa [*]2011; Tinka [*]2013; Timorka [*]2013; Azira [*]2015; Cynamon [*] 2019; Fituś [*] 2020; Tola [*] 09.2020; Tosia[*] 04.2021; Tysia [*] 12.2021; Dziunia [*] 02.2024.

Kotina

Avatar użytkownika
 
Posty: 9465
Od: Czw sty 26, 2012 15:52
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto lip 29, 2014 7:40 Re: Tytek kot nad koty i Ciacho z Jagódką do Adopcji

I jak u Was? Jak Pola?
Meoniku ['] - tak bardzo kocham i tęsknię każdego dnia. Na zawsze jesteś w moim sercu, czekaj na mnie, przyjdę na pewno.

Marcelibu

Avatar użytkownika
 
Posty: 21276
Od: Nie sty 11, 2009 1:10
Lokalizacja: Warszawa-Ursynów

Post » Wto lip 29, 2014 8:16 Re: Tytek kot nad koty i Ciacho z Jagódką do Adopcji

Witam z rana.
U nas b.z.
To znaczy są niewielkie zmiany bo Jagódka po lekach wczoraj dwa razy jadła ,sama ,dziś się troszkę broniła ale potem zjadła ,jej wchodzi tylko kurak ,parujący .
Jemu tuńczyk z rakami :twisted: i suche ,ale nie Ich suche tylko moich RC dla sterylizowanych. :?
Nijak gada zrozumieć.
Pola tylko troszkę smutna.
musi mieć usunięte kły ,są bolesne i lekko opuchnięte ,chociaż tego nie sygnalizowała ,z apetytem nigdy nie było problemu.
Dużo ząbków już poleciało.
Je ,wywala brzucha ...tylko to spojrzenie kota starego ,zmęczonego :roll:

aamms ,po raz nie wiadomo który ratujesz mi życie lekami :1luvu: gdyby nie Ty chyba bym się wczoraj udusiła :oops: :placz:
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43917
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto lip 29, 2014 8:53 Re: Tytek kot nad koty i Ciacho z Jagódką do Adopcji

dorcia44 pisze:Witam z rana.
U nas b.z.
To znaczy są niewielkie zmiany bo Jagódka po lekach wczoraj dwa razy jadła ,sama ,dziś się troszkę broniła ale potem zjadła ,jej wchodzi tylko kurak ,parujący .
Jemu tuńczyk z rakami :twisted: i suche ,ale nie Ich suche tylko moich RC dla sterylizowanych. :?
Nijak gada zrozumieć.
Pola tylko troszkę smutna.
musi mieć usunięte kły ,są bolesne i lekko opuchnięte ,chociaż tego nie sygnalizowała ,z apetytem nigdy nie było problemu.
Dużo ząbków już poleciało.
Je ,wywala brzucha ...tylko to spojrzenie kota starego ,zmęczonego :roll:

aamms ,po raz nie wiadomo który ratujesz mi życie lekami :1luvu: gdyby nie Ty chyba bym się wczoraj udusiła :oops: :placz:


:strach: :strach: :strach: :strach:
"Aby mieć właściwe spojrzenie na własną pozycję w życiu,człowiek powinien posiadać psa, który będzie go uwielbiał,i kota, który będzie go ignorował"/ D. Bruce
Obrazek
Szarusia [*]; Roki [*]; Kiciucha [*]; Santa [*]2011; Tinka [*]2013; Timorka [*]2013; Azira [*]2015; Cynamon [*] 2019; Fituś [*] 2020; Tola [*] 09.2020; Tosia[*] 04.2021; Tysia [*] 12.2021; Dziunia [*] 02.2024.

Kotina

Avatar użytkownika
 
Posty: 9465
Od: Czw sty 26, 2012 15:52
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto lip 29, 2014 9:22 Re: Tytek kot nad koty i Ciacho z Jagódką do Adopcji

dorcia44 pisze:Witam z rana.
U nas b.z.
To znaczy są niewielkie zmiany bo Jagódka po lekach wczoraj dwa razy jadła ,sama ,dziś się troszkę broniła ale potem zjadła ,jej wchodzi tylko kurak ,parujący .
Jemu tuńczyk z rakami :twisted: i suche ,ale nie Ich suche tylko moich RC dla sterylizowanych. :?
Nijak gada zrozumieć.

Oby ruszyły!!!
dorcia44 pisze:Pola tylko troszkę smutna.
musi mieć usunięte kły ,są bolesne i lekko opuchnięte ,chociaż tego nie sygnalizowała ,z apetytem nigdy nie było problemu.
Dużo ząbków już poleciało.
Je ,wywala brzucha ...tylko to spojrzenie kota starego ,zmęczonego :roll:

Bardzo się cieszę, że nie jest gorzej. Ja kocham Twoją Polę :oops: , bardzo się o nią martwię.
Czas bardzo szybko poleciał, to już 7 lat, a kotom przecież też licznik bije.
Na którą dziś idziecie do wetki? Trzeba ten niski wapń opanować.
Meoniku ['] - tak bardzo kocham i tęsknię każdego dnia. Na zawsze jesteś w moim sercu, czekaj na mnie, przyjdę na pewno.

