Dzisiaj nad ranem UMARŁ najsłodszy koteczek LALUŚ :( [']

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt lip 25, 2014 6:43 Re: MAŁY, PORZUCONY LALUŚ Z WODOGŁOWIEM PROSI O WSPARCIE !!!

Witamy :kotek:
Laluś już od 5.00 na nogach, tak wczesną porą domagał się śniadania :lol: Szpieg ma na niego zbyt duży wpływ w tej kwestii, chociaż ten to pierwszy posiłek je o 2.00 nad ranem ;) Mały bawił się przed chwilą piłeczkami, potem dopadł jakiś kamyczek pod łóżkiem.. Staś zaprosil Laleczka do zabawy, toteż mały skorzystał z okazji i pogonil starszego przyjaciela naokoło całego pokoju :ok: Puszek na jego widok zaczyna robić 'nietoperze' na łóżku, upominając, że też chce się bawić - im więcej kotów, tym lepiej chory ślepaczek się czuje :1luvu: :strach: Pozostali jeszcze śpią, właściwie Lal też już się uspokoił i teraz patrzy przez okno balkonowe, widać, że bardzo to lubi.
kicikicimiauhau
 

Post » Pt lip 25, 2014 7:21 Re: MAŁY, PORZUCONY LALUŚ Z WODOGŁOWIEM PROSI O WSPARCIE !!!

Miau dobry bardzo całej kocio-ludziowej gromadce :201461 :201485 :201465 :201473
_______________________________________________________
Jakie nudne byłoby życie gdyby nie ten rząd.
Nie, za PO nie było lepiej. Ludzie tyrali za 1.200 brutto. Afera goniła aferę :?

Podziwiam, jak szeregowy poseł ogrywa opozycję Obrazek
STOP HEJT! Nikt nie jest anonimowy w sieci.

Erin

Avatar użytkownika
 
Posty: 64069
Od: Pt cze 22, 2007 8:43

Post » Pt lip 25, 2014 9:17 Re: MAŁY, PORZUCONY LALUŚ Z WODOGŁOWIEM PROSI O WSPARCIE !!!

Zabawa z Lalusiem w roli głównej :mrgreen:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
kicikicimiauhau
 

Post » Pt lip 25, 2014 9:35 Re: MAŁY, PORZUCONY LALUŚ Z WODOGŁOWIEM PROSI O WSPARCIE !!!

Widzę, że u Ciebie też jest główny dywan na którym toczy się życie rodzinne ;) Widzę, że mój Kitek do Ciebie zawędrował :D Taki sam jak mój :) Pozdrawiamy :ryk:
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Pt lip 25, 2014 9:41 Re: MAŁY, PORZUCONY LALUŚ Z WODOGŁOWIEM PROSI O WSPARCIE !!!

Stół łączy ludzi, a dywan koty :D
_______________________________________________________
Jakie nudne byłoby życie gdyby nie ten rząd.
Nie, za PO nie było lepiej. Ludzie tyrali za 1.200 brutto. Afera goniła aferę :?

Podziwiam, jak szeregowy poseł ogrywa opozycję Obrazek
STOP HEJT! Nikt nie jest anonimowy w sieci.

Erin

Avatar użytkownika
 
Posty: 64069
Od: Pt cze 22, 2007 8:43

Post » Pt lip 25, 2014 10:30 Re: MAŁY, PORZUCONY LALUŚ Z WODOGŁOWIEM PROSI O WSPARCIE !!!

To jest taki 'koci pokój', w którym oni się bawią, odpoczywają :D W upały większość czasu spędzają w drugim pokoju, ale dziś jest chłodno, toteż ładnie się bawią. Najgorsze sprzątanie, bo oni te małe piłeczki pod meble, łożka zapędzają, a pieseł im dodatkowo zabawki kradnie (choć ma swoich chyba 20 pluszowych zabawek 8) ) i na całe mieszkanie wynosi :spin2:
kicikicimiauhau
 

Post » Pt lip 25, 2014 11:25 Re: MAŁY, PORZUCONY LALUŚ Z WODOGŁOWIEM PROSI O WSPARCIE !!!

pozdrawiam

inga.mm

Avatar użytkownika
 
Posty: 2319
Od: Pon lut 21, 2011 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt lip 25, 2014 12:10 Re: MAŁY, PORZUCONY LALUŚ Z WODOGŁOWIEM PROSI O WSPARCIE !!!

