Poszukiwane panie karmicielki z okolicy Dworca Gł. Wrocław

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt cze 06, 2014 9:59 Poszukiwane panie karmicielki z okolicy Dworca Gł. Wrocław

Poproszono mnie o pomoc. 24 maja na ul. Dąbrowskiego zaginęła czarna kotka. Kotka została na czas wyjazdu właścicielki powierzona niestety nieodpowiedzialnej osobie, której uciekła. Osoba ta przeszła nad tym do porządku dziennego i tyle. Nie szukała jej. Obecnie właścicielka kotki wróciła i wtedy się okazało, że kotki nie ma. Jest to starsza osoba, która ze zmartwienia się rozchorowała. Tyle wiem.
Kotka jest cała czarna, na brzuszku może mieć bliznę po szwie. Może znacie kogoś z tej okolicy, szkoda mi kotki, bo realnie chyba nikt jej nie szuka. Telefon do osoby, która się do mnie zgłosiła - 665-357-207, to osoba zaprzyjaźniona z właścicielką, bądź ze mną na miau. Bardzo proszę o pomoc, bo ta mała zginie bez ludzkiej pomocy :roll:, a ja niestety nie znam nikogo z tamtego rejonu (sama jestem karmicielką, ale ze śródmiescia).
Jestem dla ciebie tylko lisem, podobnym do stu tysięcy innych lisów. Lecz jeśli mnie oswoisz, będziemy się nawzajem potrzebować. Będziesz dla mnie jedyny na świecie. I ja będę dla Ciebie jedyny na świecie(...) Mały Książe

http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=111621

mamucik

 
Posty: 2942
Od: Wto kwi 20, 2004 12:27
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt cze 06, 2014 12:23 Re: Poszukiwane panie karmicielki z okolicy Dworca Gł. Wrocł

Wysłałam PW :ok:

natasza25

 
Posty: 1783
Od: Czw maja 28, 2009 11:35
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt cze 06, 2014 13:20 Re: Poszukiwane panie karmicielki z okolicy Dworca Gł. Wrocł

Okolice Dworca :(
ruch ogromny, niebezpieczeństw masa. Biedna kicia :(
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46709
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Sob cze 07, 2014 13:01 Re: Poszukiwane panie karmicielki z okolicy Dworca Gł. Wrocł

Nataszko - dzięki za te dwa kontakty, zadzwoniłam, skontaktowałam się też z Toz, może jeszcze napiszę do Kociego zycia, sprawdzam na gumtree, kolnę jeszcze do okolicznych lecznic, co mi teraz przyszło do głowy. Małg. - okolica jest bardzo nie fajna, właścicielka mocno starsza, której zreSztą nie znam. Gdzie mogłam po ogłaszałam, ale fizycznie szukać nie mam mozliwosci - sprawy rodzinne, wyprowadzka i trzy poważnie chore koty, a wet po drugiej stronie miasta. Ja nie zmotoryzowana i niestety z trudem chodząca (kolano pred operacją). No ale nic, może zdarzy się coś dobrego, trzeba mieć nadzieję.
Jestem dla ciebie tylko lisem, podobnym do stu tysięcy innych lisów. Lecz jeśli mnie oswoisz, będziemy się nawzajem potrzebować. Będziesz dla mnie jedyny na świecie. I ja będę dla Ciebie jedyny na świecie(...) Mały Książe

http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=111621

mamucik

 
Posty: 2942
Od: Wto kwi 20, 2004 12:27
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob cze 07, 2014 16:59 Re: Poszukiwane panie karmicielki z okolicy Dworca Gł. Wrocł

Kciuki trzymam mocno.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46709
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, Google [Bot], kicalka, Majestic-12 [Bot] i 175 gości