Zaginął Scooby - rudy bez ogonka

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt cze 06, 2014 10:36 Re: Zaginął Scooby - rudy bez ogonka

Wiem, że on ma tylko mnie, a ja bardzo bardzo chcę mu pomóc, ale tracę już nadzieję i kończą mi się pomysły co robić. Właśnie wróciłem do pracy gdyż "wyskoczyłem" do domu na poszukiwania, pewnie niejeden pomyuśli ze mi odbiło. Kupiłem dwie buteleczki walerinowych kropli i rozkropliłem na swojej ulicy, wokół domu, w okolicy domów przy hipotetycznym miejscu bitwy, trochę na łąkach. Byłem znowu w kilku bardzo oddalonych miejscach w mojej wsi, spotkałem kilka osób i popytałem ich o kota to każdy reagował : "aaa, to ten z ogłoszenia", zatem mnóstwo ludzi u mnie we wsi kojarzy sprawę, tylko co z tego :( Podjechałem dodatkowo do dwóch sąsiednich wsi oddalonych o 2-3 km od mojej i powiesiłem tam ogłoszenia.

Nie wiem już czy ja to robię dla Skubiego czy aby nie mieć później wyrzutów, ze nie zrobiłem wszystkiego co moglem zrobić, po prostu dla spokoju sumienia, pewnie po częsci tak.

Ten pieprzony rzepak jeszcze, jest nie do ogranięcia, próbowałem w to włazić to depczę wszystko, rolnik jeden się napatoczył i mnie zjechał za to, ze mu kładę i niszczę rzepak.

Dzisiaj po południu już nic nie dam rady połazić bo mamy gości ale wieczorem muszę znaleźć czas na obchód. Jutro w sobotę jeszcze raz przeczeszę łąkę, rzepak na około tyle co widać będzie z brzegu i niewielki lasek za rzepakiem oddalony z 300-400m od naszej ulicy (chociaż już raz tam byłem ale tak trochę pobieżnie).

scooby doo

 
Posty: 86
Od: Wto cze 03, 2014 12:16

Post » Pt cze 06, 2014 10:46 Re: Zaginął Scooby - rudy bez ogonka

Trzymam kciuki za szczęśliwe zakończenie! Bardzo wierze w to, że piękny Scooby sie znajdzie.
Powodzenia dzisiaj wieczorem.

ultra75

 
Posty: 856
Od: Śro wrz 14, 2011 10:14
Lokalizacja: Katowice

Post » Pt cze 06, 2014 19:11 Re: Zaginął Scooby - rudy bez ogonka

3maam kciuki i ja !!!Scooby wracaj!!

Asia777

 
Posty: 254
Od: Czw mar 27, 2014 12:28

Post » Pt cze 06, 2014 22:47 Re: Zaginął Scooby - rudy bez ogonka

właśnie wróciłem z wieczornego obchodu, niestety wrociłem sam. Szedłem pełen nadziei gdyż dzisiaj po południu zadzwonił telefon i pewna pani z mojej wsi mówi, że wczoraj po 22:00 widziała niedaleko swojego domu (jakieś 500m ode mnie) rudego kota z obrożą. Maszerował koło jednego z 3 bloków. Nie zwróciła uwagi czy miał ogon ale była pewna że rudy i że z obrożą. To już coś, rudych kotów jest mało a rudych z obrożą to śmiem twierdzić, że jeden. Niestety nic nie zauważyłem, a świeciłem gdzie się da latarką, kiciałem i grzechotałem suchą karmą. Pora około 22:00 23:00 faktycznie jest fajna bo kotów na osiedlu widziałem tyle co nigdy przedtem. Niestety widziałem też lisa, od razu uciekł jak mnie zobaczyl. Mam nadzieję, że jej się nie przywidziała ta obroża albo ten rudy kolor, niby mówi że jest pewna co widziała. Mija 9 dzień bez Skubiego. Nie wiem co dalej będzie. Szukać wieczorami przy tych blokach ?

scooby doo

 
Posty: 86
Od: Wto cze 03, 2014 12:16

Post » Pt cze 06, 2014 23:04 Re: Zaginął Scooby - rudy bez ogonka

Jeśli możesz po próbuj w nocy czy nad ranem jak jest cisza.

anka1515

 
Posty: 4111
Od: Nie gru 25, 2011 16:05

Post » Pt cze 06, 2014 23:05 Re: Zaginął Scooby - rudy bez ogonka

Jasne, że szukaj!
I powieś tam ogłoszenia - może więcej ludzi go zauważy.
Zimą znalazł się niewychodzący rudas, który przetrwał bodaj dwa miesiące mrozów na pobliskiej budowie.

