(2)WAW.. Tato (*)..Milenka kończy 10 LAT !

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro kwi 01, 2015 11:13 Re: (2) WAW-Badamy się,wszystkie..

może trawkę im posiej , do kupienia w prawie każdym sklepie nasionka. u mnie to działa.

asia2

 
Posty: 5689
Od: Sob wrz 04, 2010 14:43

Post » Śro kwi 01, 2015 11:14 Re: (2) WAW-Badamy się,wszystkie..

W łóżeczku leżę i w ramach pisania pracy wstawię kila fot DeeDee po zabiegu.
Całą noc pilnowała drzwi od kuchni, gdzie przecież jest zawsze jedzenie. :D

Obrazek Obrazek Obrazek

Tu następnego dnia w podróży do wet na kontrolę. W metrze.
Obrazek

I moje czarne siostrzyczki o idealnym, kulistym kształcie.
Obrazek
Ostatnio edytowano Śro kwi 01, 2015 11:16 przez Marzenia11, łącznie edytowano 1 raz
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Śro kwi 01, 2015 11:15 Re: (2) WAW-Badamy się,wszystkie..

asia2 pisze:może trawkę im posiej , do kupienia w prawie każdym sklepie nasionka. u mnie to działa.

u mnie tez to działa tyle że trawka mi nie wyrasta :oops: taki mam talent.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Śro kwi 01, 2015 11:20 Re: (2) WAW-Badamy się,wszystkie..

zobacz w kwiaciarniach, na straganach - teraz na swięta w doniczce można kupić pszenicę w doniczce
https://www.google.pl/search?q=*pszenic ... B300%3B450
Wojtusiu... zabrałeś moje serce. odwiedź mnie proszę, kiedyś..we śnie..w innym futerku.
ObrazekObrazek

mamaGiny

Avatar użytkownika
 
Posty: 7113
Od: Pon maja 10, 2010 10:30
Lokalizacja: Śląsk

Post » Śro kwi 01, 2015 11:22 Re: (2) WAW-Badamy się,wszystkie..

mamaGiny pisze:zobacz w kwiaciarniach, na straganach - teraz na swięta w doniczce można kupić pszenicę w doniczce
https://www.google.pl/search?q=*pszenic ... B300%3B450


dzięki.
Może się wybiorę na bazarek.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Śro kwi 01, 2015 13:12 Re: (2) WAW-Badamy się,wszystkie..

Na pewno stroiki z młodym zbożem są do kupienia w marketach sieci "Stokrotka". U mnie dobrze też działa odkłaczacz Whiskas, ale regularnie podawany , w niewielkich ilościach
"Koty trzeba chwalić, robia się od tego bardziej puchate"

taizu

Avatar użytkownika
 
Posty: 16113
Od: Śro gru 30, 2009 23:05
Lokalizacja: Mazury

Post » Śro kwi 01, 2015 18:34 Re: (2) WAW-Badamy się,wszystkie..

taizu pisze:Na pewno stroiki z młodym zbożem są do kupienia w marketach sieci "Stokrotka". U mnie dobrze też działa odkłaczacz Whiskas, ale regularnie podawany , w niewielkich ilościach

A nie masz wrażenia, ze ten whiskas się zepsuł? To było jedyne co moje lubiły na kłaki i faktycznie widziałam działanie. Od jakiegoś czasu sama zauwazyłam, że te chrupki są ciemniejsze no i gorzej pachną. I moje futra nie chca ich jeść. A ze cena podskoczyła to przestałam kupować.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Śro kwi 01, 2015 18:42 Re: (2) WAW-Badamy się,wszystkie..

Naprawdę nie pamietam kiedy ostatnio pozwoliłam sobie na takie chorowanie, zeby w łózku leżeć. Faktem jest, ze ma zlecenie z terminem po świetach, więc nic mnie nie gna tak bardzo i mogę sobie w cieple posiedzieć, ale i tak jest to fenomenem w moim wydaniu. Zaraz wstane i się ubiorę bo do apteki muszę iśc, coś do jedzenia na jutro sobie kupić no i do kotów zajrzeć.

