(2)WAW.. Tato (*)..Milenka kończy 10 LAT !

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob mar 21, 2015 21:22 Re: (2) WAW-Badamy się,wszystkie..

u mnie tez połowa kicha. Nie wiem czy to poczatki jakiegos problemu czy to... WIOSNA:))

wspólczuje rujki:(

Cieszę się że DeeDee dobrze się czuje i tak fajnie wraca do zdrowia. Oby nie było juz żadnych kłopotów!!! :ok: :ok: :ok:

asia2

 
Posty: 5689
Od: Sob wrz 04, 2010 14:43

Post » Sob mar 21, 2015 23:10 Re: (2) WAW-Badamy się,wszystkie..

Rujka jest trudna dla wszystkich, z Mika na czele. Koty sie jej boją, mi pęa głowa, a ona w trakcie ruji ma nasilony zfs. troche mnie to wszystko martwi, bo o tej pory miała jedną, góra dwie rujki w roku i to bardzo ciche, a teraz jest już druga w tym roku. Jak się utrzyma tendencja to trzeba będzie pomyślec o sterylce. to będzie 5 operacja w jej ja dotąd 4letnim byciu u mnie. Nie licząc sedacji do badań na samym początku.

Milena z wylizaną częścia ogona i bokami. Znów sie nasiliło jej "lizusostwo" , od śmierci Tosi.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35342
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Nie mar 22, 2015 9:03 Re: (2) WAW-Badamy się,wszystkie..

Wstałam, piękny poranek, słońce i snieg na trawnikach...
chodzę po cichu, na paluszkach, bo Mika w końcu zasnęła pod grzejnikiem, umordowana, wiec niech spi najdłużej jak sie da to wszystkie odpoczniemy sobie.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35342
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pon mar 23, 2015 16:40 Re: (2) WAW-Badamy się,wszystkie..

DeeDee dziś nie jadła, jak dotąd nic. Siedzi na gorze w szafie, więc na pewno podczas mojej nieobecności tez nie jadła, bo nie miała czego.
Z Milenką kiepsko - wczoraj wytuliłam kotunię pod światłem - pół brzucha łyse, boczki pod żebrami z obu stron łyse, łapki przednie od wewnatrz łyse.
nie umiem sobie z nia poradzić.
Obróżka potrzebna na cito, ale jak i skąd? Tez nie kupiłam im ostatnio calma, nie wiem czy to ma aż tak duże znaczenie?
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35342
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Śro mar 25, 2015 10:56 Re: (2) WAW-Badamy się,wszystkie..

I po kontroli.
DeeDee złapała, niestety, kk od Notki, ma trochę wydziliny w nosku, troszkę kicha. Wet się długo zastanawiała ktory antybiotyk zastosowac i jednak wybrała kontynuację leczenia dziąseł.
Mam nadzieje, ze panienka sie nie posypie, bo przez najbliższe dwa tygodnie nie moze dostac innego antybiotyku.
Poza tym łuki gardłowe, zgodnie z przewidywaniami troche rozpulchnione i jest lekki stan zapalny. Niestety u DeeDee wszyscy mówili, ze tak będzie. Zobaczymy, jaki będzie efekt drugiej convenii. Oczywiście jest niepowtarzalnie lepiej niż przed zabiegiem, no ale pełnego wyleczenia nia ma.

Notusia lepiej, ale znów wymiotuje.
Przeraziła mnie w nocy Mika - zwymiotowała wodę z białą pianą. Pierwsza i jedyna myśl - nerki. Denerwowałam się okrutnie. teraz zaczynam myśleć, z e : jeden wymiot nie świadczy o strasznej chorobie, poza tym może to być objaw kłakow bądx robakow. Mam nadzieje, ze słusznie myślę. Rujkę ma ciągle, ale chyba słabnie. Wczoraj wet mnie nastraszyła, ze skoro rujki stały sie częstsze to moze świadczyć o torbielach na jajnikach. i ze warto to sprawdzić.

Milenka powinna na cito dostac obróżkę i znów być na RC Calm plus jeszcze KalmAid. :roll:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35342
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pt mar 27, 2015 17:02 Re: (2) WAW-Badamy się,wszystkie..

Pilnuję DeeDee aby nie przytyła za dużo, ale wet też powiedziała, ze mam nie przesadzac i nie głodzić kota.
Za to na pewno nie pozwala się głodzić Notka i Nutka.
Mika je trochę za mało jak na moj gust więc mam schize chorych nerek. Chciałam umowić usg u Marcińskiego, ale na terminy środowe narazie nie było miejsc rano a ja chcę połączyć usg z wizyta u wet.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35342
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pt mar 27, 2015 18:03 Re: (2) WAW-Badamy się,wszystkie..

