Prosimy o zamknięcie wątku

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt lip 11, 2014 18:05 Re: Konkurs Ślepaczków -zbieramy zdjęcia , zapraszamy:-)

Moja wolno żyjąca dzika podopieczna Mała Kicia i rezydent Puszek przyszły popaczeć :201421
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Witajcie. Jestem bardzo dziką, wolno żyjącą koteczką. Na imię mam Maleńka Kicia, gdyż z wyglądu przypominam półrocznego kociaka, choć tak naprawdę jestem dwuletnią dziewczynką. Kiedy byłam kocim dzieckiem, nikt nie dał jeść ani mnie, ani mojej mamusi. Pewnie chorowałam na koci katar, czego efektem jest moje chore, pokryte błonką oczko. W miejscu, w którym żyłam, nikt się mną nie interesował. Kot? Dla tamtrjszych ludzi nic nie znaczy... Niech łapie myszy, w ich mniemaniu... Ponad rok temu dołączyłam do stadka Czarnuszków na sąsiedniej ulicy, od tego czasu codziennie mam pełną miseczkę i jestem kochanym, potrzebnym zwierzakiem. Jestem nieufna, boję się dżwięków aparatu, ale w głębi duszy jestem fajną koteczką. Pozdrawiam. Dzikunka Mała.
&
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Dzień dobry. Mam na imię Puszek i we wrześniu skończę 8 lat. Przyjaciele nazywają mnie Profesorem Puszkinem, bo jestem mądry tak jak ten wybitny poeta, ale czasem mówią na mnie Calmar, bo jestem oazą spokoju. Moi kocio-psi koledzy bardzo mnie lubią, nie odrzucają mimo mojej niepełnosprawności. Chciałbym mieć dwoje oczu, ale niestety kiedy byłem małym kilkunastodniowym kotkiem bardzo źli ludzie zrobili mi wielką krzywdę - wybili mi oko. Na szczęście nie pamiętam dokładnie tego zdarzenia. Mimo tak ogromnej traumy pozostałem radosnym i pełnym życia kocurkiem. Uwielbiam wakacje, chociaż te, które były 4 lata temu, są w mojej pamięci do dziś, bo bardzo ciężko zachorowałem. Pan doktor musiał mnie zoperować, bo nie umiałem siusiać. Kilka dni leżałem w szpitaliku, ciężko walcząc o życie... Na szczęście udało się i teraz jestem zdrowym fajnym kawalerem. Codziennie dużo pracuje nad swoim wyglądem - myję się, dużo piję, aktywnie spędzam wolny czas, głównie ma gonitwach z moją brygadą. Dbam o to, aby być wypoczętym, dlatego dużo śpię. Poniżej prezentuje kilka swoich zdjęć... Może w te wakacje spotkam swoją wielką, ślepaczkową kocią miłość? Wszakże ślepaczki kochają wyjątkowo i widzą więcej niż zwykle koty...
Pozdrawiam,
Wasz Puszek.
Ostatnio edytowano Pt lip 25, 2014 18:13 przez kicikicimiauhau, łącznie edytowano 7 razy
kicikicimiauhau
 

Post » Sob lip 12, 2014 10:06 Re: Konkurs Ślepaczków -zbieramy zdjęcia , zapraszamy:-)

Jestem Tontinek, z hiszpańskiego Głupolek, mama mnie tak nazwała, bo zawsze byłem ostatni to wszystkiego ale wcale nie jestem głupolkiem, jestem bardzo sprytny i świetnie sobie radzę, czasem tylko nochala o coś obtłuczę :-(. I uwielbiam buziaczki :-)

Oto jak ciężko znosi się upały w mieście

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ostatnio edytowano Czw lip 17, 2014 10:17 przez catalina, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Obrazek

catalina

 
Posty: 1528
Od: Sob kwi 16, 2005 10:31
Lokalizacja: Kraków

Post » Sob lip 12, 2014 11:26 Re: Konkurs Fotograficzny Klubu Ślepaczków

Wakacje z duchami
Obrazek[/quote]

ja bym rzekła kYRJE eLEJSON!!! :d czy jak to się tam prawi ;)))
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Sob lip 12, 2014 11:27 Re: Konkurs Fotograficzny Klubu Ślepaczków