felin

Avatar użytkownika
 
Posty: 26000
Od: Wto sty 06, 2009 0:04
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt cze 06, 2014 23:08 Re: Zaginął Scooby - rudy bez ogonka

Szukaj. To już wiele co ta Pani widziała. Nadzieja jest coraz większa. Za odnalezienie kotka mocne :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Obrazek
Misia [*] u mnie 28.04.2017-14.06.2018

Meteorolog1

Avatar użytkownika
 
Posty: 3717
Od: Sob lis 23, 2013 0:42
Lokalizacja: Olesno (opolskie)

Post » Sob cze 07, 2014 6:58 Re: Zaginął Scooby - rudy bez ogonka

Nie trać nadziei!
Trzymam kciuki za odnalezienie kota.
"...nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem!"

http://diakrytyczne.pl/

dzika ruta

Avatar użytkownika
 
Posty: 1971
Od: Pon mar 17, 2014 12:03

Post » Sob cze 07, 2014 7:53 Re: Zaginął Scooby - rudy bez ogonka

Wiem coś na temat zaginionych kotów.Historia mojej Tosi jest opisana na wątku kotów odnalezionych, a ja często wchodzę na wątki kotów zaginionych.Wiem, że prawie wszystkie koty, których się szuka odnajdują się.Niektóre z nich to rekordziści, czasem odnalezienie zakrawa na cud.Tak było w przypadku kotki April ( znalezionej w piwnicy).Byłam z nią w lecznicy, a przez przypadek była tam też dziewczynka, której kotka zaginęła rok wcześniej.Były ogłoszenia, szukali jej, ale w końcu się poddali.Kocie bogi jednak czuwały,April, a właściwie Mania wróciła do swojej małej Dużej.
Wiem, nie zawsze jest happy end, ale kotek jest rudy, charakterystyczny, łatwiej takiego odnaleźć, naprawdę.Trzymam kciuki :ok: :ok: :ok:
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55016
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Sob cze 07, 2014 8:32 Re: Zaginął Scooby - rudy bez ogonka

ewar pisze:.Wiem, że prawie wszystkie koty, których się szuka odnajdują się.

Wiem, nie zawsze jest happy end, ale kotek jest rudy, charakterystyczny, łatwiej takiego odnaleźć, naprawdę.Trzymam kciuki :ok: :ok: :ok:


dzięki za słowa otuchy ! momentami czuję się bezradny i myślę, ze już pozamiatane, zwłaszcza jak ktoś z boku też nie ma już nadziei. Wchodzę jednak tutaj na forum, przeczytam kolejne słowa wsparcia i porady i już rodzi się nadzieja, że to może dzisiaj.

Zaraz idę na łąki jeszcze dalej niż dotychczas, są tam krowy, ciekawe czy krowa mogłaby kopnąć kota ...
późniejj przeczeszę niewielki lasek koło tych łąk

scooby doo

 
Posty: 86
Od: Wto cze 03, 2014 12:16

Post » Sob cze 07, 2014 9:14 Re: Zaginął Scooby - rudy bez ogonka

scooby doo pisze:
momentami czuję się bezradny i myślę, ze już pozamiatane, zwłaszcza jak ktoś z boku też nie ma już nadziei. Wchodzę jednak tutaj na forum, przeczytam kolejne słowa wsparcia i porady i już rodzi się nadzieja, że to może dzisiaj.

Zaraz idę na łąki jeszcze dalej niż dotychczas, są tam krowy, ciekawe czy krowa mogłaby kopnąć kota ...
późniejj przeczeszę niewielki lasek koło tych łąk



Nie czuj się bezradny bo nie jest pozamiatane, czuj się pewny siebie, że Scooby się odnajdzie i nie przestawaj chodzić, szukać, rozmawiać z dzieciakami(obiecaj im nagrodę, dzieci potrafią szukać i mieć oczy wkoło głowy),z sąsiadami, bo odzew bardzo pozytywny już jest :D :ok:
Odnajdzie się , bo tak jak piszesz rudas z obróżką to tylko może być Twój Scooby :kotek: .
A czy jest możliwe, że kotek pozwoliłby się wziąć na ręce obcej osobie, która zabrałaby go do domu ?

