Dzisiaj nad ranem UMARŁ najsłodszy koteczek LALUŚ :( [']

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon lip 21, 2014 14:11 Re: MAŁY,BIEDNY LALUŚ Z WODOGŁOWIEM PROSI O WSPARCIE !!!

Obrazek
Obrazek
Obrazek
kicikicimiauhau
 

Post » Pon lip 21, 2014 14:15 Re: MAŁY,BIEDNY LALUŚ Z WODOGŁOWIEM PROSI O WSPARCIE !!!

Ależ jestem piękny! <3 Niech posłanko dobrze służy, kocinko kochana! :1luvu:
♥ Tosia ♥ razem od 24.11.12
klik -> http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=46&t=165788

Obrazek Obrazek

vanesia1

Avatar użytkownika
 
Posty: 6557
Od: Sob gru 08, 2012 12:38

Post » Pon lip 21, 2014 14:42 Re: MAŁY,BIEDNY LALUŚ Z WODOGŁOWIEM PROSI O WSPARCIE !!!

vanesia1 pisze:Ależ jestem piękny! <3 Niech posłanko dobrze służy, kocinko kochana! :1luvu:

:201465
A tu Lalkowi koledzy :mrgreen:
Tak przeżywamy upały...
Laluś
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Stanisław, Gucio, trochę Puszka...
Obrazek
... i Miś
Obrazek
Gretka
Obrazek
Ferdek z siostrą Lenką
Obrazek
Gucio
Obrazek
Obrazek
Puszek Jednooczek
Obrazek
z Lalusiem
Obrazek
Pandziak
Obrazek
Szpiegusek
Obrazek
Obrazek
kicikicimiauhau
 

Post » Pon lip 21, 2014 14:50 Re: MAŁY,BIEDNY LALUŚ Z WODOGŁOWIEM PROSI O WSPARCIE !!!

Laluś jest przerozkoszny, przesłodki! Podglądam fotki...
Obrazek Obrazek

anita5

 
Posty: 22470
Od: Sob cze 18, 2005 16:48
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pon lip 21, 2014 16:18 Re: MAŁY,BIEDNY LALUŚ Z WODOGŁOWIEM PROSI O WSPARCIE !!!

Anitko dziękujemy <3 za miłe słowa :1luvu:
Twoja Balbinka jest cudowna,dobrze ,że trafiła na Ciebie,że ją uratowałaś...te jej piękne i mądre oczy i ta jej dzielna mamusia :1luvu:
Laleczek śle buziaczki <3 <3 <3
kicikicimiauhau
 

Post » Pon lip 21, 2014 17:25 Re: MAŁY,BIEDNY LALUŚ Z WODOGŁOWIEM PROSI O WSPARCIE !!!

Jaki on jest uroczy.
Przeczytałam cały watek i tak się cieszę, że zdecydowałaś się mu pomóc.
Jaka trzeba być bestią, żeby wyrzucić takie biedne kocie maleństwo.
Obrazek Obrazek
Klarunia [*] 06.2004 - 10.02.2013 czekaj na mnie za TM BARF-ujemy od września 2013r.

ab.

 
Posty: 8557
Od: Pt kwi 12, 2013 21:10
Lokalizacja: Koszalin

Post » Pon lip 21, 2014 17:51 Re: MAŁY,BIEDNY LALUŚ Z WODOGŁOWIEM PROSI O WSPARCIE !!!

Chociaż mam totalne przekocenie,dziewięć kotów plus psiak,stadko na dworze i obecnie szukam pracy ,której nie ma...nie przelewa się nam,ale się kochamy i jakoś idziemy do przodu.
Jak zobaczyłam tego malca,to wierzcie nawet w nocy nie mogłam spać,bałam się,żeby na drugi dzień był na karmieniu,leciałam tam cała w nerwach...nie wiem jak można pozbyć się chorej dziecinki,tylko dlatego,że jest chory? A może dlatego,że robi kupę nie do kuwety? Serce boli...
kicikicimiauhau
 

Post » Pon lip 21, 2014 18:07 Re: MAŁY,BIEDNY LALUŚ Z WODOGŁOWIEM PROSI O WSPARCIE !!!

Kocia Mama <3
♥ Tosia ♥ razem od 24.11.12
klik -> http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=46&t=165788

Obrazek Obrazek

vanesia1

Avatar użytkownika
 
Posty: 6557
Od: Sob gru 08, 2012 12:38

Post » Pon lip 21, 2014 21:10 Re: MAŁY,BIEDNY LALUŚ Z WODOGŁOWIEM PROSI O WSPARCIE !!!