Obrazek[/quote]

O ludzie ;ppp postrzelone kulką miłości ;) Temat konkursu Mój Wakacyjny Ślepaczek jak najbardziej zrealizowany ;)
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Nie lip 13, 2014 9:46 Re: Konkurs Ślepaczków -zbieramy zdjęcia , zapraszamy:-)

Przepraszam - jak można głosować i kiedy, pewnie to gdzieś jest :oops:
Ślepaczki widzą więcej, niż inni :1luvu: Ja mojej Kasi już nie zgłoszę - zmarła 17.01.2012 r. przez fuszerkę wrocławskiego weta, któremu kiedyś ufałam. Właściwie nawet nie fuszerkę, tylko kompletne zlekceważenie. "Przecież pani ma tyle kotów...." - zdziwił się wet, że pytam się - dlaczego?. Zmarła na niewydolność nerek, nigdy nie zdiagnozowaną, mimo, że u lekarza była wielokrotnie. A Kasia tak walczyła - do końca. Tak tęsknię za jej jednym ślepym, a drugim zezowatym oczkiem.... Bez niej jestem niekompletna, jakaś taka bylejaka... Kasiu :201461
Jestem dla ciebie tylko lisem, podobnym do stu tysięcy innych lisów. Lecz jeśli mnie oswoisz, będziemy się nawzajem potrzebować. Będziesz dla mnie jedyny na świecie. I ja będę dla Ciebie jedyny na świecie(...) Mały Książe

http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=111621

mamucik

 
Posty: 2942
Od: Wto kwi 20, 2004 12:27
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon lip 14, 2014 11:02 Re: Konkurs Ślepaczków -zbieramy zdjęcia , zapraszamy:-)

Witam :-)
Puszek - pięknota! To bliźniacze pysio jak mojej Fileńki :-)

kajtek56

 
Posty: 366
Od: Nie maja 04, 2008 10:11
Lokalizacja: Zielonka

Post » Pon lip 14, 2014 11:33 Re: Konkurs Ślepaczków -zbieramy zdjęcia , zapraszamy:-)

Lenka leżakuje :wink:
Obrazek
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43917
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon lip 14, 2014 15:07 Re: Konkurs Ślepaczków -zbieramy zdjęcia , zapraszamy:-)

mamucik pisze:Przepraszam - jak można głosować i kiedy, pewnie to gdzieś jest :oops:
Ślepaczki widzą więcej, niż inni :1luvu: Ja mojej Kasi już nie zgłoszę - zmarła 17.01.2012 r. przez fuszerkę wrocławskiego weta, któremu kiedyś ufałam. Właściwie nawet nie fuszerkę, tylko kompletne zlekceważenie. "Przecież pani ma tyle kotów...." - zdziwił się wet, że pytam się - dlaczego?. Zmarła na niewydolność nerek, nigdy nie zdiagnozowaną, mimo, że u lekarza była wielokrotnie. A Kasia tak walczyła - do końca. Tak tęsknię za jej jednym ślepym, a drugim zezowatym oczkiem.... Bez niej jestem niekompletna, jakaś taka bylejaka... Kasiu :201461


mamucik , tak mi strasznie przykro, nie wiedziałam... :oops: :(
rozumiem, ślepaczki sa takie całkiem inne , takie uch ! :201461

Konkurs zaczynamy od 1 sierpnia i głosownaie, na 1 stronie pod zdjęciem Dyzia , jest jak punktujemy -dalismy czas na zdjecia, aby za bardzo ludziska futer nie straszyli tylko powoli i z nienacka fotografowali :wink:

zapraszam do głosowania

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26437
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pon lip 14, 2014 15:19 Re: Konkurs Ślepaczków -zbieramy zdjęcia , zapraszamy:-)

Zachęcamy, zachęcamy do robienia zdjęć , także do opisów ich, aby nawiązywały do wakacji -nie powiem zadanie jest trudne, zwazywszy,ze slepaczki nie wychodzą na dwór, zwykle nie podróżują, ale własnie dlatego będzie ciekawie- jak opiekunowie "wykombinuja " wakacyjnego slepaczka :mrgreen:

Zachecamy nagrodami -jedna juz przedstawiona, drugiej nagrody dziś trochę pokażujemy: Piekne posłanko w mocnym, różowym kolorze, dobre na balkon, bo dość grube, ciepłe.W srodku zaszyte są miękkie, grube materacyki.Pierze się pięknie w pralce, schną szybko.Wymiary 63 x 33 cm.

