Tymczasowe Niekochane VII

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw kwi 09, 2015 19:20 Re: Tymczasowe Niekochane VII

Bodzio jest przesłodki, mizia się, barankuje, kocha człowieka. Lubi być brany na ręce, tuli się i liże po twarzy :D Bez problemu daje sobie obciąć pazurki, cierpliwie znosi zakraplanie oczka i łyka grzecznie rutinaceę. Lubi się bawić piórkami i wędką. Jedyną jego wadą jest to, że nie przepada za towarzystwem innych kotów. Będziemy powoli próbować go socjalizować. Na razie ma pokój do wyłącznej dyspozycji 8)
Obrazek

Irma

 
Posty: 1719
Od: Czw kwi 28, 2005 10:09
Lokalizacja: Katowice

Post » Sob kwi 11, 2015 20:16 Re: Tymczasowe Niekochane VII

Obrazek

Duża moja własna osobista żmija wredna rzecze do mnie ostatnio ( i jeszcze głaska mnie, niby, że mnie tak kocha) : "Aduś zjadłeś ładnie, dobry koteczek, widać czujesz się lepiej, może Ci jednak domku poszukamy , bo Ty do adopcji jak najbardziej się nadajesz , uszczęśliwisz jakiegoś człeka, bo Ty wszystkich przeżyjesz, a mnie to już na pewno".
Więc pokazałem na co mnie stać. Nie jem , a zjem wtedy, jak mnie Duża przeprosi za te głupie pomysły. Będę tu mieszkał , rzygał, srał i ogryzał udko Marcelego, aż do znudzenia. I nikt mi nie będzie mówił, kiedy mam jeść, a kiedy spać. Będę leżał i grzał plecki w słońcu.Żądam, żeby Bianka lizała mnie łepku regularnie, a Duży mój własny osobisty nie mniej wredny z zapałem i zachwytem ma głaskać mą doopę i być wdzięczny za ten przywilej.
Tabletek też nie będę jadł. Jedliście je kiedyś? No właśnie, ileż można.....
P.S. Pudełko z pizzą opróżniła Duża. Ja nie miałem z tym nic wspólnego. Zdjęcie ma na celu szantaż emocjonalny w stylu Dużej : " Aduś , osiołku, zjedz coś, no dalej, otwórz mordkę, zjedz proszę, zobacz , jakie dobre, otwieraj paszczę niewdzięczniku , bo Cię nakarmię strzykawką, cholera, żryj, bo się wykończę przez Ciebie....."
A ja się pytam, kto i gdzie widział osiołka , który byłby choć trochę podobny do mnie i miał taki majestat jak ja? Choć Duża twierdzi ,że to nie majestat, tylko moja osrana doopa. Jak się wytrę w jej pościel, to nie będę miał osranej. A Duża zajmie się praniem i nie będzie patrzeć, czy jem czy nie.
Fileńka - 18.09.2012 (*) - gdy zasnęłaś, kawałek mojej duszy uleciał bezpowrotnie, a świat stracił swe barwy.
Milka - 31.03.2014 (*) - śpij spokojnie, moja dumna królewno.

julita_a115

 
Posty: 274
Od: Śro gru 26, 2012 17:14

Post » Nie kwi 12, 2015 23:38 Re: Tymczasowe Niekochane VII

Gandalf Biały vel Wołek jest tak uroczy i bezproblemowy że nawet nie ma co pisać <3

Od wczoraj grzeje swoją łysą dupinkę na tarasie

Obrazek

Normalnie do wychodzenia jest pierwszy ale na szelkach to już nie jest taki chętny :)

Obrazek

Oczka już coraz lepsze
Natomiast pluję sobie w brodę że zapomniałam o istnieniu advocate
Na świeżb w uszkach dostalismy jakiś preparat na parfinie i teraz kocisko ma cały obrzydliwie tłusty łepek
Nie mam pojęcia jak to po kuracji domyjemy :(

Obrazek
KOT JEST DOMOWY NA TYLE NA ILE MU TO ODPOWIADA
Obrazek
SPRZĄTAM I WYPRZEDAJE
Kupię stare widokówki Katowic

bettysolo

 
Posty: 7951
Od: Wto kwi 25, 2006 21:43
Lokalizacja: Katowice

Post » Pon kwi 13, 2015 7:04 Re: Tymczasowe Niekochane VII

julita_a115 pisze:Obrazek

Jaki ten osiołek chudziutki, i trochę... wredny, nie? :mrgreen: Rozbestwiony przez służbę. Jak jedynak normalnie: to nie pasi, tamto be, to tez fe....
Ja bym go oddała. To jak: szukacie nowego domku, równie... posłusznego :smokin: jak Wasz?
Obrazek

Jestem zbudowana z pamięci moich rodziców i dziadków, wszystkich moich przodków. Są w tym, jak wyglądam, w kolorze moich włosów. I jestem zbudowana ze wszystkich, których w życiu spotkałam, którzy zmienili sposób mojego myślenia. Więc kim jestem „ja"?