Marzena a co z Miką? dlaczego boisz się o nerki? z krwi coś wylazlo?

asia2

 
Posty: 5689
Od: Sob wrz 04, 2010 14:43

Post » Pt mar 27, 2015 18:39 Re: (2) WAW-Badamy się,wszystkie..

asia2 pisze:Marzena a co z Miką? dlaczego boisz się o nerki? z krwi coś wylazlo?


Mika miała w sierpniu ubiegłego rou graniczne paranetry nerkowe, a nawet ciut ponad. Miałam jej zrobić kontrolne przepłuwy u dra Marcińskiego we wrześniu no i nie zrobiłam :roll:
Mika wymiotowała wodą z białą pianą. Wprawdzie raz w tym tygodniu, wprawdzie miała ruję, no ale mniej się bawi, troszę marudzi nad jedzeniem.
Boję się - Tosia wymiotowała dwa razy aa okazało się po 3 dniach, ze choroba była śmiertelna. Agnieszki Mrusia odeszła w nocy a jeszcze popołudniu wszystko było ok, nie było widać żadnych oznak niewydolności.
Pewnie panikuję, chciałabym.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35342
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pt mar 27, 2015 19:53 Re: (2) WAW-Badamy się,wszystkie..

pewnie wszystko jest dobrze ale jak tak, lepiej sprawdzić rzeczywiście. Marzena to woda z pianką bialą jakoś na nery wskazuje? O co w tym chodzi?

asia2

 
Posty: 5689
Od: Sob wrz 04, 2010 14:43

Post » Pt mar 27, 2015 21:47 Re: (2) WAW-Badamy się,wszystkie..

asia2 pisze:pewnie wszystko jest dobrze ale jak tak, lepiej sprawdzić rzeczywiście. Marzena to woda z pianką bialą jakoś na nery wskazuje? O co w tym chodzi?

No mam w głowie zakodowanem ze pieniste wymioty to wzrost mocznika i krea.
Łaputek tak miała.
Ale pewnie nie tylko tak jest, pewnie ogarnęła mnie panika.

Inhalujemy się, pańcia od dwóch dni ziółka dla zdrowotności parzy wieczorową porą, więc inhalacje przymusowe całe stadko ma, czy chce tego, czy nie.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35342
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Nie mar 29, 2015 15:07 Re: (2) WAW-Badamy się,wszystkie..

Dee Dee zjadła wczoraj po raz pierwszy od nie pamiętam jak długiego czasu barda i to zaraz po kolacji.
Mika zaczęła normalnie jeść.
Ale badania i tak jej musze zrobić.
Ja w łóżku, postanowiłam rozprawić się z kaszlem i mega chorobsko mi wylazlo.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35342
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pon mar 30, 2015 19:19 Re: (2) WAW-Badamy się,wszystkie..

co Cię dopadlo? Wiosna!! a Ty bedziesz chorować:(

asia2

 
Posty: 5689
Od: Sob wrz 04, 2010 14:43

Post » Wto mar 31, 2015 9:46 Re: (2) WAW-Badamy się,wszystkie..

asia2 pisze:co Cię dopadlo? Wiosna!! a Ty bedziesz chorować:(

Chodzę nie doleczona (oby) od lat, sama wiesz, postanowiłam sie teraz kompletnie wyleczyć.
No lepiej było wczoraj, zwłaszcza [poównując z niezielą, gdy leżałam jak dętka no ale wczorajsze chodzenie mimo że starałam się ograniczyć do minimum dało znać i dziś znów się gorzej czuję.
Niestety tak to jest, jak się nie ma stałej pracy tylko zlecenia to nie ma komu wystawić L4 a samemu trudno wiedząc, że jak nie pracujesz to nie zarabiasz pieniędzy, ktorych i tak jest drsatycznie mało...
Narazie leżę w łóżku, ale wyjść dzisiaj i tak muszę. A tak strasznie wieje...
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35342
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Wto mar 31, 2015 22:07 Re: (2) WAW-Badamy się,wszystkie..

Wymioty śliną to jednak najczęściej kłaki
Jeśli się zrobił duży kłak to kot traci apetyt, a w wymiotach nie będzie włosów
"Koty trzeba chwalić, robia się od tego bardziej puchate"

taizu

Avatar użytkownika
 
Posty: 16114
Od: Śro gru 30, 2009 23:05
Lokalizacja: Mazury

Post » Śro kwi 01, 2015 11:11 Re: (2) WAW-Badamy się,wszystkie..

taizu pisze:Wymioty śliną to jednak najczęściej kłaki
Jeśli się zrobił duży kłak to kot traci apetyt, a w wymiotach nie będzie włosów

dzięki. No to u nie ta własnie jest. Dzisiaj wymiotowała całe śniadanie Nutka, ewidentnie ją męczą kłaki. Mice apetyt wrocił.
nie wiem co mam zrobić w sytuacji, gdy nie jedzą past na kłaki.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35342
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 523 gości