czym karmic?

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie lip 04, 2004 19:11

Padme, Katy, eve69, Beata, moni_citroni ireszto forumowiczów: prawda zawsze wyjdzie na jaw, gratuluje kombinacji :wink: Kitka faktycznie jest moją nieokiełznaną córką i z jednego kompa piszemy :D A co z tego wynika, to już "wola nieba, z nią się zawsze zgadzać trzeba"... :wink:
Obrazek PumaObrazekOhana
Koty i psy ;) są jak powietrze: wszędzie ich pełno i nie da się bez nich żyć...

Aki

 
Posty: 1610
Od: Pon paź 06, 2003 8:50
Lokalizacja: Kraków

Post » Nie lip 04, 2004 19:56

Aki, to żadne kombinacje.

Po prostu dobrze wiedziec.
8 kocich ogonów i spółka (z.b.o.o.)

eve69

 
Posty: 16818
Od: Pt sie 23, 2002 15:09
Lokalizacja: gdansk

Post » Nie lip 04, 2004 23:10

Kitka pisze:
Aki pisze:
Anja pisze:Kitka, co Ty wypisujesz? Nie karmi sie kotow kotletami czy naprawde tak trudno to zrozumiec? Szczerze mowiac watpie, zebys ja czestowala oliwa z oliwek, bo nie znam kota ktory by jej nie lubil. A poza tym gratuluje podejscia :evil: Twoja kotka ma zatwardzenia i rozumeim ze jest Ci to bardzo na reke, bo nic z tym nie robisz.
Zobacz czym sie chwalisz. Pomysl 3 razy zanim cos napiszesz, naprawade warto.
Zlosci mnie to :? .

Cz7y ty potrafisz zrozumieć, że PUMA SAMA UPOLOWAŁA TEGO KOTLETA? Jeżeli nie to przykro mi- ZROZUM! A Oliwy nie lubi. I nie będzie jej lubić na twój rozkaz :twisted: :roll: . Pozatym z kąd wiesz, że nic nie robię w związku z zatwardzeniem Pumci? Niewiesz nic, bo Puma niema już zatwardzenia. I co? :wink: 8) . Dalej uważasz, że jej zatwardzenie jest mi na rękę? Pozatym nie tylko ty jesteś na forum, a tylko ty nic nie rozumiesz z moich postów :twisted: :twisted: :twisted:

Wybacz Aki, że się za ciebie podałam (niechcący). TO WYRZEJ TO JA!
TO BYŁ BŁĄD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nie chcialam Was urazic. Skad moge wiedziec, ze oprocz Kitki (mlodej osoby z tego co wiemy) pisze na Forum rowniez jej mama (jak sie przypadkiem dowiaduje) i rowniez dba o kota. Nie wiem nic czego wyraznie nie napiszesz, to chyba oczywiste.

Wysłany: Pią Lip 02, 2004 11:54 Temat postu:
Kitka pisze:Moja kotka ma zatwardzenie, a oliwy nienawidzi :twisted: .

Rozumiem, ze w ciagu 2 dni udalo sie Wam opanowac te sytuacje i Puma juz zatwardzenia nie ma :roll: , to dobre wiesci, gratuluje.

Mam swiadomosc, ze nie tylko ja jestem na tym forum, bo zdazylam to juz dawno zauwazyc (jestem tu prawie 2 lata) :roll: . Tyle wyjasnien.
Poza tym zdaje mi sie, ze skoro Kitka napisala przypadkiem zalogowana na Ciebie, to chyba ona powinna sie do mojej wypowiedzi ustosunkowac, ale zapewne sie myle.
Zawsze pytam o to czego nie rozumiem, a to ze pytam jedynie ja nie znaczy, ze jestem odosobniona. Wiecej w kazdym razie pytac i pisac do Was nie bede, zapewniam, nie chce Cie niepotrzebne denerwowac i czytac to co czytam. :twisted:

Znikam juz z tego watku i serdecznie przepraszam zugate i innych czytajacych za "zasmiecenie" go.
Obrazek
Pirackie Trio [']:
Brucek 20.10.2001-09.04.2015 / Hrupka 20.10.2001-23.07.2016 / Rysio 20.05.2002-23.06.2018
oraz Wiórka 20.04.2016-26.11.2018

PiNeski: Pirat Lotka i Neska

Anja

Avatar użytkownika
 
Posty: 25600
Od: Śro lis 06, 2002 9:01
Lokalizacja: Warszawa Dolny MoKOTów

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 373 gości