Kamakolo

Avatar użytkownika
 
Posty: 1658
Od: Śro gru 30, 2009 8:21
Lokalizacja: Katowice

Post » Pon kwi 13, 2015 12:35 Re: Tymczasowe Niekochane VII

Dziecko mi się okrutnie zestarzało i dni parę byłam poza.
Manta i Migiel trochę na dzień dobry przydziczyły.
Widać opiekunka im się nie spodobała a przecież fajna babka.
Rozpierduchę piaskową zrobiły do wiwatu ale już wszystko ogarnięte. Migiel obchód zrobił, stan rośnięcia kwiatków sprawdziłi teraz siedzą sobie z Jackiem przy komputerze szczęśliwe jak nie wiem co.

Migiel ma zdecydowanie lepsze oczka po dicortinefie. Zobaczymy jak będzie jutro.
Miał zakrapiane do piątku kiedy wyjeżdżaliśmy przez ponad tydzień.

Lidka

 
Posty: 16219
Od: Wto lut 03, 2004 8:57
Lokalizacja: Katowice

Post » Pon kwi 13, 2015 18:09 Re: Tymczasowe Niekochane VII

pięknie sie Sharonek wyleguje na parapecie, tak wiosennie
I Gandalfik też

szczęśliwe tymczasiątka :ok:

Irma- pokreślcie się jak syjamek będzie szukał domu, bo na razie nie robimy ogłoszen mu


Lidka - a gdzie balowaliście?

Mała1

 
Posty: 19740
Od: Wto wrz 12, 2006 8:56
Lokalizacja: Katowice

Post » Pon kwi 13, 2015 18:22 Re: Tymczasowe Niekochane VII

Na Warmii byliśmy u Rafała:)
On nie robi imprez ale fajnie było.
Pogoda śliczna to posadziłam kupę krzaczorków i pnączy, bo je wcześniej wykopałam w ogrodzie:)
Pojeździłam na traktorku:))
A dziecko już ma czterdziechę, Matusiu, kiedy to przeleciało?
Tylko nie mogłam patrzeć jak ich koty do lasu wychodziły i wracały z kleszczami w swoich długich futrach.
Wyciągnęłam tego chyba ze dwadzieścia
To nie na moje nerwy takie wychodzenie.

Ale za to jak wróciliśmy do domu to przywitały nas takie szczęśliwe futerka, że nawet tych parę godzin w samochodzie gdzieś uleciało. Biegały jak szalone, choć zwykle o tej porze już raczej śpią, było sporo po dziesiątej. Każdy chciał się przytulic i sprawdzić czy to aby na pewno my:))
Fajnie było:))
Wnuczki coraz większe, starsze już w kobitki lada moment zaczną się przepoczwarzać:)

Lidka

 
Posty: 16219
Od: Wto lut 03, 2004 8:57
Lokalizacja: Katowice

Post » Śro kwi 15, 2015 17:49 Re: Tymczasowe Niekochane VII

Na razie nie poddajemy się - próbujemy syjamka socjalizować.
Pięknie chodzi na smyczy, uwielbia się bawić tunelem i myszką. Patrzy mi z taką miłością w oczy, że ciagle nie tracę nadziei. Może sie przekona do innych kotów i przestanie je tłuc.
Odrobaczyłam go milbemaxem - nie było żadnego śladu robali w kupie. Zjada wszystko bez grymaszenia, a najbardziej lubi surową wołowinę :D
Obrazek

Irma

 
Posty: 1719
Od: Czw kwi 28, 2005 10:09
Lokalizacja: Katowice

Post » Śro kwi 15, 2015 17:51 Re: Tymczasowe Niekochane VII

Lidka- ty to wojazujesz ostatnio
tylko z nami Cię ciągle nie ma :evil:
przyjechałabys kiedyś :wink:

Irma- no to dalej trzymamy kciuki mocno :ok:

Mała1

 
Posty: 19740
Od: Wto wrz 12, 2006 8:56
Lokalizacja: Katowice

Post » Czw kwi 16, 2015 19:28 Re: Tymczasowe Niekochane VII

pamiętacie małą Lunkę, z wielkim brzuszkiem - tymczaskę Ewentualnie
patrzcie jaka smukła laseczka :ok:

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ostatnio edytowano Czw kwi 16, 2015 19:45 przez Mała1, łącznie edytowano 1 raz

Mała1

 
Posty: 19740
Od: Wto wrz 12, 2006 8:56
Lokalizacja: Katowice

Post » Czw kwi 16, 2015 19:43 Re: Tymczasowe Niekochane VII

Mała1 pisze:pamiętacie małą Lunkę, z wielkim brzuszkiem - tymczaskę toffinka
patrzcie jaka smukła laseczka :ok:

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Chyba tymczaskę Ewentualnie :ok:
Obrazek

Jestem zbudowana z pamięci moich rodziców i dziadków, wszystkich moich przodków. Są w tym, jak wyglądam, w kolorze moich włosów. I jestem zbudowana ze wszystkich, których w życiu spotkałam, którzy zmienili sposób mojego myślenia. Więc kim jestem „ja"?