Ale cudne stadko :love:
_______________________________________________________
Jakie nudne byłoby życie gdyby nie ten rząd.
Nie, za PO nie było lepiej. Ludzie tyrali za 1.200 brutto. Afera goniła aferę :?

Podziwiam, jak szeregowy poseł ogrywa opozycję Obrazek
STOP HEJT! Nikt nie jest anonimowy w sieci.

Erin

Avatar użytkownika
 
Posty: 64069
Od: Pt cze 22, 2007 8:43

Post » Wto lip 22, 2014 9:53 Re: MAŁY,BIEDNY LALUŚ Z WODOGŁOWIEM PROSI O WSPARCIE !!!

<3 <3
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
kicikicimiauhau
 

Post » Wto lip 22, 2014 11:06 Re: MAŁY,BIEDNY LALUŚ Z WODOGŁOWIEM PROSI O WSPARCIE !!!

piękny kotek. Rzeczywiście główkę ma nietypową.
Jest przepiękny.
Obrazek

O firankach pamiętam i na bank dostaniesz je, ale nie mogłam się ogarnąć po śmierci Dzidka, a teraz, po starcie Dżemika, już w ogóle nic mi się niechce

inga.mm

Avatar użytkownika
 
Posty: 2319
Od: Pon lut 21, 2011 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto lip 22, 2014 11:23 Re: MAŁY,BIEDNY LALUŚ Z WODOGŁOWIEM PROSI O WSPARCIE !!!

Przepiękny Laluś, cudowna jesteś Ty, z tak ogromnym sercem dla futrzaków w potrzebie :1luvu:
Zyczę zdrówka wszystkim podopiecznym :ok:

gisha

 
Posty: 6041
Od: Wto sty 17, 2006 12:01

Post » Wto lip 22, 2014 17:48 Re: MAŁY,BIEDNY LALUŚ Z WODOGŁOWIEM PROSI O WSPARCIE !!!

Inga,jak będziesz miała siły na te firanki to poszukasz,teraz ...wiem jak Ci jest ciężko po śmierci ukochanego kiciusia,boję się strasznie takich chwil...chciałabym ,aby moje koty zawsze były zdrowe i nigdy nie umierały...
Gisha ,dziękuję za miłe słowa <3 <3 naprawdę bardzo dziękuję :1luvu:
bezdomniaki już po karmieniu,upał nadal daje w kość,na dworzu jeden Bengalek coś mi podkichuje i miał oczko zaklejone ropką,od jutra podam mu ImmunoDol Cat ,bo jeszcze trochę mam,myślałam,że zostanie dla małego,ale trzeba pomóc temu biedniejszemu ,na dworze,bo jak nie ja,to nikt nie pomoże:cry:
Laluś czuje się dobrze,te upały sprawiają,że dużo śpi,ale tak jest ok.,apetyt straszny,jak dorośnie to mnie zje z kopytami,już się boję... :wink: no i tak u nas czas leci...
kicikicimiauhau
 

Post » Wto lip 22, 2014 19:12 Re: MAŁY,BIEDNY LALUŚ Z WODOGŁOWIEM PROSI O WSPARCIE !!!

To i my się przywitamy i popodziwiamy kociaste :D
Laluś jest prześliczny :1luvu:

Hania66

 
Posty: 4591
Od: Pt mar 10, 2006 17:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto lip 22, 2014 19:28 Re: MAŁY,BIEDNY LALUŚ Z WODOGŁOWIEM PROSI O WSPARCIE !!!

Dziękuję Ci za wszytskie ciepłe słowa po śmierci mojego Tymusia [*], trochę z opóźnieniem, ale nie umiem się pozbierać....dziś mija tydzień :(

Przeczytałam wątek o Lalusiu - jesteś niesamowita że go pokochałaś i pregarnęłaś! Twoje stadko jest cudne :)
Laluś rzeczywiście jak taka lalusia - wyjątkowy kotuś :)
Mam nadzieję, że choroba się nie wznowi i maluch sobie spokojnie długo pożyje w domku pełym miłości:)
Jeśli potrzebujesz jakiejś pomocy - karmy czy wsparcia na weta - daj znać na pw, zawsze jakiś grosik się wyskrobie :)
przesyłamy ciepłe uściski ja plus moje Czorne :)
15.07.2014 - Tymusiu [*] zawsze będę Cię kochać....

Czorny Miś

Avatar użytkownika
 
Posty: 200
Od: Czw wrz 05, 2013 18:33
Lokalizacja: Śląsk

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 537 gości