Koci katar

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro cze 11, 2014 20:37 Koci katar

Witam,pewnie zle trafiłem z tematem,jestem tu nowy.Założyłem tu konto gdyż znalazłem u mnie na strychu kociaki z kocim katarem które porzuciła kotka.
Ale do sedna sprawy...byłem z nimi dzisiaj u weterynarza,podał kociakom antybiotyk w zastrzyku i od tamtej pory spią już osiem godzin i mają chwiejne ruchy.Zastanawiam się czy nadal podawać im ten antybiotyk.
Nie pytajcie się jaką nazwę nosi ten antybiotyk,bo z tego wszystkiego zapomniałem się weterynarza o to zapytać,kociaki mają po około trzech tygodni.
POzdrawiam

sebolll

 
Posty: 1
Od: Śro cze 11, 2014 20:24

Post » Śro cze 11, 2014 20:48 Re: Koci katar

a co jadły?

Myszka.xww

 
Posty: 28434
Od: Sob lip 20, 2002 18:09
Lokalizacja: Krakoff

Post » Czw cze 12, 2014 10:59 Re: Koci katar

dziewczyny, moje małe dwa kociaki (6 tygodni) mają koci katar. mieszkam na wsi i sa to koty wolno żyjące, matka je u mnie urodziła. Wet dał mi dziś Marfloxin i kazał podawać po 1/4 tabletki. W domu przeczytałam, żeby nie podawać kotom, które nie ukończyły 16 tygodni.
Czy któraś z Was zetknęła sie z ty lekiem?
Pozdrawiam

ewazmazur

 
Posty: 57
Od: Śro maja 28, 2014 18:00
Lokalizacja: Piotrowice - Iława - Mazury

Post » Czw cze 12, 2014 11:02 Re: Koci katar

sebolll pisze:Witam,pewnie zle trafiłem z tematem,jestem tu nowy.Założyłem tu konto gdyż znalazłem u mnie na strychu kociaki z kocim katarem które porzuciła kotka.
Ale do sedna sprawy...byłem z nimi dzisiaj u weterynarza,podał kociakom antybiotyk w zastrzyku i od tamtej pory spią już osiem godzin i mają chwiejne ruchy.Zastanawiam się czy nadal podawać im ten antybiotyk.
Nie pytajcie się jaką nazwę nosi ten antybiotyk,bo z tego wszystkiego zapomniałem się weterynarza o to zapytać,kociaki mają po około trzech tygodni.
POzdrawiam


Po pierwsze trzeba je dokarmiać. Antybiotyk mógł silnie zadziałać na osłabione i głodne organizmy. Mogły też dostać zbyt dużą dawkę :?
Czy weterynarz jeszcze coś im podawał?
Koci Doradca
Facebook @zrozumieckota

vivien

Avatar użytkownika
 
Posty: 3861
Od: Sob kwi 27, 2002 12:13




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 524 gości