Kamakolo

Avatar użytkownika
 
Posty: 1658
Od: Śro gru 30, 2009 8:21
Lokalizacja: Katowice

Post » Czw kwi 16, 2015 19:44 Re: Tymczasowe Niekochane VII

ooo, ups, sorrry :oops:
oczywiscie ze Ewentualnie

Mała1

 
Posty: 19740
Od: Wto wrz 12, 2006 8:56
Lokalizacja: Katowice

Post » Czw kwi 16, 2015 20:56 Re: Tymczasowe Niekochane VII

super zdjęcia
aż miło popatrzeć :mrgreen: :ok:
Obrazek

Maksik 24.05.2014 [i]
Dago 2.12.2010 [i]


Niekochane fb - https://www.facebook.com/#!/pages/Nieko ... 8688796858

TanundA

Avatar użytkownika
 
Posty: 2692
Od: Czw maja 27, 2010 11:39
Lokalizacja: Btm/Kce/Miko/Tychy

Post » Czw kwi 16, 2015 21:36 Re: Tymczasowe Niekochane VII

Kamakolo pisze :
Jaki ten osiołek chudziutki, i trochę... wredny, nie? :mrgreen: Rozbestwiony przez służbę. Jak jedynak normalnie: to nie pasi, tamto be, to tez fe....
Ja bym go oddała. To jak: szukacie nowego domku, równie... posłusznego :smokin: jak Wasz?
[/quote][/quote]

2/3 z bandy Ich Troje i szkieleto-szmatka. Albo, jak kto woli, trójgłowy smok. Albo dwugłowy smok i jego doopa. Kombinacji jest sporo :mrgreen: Niemniej w komplecie są tacy......naturalnie skompletowani. Jak się go pozbędę, to kto będzie zajmował 1/4 pufy ( bo 1/2 zajmuje sam Marcel ) :ryk:

Obrazek

Brakująca 1/3 bandy Ich Troje z tradycyjną miną " Jak ja was , k...wa, nienawidzę , sierściuchy podłe" :201461

Obrazek
Fileńka - 18.09.2012 (*) - gdy zasnęłaś, kawałek mojej duszy uleciał bezpowrotnie, a świat stracił swe barwy.
Milka - 31.03.2014 (*) - śpij spokojnie, moja dumna królewno.

julita_a115

 
Posty: 274
Od: Śro gru 26, 2012 17:14

Post » Pt kwi 17, 2015 10:26 Re: Tymczasowe Niekochane VII

Zrobiłam podsumowanie tymczasów za rok 2014.
Przez nasze domy tymczasowe przeszły 55 koty :D
43 znalazły nowe domy :ok: , kilka w domach wolontariuszy, ale i tak wynik bardzo dobry :ok:
3 odeszły za tęczowy most :( ['] ['] [']

honorowy tytuł najdłuższego tymczasa zostaje przyznany Szkaradzi :lol: (choć chyba już czas zdjąć ją z tymczasów :wink: )
kotem, który najczęściej zmieniał domy tymczasowe i imiona zostaje rudy Piotruś :lol:
bardzo ładnie na rynku tymczasów zadebiutowała Yossariana :D
przebojem na rynek weszła Joma - 5 tymczasów za jednym zamachem i błyskawiczne znalezienie domów :piwa:
Agapap dostaje medal za przełamanie oporów i wydanie wszystkich tymczasów :lol: (choć nie wiem czy medal nie powinien przypaść Pawłowi 8) )
Lidka medal za oddziczanie trudnych przypadków :1luvu: , ale nad wydawaniem musi jeszcze popracować :twisted:
absolutnie wszyscy dostają medale za tymczasowanie i ratowanie kocić żyć (lub życi jak kto woli :wink: ) :1luvu: :1luvu: :1luvu:

i tadammmmmm
Królową Tymaczasów roku 2014 zostaje ogłoszona MAMAJA4 :king: :piwa:
10 tymczasów i wszystkie znalazły domy :D
Obrazek

tangerine1

 
Posty: 15466
Od: Nie lis 14, 2004 20:59
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], imatotachi, jolabuk5 i 246 gości