Wczoraj zmarł mój kochany kot Maciek/Kitusia i Marysia <3

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob sie 09, 2014 21:35 Re: Wczoraj zmarł mój kochany kot Maciek/Prosimy o zdrówko!

:1luvu:
kicikicimiauhau
 

Post » Pon sie 11, 2014 20:56 Re: Wczoraj zmarł mój kochany kot Maciek/Prosimy o zdrówko!

Dzieńdobrek wieczorkiem :D

jak maluchy? :D :D
Obrazek

agusialublin

Avatar użytkownika
 
Posty: 16505
Od: Nie lip 29, 2012 20:27
Lokalizacja: lublin

Post » Śro sie 13, 2014 13:24 Re: Wczoraj zmarł mój kochany kot Maciek/Prosimy o zdrówko!

Witamy :)

Marysia pozdrawia :D
Obrazek
hihi

Dziś dzień chłodniejszy więc dzień Marysi wygląda tak:
Obrazek

Kituś niestety przebywa wiecznie w swoim pudełku, jest to chyba strategia co by Marysia jej pudełka nie zagarnęła heh
Obrazek
Panienka z okienka :D

Ale wygląda to w sumie tak:
Obrazek

Trochę żal mi Kitusi, że tak się izoluje czasem, chociaż ona czuje się dobrze, więc jest raz tu raz tam. Gdzie jej pasuje na dany moment. Ale Maryś wyleguje się w łóżku. Przykre, że Marysia nie miała swojego ludzkiego łóżka tyle czasu 1,5 roku poniewierki, a wcześniej też nie wiadomo jak było :( Mojej cioci pchała się pod koc po kryjomu wchodząc przez okno tak żeby ciocia jej nie zauważyła. Leżała cichutko nie wołając o jedzonko ani o siusiu. Teraz codziennie przytulam ją jak laleczkę i razem śpimy, choć to nie trwa długo, bo ona też jest indywidualistka jak Kituś. Zauważyłam, że Kituś już nie ma kolejnego zęba. Aż trudno uwierzyć, że to już babunia 13letnia. Moje Kochane, tak to nie wygląda na babunię, bo szaleje jak szalona :D

Pozdrawiamy :)
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Śro sie 13, 2014 18:16 Re: Wczoraj zmarł mój kochany kot Maciek/Prosimy o zdrówko!

Moim staruszkom też brakuje zębów, niestety :( Ale dla mnie i tak są cudowne
Marysia i Kitka <3
kicikicimiauhau
 

Post » Sob sie 16, 2014 21:20 Re: Wczoraj zmarł mój kochany kot Maciek/Prosimy o zdrówko!

Witajcie!
Wreszcie się odzywam, przeczytałam wszystkie wasze posty i cieszę się że nie ma większych problemów zdrowotnych i innych. U nas też jest trochę lepiej tzn, Migotka coraz bardziej się otwiera przed kotkami, sama już chodzi do kuwety i nawet zapuszcza się do kuchni po jedzonko. NARESZCIE!!! :201461 ale nadal nie ma jeszcze przyjaźni, jest mała akceptacja ale nie do końca. Czasami się pogonią, poprychają i posyczą. Nadal muszę walczyć z pchełkami bo znów zaczęły się drapać. Nie widzę pcheł ale może dobrze się ukrywają. Weterynarz zlał je Frontlainem więc powinien być spokój (podobno działa 2 miesiące). Muszę więc poszukać czegoś innego i znów je odpchlić. Tyla lat miałam zwierzaki ale pcheł nigdy. Zawsze musi być pierwszy raz. Pozdrawiam Was gorąco :1luvu: :kotek:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25552
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt sie 22, 2014 17:57 Re: Wczoraj zmarł mój kochany kot Maciek/Prosimy o zdrówko!

Witamy :) Długo nas nie było :) Kolejna porcja zdjęć różnorakich :)

Przyszły chłodne dni i jest nam zimnawo:
Obrazek
Kituś w swoim ukochanym kocyku, który ma 30 lat ;p

Obrazek
Znaleziono: Marysia, wkopana gdzieś pod gruby koc na kocim fotelu. Czaruje... ;)

Obrazek
To Marysia z dziś - powoli kotki doceniają domek, to pierwsze leżakowanie w tym miejscu

Obrazek
Tutaj moje dwie panienki na domku z piernika :)

Tutaj Marysia nie wierzy, że ja odpowiednio ugotuję tą rybę, postanowiła dopilnować jej sama:
Obrazek
"Już można wyłączyć" mówi Marysia
Obrazek
Zdjęcia strasznej jakości, bo z komórki na zoomie przy małej lampce.

No to tyle fotorealacji. Zmiany jakie zaszły to Marysia przestała chodzić do swojej kuwety w innym pokoju, chodziła już do Kitkowej, więc naturalną siłą rzeczy, bez przymusu jej kuweta stanęła w miejscu kuwetowym w naszym mieszkaniu, już nie na uboczu. Do tego dziewczyny razem biegają i nie syczą na siebie, no czasem ale to wyjątkowo :) Bardzo się z tego cieszę :)

Wczoraj przyszła paczka z zooplusa a w niej Teast of the Wild 2,27 kg. Nasypałam do miseczki i Kitulka od razu zaczęła jeść, Marysia nie, bo to nie była pora jedzeniowa, ale jak zjadł Kituś to i Maryś nie pogardzi :) Zresztą tak to pachnie, że sama bym chrupała :D Także myślę, że sprawę z jedzonkiem mam załatwioną :D

A co u Was Kocie Przyjaciółki?? :ryk:

Gosiu współczuję pchełek, ale cieszę się, że u Ciebie jest postęp :)))
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Pt sie 22, 2014 18:10 Re: Wczoraj zmarł mój kochany kot Maciek/Prosimy o zdrówko!