Marcelibu

Avatar użytkownika
 
Posty: 21276
Od: Nie sty 11, 2009 1:10
Lokalizacja: Warszawa-Ursynów

Post » Wto lip 29, 2014 9:28 Re: Tytek kot nad koty i Ciacho z Jagódką do Adopcji

taki inhalator kosztuje ze 40 zł :? a reszta? kolejny luksus na który nie wszyscy mogą sobie pozwolić ..luksus chorowania :twisted:
Gdybym nie była taka płodna :twisted: to pewnych problemów było by mniej ,masz babo co chciałaś :201435

Wystawiłam kwiaty na parapet ,o dziwo nawet Stefanek pięknie ruszył ,taki był mizerny ,nawet jeden listek nie przybył ,a teraz aż miło popaczeć ,ciekawe jak długo.
Pola.
Obrazek
Foczka :wink:
Obrazek
Demi ,która bardzo lubi chaszcze na oknie u mojego syna ,ja nie lubię ,jest tam stara niewymieniona siatka i troszkę się tego boję .
Obrazek
Obrazek
Kropulec jak zwykle gadający :wink:
Obrazek
Pierwsze samodzielne jedzenie od 3/4 tyg. :roll: jeszcze nie zdążyłam pokroić .Oczywiście miejsce też mało odpowiednie ,ale było mi wszystko jedno tak się cieszyłam.
Obrazek
Jagódka z wujciem Tytkiem .
Obrazek
Rudego bardzo zainteresowała oferta Lidla
Obrazek
Ostatnio edytowano Wto lip 29, 2014 9:32 przez dorcia44, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43917
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto lip 29, 2014 9:30 Re: Tytek kot nad koty i Ciacho z Jagódką do Adopcji

dorcia44 pisze:aamms ,po raz nie wiadomo który ratujesz mi życie lekami :1luvu: gdyby nie Ty chyba bym się wczoraj udusiła :oops: :placz:

:strach: :strach: :? Dorciu, opiekuj się sobą lepiej :roll:
"We don't apologize
And that's just the way it is
But we can harmonize
Even if we sound like shit
Don't try to criticize
You bitches better plead the fifth" \\m//
MRRRRAAUUUUUU! :twisted: HELL BLOODY YEAH! :twisted:
"Dark matter. It's not atoms. It's the other stuff." :ryk:

Caragh

Avatar użytkownika
 
Posty: 26628
Od: Pon sie 03, 2009 23:03
Lokalizacja: Ślůnsk

Post » Wto lip 29, 2014 9:31 Re: Tytek kot nad koty i Ciacho z Jagódką do Adopcji

Wetka przyjmuje od 15 .
Wczoraj babka patrząc na mój dekolt skomentowała do kogoś jak to ludzie nie umieją korzystać ze słońca odpowiedziałam z oleju proszę Pani ,z oleju :twisted:
nie wiedziała że słyszę ,mina bezcenna :mrgreen:
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43917
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto lip 29, 2014 10:51 Re: Tytek kot nad koty i Ciacho z Jagódką do Adopcji

dorcia44 pisze:Wetka przyjmuje od 15 .
Wczoraj babka patrząc na mój dekolt skomentowała do kogoś jak to ludzie nie umieją korzystać ze słońca odpowiedziałam z oleju proszę Pani ,z oleju :twisted:
nie wiedziała że słyszę ,mina bezcenna :mrgreen:


Jak to niektórzy ludzi zawsze muszą wcisnąć nie pytani swoje trzy grosze :mrgreen:
Dobrze jej powiedziałaś :ok:
Wysłałam Ci pw :D
"Aby mieć właściwe spojrzenie na własną pozycję w życiu,człowiek powinien posiadać psa, który będzie go uwielbiał,i kota, który będzie go ignorował"/ D. Bruce
Obrazek
Szarusia [*]; Roki [*]; Kiciucha [*]; Santa [*]2011; Tinka [*]2013; Timorka [*]2013; Azira [*]2015; Cynamon [*] 2019; Fituś [*] 2020; Tola [*] 09.2020; Tosia[*] 04.2021; Tysia [*] 12.2021; Dziunia [*] 02.2024.

Kotina

Avatar użytkownika
 
Posty: 9465
Od: Czw sty 26, 2012 15:52
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto lip 29, 2014 11:37 Re: Tytek kot nad koty i Ciacho z Jagódką do Adopcji

:ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:

barbarados

Avatar użytkownika
 
Posty: 31121
Od: Sob lip 21, 2012 18:01

Post » Wto lip 29, 2014 11:37 Re: Tytek kot nad koty i Ciacho z Jagódką do Adopcji

dorcia44 pisze:Wetka przyjmuje od 15 .

Zdążysz przed pracą???
Meoniku ['] - tak bardzo kocham i tęsknię każdego dnia. Na zawsze jesteś w moim sercu, czekaj na mnie, przyjdę na pewno.

Marcelibu

Avatar użytkownika
 
Posty: 21276
Od: Nie sty 11, 2009 1:10
Lokalizacja: Warszawa-Ursynów

Post » Wto lip 29, 2014 12:19 Re: Tytek kot nad koty i Ciacho z Jagódką do Adopcji

Marcelibu pisze:
dorcia44 pisze:Wetka przyjmuje od 15 .

Zdążysz przed pracą???

muszę.
a jak nie ,nie wiem,.
najważniejsze że nie będę ciągnęła jej autobusem tylko autem .
Pola to taki delikatny kot ,zawsze z pytaniem w oczach czy mogę ? ..i gada ,dużo gada.
Teraz jest moim cieniem .
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43917
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: aga909, agatagloria, Google [Bot], Szymkowa, Zeeni i 506 gości