A co do krowy - nie, kot nie pozwoli się kopnąć krowie :)
Gdy cię znalazłam, nie wiedziałam, co z tobą zrobić.
Dziś nie wiem, co zrobię bez ciebie...
Marcel 7.10.2007 - 26.07.2021

kwinta

Avatar użytkownika
 
Posty: 7320
Od: Śro maja 21, 2008 20:47
Lokalizacja: Wielkopolska

Post » Sob cze 07, 2014 10:12 Re: Zaginął Scooby - rudy bez ogonka

Kocio jest prześliczny :1luvu:
Z dziećmi to dobry pomysł, ale mogą wyłapać wszystkie koty w okolicy mając na uwadze nagrodę w postaci słodyczy.Mój kolega twierdzi, że najlepiej obiecać jakieś groszki, bo są bardziej podzielne :mrgreen:
Żartuję, ale kiedyś dałam ogłoszenie o zagubionym rudym kocie.Dzwoniły głównie dzieci, musiałam je prosić, aby nie łapały żadnego kota.Na pytanie na jakiej ulicy jesteś odpowiedź była "a, nie wiem".
Żeby nie było, że tak mi masowo giną koty :wink: Nie, pomagam po prostu czasem w poszukiwaniach.
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55016
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Sob cze 07, 2014 10:23 Re: Zaginął Scooby - rudy bez ogonka

Ja bym sie skupila na poszukiwaniach wokol blokow, o ktorych mowila ta sasiadka, moze w poblizu jest jakas kotka z rujka i to zatrzymalo amanta na tak dlugo.
Zagadnelabym dzieci wlasnie z tej okolicy - dzieci jak koty znaja rozne kryjowki. Caly czas :ok: :ok: za Scoobiego. :1luvu:
Dla dodania otuchy podsylam Ci ten watek viewtopic.php?f=46&t=150471
Ronda 25.04.2014[*]
Cindy 21.08.2018[*]
Kota nie powinno sie kupowac, bo kot to przyjaciel.
Przyjaciol sie nie kupuje.
Bleise Pascal




Obrazek.

_________________
Obrazek.

Cindy

Avatar użytkownika
 
Posty: 4796
Od: Śro lut 11, 2009 13:23
Lokalizacja: Gdynia

Post » Sob cze 07, 2014 10:53 Re: Zaginął Scooby - rudy bez ogonka

wróciłem z łąki z krowami i z lasu - nic. Przy okazji jeszcze parę miejsc po raz n-ty sprawdziłem. co do brania na ręcę, nie sądze że dalby się komuś wziąść na ręce, do mnie od razu przychodził się łasić na zawołanie ale obcych wątpię. Co do tych zalotów to on jest wykastrowany to chyba kotek by nie szukał.
A te bloki to małe 3 wiejskie bloczki, po 2 piętra i po 2 klatki, przylegający do mojego osiedla domków jednorodzinnych. Cały teren bloków nie duży, obszukany przez mnie wiele razy wraz z działkami za blokami i kurnikami, ale bedę tam chodził co wieczór bo ten telefon dał nadzieje, ze on tam jest

scooby doo

 
Posty: 86
Od: Wto cze 03, 2014 12:16

Post » Sob cze 07, 2014 10:54 Re: Zaginął Scooby - rudy bez ogonka

Cindy pisze:Ja bym sie skupila na poszukiwaniach wokol blokow, o ktorych mowila ta sasiadka, moze w poblizu jest jakas kotka z rujka i to zatrzymalo amanta na tak dlugo.
Zagadnelabym dzieci wlasnie z tej okolicy - dzieci jak koty znaja rozne kryjowki. Caly czas :ok: :ok: za Scoobiego. :1luvu:
Dla dodania otuchy podsylam Ci ten watek viewtopic.php?f=46&t=150471

Cindy, ale amant jest wykastrowany :D

Scooby, najlepiej właśnie jest chodzić późnym wieczorem i wczesnym świtem, bo wtedy jest cisza, spokój, nie chodzą ludzie. Zaglądaj w każdą dziurę, nawet w taką co wydaje Ci się niemożliwe, żeby kot się zmieścił. I po każdym Twoim kicianiu nasłuchuj uważnie, bo kocurek może tylko cichutko jęknąć w odpowiedzi na Twój głos

Powodzenia :ok:
Obrazek

Adoptuj. Nie kupuj.

zuzia96

Avatar użytkownika
 
Posty: 9096
Od: Czw wrz 13, 2007 14:07
Lokalizacja: Rzeszów

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue i 504 gości