No patrz jaką masz kucharkę w domu :ryk: :ryk:
Marysia obiad gotuje :ryk: :ryk:
fotki cudne :D :D
Obrazek

agusialublin

Avatar użytkownika
 
Posty: 16505
Od: Nie lip 29, 2012 20:27
Lokalizacja: lublin

Post » Pt sie 22, 2014 19:50 Re: Wczoraj zmarł mój kochany kot Maciek/Prosimy o zdrówko!

Dobrze, że jesteś z powrotem, bo martwiłam się czy u Was wszystko w porządku :) :ok:
Trufla, Lili i Imbir
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Beasia

 
Posty: 3425
Od: Pt maja 22, 2009 12:05
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post » Sob sie 23, 2014 13:48 Re: Wczoraj zmarł mój kochany kot Maciek/Prosimy o zdrówko!

:)) hihi i wszyscy zdrowi ;) cisss coby nie zapeszyć :D

A ja się dziwię, że im ten TOTW smakuje, tak od razu przeszły na tą karmę :)
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Sob sie 23, 2014 15:33 Re: Wczoraj zmarł mój kochany kot Maciek/Prosimy o zdrówko!

klaudiafj pisze::)) hihi i wszyscy zdrowi ;) cisss coby nie zapeszyć :D

A ja się dziwię, że im ten TOTW smakuje, tak od razu przeszły na tą karmę :)


no patrz a u mnie kręcą nosami te moje oszołomki :evil: a to taka zdrowa kocia żywność
co by to jadły to mieszam z innymi chrupkami i jakoś idzie :D
Obrazek

agusialublin

Avatar użytkownika
 
Posty: 16505
Od: Nie lip 29, 2012 20:27
Lokalizacja: lublin

Post » Pon sie 25, 2014 12:25 Re: Wczoraj zmarł mój kochany kot Maciek/Prosimy o zdrówko!

Moje wsuwają aż miło - jak były dwie miseczki - w jednej TOTW a w drugiej co innego to chodziły do tej pierwszej :) Teraz w każdej miseczce jest TOTW, w każdym pokoju jedna, co by koty miały zawsze pod ręką jedzonko :) W ogóle się bardzo zaprzyjaźniły :) Jak przystawiłam ostatnio jeden nos do drugiego to wąchały się jakby się znały od dawna :) Marysia się otworzyła chyba całkiem i to co ona wymyśla to przechodzi ludzkie pojęcie. W ogóle jest większa niż Maciuś i Kituś i obstawiam że waży już 5 kg, bo jest ciężka, ale nadal wygląda szczupło - czyli będzie to taki 5 kg kotecek. Kituś jest 4 kilogramowa. Ma zupełnie inny charakter jak Kituś i Maciuś i jak to sobie uświadomiłam to cudnie by było jakby był i Maciuś - trzy koty a każdy zupełnie inny z wyglądu i charakteru... Biedny mój Kochany Maciuś, słoneczko najdroższe :((( :cry:
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Wto sie 26, 2014 18:00 Re: Wczoraj zmarł mój kochany kot Maciek/Prosimy o zdrówko!

Satirra pisze:Nie ma małych paczek ToTW. Niestety, ale jak koty długo jadły RC to będziesz miała spore problemy, żeby je przekonać do czegoś innego.


Przeglądałam wątek, i na takie oto zdanie natrafiłam :) Satirra nie musiałam przekonywać, koty wcinają aż miło od pierwszej chrupki i teraz zaczynam się zastanawiać czy mi ta paczka 2,27 kg starczy na miesiąc hehe a miała być na ponad 2 miesiące :)
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Wto sie 26, 2014 18:08 Re: Wczoraj zmarł mój kochany kot Maciek/Prosimy o zdrówko!

Śliczne zdjęcia :1luvu:
Marzy mi się taki domek z piernika dla moich kociastych ,ale ma razie to nierealne :cry: :placz:
kicikicimiauhau
 

Post » Wto sie 26, 2014 18:17 Re: Wczoraj zmarł mój kochany kot Maciek/Prosimy o zdrówko!

To ogłoś zbiórkę :) Dorzucę grosik w przyszłym miesiącu - on jest tani tylko 260 zł z przesyłką, a przynajmniej będziesz miała koty w pionie posprzątane i zyskasz miejsce gdzie indziej :D
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Śro sie 27, 2014 12:13 Re: Wczoraj zmarł mój kochany kot Maciek/Prosimy o zdrówko!

Cieszę się, że koty przekonały się do nowych chrupek bez problemu :)
Moje jak jadły chrupki jeszcze to jadły Orijena i Power Of Nature. Kocur jadł wszystko ze smakiem, kotka orijenem wzgardziła, ale PoN jej smakował nawet, chociaż ona nigdy nie była wielką fanką chrupek.

Satirra

 
Posty: 767
Od: Nie lut 23, 2014 10:33
Lokalizacja: Londyn

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 284 gości