Chory kot

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro cze 04, 2014 20:57 Chory kot

Witam,
Kot mojej babci jest w złym stanie i nie wiem co mu dolega. Stracił głos, a do tego na jego głowie pojawiły się krwawe plamy, nie ma sierści także na jednej łapie. Czy ktoś z Was spotkał się z takimi objawami i mógłby mi powiedzieć co może być temu kotu?

Kulczak2012

 
Posty: 1
Od: Śro cze 04, 2014 20:37

Post » Śro cze 04, 2014 21:12 Re: Chory kot

Myślę, ze na te pytania powinien odpowiedzieć weterynarz . Informacja na forum to nie porada lekarska. Objawy są dość niepokojące :( . Czy możesz doradzić Babci, aby zabrała kota do weta ewentualnie pomóc jej w tym?

alix76

Avatar użytkownika
 
Posty: 23037
Od: Nie mar 22, 2009 7:37
Lokalizacja: Wa-wa

Post » Śro cze 04, 2014 21:14 Re: Chory kot

Kulczak2012 pisze:Witam,
Kot mojej babci jest w złym stanie i nie wiem co mu dolega. Stracił głos, a do tego na jego głowie pojawiły się krwawe plamy, nie ma sierści także na jednej łapie. Czy ktoś z Was spotkał się z takimi objawami i mógłby mi powiedzieć co może być temu kotu?

Witam i radzę do weta na cito jechać. Nikt diagnozy nie postawi przez net. Kot wychodzący chyba skoro ma takie obrażenia.
Nic tylko biegusiem do weta. Ty z takimi objawami też pisałbyś/pisała w necie szukając diagnozy czy u lekarza dulczyła?
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55372
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Śro cze 04, 2014 21:50 Re: Chory kot

Witaj,
Kota powinien zbadać lekarz, tutaj nikt dobrej diagnozy nie postawi. Jeśli babcia nie jest w stanie zawieźć go do weta, to pomóż jej Ty albo ktoś z rodziny/znajomy. Powodem może być pogryzienie, zły człowiek i dziesiątki innych przykładów... :( Wet jak najszybciej.
kicikicimiauhau
 




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bells, Google [Bot], kasiek1510, Vi i 553 gości