Dzisiaj Mika miała ciężki test. Rozmawialam ran w trakcie kociego sniadania przez telefon i nie przyuwazyłam jak czarne jej porcję zjadły. Głodna była, az zamiauczała i weszła ze mną do kuchni i po raz pierwszy udało mi się z nią zamknąć w kuchni. Nałożyłam jedzenie. Byla przerazona brakiem możliwości ucieczki. Łapki ugięte, źrenice szerokie na maksa. zaczęłam cicho do niej gadać, delikatnie ja pogłaskałam , podsunęłam miseczkę. zaczęła jeść, co chwilę oglądająć się w prawo lub w lewo. ogonek cały czas w ruchu. Bala sie. ale zjadła. W przerwach glaskałam tak jak w łóżku, gdy kładzie się obok mnie - wtedy się troche odprężała. Udało mi sie ją doprowadzić do takiego stanu, że po otwarciu drzwi wyszła z kuchni w miarę na luzie zamiast wybiec w poplochu. I obserwowała mnie chwilę zza rogu pokoju.
To niesamowitem jest juz u mmnie prawie 4 lata i ciągle tyle lęku w niej. Własciwie to ciągle w niej więcej lęku niż luzu, ale i tak dużo osiągnęłyśmy. Tym bardziej, ze ja jakość szczegolnie nie oswajam jej, bo nie am takiej potrzeby, wiele rzeczy dzieje sie ot tak,
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Śro kwi 01, 2015 21:34 Re: (2) WAW-Badamy się,wszystkie..

moim tez te chrupki przestały smakować...
Wojtusiu... zabrałeś moje serce. odwiedź mnie proszę, kiedyś..we śnie..w innym futerku.
ObrazekObrazek

mamaGiny

Avatar użytkownika
 
Posty: 7113
Od: Pon maja 10, 2010 10:30
Lokalizacja: Śląsk

Post » Śro kwi 01, 2015 22:04 Re: (2) WAW-Badamy się,wszystkie..

Marzenia11 pisze:
taizu pisze:Na pewno stroiki z młodym zbożem są do kupienia w marketach sieci "Stokrotka". U mnie dobrze też działa odkłaczacz Whiskas, ale regularnie podawany , w niewielkich ilościach

A nie masz wrażenia, ze ten whiskas się zepsuł? To było jedyne co moje lubiły na kłaki i faktycznie widziałam działanie. Od jakiegoś czasu sama zauwazyłam, że te chrupki są ciemniejsze no i gorzej pachną. I moje futra nie chca ich jeść. A ze cena podskoczyła to przestałam kupować.

Moje interesują się chrupkami jak dawniej.
Ale kupuję w Zooplusie, może mają z innego źródła
"Koty trzeba chwalić, robia się od tego bardziej puchate"

taizu

Avatar użytkownika
 
Posty: 16113
Od: Śro gru 30, 2009 23:05
Lokalizacja: Mazury

Post » Czw kwi 02, 2015 10:54 Re: (2) WAW-Badamy się,wszystkie..

taizu pisze:
Marzenia11 pisze:
taizu pisze:Na pewno stroiki z młodym zbożem są do kupienia w marketach sieci "Stokrotka". U mnie dobrze też działa odkłaczacz Whiskas, ale regularnie podawany , w niewielkich ilościach

A nie masz wrażenia, ze ten whiskas się zepsuł? To było jedyne co moje lubiły na kłaki i faktycznie widziałam działanie. Od jakiegoś czasu sama zauwazyłam, że te chrupki są ciemniejsze no i gorzej pachną. I moje futra nie chca ich jeść. A ze cena podskoczyła to przestałam kupować.

Moje interesują się chrupkami jak dawniej.
Ale kupuję w Zooplusie, może mają z innego źródła

dzięki za wskazówkę. spróbuję też tam kupić i zobaczę.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Czw kwi 02, 2015 10:58 Re: (2) WAW-Badamy się,wszystkie..

Dzisiaj Milena dwa razy się zameldowała u mnie w łóżku na glaskanie. Raz wykorzystała fat mego wstania i w związku z tym czarnych kotków też, które uznały, że pewnie wstałam aby wszystkim dac chrupek i czekały w ustalonych miejscach, drugi raz gdy spała na poduszce Notka. Widac jak Milena chce glaskania w łóżku, ale chciałaby byc jedyną kotką w tym czasie.