Obrazek

Myslę,że warto pościgać dzieciaki :wink: :lol:
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek

Klub Ślepaczkowy

 
Posty: 1404
Od: Czw maja 05, 2011 14:56

Post » Pon lip 14, 2014 15:21 Re: Konkurs Ślepaczków -zbieramy zdjęcia , zapraszamy:-)

I jeszcze jedna odsłona tajemniczych nagród

Poduszka-gwiazda z myszką, którą można łatwo odciąć, jesli sie nie spodoba
Obrazek

I jeszcze to nie wszystko 8) :wink:
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek

Klub Ślepaczkowy

 
Posty: 1404
Od: Czw maja 05, 2011 14:56

Post » Wto lip 15, 2014 17:30 Re: Konkurs Ślepaczków -zbieramy zdjęcia , zapraszamy:-)

i kolejne odsłony nagród :D :

Cieniutkie materacyki do transporterka z materiału przypominającego bawełnę..Wymiary 43 x 31 cm.

Obrazek

Dość duży, gruby kocyk dziecinny, o wymiarach 86 x 76 cm.
Obrazek Obrazek

Materacyk gruby,obszyty z boku pasmanterią "haft angielski" Wymiary 50 x 36 cm

Obrazek Obrazek

oraz smakołyki Obrazek

i coś tam jeszcze typu:
ObrazekObrazek
:wink:
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek

Klub Ślepaczkowy

 
Posty: 1404
Od: Czw maja 05, 2011 14:56

Post » Wto lip 15, 2014 18:00 Re: Konkurs Ślepaczków -zbieramy zdjęcia , zapraszamy:-)

nagrody atrakcyjne i bardzo przydatne :ok: tyle że moja kulka cos nei che pozować wakacyjnie :?

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26437
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Śro lip 16, 2014 18:41 Re: Konkurs Ślepaczków -zbieramy zdjęcia , zapraszamy:-)

Zdjęcia nie do końca wakacyjne, ale mam nadzieję, że się nadają.

Moja psotnica, Dara.
Obrazek
Więcej zdjęć:
http://i62.tinypic.com/2vw5nch.jpg
http://i60.tinypic.com/2n1vtbm.jpg
http://i60.tinypic.com/j10ugg.jpg
http://i60.tinypic.com/1zd565h.jpg

Jibril

Avatar użytkownika
 
Posty: 9
Od: Wto lip 15, 2014 20:00

Post » Śro lip 16, 2014 19:08 Re: Konkurs Ślepaczków -zbieramy zdjęcia , zapraszamy:-)

Jibril pisze:Zdjęcia nie do końca wakacyjne, ale mam nadzieję, że się nadają.

Moja psotnica, Dara.
Obrazek
Więcej zdjęć:
http://i62.tinypic.com/2vw5nch.jpg
http://i60.tinypic.com/2n1vtbm.jpg
http://i60.tinypic.com/j10ugg.jpg
http://i60.tinypic.com/1zd565h.jpg



jak to nie wakacyjne- a to pod tytułem słoneczna kąpiel? - a że w wannie,czy tam w bidecie... no cóż... :lol: :wink:
Obrazek

albo w pogoni za wakacyjnym promieniem słońca Obrazek

a ta z trawka super po prostu - koteczka jest śliczna :1luvu: :1luvu:
Obrazek

można opisać: "chciało by sie na zielona trawkę , hej " :mrgreen:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26437
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Czw lip 17, 2014 0:38 Re: Konkurs Ślepaczków -zbieramy zdjęcia , zapraszamy:-)

A czy jeżu ślepaczek też może być :?:
ObrazekObrazekObrazek

Nemi

 
Posty: 3134
Od: Nie wrz 13, 2009 10:20
Lokalizacja: Warszawa

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: aga909, Google [Bot], jolabuk5 i 484 gości