Inga dziękuję bardzo za pozdrowionka <3 trzymaj się,jesteśmy sercem z Tobą...
<3 <3 <3
Bardzo dziękuję Izuni <3 forumowa Czorny Miś <3 za wsparcie małego,chorego Lalusia wpłatą 30 zł :1luvu: :1luvu:
Mały potrzebuje dobrej jakości karmy mokrej typu tacki/saszetki RC babycat /kitten ,żwirek oraz dobre ,chude mięska do gotowania,zatem każda pomoc przy tylu futrzaczkach jest na wagę złota :1luvu:
kicikicimiauhau
 

Post » Pt lip 25, 2014 14:07 Re: MAŁY, PORZUCONY LALUŚ Z WODOGŁOWIEM PROSI O WSPARCIE !!!

Dziękuje Bea. Takie wsparcie, wiele dla mnie znaczy.
Nadal nie ogarniam tej tragedii.
Dziubię jakieś filcaki, ale kiepsko mi idzie, bo mnie nie cieszy żaden z wytworów.
Ten ostatni w kolorze łososiowym nazwałam "Jamie", bo zaczęłam robić w sobotę przed śmiercią Dżemika, a potem pozwoliło mi zająć się czymś co oderwało od rozpaczy.

Obrazek

inga.mm

Avatar użytkownika
 
Posty: 2319
Od: Pon lut 21, 2011 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob lip 26, 2014 6:39 Re: MAŁY, PORZUCONY LALUŚ Z WODOGŁOWIEM PROSI O WSPARCIE !!!

Sliczny :)
Bardzo Ci wspolczuje, wiem co czujesz.

Czesc wszystkim!
_______________________________________________________
Jakie nudne byłoby życie gdyby nie ten rząd.
Nie, za PO nie było lepiej. Ludzie tyrali za 1.200 brutto. Afera goniła aferę :?

Podziwiam, jak szeregowy poseł ogrywa opozycję Obrazek
STOP HEJT! Nikt nie jest anonimowy w sieci.

Erin

Avatar użytkownika
 
Posty: 64069
Od: Pt cze 22, 2007 8:43

Post » Sob lip 26, 2014 9:44 Re: MAŁY, PORZUCONY LALUŚ Z WODOGŁOWIEM PROSI O WSPARCIE !!!

Laluś: :D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Króciutki filmik (szkoda, że nie słychać mruczenia) -> http://m.youtube.com/watch?v=O1xe8fAjSM ... load_owner
A tutaj banerek na Lalusiowe potrzeby - gdyby ktoś chciał :kotek: (taki, jaki mam w podpisie) :smokin:
Kod: Zaznacz cały
[url=http://tnij.org/4byld4p][img]http://tnij.org/ag8gcae[/img][/url]
kicikicimiauhau
 

Post » Nie lip 27, 2014 12:16 Re: MAŁY, PORZUCONY LALUŚ Z WODOGŁOWIEM PROSI O WSPARCIE !!!

Mencom mnie te upały:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
kicikicimiauhau
 

Post » Nie lip 27, 2014 13:32 Re: MAŁY, PORZUCONY LALUŚ Z WODOGŁOWIEM PROSI O WSPARCIE !!!

Cudny :1luvu:
_______________________________________________________
Jakie nudne byłoby życie gdyby nie ten rząd.
Nie, za PO nie było lepiej. Ludzie tyrali za 1.200 brutto. Afera goniła aferę :?

Podziwiam, jak szeregowy poseł ogrywa opozycję Obrazek
STOP HEJT! Nikt nie jest anonimowy w sieci.

Erin

Avatar użytkownika
 
Posty: 64069
Od: Pt cze 22, 2007 8:43

Post » Nie lip 27, 2014 14:07 Re: MAŁY, PORZUCONY LALUŚ Z WODOGŁOWIEM PROSI O WSPARCIE !!!

Moje Czorne tez w najchłodniejszym pokoju na środku łóżka leży, na balkon nawet nie zerka, taki gorąc...
15.07.2014 - Tymusiu [*] zawsze będę Cię kochać....

Czorny Miś

Avatar użytkownika
 
Posty: 200
Od: Czw wrz 05, 2013 18:33
Lokalizacja: Śląsk

Post » Nie lip 27, 2014 14:08 Re: MAŁY, PORZUCONY LALUŚ Z WODOGŁOWIEM PROSI O WSPARCIE !!!

Jak Laluniek znosi upał, biedaczek?
♥ Tosia ♥ razem od 24.11.12
klik -> http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=46&t=165788

Obrazek Obrazek

vanesia1

Avatar użytkownika
 
Posty: 6557
Od: Sob gru 08, 2012 12:38

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: aga909, Chanelka, Google [Bot], kasiek1510, magic99, magnificent tree, ryniek i 547 gości