Nutka wyraxnie wygryzła Notkę z miejsca obok mojej głowy. Ciągle jak wołam Notusię to jej powtarzam, że to jest i zawsze będzie jej miejsce nawet jesli śpi tu jakiś inny kot. Nota się dzisiaj zameldowała. Na długo. Nutka w ońcu wymyslila - wlazła na stolik, straciła platek tulipana i zaczęła na niego polować - Notka i Mika obserwowały to wszystko, w końcu zeskoczyły z łózka i to był ten moment , w kktórym Nutka natychmiast wskoczyła dumnie do łóżka i polozyła się na miejscu Notusi. To jest mala spryciara :wink:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Wto kwi 07, 2015 16:34 Re: (2) WAW-Badamy się,wszystkie..

No i mam kłopot.
Chcąc dopiescic Milenę wzięłam ja ze soba na Święta. Pojechałyśmy w piatek popołudniu. Podróż i pierwszy wieczór były tak okropne, ze trochę żałowałam, że ją wzięłam. Byla przestraszona a w domu non stop miauczała, chyba zde dwie godziny dopóki jej nie utuliłam i nie wygłasałam na osobności na rękach. za to od soboty juz było super. Kicia była aktywna, biegała z ogonem w gorze, zwiedzała wszystkie pomieszczenia, przesiadywała godzinami na balkonie. W nocy przychodziła do mnie, a własciwie: wskakiwała co chwilę z ogonem w gorze do łóza na głaskanki i mruczała bardzo głosno. Dzisiaj wrocilyśmy rano. Jest wystraszona, syczy na koty, nie mruczy gdy ją głaszczę. Siedzi w szafie bądx lezy, oczka wpatrzone w dal.
Nie podoba jej sie ten powrot.
Zdołowałam się. Nie wiem co zrobić. Przeczekać pewnie mi doradzicie... ale ogolnie to nie fajnie, ze ona w domu sie tak xle czuje. Podobało jej się, ze miała mnie na wyłącznośc choć wcale jakos więcej jej nie poswięcałam czasu. No ale gdy chciała mogła swobodnie do mnie przyjść, Nawet przyszła w dzień, gdy siedziałam na wersalce i przytuliła sie do mnie i głasana mruczała i przysnęła.
Smutno mi i przykro i mi jej bardzo żal.
Mam jej szukac domu z mniejszą ilością kotów?
Złapałam doła , naprawdę.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Wto kwi 21, 2015 13:59 Re: (2) WAW-Badamy się,wszystkie..

Ufffff... Mika jest zdrowa. Paskudne podjerzenie, wprawdzie nie jakos wysoce pawdopodobne, ale jedno z, poszło sobie precz :piwa: Mikusia tydzień temu była na kontrolnym usg a potem badanich krwi i podczas oględzin wet wypatrzyła zmiane w pyszczku. Zmiana została zakwalifikowana do obserwacji i dzisiaj sie okazało, że nastąpiło cudowne ozdrowienie i czas wizyty zarezerwowany na znieczulenie do rtg i pobrania wycinka spozytkowałyśy na omówienie róznych kocich kwestii.
Kreatynina w górnej granicy normy, ale przepływy sie poprawiły i są ok, Ma graniczny duży fosfor - podejrzewam rybną karmę, ktorą uwielbia i dostaje juz od długiego czasu, Wet zaleciła renalvet a ja odstawiłam ryby.
W kązdym razie jest nieźle a operowane ucho też jest ok. :D
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Wto kwi 21, 2015 14:00 Re: (2) WAW-Badamy się,wszystkie..Mika jest zdrowa :)

ufff ;)
Wojtusiu... zabrałeś moje serce. odwiedź mnie proszę, kiedyś..we śnie..w innym futerku.
ObrazekObrazek

mamaGiny

Avatar użytkownika
 
Posty: 7113
Od: Pon maja 10, 2010 10:30
Lokalizacja: Śląsk

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: jolabuk5, misiulka, skaz i 200 gości